Eerste foto komt uit een filmpje met Tom Clancy aan het woord, als je goed kijkt naar het betreffende filmpje blijft dat dit opnames zijn van na het instorten van de zuid toren de rookpluim 'voor' de noortoren is van de net daarvoor ingestorte zuidtoren ook te zien aan de rook rechts van de noordtoren op de foto. 2de foto enkele seconden eerder gemaakt maar dat kan ook rook zijn van eerder naar beneden gestort puin.quote:Op donderdag 9 maart 2006 21:22 schreef -jos- het volgende:
Interessante link: http://www.cyberspaceorbit.com/towerblast.html
Het opblazen van WTC 7: http://www.whatreallyhappened.com/wtc7big.rm duidelijk te zien dat het hele gebouw valt... dus niet slechts een gedeelte omdat het door brand ofzo komt...
Verder hier nog een paar foto's waar je echt kan zien dat er beneden nog iets gebeurd( veel rook dat van onder het WTC komt), wat in die ene film wel gezegd wordt maar niet goed te zien is.
De South Tower is dus de toren die als eerst onplofte, maar je ziet een rookpluim voor de North Tower:
[afbeelding]
[afbeelding]
Olie in Afghanistan????quote:Op donderdag 9 maart 2006 22:52 schreef -jos- het volgende:
[..]
Wat dacht je van olie, de meest kostbare grondstof op onze aarde?
maar wat ik nou zo raar vind is dat dit buitenste framewerk niet voor de support van het gebouw zorgt. dit was de inner core, bestaande uit 47 gigantische ijzeren balken.quote:Op donderdag 9 maart 2006 23:12 schreef mouzzer het volgende:
[..]
Behalve als een vliegtuig veel van dat staal heeft weggevaagd, het doorstaat de eerst klap maar niet de druk die daarna verdeelt moet worden over de resterende kollomen.. Zo is bijvoorbeeld van video's van het instorten van de zuidtoren duidelijk te zien dat de buitenste rij aan de oostkant alle staalbalken doorknakken waarna de top van de toren kantelt waarna zwaartekracht de rest doet.
Kijk eens rechts van de noordtoren, een grote rookpluim waar ooit de zuidtoren stond, oftewel NA het instorten van de zuidtoren! Niet zo snel conclusies trekken, bij impact van 2de vliegtuig zijn al brokstukken naar beneden gevallen. De torens zijn bewust naar beneden gehaald de vraag is alleen door wiequote:Op donderdag 9 maart 2006 22:09 schreef -jos- het volgende:
[..]
Kijk eens naar die grote rookwolk linksvoor de North Tower, dat komt zeker ook door vallende brokstukken?![]()
Zowiezo zijn er geen enkele brokstukken naar beneden gevallen totdat het moment dat de toren ontploft, besef het, it's real, de WTC torens zijn bewust naar beneden gehaald...
bronquote:Samenvatting
Beide torens waren vrijwel identiek en hadden in ongeveer dezelfde tijd en met dezelfde hoeveelheid energie moeten instorten. Maar er is een verschil van 0,2 op de schaal van Richter, wat overeenkomt met ongeveer 1,3ton TNT. Waar kwam deze extra energie vandaan?
De top van de zuidelijke toren viel niet zoals die had moeten vallen volgens de wetten van Newton, maar nam in plaats daarvan de hele toren mee waarbij tonnen staal naar buiten werden geblazen.
Een aantal zware explosies zijn gehoord en opgenomen in de kelders van alle drie gebouwen waarbij grote rookpluimen ontstonden.
Alle drie gebouwen vielen bijna in vrije val op hun eigen fundament, wat volgens de wetten der natuurkunde onmogelijk is vanwege de weerstand die wordt veroorzaakt door de lucht en door puin. De vrije val van een hoog gebouw (met stalen frame) kan alleen worden bereikt met behulp van gecontroleerde demolitie.
Alle drie gebouwen produceerden bij het instorten pyroklastische wolken, wat wijst op zware explosies die fijn stof in de lucht bliezen. Dit fenomeen komt slechts in drie situaties voor: 1. bij vulkaanuitbarstingen, 2. bij turbiditeitstromen, 3. bij de instorting van gebouwen door middel van gecontroleerde demolitie.
Geen olie in Afghanistanquote:Op donderdag 9 maart 2006 22:52 schreef -jos- het volgende:
[..]
Wat dacht je van olie, de meest kostbare grondstof op onze aarde?
quote:Several sources, most notably the film Fahrenheit 9/11, have reported that Karzai once worked as a consultant for the oil company Unocal. Spokesmen for both Unocal and Karzai have denied any such relationship, although they could not speak for all companies involved in the consortium.
The claim appears to have originated in the December 9, 2001 issue of the French newspaper Le Monde. It was also stated by the Christian Science Monitor. Some have suggested that Karzai was confused with U.S. ambassador to Afghanistan Zalmay Khalilzad.
Ha! Fijn om te zien dat er meer mensen dit (is het durven?) willen inzien. Er worden machtspelletjes gespeeld die nog ver boven de machthebbers plaatsvinden. Iran, China, Islam, Communisme, The Great Crash, WO I, WO II, Irak, Afghanistan, Hitler, Nazi's en het Zionisme, Stichting van de staat Israël, Hofstadgroep, Aanslagen Londen, Aanslagen Madrid, 9/11, Bin Laden, Al Qaida, EU, NAVO, VN, GTO, WHO, WTO, GATT, NAFTA, AIPEC, Rusland, Bernardquote:Op donderdag 9 maart 2006 23:48 schreef Googolplexian het volgende:
Waarom zou je Afghanistan binnenvallen? Om een militaire macht in het Midden-Oosten neer te kunnen zetten en om iemand als Karzai te kunnen installeren.
U gaat volgens mijn theorie ook voor de koelkast !quote:als de pannenkoek theorie zou kloppen dan zouden de verdiepingen langs de core instorten, en zou de core minstens tientallen meters boven het puin nog uitsteken.
http://video.google.com/videoplay?docid=-8564772103237441151&q=WTCquote:Op donderdag 9 maart 2006 23:43 schreef Johnns het volgende:
[..]
maar wat ik nou zo raar vind is dat dit buitenste framewerk niet voor de support van het gebouw zorgt. dit was de inner core, bestaande uit 47 gigantische ijzeren balken.
zie hier:
als de pannenkoek theorie zou kloppen dan zouden de verdiepingen langs de core instorten, en zou de core minstens tientallen meters boven het puin nog uitsteken.
Inderdaad, door middel van het kapen van 2 vliegtuigen en deze in de torens te vliegen. Da's geen onbewuste actiequote:Op donderdag 9 maart 2006 23:45 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
Update: oh mouzzer, ik zie al dat je het eens bent dat de torens bewust zijn neergehaald
beter kijken.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:04 schreef merlin693 het volgende:
keek net de bewuste video waarom deze draad is gestart...ik zie geen helicopter ! wel "flashes"
Zal ik jou eens wat zeggen? De vraag is al beantwoord, maar je hebt slechts 50% kans dat je het goed hebt, namelijk:quote:Op donderdag 9 maart 2006 23:57 schreef mouzzer het volgende:
De hoek lijkt zelfs naar binnen te klappen (door het gewicht?) trouwens weer geen explosies te zien voor het instorten. Eigenlijk net als het omkappen van een boom is de draagkracht weg en het kantelt. Waarom de core ook helemaal weg is, geen idee en denk dat die vraag ook nooit echt beantwoordt zal worden.
B)quote:2 vliegtuigen met terroristen zijn in het WTC (1 en 2) gevlogen rond de 80e en de 75e verdieping (uit mijn hoofd). Door de verwoesting en de onstane brand is het WTC (1 en 2) onder haar eigen gewicht in elkaar gestort. Later die dag blijkt ook WTC7 te zijn ingestort. Brand wordt hiervoor als reden opgegeven, verdere details ontbreken. Het Pentagon is ook geraakt. Er wordt melding gedaan van een vliegtuig dat laag over de grond zou hebben gevlogen. De schade lijkt mee te vallen, aangezien de constructie sterk is (en toevallig net nog gerestaureerd). Een ander vliegtuig is neergestort in een grasveld. Passagiers hebben voor de crash gebeld met enkele mensen en spreken van een kaping. Deze passagiers zijn in opstand gekomen en hebben er voor gezorgd dat het vliegtuig haar betoogde doel niet kan bereiken.
Kiest u maarquote:2 vliegtuigen (al dan niet met terroristen) zijn in het WTC (1 en 2) gevlogen rond de 80e en de 75e verdieping (ook dit uit mijn hoofd). Door de verwoesting is een grote ravage te zien rond de verdiepingen van de inslag. De torens zien er gehavend uit, maar ze lijken het verder wel te overleven, gezien de verdiepingen een stuk boven de getroffen verdiepingen. Er worden verschillende meldingen gedaan van explosies op verschillende verdiepingen voorafgaand aan het neerstorten van de 2 torens, de zuidtoren voorop. Er lijken ook witte flitsen te zien te zijn, voordat de toren op dat punt van instorting is gekomen. Het verhaal van het Pentagon is een verhaal van mysterie. Videobeelden van bewakingscamera's op en rondomhet Pentagon zijn niet aanwezig. Videobeelden van een nabij gelegen tankstation zijn ingenomen door officieren. De passagiers van het vliegtuig dat later die dag zal neerstorten kunnen niet hebben gebeld, omdat slechts 0,08% van de telefoontjes op 11.000 voet de aarde bereiken. Het verhaal wordt nog vreemder als er bijna geen wrakstukken worden gevonden.
Ja in de bouwput zelf men is bezig de metro te herstellen, metrostation WTC was ook alweer open. Aan de omliggende gebouwen is nog wel de schade te zien. De stenen gebouwen zitten vol met krassen. Moest even zoeken naar de plek van WTC 7 want daar staat al compleet nieuwe wolkenkrabber. Indrukwekkendste vond ik zelf om hier te lopen:quote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:08 schreef merlin693 het volgende:
dat geloof ik graag ! word er al gebouwd ?
Goed geplande sloop-werken. Alle desbetreffende explosieven kunnen makkelijk op plekken geplaatst worden waar ze niet zouden opvallen (net als met WTC 1 en 2).quote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:45 schreef Oversight het volgende:wie kan er één reden opnoemen waarom gebouw 7 zou instorten?
quote:Op donderdag 9 maart 2006 08:10 schreef -jos- het volgende:
Die flitsen vind ik niet eens zo belangrijk,
quote:wat voor mij beslissend was was het neerstorten van WTC 7, als je eens goed kijkt HOE dat gebouw instort zie je echt dat dit gebouw is opgeblazen met behulp van geplaatste explosieven, voeg daarbij toe de reactie van de eigenaar van het WTC "to pull it" en het is duidelijk dat het officiële verhaal helemaal niet klopt
quote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:47 schreef ElevenSix het volgende:
Waar zijn die 2 titanium vliegtuig motoren gebleven die in het pentagon zijn gevlogen?
Zijn die verpulvert? Zo ja waarom lag er dan een vliegtuig motor redelijk ongeschonden 3 blokken van het WTC vandaan?
En nog belangrijker, als de orginele versie uitgaat van 767's waarom is die motor 3 blokken verder dan van een 737?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |