Groenquote:Op woensdag 8 maart 2006 23:42 schreef jessie het volgende:
Ze zijn groen beefcake groen. Was het maar turquase
ja maar dan moet ik nog zo lang wachten.quote:Op woensdag 8 maart 2006 23:59 schreef jessie het volgende:
Ik ga ze weer ff weghalen. En dan als alles rond is open ik een topic in klussen
is dat vandaag M@x?quote:Op donderdag 9 maart 2006 05:36 schreef m@x het volgende:
Ik ben alweer een half uur wakker.
Zo gaat het al de hele week en vannacht heb ik al zo weinig geslapen vanwege die crematie.
Ja, vanmiddag. Aanvankelijk zou een vriendin van mij die hem ook kende meegaan maar die heeft om dezelfde tijd een afspraak in het ziekenhuis, dus die kan niet en nu moet ik alleenquote:
Nee nooit meer wat van gehoord. Een collega van me heeft een dochter die net afgestudeerd was in rechten in die richting en die zei dat het inderdaad niet netjes was maar omdat zijn foto niet voor commerciele doeleinden is gebruikt je er eigenlijk vrij weinig aan kan doen. Zal zo eens kijken of het er nog steeds opstaat.quote:Op donderdag 9 maart 2006 08:38 schreef moussy het volgende:
Nav dit stukkie Telegraaf rectificeert 'FOK! internetcrimineel' moest ik weer aan de senseo van Karin denken, heb je ooit nog wat van het AD gehoord Karin?
Ik heb van die ene foto het woord tegels weggehaald en kom dan op je webspace terecht en kan vandaar uit al je foto's bekijken die je op het web hebt staan.quote:Op donderdag 9 maart 2006 14:14 schreef jessie het volgende:
Waar zien jullie die foto's nou? Of moet ik dan die ene die er nog staat weghalen?
Sugar heeft nog wel wat leuke stikkers voor jequote:Op donderdag 9 maart 2006 15:54 schreef jessie het volgende:
En er een beetje een ouderwets delfsblauw achtig keukentje van maken.
Ik mag nog nietquote:Op donderdag 9 maart 2006 21:54 schreef Rewimo het volgende:
Wat lief, ze hebben een forum speciaal voor mij gemaakt
http://www.nl.bol.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/nl/-/EUR/BOL_DisplayProductInformation-Start;sid=WiHYzSCQA2fY3GSA-TPm-sBILg12IqS8Crg=?BOL_OWNER_ID=1001004001807858&Section=BOOKquote:Op donderdag 9 maart 2006 22:35 schreef Brighteyes het volgende:
Laat maar hier staan hoor lady-wrb! Heb je de ISBN? Het is wel een leuke kado-tip voor Opa's en Oma's.
Wat ik begreep uit de mail van de directie...gaan die deze keer er inderdaad ook weer uitquote:Op donderdag 9 maart 2006 22:40 schreef E.T. het volgende:
Volgens mij krijgen wij via m'n werk wel weer een 'relatie-uitnodiging' voor de Hema.
Anders hou ik je wel in gedachten Suzie
Ja werkt het al?quote:Op donderdag 9 maart 2006 23:12 schreef Suzziieee het volgende:
[..]
Wie mij???![]()
Jij zegt ook alles he?om die uitnodigingen te bemachtigen![]()
Lost kijkenquote:Op donderdag 9 maart 2006 23:39 schreef jessie het volgende:
Wat ga je vrijdag doen coolbabe?
Oe!quote:Op donderdag 9 maart 2006 23:50 schreef jessie het volgende:
BE Zon familie von trap idee van groot naar klein zeker
ik heb dr niet uitgenodigd, dat deed ze zelfquote:Op vrijdag 10 maart 2006 08:47 schreef jessie het volgende:
Zal vast gezellig worden lady-wrb anders had je ze vast niet uitgenodigd! Enne baas in eigen huis he. Is wel eens moeilijk, maar in mijn huis gelden echt mijn regels.
leuk waren ze hequote:Op vrijdag 10 maart 2006 09:57 schreef jessie het volgende:
2.50 hoe kan dat? Vertel zeg.
(o nee ik heb een aversie tegen wehkamp al een paar keer gezeik ghad met rekeningen)
En die bepakt foto's Moussy
quote:Op vrijdag 10 maart 2006 10:00 schreef Lishe het volgende:
Dat is iets waar ik me heel druk om kan maken. Hier als 'snoep' een lange vinger of krentjes. En ze eet wel 'zoete' toetjes. Bij oma wordt ze verwend en daar krijgt ze wel veel dingen met suiker. (happen appelflap enzo). Nog niet eens alleen naar de gezondheid gekeken, maar vooral naar 'dikmakers' .Ik heb met het CB de afspraak dat ze me TIJDIG waarschuwen als ze te veel zou snoepen.Ik schaam me hier een beetje voor, dat ik er niet normaler mee om kan gaan. Maar ik ben gespest omdat ik dik was zegmaar, dus ik ben nogal een panische als het daarover gaat in combinatie met mijn kind.
vreemd, bij mij wel, maar ondertussen heb ik er nog een paar bijgezet en ik blijf nog even doorzoekenquote:Op vrijdag 10 maart 2006 10:58 schreef jessie het volgende:
Die site doet ut niet goed
"Ohhh joh, blijf toch lekker thuis als ie niet lekker is! ECHT niet erg hoor!"quote:Op vrijdag 10 maart 2006 12:09 schreef lady-wrb het volgende:nog steeds niemand
net even gebeld: kind voelt zich een beetje niet lekker, maar hij voelt zich nu in staat om even langs te komen
Dat zou ik nou zo voor mijn verjaardag vragenquote:Op vrijdag 10 maart 2006 12:24 schreef Syrena het volgende:
[..]
"Ohhh joh, blijf toch lekker thuis als ie niet lekker is! ECHT niet erg hoor!"Zal ze wel niet intrappen denk ik he.
Jessie> Ik doe met carnaval altijd eerst dagcreme (nivea ofzo) daarna foundation en dan idd van dat spul op waterbasis. Ben ff de naam kwijt. AHHH hebbes. Kryolan heet 't. Je hebt losse dingetjes verf en dozen.
Ik heb ooit een doos gekocht (kun je navullen!) en daar doe ik al zeker vijf jaar mee ofzo.
[afbeelding] Hij is wel duur hier, 27,50. Je kunt ook die losse dingetjes kopen, zullen iets van 2 euro ofzo zijn.
Ze hebben ook zilver en goudkleur!![]()
Het is echt puik spul, en je doet er lang mee hoorquote:Op vrijdag 10 maart 2006 12:28 schreef moussy het volgende:
[..]
Dat zou ik nou zo voor mijn verjaardag vragen![]()
Oei, dankjewel voor de reminderquote:Op vrijdag 10 maart 2006 09:24 schreef jessie het volgende:
easy going vanavond kijken heWie denk jij dat t is?
Bij action hebben ze hele leuke glitterspray, staat bij de kinderbadschuim en shampooquote:Op vrijdag 10 maart 2006 12:31 schreef Syrena het volgende:
[..]
Het is echt puik spul, en je doet er lang mee hoorMaar dus wel ff je gezicht insmeren eronder (net TE anders pakt het niet). Ik moet er aan denken dat ik volgend jaar andere glitters haal. Ook stom, dat had ik eigenlijk net na de carnaval moeten doen, dan willen ze bij ons alles nog wel eens in de aanbieding gooien.
Ik noem 't eerder uitgekooktquote:
Heb je al via internet gekeken?quote:Op zaterdag 11 maart 2006 12:30 schreef E.T. het volgende:
hier ook een klein angsthaasje hoor![]()
Veel plezier vanmiddag, jessie!
Ik wacht op Ikea.. al vraag ik me af of ze wel komen vandaag. Het bandje waar je kan opvragen hoe laat ze ongeveer komen kent de combinatie postcode/huisnummer van ons niet![]()
Maar op de vrachtbrief van Ikea staat wel vandaag als datum. Zo maar 'ns proberen te bellen met een medewerker ipv bandje. (had daarnet 5 wachtenden voor me en dat is niet handig als Saskia nog rondloopt, dus nu maar opnieuw proberen)..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |