Rub it in some morequote:Op woensdag 8 maart 2006 20:11 schreef gieling het volgende:
hendig sjiek spel is het man
Wel weinig spelers online btw
Denk dat de meeste mensen eerst de SP willen doen.quote:Op woensdag 8 maart 2006 20:11 schreef gieling het volgende:
hendig sjiek spel is het man
Wel weinig spelers online btw
Potje online?quote:Op woensdag 8 maart 2006 20:43 schreef twi het volgende:
Sterker nog, ik vond het helemaal niet de sfeer uitademen die de SP ook heeft. Het is meer een Ghost Recon 2 rip-off.
Zo, om even wat negatiefs het topic in te smijten
quote:Op woensdag 8 maart 2006 20:52 schreef ReMCoDijKSTRa het volgende:
Eindelijk
Bol.com
Vandaag verzonden
Uw bestelling wordt vandaag verzonden.
Ik speel nou eenmaal liever SP. Bovendien heb ik sinds ik full-time werk en niet meer studeer amper tijd om te gamen en daarom suck ik teveel onlinequote:
Nee.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:34 schreef Retuobak het volgende:
Ik suck ook online, hoor je mij klagen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt......Kennedy
Mijne ooooook !!!quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:11 schreef Mister_T het volgende:
[..]
![]()
Mijn status staat nu ook op verzonden![]()
quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:49 schreef Wessiej het volgende:
Dat 4e level in de sp word ik nu ondertussen gek van.daar zit ik nuSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.RRoD : Het is niet de vraag OF het gebeurt, maar WANNEER het gebeurt!
Bij zo'n US Army Truck waar je kunt reequippen kun je healen.quote:Op woensdag 8 maart 2006 22:12 schreef oldenzaaltjuh het volgende:
Kun je zelf ook nog aan een beetje leven komen? Of als je eenmaal rood langs een checkpoint komt en je gaat dood, blijf je dan telkens rood....
Mooie kikkers.quote:Op woensdag 8 maart 2006 22:52 schreef jorienvdherik het volgende:
van xbw forum
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Prachtige kikkers !quote:Op woensdag 8 maart 2006 22:52 schreef jorienvdherik het volgende:
van xbw forum
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Vertel eens van je fuckups Gijsquote:Op donderdag 9 maart 2006 01:18 schreef Sjotime het volgende:
GRAW is echt cool zeg.... erg pittig en wennen maar zo heftig. Als je het eenmaal een beetje door hebt gaat het lekker... maak nog wel eens fouten en fuckupsMaar genieten hoor... tjonge jonge !!
quote:Op donderdag 9 maart 2006 07:20 schreef pkwarts het volgende:
fuck-up: granaat tegen een muur gooien zodat hij recht voor een VIP komt te liggen.
Oh ja die had ik ookquote:Op donderdag 9 maart 2006 07:20 schreef pkwarts het volgende:
fuck-up: granaat tegen een muur gooien zodat hij recht voor een VIP komt te liggen.
Wtf is tearing?quote:Op donderdag 9 maart 2006 09:32 schreef Woutervn het volgende:
Het is echt een meesterlijk spel![]()
Het enige wat ik af en toe zie is tearing. Iemand anders dit ook opgevallen. Ik vraag me af waar het aan ligt.
Dat het beeld een beetje van elkaar af lijkt te schuiven. Dus zie je horizontale strepen. Ik heb er met andere games geen last van.quote:Op donderdag 9 maart 2006 09:34 schreef Bastard het volgende:
Wtf is tearing?
Nee niet gezien.. 1x dat ik dacht, hee wat is dit.. maar dat was een storing op mijn intercomquote:Op donderdag 9 maart 2006 09:36 schreef Woutervn het volgende:
[..]
Dat het beeld een beetje van elkaar af lijkt te schuiven. Dus zie je horizontale strepen. Ik heb er met andere games geen last van.
Gijs ik wilde mijn party laten aanvallen, maar ik positioneer ze echt ongekend slecht door een paniekaanval..... serieus.. ze liepen recht de kogels in. En mij maar smeken op medic shitquote:Op donderdag 9 maart 2006 07:18 schreef Bastard het volgende:
[..]
Vertel eens van je fuckups Gijs
Ik had er 1 op een dak van een parking.. schiet mn bazooka tegen een muurtje voor mij... mol
Lopen met die wagen mee... en team vergeten mee te nemen
Maar wat een gruwelijk mooi en realistisch spel zeg... de controls zijn bij mij geen second nature, maar het komt.
Heb er de hele nacht over liggen dromen ookquote:Op donderdag 9 maart 2006 09:53 schreef Sjotime het volgende:
[..]
Heb er de hele nacht over nagedacht.
Ik nietquote:Op donderdag 9 maart 2006 10:03 schreef Bastard het volgende:
[..]
Heb er de hele nacht over liggen dromen ook
Komt wel.. het spel... is geen spel, het is een leven wat je aantrekt.quote:
Verwoording +8quote:Op donderdag 9 maart 2006 11:19 schreef Bastard het volgende:
[..]
Komt wel.. het spel... is geen spel, het is een leven wat je aantrekt.
Je moet hem goed plaatsen idd.... mijn granaten ketsen nog wel eens van muren en in binnenshuis gooi ik al helemaal niet !quote:Op donderdag 9 maart 2006 11:38 schreef twi het volgende:
Dat granaten gooien is erg kut gedaan inderdaad. Had gewoon altijd onderhands ver moeten zijn. En het heeft wel heel erg veel weg van Full Spectrum Warrior. Maar 't is inderdaad een mooie game
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The truth was in here.
Gewoon blijven posten dan !quote:
Dit is al je eerste fuckup.quote:Op donderdag 9 maart 2006 12:18 schreef Nick-GizMo het volgende:
Ok, Heb GR:AW nu voor me liggen..
kwam net met de post..
En dan zit je naar de achterkant te kijken, denk je JAAAA!
kijk je naar de tv, en er langs..denk je GVD!&%@&%&@
(nee idd, me 360 is nog niet binnen....)
Die last die jij moet hebbenquote:Op donderdag 9 maart 2006 12:18 schreef Nick-GizMo het volgende:
Ok, Heb GR:AW nu voor me liggen..
kwam net met de post..
En dan zit je naar de achterkant te kijken, denk je JAAAA!
kijk je naar de tv, en er langs..denk je GVD!&%@&%&@
(nee idd, me 360 is nog niet binnen....)
Staat in de OP van dit topicquote:Op donderdag 9 maart 2006 12:24 schreef Woutervn het volgende:
Iemand problemen mee als ik vanavond een paar van jullie gamertags toevoeg aan mijn list. Ik wil ook wel met jullie een keer online![]()
Ik kan dat topic met die gamercards niet meer terugvinden
Ik heb hemquote:Op donderdag 9 maart 2006 10:45 schreef nicket84 het volgende:
is er al een bol.com'er die hem heeft ontvangen....? ik nog niet
Oh...quote:Op donderdag 9 maart 2006 12:51 schreef -Struikrover- het volgende:
Staat in de OP van dit topic
Xbox Live! gamercards
Ik deed hetzelfde, pistol voldoet dan wel, komen ook kogels uitquote:Op donderdag 9 maart 2006 08:05 schreef Retuobak het volgende:
fuck-up: vergeten wapen te wisselen en zodoende aan een missie moeten beginnen met een rocket launcher ipv een machine gun
Die granaten wen je vanzelf aan hoe je de diepte in moet schatten enzo, kwestie van tijd.quote:Op donderdag 9 maart 2006 11:58 schreef twi het volgende:
Ik heb meestal zelfs 2 a 3 granaten nodig om de diepte in te schatten![]()
Zal wel aan mij liggen, bij FSW had ik dat namelijk ook. Ik zuig best wel in de SP van dit spel. Ging in 't eerste level ook al 2x dood bij 't 3e ventje wat je neer moet schieten omdat ik 'm 2 keer op rij niet zag staan (terwijl 'ie op hetzelfde plekje stond)
relaxt man!!!quote:
Erm ik knal gewoon alles op me pad neerquote:Op donderdag 9 maart 2006 13:35 schreef Sjotime het volgende:
Mooie is dat je alle missies op diverse manieren kan doen. Sommige steegjes en straten zijn beter dan andere. Dan heb je tactisch de overhand !
Daarom geniet ik er ook meer van !quote:Op donderdag 9 maart 2006 13:37 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Erm ik knal gewoon alles op me pad neer
Steeg of grote open vlakte, omlopen doe ik niet
tactischquote:
Ik ben ook niet veel bezig geweest met de SP, hup hup gelijk online toen ik em had.quote:
Details van het spel zijn fantastisch.... graphics ongekend !quote:
Gijs we mailen al de gehele ochtend met elkaar.... er niet over uit kunnenquote:Op donderdag 9 maart 2006 13:58 schreef Bastard het volgende:
Hij is al uit.. de hype kan gestopt worden nu
Ik weet het.. geeft een behoorlijke shock om zo'n spel te spelenquote:Op donderdag 9 maart 2006 14:17 schreef Sjotime het volgende:
[..]
Gijs we mailen al de gehele ochtend met elkaar.... er niet over uit kunnenHype is iig terecht geweest achteraf....
en gelukkig maar![]()
Geen wonder dat je om de minuut het loodje legt online.quote:Op donderdag 9 maart 2006 13:37 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Erm ik knal gewoon alles op me pad neer
Steeg of grote open vlakte, omlopen doe ik niet
quote:Op donderdag 9 maart 2006 17:15 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Geen wonder dat je om de minuut het loodje legt online.
Herkenbaar.quote:Op donderdag 9 maart 2006 17:15 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Geen wonder dat je om de minuut het loodje legt online.
Kan hem zeker niet nu lenen en volgende maand betalenquote:Op donderdag 9 maart 2006 18:29 schreef Dr.Daggla het volgende:
Net toch maar gehaald terwijl hij al onderweg is..
2de verkoop ik wel.
Ben benieuwd, eerst mn X360 maar eens aansluiten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |