quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 01:39 schreef zhe-devilll het volgende:Dieren schijnen aura's te kunnen zien
hieraan zien sommige dieren ook dat je bang bent bv
Sommige dieren zouden dus eventueel warmte kunnen zien, honden ruiken zelfs angst. Heeft te maken met een hormoon dat je afscheidt, wat voor de neus van een hond goed ontwikkelt is. Zo hebben dolfijnen een soort 'radar' op hun neus, waardoor ze communiceren. Ze voelden toen ook de beving van de Tsunami. Olifanten hebben hele gevoelige zolen, seismografisch gevoelig. Bij de 1e trillingen gingen ze al landinwaarts.
Vleermuizen kunnen niet zien met hun ogen, ze zien door geluid. Door een soort sonarweerkaatsing kunnen ze afstanden van elkaar onderscheiden. Sommige insecten zien infrarood of zelfs ultraviolet en ik durf zelfs te beweren dat er dieren zijn die uitsluitend warmte waarnemen.
Zo hebben mensen en dieren individueel ontwikkelde eigenschappen en dat maakt de wereld zo divers. We zouden ook respect moeten hebben voor dieren, want ik geloof dat ze ook een bewustzijn hebben. Neem nu varkens, bijster intelligent. Wordt zwaar onderschat. Kun je nagaan wat die te verduren hebben in slachterijen en boerderijen in sommige landen. Zwaar mishandelt worden en dit ook nog beseffen..
Maar alsjeblieft, plak geen label "spiritualiteit" op zoiets. Je ontkracht de essentie van het mysterie alleen maar daardoor. Plak een label op paranormaal en je weet zeker dat je het in een hokje hebt gedrukt
![]()
.
[ Bericht 5% gewijzigd door Integrity op 21-03-2006 14:16:13 ]