Een van de beste van de S1 cd jaquote:Op zaterdag 5 augustus 2006 14:17 schreef Rivfader het volgende:
[..]
Briljant.![]()
Maar wat dacht je van "The Shape of Things to Come"? Dat nummer is ook echt geweldig, zeker als je terugdenkt aan de scene die erbij hoort.
Ben ik met je eens, maar aan de andere kant kan de navolging van de ondergang van de Pegasus wel een goede verhaallijn opzetten. En misschien gaat die wel niet naar de klote, of wordt Peggy te zwaar beschadigd om nog te functioneren als battlestar en wordt het een passagiers schip. Ze zijn in de nuke ontploffing door Gina wel een aantal schepen kwijt geraakt natuurlijk. Ze kunnen alle kanten op.quote:Op zondag 6 augustus 2006 00:40 schreef Madine het volgende:
Zou wel jammer zijn als Pegasus naar de klote gaat
De vloot stelt geen bal voor vergeleken bij die van de Cylons en zonder Pegasus om nieuwe Vipers te produceren raken ze langzaam maar zeker door hun wapentuig heen. En dat is slecht nieuws voor ons, want dan zien we minder full scale ruimtegevechten.quote:Op zondag 6 augustus 2006 11:37 schreef DooD het volgende:
[..]
Ben ik met je eens, maar aan de andere kant kan de navolging van de ondergang van de Pegasus wel een goede verhaallijn opzetten. En misschien gaat die wel niet naar de klote, of wordt Peggy te zwaar beschadigd om nog te functioneren als battlestar en wordt het een passagiers schip. Ze zijn in de nuke ontploffing door Gina wel een aantal schepen kwijt geraakt natuurlijk. Ze kunnen alle kanten op.
Die Balthar is toch ook een Cylon lijkt me. (of roep ik iets wat reeds algemeen bekend is?)quote:Op donderdag 23 maart 2006 22:52 schreef Zhenar het volgende:
Ben benieuwd wat er gaat gebeuren nu de "echte" Six en Balthar weer herenigd zijn.![]()
Ik heb mijn twijfels. als balthar een kloon is, waarom moesten ze dan die lekkere cylon sturen om in te breken op het ministerie v defensie, voor die codes van het afweersysteem. dat systeem was door balthar ontworpen. aan de andere kant zou hij eigenlijk dood moeten zijn door die explosie op caprica. ik weet het dus niet.quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:06 schreef Bloemkool het volgende:
[..]
Die Balthar is toch ook een Cylon lijkt me. (of roep ik iets wat reeds algemeen bekend is?)
In elk voorstukje zie je hem in de ontploffing in zijn eigen huis, hoe zou hij dat overleefd moeten hebben?
Six schermt hem op het laatste moment af ("Get down."). Niet dat dat logischerwijze een nucleaire explosie zou kunnen tegenhouden... maar het zou de verklaring kunnen zijn.quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:13 schreef Byte_Me het volgende:
[..]
Ik heb mijn twijfels. als balthar een kloon is, waarom moesten ze dan die lekkere cylon sturen om in te breken op het ministerie v defensie, voor die codes van het afweersysteem. dat systeem was door balthar ontworpen. aan de andere kant zou hij eigenlijk dood moeten zijn door die explosie op caprica. ik weet het dus niet.
ja goed, daar heb ik het ook maar opgehouden, maar echt geloofwaardig is het niet.quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:16 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Six schermt hem op het laatste moment af ("Get down."). Niet dat dat logischerwijze een nucleaire explosie zou kunnen tegenhouden... maar het zou de verklaring kunnen zijn.
De Baltar in de originele serie maakte als mens flink carriere bij de Cylons. Het zou dus wel in deze nieuwe serie passen als het precies andersom is... Cylon Baltar: president van de mensheid. Maar die Gaius is zo overduidelijk verdacht als Cylon dat 'ie het gewoon haast niet kan zijn.quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:06 schreef Bloemkool het volgende:
[..]
Die Balthar is toch ook een Cylon lijkt me. (of roep ik iets wat reeds algemeen bekend is?)
In elk voorstukje zie je hem in de ontploffing in zijn eigen huis, hoe zou hij dat overleefd moeten hebben?
Muziekje vind ik meer iets voor series als Smallville of Buffy.quote:
Idd, want dit nummer van Nickelback wordt ook bij de S2 trailer van Prison Break gebruikt, lekker makkelijk, maar past niet bij BSG...quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:05 schreef DooD het volgende:
De muziek keuze is niet echt mijn smaak voor de season 3 teaser. Ze hadden er beter iets van Bear McCreary onder kunnen zetten.
Hoop dat er weer zoiets cools inzit als toen ze de de kaart naar de aarde vondenquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 09:46 schreef Mattievandezolder het volgende:
Ik zag trouwens dat er meer titels bekend zijn gemaakt van seizoen 3, maar geen spoilers helaas (of gelukkig!)
De lijst tot nu toe:
OCCUPATION 301
PRECIPICE 302
EXODUS, PART 1 303
EXODUS, PART 2 304
COLLABORATORS 305
TORN 306
HERO 307
THE PASSAGE 309
EYE OF JUPITER 310
RAPTURE 311
TAKING A BREAK ... 312
Ellen Tigh...quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 10:04 schreef Zhenar het volgende:
Ik hoop dat er een Ellen Tigh episode bij zit. Ik vond die aflevering uit seizoen met het diner hilarisch!![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waarschijnlijk draaien ze het om het een beetje op te leuken. Onze commerciële zenders doen dat ook bij promo's van te draaien films, soms zit er echt een liedje bij die misschien wel past bij de film, maar veel later dan de film is uitgebracht zodat ik denk van... yeah right.quote:
Om heel eerlijk te zijn hoop ik dat ze de Aarde nooit bereiken, en als ze 'm al bereiken hoop ik dat dat pas bij de allerlaatste episode zal zijn.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 23:43 schreef Ogala het volgende:
Pas begonnen met deze serie en hij is, ben benieuwd wat er gebeurt als ze de aarde bereiken met natuurlijk de cylons vlak achter ze aan (zal wel pas in seizoen 4 ofzo gebeuren)
Halverwege een seizoen zou niet eens zo gek zijn . . .quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 16:55 schreef Madine het volgende:
Om heel eerlijk te zijn hoop ik dat ze de Aarde nooit bereiken, en als ze 'm al bereiken hoop ik dat dat pas bij de allerlaatste episode zal zijn.
Kort, maar tof.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 22:15 schreef Sharkdoggie het volgende:
Nieuwe trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=ywlwdcRdcz8
http://rapidshare.de/files/29933712/battlestar.avi.html (704x320 XVID Codec)
Jij bent zeker levensmoe ??quote:
Ben heel benieuwd, zal mooi zijn.. mooie intro naar S3..quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 20:44 schreef DooD het volgende:
De derde teaser van seizoen 3 http://bsg-cz.net/news/files/teasers/bsg_s3_trailer3.wmv Verder gaan er de geruchten dat de korte episodes van the over het verzet op 1 september beginnen.
quote:Op dinsdag 5 september 2006 18:13 schreef DooD het volgende:
Een ander lichtpuntje is dat de eerste webisode gelanceerd is van Battlestar Galactica: The Resistance. Surf gewoon effe naar http://www.scifi.com/battlestar/ en als je hem niet kan bekijken gebruik dan deze link. http://youtube.com/watch?v=0BIxMgbcneA
Nog 2 daagjes wachtenquote:
Dit zal toch in ieder geval betekenen dat ze het Sol stelsel (en dus de aarde?) vinden.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 09:46 schreef Mattievandezolder het volgende:
]EYE OF JUPITER 310
Jupiter is een godheid, net als Apollo etc.. Het zal dus wel betrekking hebben op een relikwie, profetie of ander begrip uit de beschaving van de 12 koloniën, net als "the arrow of Apollo".quote:Op dinsdag 5 september 2006 21:09 schreef deGVR het volgende:
[..]
Dit zal toch in ieder geval betekenen dat ze het Sol stelsel (en dus de aarde?) vinden.
Misschien.quote:Op dinsdag 5 september 2006 21:18 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Jupiter is een godheid, net als Apollo etc.. Het zal dus wel betrekking hebben op een relikwie, profetie of ander begrip uit de beschaving van de 12 koloniën, net als "the arrow of Apollo".
Dat lijkt mij niet.quote:Op dinsdag 5 september 2006 23:14 schreef deGVR het volgende:
[..]
Misschien.
Maar het ' oog' van Jupiter kan ook op de bekende rode vlek slaan.
Inderdaad, erg kut is dit, zat me er al op te verheugen, hopelijk kan iemand dat ff doen!!quote:Op woensdag 6 september 2006 20:26 schreef DarthNick het volgende:
Zeg heeft iemand 1 van die web episodes al gezien van BSG? Je kan ze namelijk niet van NL online kijken........ Als iemand deze voor mij kan "capturen" zou dat wel chill zijn
quote:Op woensdag 6 september 2006 20:26 schreef DarthNick het volgende:
Zeg heeft iemand 1 van die web episodes al gezien van BSG? Je kan ze namelijk niet van NL online kijken........ Als iemand deze voor mij kan "capturen" zou dat wel chill zijn
Gewoon op youtube zoekenquote:Op woensdag 6 september 2006 20:55 schreef Mattievandezolder het volgende:
[..]
Inderdaad, erg kut is dit, zat me er al op te verheugen, hopelijk kan iemand dat ff doen!!![]()
Ik heb hem iig daar gezien. Gewoon op "webisode battlestar" of "webisode bsg" zoeken. Duhquote:Op donderdag 7 september 2006 07:20 schreef DarthNick het volgende:
al gezien daar of verdoe ik mijn tijd met zoeken?
Ik heb me er anders al zes keer op afgetrokken.quote:Op donderdag 7 september 2006 11:07 schreef Nevermind het volgende:
Die web episodes duren 2 minutenNiet echt de moeite waard imo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De enige zekerheid die je hebt in je leven ben ik!!
Geen Chief, Callie & babyquote:Op vrijdag 8 september 2006 13:01 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Als opwarmertje maar alvast wat promotional photography van seizoen 3!
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Die rood-goude rand heeft hij weldegelijk, dat is alleen bijna niet te zien op die ene fotoquote:Op vrijdag 8 september 2006 13:08 schreef PPL het volgende:
Zou Appolo niet een jasje met een rode rand moeten hebben?
Zeg maar net als zijn vader?
Hier zijn alle foto's te vinden:quote:Op vrijdag 8 september 2006 13:21 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Geen Chief, Callie & baby![]()
Geen vriendje van Starbuck![]()
Geen Luitenant Gaeta![]()
Geen nieuwe assistente van Roslin![]()
Geen Quantum Leaping priest-Cylon![]()
WAAR ZIJN AL HUN FOTO'S?!![]()
!!!
quote:
21 of 22 september (tegelijk met Company of Heroesquote:Op dinsdag 12 september 2006 08:28 schreef Merovingian het volgende:
de NL box season 1 kwam toch ergens volgende week uit ofzo?
Doet mij denken aan Rage against the Machine . . .quote:Op dinsdag 12 september 2006 03:30 schreef Dr_Crouton het volgende:
Het nummer Black Market klinkt ergens bekend... Maar wel een geweldig nummer![]()
Ja! Die! (RAtM's Wake Up)quote:Op dinsdag 12 september 2006 18:05 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Doet mij denken aan Rage against the Machine . . .
Inderdaad, echt een verschrikkelijk tof nummerquote:Op dinsdag 12 september 2006 03:30 schreef Dr_Crouton het volgende:
Het nummer Black Market klinkt ergens bekend... Maar wel een geweldig nummer
Allang al. Wat denk jij wel niet . . .quote:Op maandag 18 september 2006 01:11 schreef Madine het volgende:
Iedereen webisode 3 en 4 al gezien?
http://youtube.com/watch?v=zwe5VJ6Wx2g
http://youtube.com/watch?v=QVLqgKXEBok&mode=related&search=
Vertel, wat zit er allemaal op en bij ??quote:Op donderdag 21 september 2006 23:43 schreef Merovingian het volgende:
* Merovingian heeft de NL box van seizoen 1 gekocht![]()
Waar heb je hem gehaald hier is die nergens te verkrijgenquote:Op vrijdag 22 september 2006 11:19 schreef Merovingian het volgende:
Het hele seizoen 1, een achter de schermen iets (nog niet gezien) met interviews van alle acteurs, en ook nog de pilot/miniseries (zeg maar aflevering 0x01 en 0x02). In totaal 11 uur aan beeldmateriaal.
edit: de behind the scenes special beschrijving (beetje ingekort): In deze uitgebreide special komen alle crewleden van BG aan het woord en lichten toe hoe dit ambitieuze project tot stand kwam. Volg in deze documentaire alle vernieuwingen en uitdagingen die de makers en acteurs van de nieuwe Battlestar serie tegenkwamen.
hmm ok mjah heb vandaag ook gekeken nergens te vinden nog, maar dat komt wel. Wat ik me afvraag is of ze de uncutversies erop hebben gezet. Seizoensfinale van seizoen één op tv was flink in gesnoeid. Kan je me daar ook een antwoord opgeven, als je weet wat ik bedoel.quote:Op vrijdag 22 september 2006 13:44 schreef Merovingian het volgende:
free record shop, van leest, tig andere cd/dvd winkels...
hij was per 21 september te koop, dus als je eerder dan gister hebt gezocht, dan was ie inderdaad nog nergens te vinden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De enige zekerheid die je hebt in je leven ben ik!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.alleen ik weet dus niet of dat ingekort is, maar denk van niet.I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
quote:Op zaterdag 23 september 2006 09:49 schreef Merovingian het volgende:
Weet je wat ik nu pas zie? Tom Zarek uit de nieuwe Battlestar Galactica is dezelfde vent als Apollo uit de oude...
Ik zou eerst seizoen 1 en 2 inhalen en het dan gaan volgenquote:Op maandag 2 oktober 2006 22:48 schreef Crazykill het volgende:
Tvp / kick
Vandaag de miniserie bekeken en ziet er wel leuk uit.
Ga het vanaf nu volgen
Dat zeg ikquote:Op maandag 2 oktober 2006 22:51 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Ik zou eerst seizoen 1 en 2 inhalen en het dan gaan volgen![]()
Dat gaat leuk worden, 23 afleveringen in iets meer dan vier daagjes . . .quote:
Ik moet het wel eerst downen hequote:Op maandag 2 oktober 2006 23:26 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Dat gaat leuk worden, 23 afleveringen in iets meer dan vier daagjes . . .![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |