Enige wat ik van hem weet is dat ie regelmatig in het tweede speelt. Maar voor meer informatie verwijs ik je naar:quote:Op zondag 25 februari 2007 16:38 schreef methodmich het volgende:
Hier trouwens een RKC-fan die ook Jong RKC volgt en weet hoe Kevin Vink het daar doet?
En het verschil met RKC zit hem erin dat.......... ?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 16:18 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Excelsior joh. Toch kleurloze club, niemand die ze mist.
Sinds eind jaren 90 zie ik ze wel als volwaardige eredivisie clubquote:Op dinsdag 27 februari 2007 16:50 schreef Stpan het volgende:
[..]
En het verschil met RKC zit hem erin dat.......... ?
Dan doe ik nog Den Bosch of Volendam voor RKC, en dan dichtgooien die handel!quote:Op dinsdag 27 februari 2007 16:53 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
Sinds eind jaren 90 zie ik ze wel als volwaardige eredivisie club. Volgens mij lang geleden dat ze zo kut draaide. Maar afgezien van de Graafschap hoef ik ook geen JL ploegjes erin dus Excelsior voor de Graafschap lijkt mij voorlopig wel voldoende
.
Dan ken je Waalwijk nietquote:Op dinsdag 27 februari 2007 17:28 schreef Stpan het volgende:
[..]
Dan doe ik nog Den Bosch of Volendam voor RKC, en dan dichtgooien die handel!
Sportieve prestaties zijn natuurlijk dé graadmeter of je ere- of eerstedivisie speelt. Maar laten we eerlijk zijn, er is denk ik niemand die wild wordt van RKC Waalwijk buiten Waalwijk. En binnen Waalwijk leeft het aan de toeschouwersaantallen te zien nou ook niet heel erg.
Dank, ben al even een kijkje gaan nemen.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 12:42 schreef Vandalist het volgende:
[..]
Enige wat ik van hem weet is dat ie regelmatig in het tweede speelt. Maar voor meer informatie verwijs ik je naar:
www.rkcwaalwijk.org
Daar zijn zat forumleden die regelmatig maandag bij het tweede gaan kijken
Klopt. Dat wil zeggen dat ze nog nooit gedregradeerd zijn.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 21:28 schreef HAL9000S het volgende:
Sowieso is RKC een van de weinige clubs die sinds dat ze gepromoveerd zijn nooit meer gedegradeerd zijn uit de Eredivisie. Dat wil ook wel wat zeggen.
Ik niet, ik woon door de week nl in Enschede en dat is toch echt te ver voor een wedstrijdje van Jong RKC. Je moet het forum ook op daar. De forumleden daar komen regelmatig bij jong RKC.quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:14 schreef methodmich het volgende:
Kan helaas op die site niet echt iets vinden over recente duels van Jong RKC. Maar goed, in ieder geval dank voor de link.
Kijkt Virus toevallig wel eens Jong RKC?
Hoe is ie daar nou?quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:18 schreef Virus het volgende:
[..]
ik woon door de week nl in Enschede
Ik verwacht niet dat er in Den Bosch ooit een goed beleidsplan word geschreven. Wat de basis is voor succes in Den Bosch. Dus ze zullen ook nooit meerdere jaren in de eredivie voetballen. Daarnaast is het voetbal in Den Bosch al sinds jaar en dag niet om aan te zien. Het zegt genoeg dat er groepen Boschenaren naar RKC toe komen om voetbal te kijken.quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:16 schreef TerroRobbie het volgende:
Als Den Bosch er meerdere jaren inblijft zoals RKC, dan zitten er zeker meer man dan in het mandemakers fietsenhok.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |