Whoehoequote:Op donderdag 16 maart 2006 23:36 schreef Chris.nl het volgende:
Zet mijn naam ook maar in het stampede rijtje.. tot 1 april
![]()
Jah, gewoon weer Chris.nl als dat kan... eind maart zorg ik dat mijn pctje Rosetta draait.quote:Op donderdag 16 maart 2006 23:40 schreef mcintosh het volgende:
[..]
Whoehoe
Ga je onder chris.nl Rosetta in?
Dan hebben we nu alleen nog maar een naam voor ons team nodig en kunnen we ons aanmelden!!
Ik heb meteen het team uitgeroepen, naam kan nog veranderd worden, ik ben gevoelig voor veel weerstandquote:Op donderdag 16 maart 2006 23:44 schreef Chris.nl het volgende:
[..]
Jah, gewoon weer Chris.nl als dat kan... eind maart zorg ik dat mijn pctje Rosetta draait.
Vorige stampede vond ik ook erg leuk![]()
quote:Op donderdag 16 maart 2006 22:51 schreef mcintosh het volgende:
Jongens welke naam gaat het worden??
The Fok! Flock
of
Het Lam Foks
...
Ik sta open voor andere namen... maar dat bekt nietquote:
Tuurlijk is dat toegestaan! Gezelligquote:Op vrijdag 17 maart 2006 01:18 schreef HBM het volgende:
Ga ik dit keer ook meestampen in het fokteam, mits dat is toegestaan natuurlijk
(user : [DPC]Division_Brabant~OldButNotSoWise)
maar Fok!Flock is weer zo serieusquote:Op vrijdag 17 maart 2006 00:49 schreef mcintosh het volgende:
[..]
Ik sta open voor andere namen... maar dat bekt niet
Mooi, ik zal me onthouden van de stemming, en de uitslag is bindendquote:Op vrijdag 17 maart 2006 01:19 schreef devzero het volgende:
Poll: Welke naam moet gebruikt worden bij de stampede?Het Lam Foks The Fok! Flock
Tussenstand:
[afbeelding]
Ook een poll maken? Klik hier
Whehe, mja das waar... ik bemoei me er niet meer mee, en morgen om deze tijd hebben we een nieuwe naam, en wel degeen die hier gekozen wordtquote:
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 01:21 schreef HBM het volgende:
Fok Rosetta Lam
ik weet niet maar er is iets waardoor ik het anders lees als een team naam
whehequote:Op vrijdag 17 maart 2006 01:21 schreef HBM het volgende:
Fok Rosetta Lam
ik weet niet maar er is iets waardoor ik het anders lees als een team naam
| 1 2 3 4 5 6 | [Fokschaap]_McIntosh_ _mcintosh_ Chris.nl Chris.nl Croga ??? OldButNotSoWise ??? |
Inderdaad, wie gaat dat FP stukje verzorgen/schrijven/zorgen dat het gepost wordt..??quote:Op vrijdag 17 maart 2006 11:33 schreef Fjolle het volgende:
Begrijp ik de regels van de stampede nu goed en kunnen mensen zich alleen maar tot en met 28 maart aanmelden voor een van de top-teams? Zoja dan moeten we hier rekening mee houden ivm de FP-post en eventueel radio-optreden.
Genoteerdquote:
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | _Xbox_Master_ [DPC]FOKschaap~_Xbox_Master_ Chris.nl [DPC]FOKschaap~Chris.nl HBM [DPC]Division_Brabant~OldButNotSoWise Joosd Joosd (onder voorbehoud) Croga [DPC]FOKschaap~Croga Devzero [DPC]FOKschaap~Devzero Maggie [DPC]FOKschaap~Maggie Fjolle [DPC]FOKschaap~Fjolle Gateway [DPC]FOKschaap~Gateway Valing [DPC]FOKschaap~Valing mcintosh [DPC]FOKschaap~_mcintosh_ |
Ik zie dat ik al ben ingedeeldquote:Op vrijdag 17 maart 2006 14:42 schreef mcintosh het volgende:
[ code verwijderd ]
Hopelijk ben ik niemand vergeten, dit zijn de mensen waarvan ik weet dat ze met The Fok! Flock meedoen!
Ik zie mijn naam daar nu wel heel leuk staan, maar ik weet niet eens wat een stampede isquote:Op donderdag 16 maart 2006 23:57 schreef mcintosh het volgende:
[..]
Ik heb meteen het team uitgeroepen, naam kan nog veranderd worden, ik ben gevoelig voor veel weerstand
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1119205/4
Oh ja ik nam zomaar aan dat de mensen die al Rosetta draaien en hier regelmatig posten meedoenquote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:11 schreef devzero het volgende:
[..]
Ik zie dat ik al ben ingedeeldEn aan de poll te zien onder de naam Fok! Flock
![]()
Stampt u trouwens mee?quote:Op donderdag 16 maart 2006 23:57 schreef morpheus_at_work het volgende:
the silence of the lambs
Dan ga ik jou er ook even bijzettenquote:Op vrijdag 17 maart 2006 17:19 schreef morpheus_at_work het volgende:
ja ik ga maandje meestampen en sob even niet
wat tussen haakjes staat kan weg hoorquote:Op vrijdag 17 maart 2006 17:19 schreef mcintosh het volgende:
[..]
Dan ga ik jou er ook even bijzetten![]()
Kijk, dat zien we graag diequote:Op vrijdag 17 maart 2006 17:57 schreef joosd het volgende:
[..]
wat tussen haakjes staat kan weg hoor![]()
Dadelijk met deover de cputjes
ok, bedanktquote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:37 schreef Eronymus het volgende:
ff snel moet zo weg
FOKschaap is een subteam van Dutch Power Cows.... en DPC doet mee aan meerdere projecten oa Folding@home, SOB, Rosetta@Home enzo....... eens in de zoveel tijd doen ze een Stampede dan gaan de users gedurende 1 maand aan 1 project werken (een 6 tal virtuele teams en stats).
De eerstvolgende stampede begint 1 april en is op het Rosetta project en natuurlijk proberen we als FOKschaap zijnde ook weer mee te doen aan de stampede...
Ja het begint er weer vertrouwd uit te zien. Hopen dat dat FP bericht snel komt, dan kunnen we er nog wat leden bij proppen!!quote:Op vrijdag 17 maart 2006 21:13 schreef devzero het volgende:
Vandaag laten we iedereen een fijn poepje ruiken in de statsEn Maggies schaapjes beginnen langzaam aan ook weer in het gelid te komen, dus dat wordt nog wat
)
Croga, gefeliciteerd met 100K puntjes (nu nog niet op squeez zn stats maar wel hier)
en hierquote:Op vrijdag 17 maart 2006 21:13 schreef devzero het volgende:
Vandaag laten we iedereen een fijn poepje ruiken in de statsEn Maggies schaapjes beginnen langzaam aan ook weer in het gelid te komen, dus dat wordt nog wat
)
Croga, gefeliciteerd met 100K puntjes (nu nog niet op squeez zn stats maar wel hier)
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:07 schreef valing het volgende:
[..]
en hier![]()
heb alleen van '[DPC]FOKschaap~joosd' en '[DPC]FOKschaap~Chris.nl' nog geen rosetta account kunnen vinden
quote:
Als je nou de letters wat leesbaarder maakt (bv wit ipv zwart) en je propt er nog ergens fok! flock tussen, dan vind ik het een prima logoquote:Op vrijdag 17 maart 2006 22:29 schreef mcintosh het volgende:
[..]
Die 2 accounts komen nog wel
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |