Nee, dat blijft een mening.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:03 schreef BVO het volgende:
Raffaëla is een veel betere zangeres, das niet alleen een mening, maar lijkt me een vaststaand feit... kom op hey, dat heeft ze gisteravond toch wel bewezen.
Ze is een betere performer. Haar stem is erg goed, maar niet zo sterk als die van Floortjequote:Op zondag 12 maart 2006 12:03 schreef BVO het volgende:
Raffaëla is een veel betere zangeres, das niet alleen een mening, maar lijkt me een vaststaand feit... kom op hey, dat heeft ze gisteravond toch wel bewezen.
Ik zie Raffa veel meer zoals Jim nu is en Floortje meer als Jamai.quote:Op zondag 12 maart 2006 09:40 schreef PeRi het volgende:
Op de lange baan net als Jim zeker.
En daar ben ik het helemaal mee eensquote:Op zondag 12 maart 2006 12:05 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ze is een betere performer. Haar stem is erg goed, maar niet zo sterk als die van Floortje
Gelukkig wordt Trijntje Oosterhuis-repertoire door échte muziekkenners beter gewaardeerd dan dat Beyoncé-achtige van Raf.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:05 schreef BVO het volgende:
[..]
Ik zie Raffa veel meer zoals Jim nu is en Floortje meer als Jamai.
Oftewel, Raffa wordt een mediapersoonlijkheid die regelmatig hitjes blijft scoren en na een jaar of wat het buitenschap met haar sterrendom gaat verblijden, Floortje kan zich hier in musicals en Trijntje Oosterhuis-repertoire gaan storten.
Voor jou misschien niet.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:12 schreef PeRi het volgende:
Trijntje Oostherhuis is geen Idol.
Gáát het daar om dan?quote:Op zondag 12 maart 2006 12:10 schreef WithMe het volgende:
[..]
Gelukkig wordt Trijntje Oosterhuis-repertoire door échte muziekkenners beter gewaardeerd dan dat Beyoncé-achtige van Raf.
Floortje mag Hind's voeten nog niet kussen wat mij betreftquote:Op zondag 12 maart 2006 12:18 schreef BVO het volgende:
Floortje gaat het goed doen hoor, zal best hitjes scoren, maar een idool is ze niet. Net zo min als Hind dat bijvoorbeeld is.
Zo'n CD-cover zie ik véél liever dan eentje met Raffa eropquote:Op zondag 12 maart 2006 12:17 schreef Timmai het volgende:
[afbeelding]
maar nee, het mocht niet zo zijn
Raf mag nog niet eens in de schaduw staan van Beyoncé of Aretha.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:18 schreef BVO het volgende:
[..]
Gáát het daar om dan?
Raffaëla wordt een Nederlandse combinatie van Beyonce en Aretha Franklin, een ster met een dijk van een stem.
Floortje gaat het goed doen hoor, zal best hitjes scoren, maar een idool is ze niet. Net zo min als Hind dat bijvoorbeeld is.
quote:Op zondag 12 maart 2006 12:18 schreef BVO het volgende:
Gáát het daar om dan?
Raffaëla wordt een Nederlandse combinatie van Beyonce en Aretha Franklin, een ster met een dijk van een stem.
Maar das logisch.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Floortje mag Hind's voeten nog niet kussen wat mij betreft
Het Floortje bashen kan nu wel stoppen wat mij betreftquote:Op zondag 12 maart 2006 12:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Floortje mag Hind's voeten nog niet kussen wat mij betreft
Beeldspraak.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:20 schreef WithMe het volgende:
[..]
Raf mag nog niet eens in de schaduw staan van Beyoncé of Aretha.
quote:Op zondag 12 maart 2006 12:21 schreef Timmai het volgende:
[..]
Het Floortje bashen kan nu wel stoppen wat mij betreft
Alleen het feit dat je haar steeds 'Flora' noemt al.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:24 schreef BVO het volgende:
Ehm, wat is het bashgedeelte hieraan?
Ik geef gewoon mijn mening over Flora, aangezien sommigen niet schijnen te begrijpen dat de uitslag van gisteravond heel logisch en terecht is.
Het maakt niet eens uit wat de uitslag was geweest. In beide gevallen was het logisch en terecht.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:24 schreef BVO het volgende:
Ehm, wat is het bashgedeelte hieraan?
Ik geef gewoon mijn mening over Flora, aangezien sommigen niet schijnen te begrijpen dat de uitslag van gisteravond heel logisch en terecht is.
De ene vindt Floortje leuker dan Raffaëla, dat wil men onderbouwd zien met geldige redenen waarom Floortje beter is dan Raffaëla, omdat ze gisteren duidelijk zoog, ten minste volgens de Raffaëla aanhangers.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:25 schreef babette21 het volgende:
ik begrijp dat hier rellen gaande zijn
vertel mij alles en laat mij participeren!!!
Je zal je er maar druk om maken.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:26 schreef WithMe het volgende:
[..]
Alleen het feit dat je haar steeds 'Flora' noemt al.
Welke idioot vergelijkt de idols mensen met Trijntje sorry hoor.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:12 schreef PeRi het volgende:
Trijntje Oostherhuis is geen Idol/popster.
Maar das positiefquote:Op zondag 12 maart 2006 12:26 schreef WithMe het volgende:
[..]
Alleen het feit dat je haar steeds 'Flora' noemt al.
Kom op hee, sommigen doen echt niet onder voor zo'n Trijntje, das ook niet de koningin herself.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:44 schreef Lief-visje het volgende:
[..]
Welke idioot vergelijkt de idols mensen met Trijntje sorry hoor.
WithMe?quote:Op zondag 12 maart 2006 12:44 schreef Lief-visje het volgende:
[..]
Welke idioot vergelijkt de idols mensen met Trijntje sorry hoor.
zoals de eerdere Idols-versies al hebben uitgewezenquote:Op zondag 12 maart 2006 12:40 schreef Lynx666 het volgende:
Het maakt niet eens uit wat de uitslag was geweest.
oeh wat politiek correctquote:In beide gevallen was het logisch en terecht..
Je hebt gelijk, Trijntje mag Raffaëla's schoenen nog niet eens poetsenquote:Op zondag 12 maart 2006 12:44 schreef Lief-visje het volgende:
[..]
Welke idioot vergelijkt de idols mensen met Trijntje sorry hoor.
ja da's zijn excuus...quote:Op zondag 12 maart 2006 12:49 schreef BVO het volgende:
Die Boris is nog steeds druk met z'n plaat lees ik op z'n site.
geen 1,5 jaar tochquote:Duurde bij Hind ook zo lang.
ja! dat is het!! gisteravond dacht ik: dat intro is gejat van een ander nummer, maar welke?! K-otic idd...quote:Op zondag 12 maart 2006 12:52 schreef creno het volgende:
als je de single van rafaella beluistert lijkt het begin op een K-otic nummer
Ik heb het puur over hun kwaliteiten en gedrevenheid. Je kan het politiek correct noemen, maar hoe je het ook wendt of keert, ze waren enorm aan elkaar gewaagd. Vooraf durfde ik niet met zekerheid te zeggen wie er zou winnen, alleen al omdat ze compleet verschillend zijn en ook een compleet verschillend publiek aanspreken. Hierdoor is de winst eigenlijk niet meer dan een formaliteit geworden; ze krijgen allebei sowieso wel een platencontract. Ik gun deze zege Raffaela echt wel. Het is een enorm talent, zeker weten. Maar hetzelfde geldt voor Floortje.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:47 schreef babette21 het volgende:
[..]
zoals de eerdere Idols-versies al hebben uitgewezen
ze zullen heus allebei wel 'n platencontract krijgen, en vanaf dan is het net wat ze ermee doen....
Wat ik alleen zeker weet is dat we méér van Raf zullen horen dan van Floortje, omdat zij gewoon veel interessanter voor de pers is [en nee, niet door die zwangerschap]
maakt verder inhoudelijk geen reet uit wat ze gaan doen...
Jimmen [dansen met de sterren], Jamaien [musicallen], Maudten [songfestivallen], Borissen [totaal verdwijnen]
[..]
oeh wat politiek correct
Klinkt idd wel een beetje zoals het begin van Damn I Think I love You.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:52 schreef creno het volgende:
als je de single van rafaella beluistert lijkt het begin op een K-otic nummer
Plaat 1 kwam uit in november 2003, plaat 2 oktober 2005....quote:Op zondag 12 maart 2006 12:52 schreef babette21 het volgende:
[..]
ja da's zijn excuus...
feit is dat gewoon niemand op hem zit te wachten
[..]
geen 1,5 jaar toch
zij heeft haar tijd iig nuttiger besteed, en vergat daarnaast niet om af en toe fans&pers op te zoeken
Beide keren: IK OOK!quote:Op zondag 12 maart 2006 12:54 schreef babette21 het volgende:
[..]
ja! dat is het!! gisteravond dacht ik: dat intro is gejat van een ander nummer, maar welke?! K-otic idd...
ik vind 't trouwens een nummer met een vreselijk hoog songfestivalgehalte... zou het niet kopen
Zal wel aan mij liggen maaar ik heb nooit meer iets vernomen van Marlies.quote:Op zondag 12 maart 2006 12:04 schreef WithMe het volgende:
[..]
Dewi en Marlies waren best goed, maar niet de besten hoor.
100% mee eens (en voeg Maud er ook maar aan toe, geen leuk karakter, saaie stem en bij Jensen stond ze er ook weer als een houten klaas bij...)quote:Op zondag 12 maart 2006 12:18 schreef BVO het volgende:
[..]
Gáát het daar om dan?
Raffaëla wordt een Nederlandse combinatie van Beyonce en Aretha Franklin, een ster met een dijk van een stem.
Floortje gaat het goed doen hoor, zal best hitjes scoren, maar een idool is ze niet. Net zo min als Hind dat bijvoorbeeld is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |