abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 8 maart 2006 @ 17:06:37 #1
93264 Spideyman
"With great power.....
pi_35849782



VS.





Net als Guus Hiddink (video) denk ik dat PSV vanavond de 1/8 finale van de Champions League kan bereiken.

Lyon is er heus niet slapper op geworden sinds ze vorig jaar werden uitgeschakeld door een ontketend PSV. Ze zullen graag wraak willen nemen en hebben hun team dit jaar flink versterkt met Tiago, Fred en Carew: niet de minsten!

De kracht van PSV is echter het mentale aspect: we zijn voor niemand bang en kunnen van elke tegenstander winnen. In de competitie wordt er vaak op halve kracht gespeeld, maar als het er op aan komt kan PSV zelfs AC Milan overrompelen.... klik!

We zijn touwens sowieso niet bang...



Want Alex is er bij


FORZA PSV!!!!
..... comes great responsibility"
--==Forza PSV==-- --==Forza Nilis==--
I Shot Her Above The Kneecap, She Can Still Walk - Jack Bauer
pi_35849886
3-0.
pi_35849892
Zou Gomes de vrije trap van Juninho van afgelopen weekend gezien hebben?
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_35849936
Ik hoop op 1-2 of 0-2, maar ik verwacht 0-0
We sure are cute for two ugly people.
pi_35849971
1-0 denk ik. Omdat PSV aan het einde risico moet nemen.
That's all folks!
  woensdag 8 maart 2006 @ 17:12:11 #6
72256 wise
Echoes - KL/B/
pi_35849984
ik hoop voor psv dat ze doorgaan, maar ik zie het somber in.

2-0 voor lyon.
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
  woensdag 8 maart 2006 @ 17:13:30 #7
93264 Spideyman
"With great power.....
pi_35850024
Nieuws en achtergronden:
quote:
Vermoedelijke opstelling PSV

Gomes
Lucius, Alex, Addo, Reiziger
Culina, Simons, Cocu
Farfan, Vennegoor of Hesselink (Afellay), Kone


Na de training: Inzet Vennegoor en Lamey zeer onzeker, Reiziger kan wel spelen

Het ANP (zie Nu.nl) meldt vanuit Lyon dat de inzet van Vennegoor of Hesselink en Lamey twijfelachtig is. Vennegoor of Hesselink kon de training wel meedoen, maar heeft nog steeds last. Morgen zal blijken in hoeverre hij een terugslag krijgt. Lamey kon helemaal niet met de groep trainen dinsdag als gevolg van de blessure.

Woensdag in de loop van de dag zal over beiden een beslissing genomen moeten worden. Reiziger kan in ieder geval wel in actie komen.


Lyon wil controle over de wedstrijd

OL coach Houllier liet vandaag weten dat hij woensdag zijn team de wedstrijd wil zien controleren. "We zijn erg trots op onze overwinning in de eerste wedstrijd, maar er is nog steeds veel werk te doen. Ik ga onze plannen voor de wedstrijd niet verklappen, maar ik wil wel zeggen dat controle over de wedstrijd belangrijk is. Ik wil niet dat we het duel in de hand kunnen houden, maar ik wil dat we hem controleren."


Farfan heeft met voorsprong meeste overtredingen in CL

Jefferson Farfan heeft met voorsprong van alle spelers die uitkwamen in de Champions league de meeste overtredingen op zijn naam staan. Maar liefst 29 keer werd hij door de scheidsrechter teruggefloten. Achter hem volgen Baumann, Gattuso en Prso die de scheidsrechter hun ieder 25 keer hoorden affluiten.


Programma PSV in Lyon

Guus Hiddink zal om 18.15 uur de gebruikelijke persconferentie verzorgen met het oog op het duel van morgen. Aansluitend volgt om 18.30 uur de training van de selectie in het stadion van Lyon. Dan kan de ploeg alvast wennen aan het gras en het avondlicht. Vennegoor of Hesselink, Lamey en Reiziger zullen dan getest worden.


Mike Riley aangesteld als scheidsrechter

De Champions League-wedstrijd van PSV woensdag bij Olympique Lyon staat onder leiding van Mike Riley. De Engelse arbiter floot de Eindhovenaren nog nooit. Hij was wel twee keer leidsman van Lyon, onder meer in het Champions League-duel met Ajax op 17 september 2002. De Amsterdammers wonnen toen thuis met 2-1. Riley deelde in die wedstrijd zes gele kaarten uit. Vijf aan Ajax en één aan Lyon. Abubakari Yakubu werd aan Amsterdamse zijde vlak voor tijd zelfs van het veld gestuurd. Riley floot op 9 maart 2004 ook Olympique Lyon - Real Sociedad. De Fransen wonnen dat Champions League-duel met 1-0.


Lyon thuis al 14 wedstrijden ongeslagen

Sinds de nederlaag tegen het Turkse Denizlispor op 12 december 2002 in de UEFA-Cup heeft Lyon in Europees verband thuis niet meer verloren. Alleen Bayern München, FC Porto, Manchester United en PSV wisten er nog gelijk te spelen. De overige tien wedstrijden werden allen gewonnen. Sparta Praag (5-0), Werder Bremen (7-2) en Real Madrid (3-0) hadden zelfs geen schijn van kans in Stade Gerland.


PSV won één keer in Frankrijk

In het verleden speelde PSV in Europca-Cup verband twaalf keer eerder tegen een Franse tegenstander. In Frankrijk wist PSV één keer te winnen, speelde het zes keer gelijk en leed het vijf nederlagen. Negem van de twaalf keer betrof het knock-out wedstrijden. Vijf keer waren de Eindhovenaren de betere over twee wedstrijden. De drie keer dat PSV in de Champions League groepfase een Franse ploeg trof, eindigde het alle drie de keren achter de Franse ploeg.

Eind jaren zeventig speelde PSV drie keer tegen St. Etienne, twee keer voor de Europa Cup I, één keer voor de UEFA-Cup. Alle drie de keren, waaronder de smadelijke 6-0 op 7 november 1979, verloor PSV in Frankrijk en alle drie de keren was PSV ook uitgeschakeld. Voor de finale in de UEFA-Cup in 1978 speelde PSV de eerste wedstrijd op Corsica tegen Bastia met 0-0 gelijk waardoor het thuis de UEFA-Cup in de wacht kon slepen. In het succesvolle seizoen 1987/88 speelde PSV in Frankrijk met 1-1 gelijk en bereikte PSV ten koste van Bordeaux (winnaar van de Franse triple) de halve finale dankzij het uitdoelpunt van Wim Kieft. In het seizoen 1990/91 verloor PSV in de 1e ronde van het Europacup-II toernooi in Frankrijk met 1-0 van Montpellier en kwam het thuis net als twee keer eerder tegen St. Etienne niet verder dan 0-0.

Drie seizoen geleden verloor PSV op 11 september 2001 van FC Nantes de eerste wedstrijd van de Champions League met maar liefst 4-1. Een seizoen later speelde PSV de eerste wedstrijd van de Champions League ook weer uit tegen een Franse ploeg. In en tegen Auxerre werd met 0-0 gelijk gespeeld. Vorig seizoen kopte Jan Vennegoor of Hesselink PSV vlak voor tijd naast AS Monaco waardoor PSV thuis tegen Deportivo nog kans had zich te plaatsen voor de volgende ronde. Ondanks een 2-0 voorsprong lukte dat niet waardoor in de UEFA- Cup Auxerre de tegenstander werd. Dankzij Lucius werd er bij de ploeg van Kalou knap met 1-1 gelijkgespeeld. Op 9 maart 2005 wist PSV voor het eerst te winnen in Frankrijk. AS Monaco werd met 2-0 verslagen. Een ronde verder wist PSV knap met 1-1 gelijk te spelen tegen Olympique Lyon.


Lyon haalde 2x de kwartfinale

Olympique Lyon is opgericht in 1950. De ploeg van trainer Gérard Houllier werd slechts 4 keer (2002, 2003, 2004 en 2005) kampioen van Frankrijk. Het was lang geleden dat de ploeg daarvoor succesvol was. In 1964, 1967 en 1973 veroverde Lyon de Franse beker. De League Cup werd 1x veroverd in 2001. Lyon is goed op weg voor de vijfde achtereenvolgend keer kampioen van Frankrijk te worden. Dat lukte nog geen enkele Franse club.

Door vorig seizoen voor de derde achtereenvolgende keer landskampioen te worden, wist Olympique Lyon zich voor de vijfde achtereenvolgende maal te plaatsen de Champions League. Voor die tijd speelde de ploeg alleen in de UEFA-Cup (11x) of in de Europacup voor bekerwinnaars (4x). Europese successen werden er nooit geboekt. In het seizoen 1963/64 bereikte Lyon ten koste van Hamburger SV de halve finale van de EuropaCup- II. De uiteindelijke winnaar (Sporting Lisabon) was in een play-off duel in Madrid pas te sterk. In de UEFA-Cup waren de resultaten magertjes. Slechts één keer, in het seizoen 1998/99, werd de kwartfinale bereikt.

Vanwege een derde plaats in de Franse competitie plaatste Lyon zich voor de 3e voorronde van de Champions League voor het seizoen 1999/00. Daarin werd echter kansloos verloren van NK Maribor, die een seizoen ervoor door PSV in verlenging wel werd uitgeschakeld. Een seizoen later kwam Lyon wel door de 3e voorronde heen. Op onderling resultaat (meer uitdoelpunten) werd zelfs meteen de 2e ronde bereikt in een poule met Valencia, Olympiakos en Heerenveen. In die 2e ronde werden de Fransen op onderling resultaat met Arsenal echter uitgeschakeld. In het seizoen 2001/02 werd Lyon derde achter Barcelona en Bayer Leverkusen waardoor ze verhuisde naar de UEFA-Cup. In de 4e ronde werd Lyon uitgeschakeld door het nietige Slovan Liberec uit Tjechië.

In het seizoen 2002/03 haalde Lyon knap vier punten tegen Inter Milan maar omdat er tegen Ajax nul punten werden gepakt én de laatste wedstrijd tegen het al uitgespeelde Rosenborg BK niet gewonnen werd, werden de Fransen op onderling resultaat met Ajax uitgeschakeld voor de 2e groepsronde. In de 3e ronde van de UEFA Cup werd Lyon meteen uitgeschakeld door het nietige Denizlispor uit Turkije. Een seizoen later was het wel weer prijs. In een poule met Bayern München, Celtic en Anderlecht werd de Franse kampioen knap eerste. In de 1/8 finale werd Real Sociedad eenvoudig aan de kant gezet. In de kwartfinale was de uiteindelijk winnaar (FC Porto) te sterk.

Het kuntsje van afgelopen seizoen werd dit seizoen weer herhaald. In een poule met Manchester United, Fenerbahçe en Sparta Praag werd Lyon knap eerste waardoor het in de 1/8 finale tegen een nummer 2 uit een andere poule mocht aantreden. Werder Bremen, dat heel knap Valencia had uitgeschakeld, werd daarin gedeclaseerd.In Duitsland werd het al 3-0 voor de Fransen, in Lyon 7-2. In de kwartfinale werd Lyon echter na penalties uitgeschakeld door PSV. Dit seizoen werd Lyon in een poule met Real Madrid, Olympiakos Pireaus en Rosenborg BK met groot overmacht eerste.
..... comes great responsibility"
--==Forza PSV==-- --==Forza Nilis==--
I Shot Her Above The Kneecap, She Can Still Walk - Jack Bauer
pi_35850100
Addo is een zwakke zwakke plek in de defensie...
pi_35850300
Gaat erg moeilijk worden voor PSV. Als ze niet verliezen doen ze het denk ik al goed, aan de kwartfinale moeten ze niet eens meer denken.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_35850374
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 17:15 schreef Radegast het volgende:
Addo is een zwakke zwakke plek in de defensie...
Dat idee heb ik ook steevast, maar ik kan me geen situatie bedenken vanuit de afgelopen 2 seizoenen waaruit dit blijkt. Bij Roda zag ik hem nog weleens wat geks doen, dat wel. Hoe dan ook, VOORUIT DIE ROOD-WITTEN!!
  woensdag 8 maart 2006 @ 17:26:31 #11
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_35850386
2-0 voor Lyon.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  woensdag 8 maart 2006 @ 17:27:49 #12
93264 Spideyman
"With great power.....
pi_35850434
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 17:15 schreef Radegast het volgende:
Addo is een zwakke zwakke plek in de defensie...
Ik vind hem dit seizoen eigenlijk nog niet zo slecht spelen. Op basis van zijn carriere ben ik het wel met je eens. Hij heeft menig PSV-supporter al een hartverzakking bezorgd met z'n fratsen.

Maja, niks aan te doen want Ooijer is er niet. Als Vennegoor ook niet mee kan doen zie ik het somber in trouwens. Afellay is gewoon te licht voor in de spits.
..... comes great responsibility"
--==Forza PSV==-- --==Forza Nilis==--
I Shot Her Above The Kneecap, She Can Still Walk - Jack Bauer
pi_35850446
Hup Lyon!
slettebak [@] gmail.com
  woensdag 8 maart 2006 @ 17:29:37 #14
106856 MociN
Live your own legend
pi_35850491
Denk dat het heel moeilijk wordt voor PSV, maar goed als ze nou een beetje mazzel hebben kunnen ze ook zo de volgende ronde bereiken.
pi_35850499
Ik heb gisteren gemerkt dat er FOKkers zijn die liever de tussenstanden van de andere wedstrijden niet willen weten omdat ze naar de samenvattingen willen kijken.
Ik heb alle respect daarvoor en ben daar ook direct mee gestopt gisteren.
Zullen we afspreken dat niemand meer tussenstanden meldt ?
pi_35850510
Je houd je hart bij Addo wat vaker vast, maar hij redt zich wel bijna overal uit.
That's all folks!
pi_35850600
Hopen dat PSV in elk geval verlenging kan forceren, en hopen dat ze het daarin afmaken of bij penalty's. Maar het zou natuurlijk mooi zijn als PSV twee keer weet te scoren en Lyon niet of 1 keer.
En zijn het trouwens niet de 1/8e finales die worden gespeeld in plaats van de 1/16e ??
  woensdag 8 maart 2006 @ 17:36:56 #18
102533 Gizmo112
Dat meen je niet
pi_35850684
Hoop dat PSV snel de 1-0 maakt. Denk dat ze dan wel zenuwachtig worden bij Lyon. En dan ligt het weer helemaal open.
Tot zover de kwaliteitspost
pi_35850719
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 17:33 schreef Leso_Varen het volgende:
Hopen dat PSV in elk geval verlenging kan forceren, en hopen dat ze het daarin afmaken of bij penalty's. Maar het zou natuurlijk mooi zijn als PSV twee keer weet te scoren en Lyon niet of 1 keer.
En zijn het trouwens niet de 1/8e finales die worden gespeeld in plaats van de 1/16e ??
Er zijn 16 clubs dus achtste finale.
pi_35850726
Aangepast.
That's all folks!
pi_35850780
Ik hoop voor de PSV'ers 1-2

Ik denk dat het 2-0 gaat worden.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_35850912
Veel plezier voor de PSV-fans vanavond! Geniet van de entourage!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_35851036
PSV is mijn club niet. Dat is Feyenoord.
Toch hoop ik dat PSV doorgaat. Realistisch gesproken heeft PSV geen kans maar de bal is rond en scheisrechters kunnen ook fouten maken in het voordeel van PSV.
  woensdag 8 maart 2006 @ 17:51:32 #24
85230 Goldboy
Philips Sport Vereniging
pi_35851104
Met 'n snelle goal van PSV is de strijd meteen weer open, dan is PSV zelfs in het voordeel doordat je aan een eventuele 1-2 genoeg hebt.
Gr.
pi_35851179
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 17:51 schreef Goldboy het volgende:
Met 'n snelle goal van PSV is de strijd meteen weer open, dan is PSV zelfs in het voordeel doordat je aan een eventuele 1-2 genoeg hebt.
Zo kijk ik ook tegen de wedstrijd aan, maar de eventuele 0-1 hoeft niet eens snel te vallen. Lyon heeft geen wonderverdediging en bovendien wat geschorsten/geblesseerden en daar moet het vanavond gebeuren.
De eerste kans moet raak zijn zoals tegen Milan thuis.
Verder zou een beetje geluk ook niet verkeerd zijn, een redding van Coupet a la Wiese (Bremen) gisterenavond.
Yeah baby Yeah!
pi_35851431
Ik reken op Guus. Hij komt met een tactisch plan dat zijn weerga niet kent.
pi_35852008
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 18:02 schreef DIJK het volgende:
Ik reken op Guus. Hij komt met een tactisch plan dat zijn weerga niet kent.


We gaan winnen vanavond .
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
  woensdag 8 maart 2006 @ 18:27:15 #28
74763 bergkampf
How you doin`? ;)
pi_35852118
1-2
Ado is the pride of Holland!
pi_35852283
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 17:09 schreef zjroentje het volgende:
Zou Gomes de vrije trap van Juninho van afgelopen weekend gezien hebben?
nee, wel de 4-1 nederlaag tegen Stade Rennes
pi_35852490
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 17:23 schreef methodmich het volgende:
Gaat erg moeilijk worden voor PSV. Als ze niet verliezen doen ze het denk ik al goed, aan de kwartfinale moeten ze niet eens meer denken.
Juist wel! Vol er voor gaan, messen tussen de tanden en die Fransozen in eigen huis opvreten. Laat maar eens zien welke kwaliteit PSV allemaal heeft.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_35853011
scheids kan hopelijk niet slechter zijn dan die van de thuiswedstrijd
pi_35853112
Succes jongens, maak het maar lekker spannend en sleep er een verlenging uit.

Dan zijn ze lekker vermoeid voor komende zaterdag
  woensdag 8 maart 2006 @ 19:52:02 #33
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_35855005
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 17:28 schreef JaWi het volgende:
Hup Lyon!
Lyon maakt het af vanavond...
A.M.A.B
pi_35855089
Speelt Theo dan wint PSV, anders niet.
pi_35855318
PSV .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 20:01:42 #36
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35855410
nerveus
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35855446
Theo speelt!

opstelling:
Gomes, Theo, Addo, Alex, reiziger, simons, affelay, cocu, culina, farfan, koné

ik ga voor een 1-2.
hmmmm....WAT???
pi_35855500
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 19:52 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Lyon maakt het af vanavond...
En terecht.
slettebak [@] gmail.com
pi_35855542
Zijn er eigenlijk nog mensen van fok die hierheen zijn?
slettebak [@] gmail.com
pi_35855655
Hup PSV!!!
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:10:01 #41
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_35855782
Hopen dat PSV wint maar ik denk van niet.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 20:11:02 #42
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35855830
Addo
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:04 schreef JaWi het volgende:
Zijn er eigenlijk nog mensen van fok die hierheen zijn?
Bobu iig
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:11:27 #43
122218 Crudus
Professioneel Krullevaar
pi_35855853
Hey! Lucius speelt!
Prrrrrrrr.....talieloe....
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:11:51 #44
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_35855871
Ik duim voor jullie, maar de kans is niet erg groot .
pi_35855894
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 17:28 schreef JaWi het volgende:
Hup Lyon!
En dat Farfan een been moge breken
pi_35855916
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:11 schreef rubbereend het volgende:
Addo
[..]

Bobu iig
Pyth nieT?
pi_35855936
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:12 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

En dat Farfan een been moge breken
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_35855964
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:13 schreef clauwheee het volgende:

[..]

Zijn neus dan? Dan kan die wel spelen .
slettebak [@] gmail.com
pi_35855975
FORZAAAAAAAAA PSV
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 20:15:48 #50
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35856064
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:12 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Pyth nieT?
volgens mij zat hij lastig met zn werk, maar ik durf het niet zeker te zeggen
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35856088
Come on PSV!
That's all folks!
pi_35856187
Hoelaat begint het?
KLAAS JAN HUNTELAAR
pi_35856202
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:19 schreef Badabingea het volgende:
Hoelaat begint het?
20.45
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_35856331
PSV
Nothing to see here, carry on
pi_35856395
nou kom op psv
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
pi_35856404
PSV gaat dit winnen. Koné en Farfán in de basis
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_35856434
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:12 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

En dat Farfan een been moge breken
ga je weer de hele tijd Hup Lyon roepen?
pi_35856559
Afellay
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
  Trouwste user 2022 woensdag 8 maart 2006 @ 20:30:10 #59
7889 tong80
Spleenheup
pi_35856625
Hup PSV


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_35856709
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:30 schreef tong80 het volgende:
Hup PSV


  woensdag 8 maart 2006 @ 20:32:11 #61
75736 Gstyles
geen ondertiteling deze X
pi_35856713
Ik ga alvast de tv aanzetten mannen! Wish em good luck!
PSN ID: GDV
Mijn vader zei altijd: 's avonds een vent, 's ochtens lekker uitslapen ;)
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 20:32:15 #62
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35856716
Addo wat verdedigender was hij dat maar
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35856736
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:25 schreef pascalheister het volgende:

[..]

ga je weer de hele tijd Hup Lyon roepen?
Mwah. Niet de hele tijd.

De champagne staat wel al klaar mocht Lyon scoren
pi_35856750
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:12 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

En dat Farfan een been moge breken
wrom 1?
pi_35856767
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:33 schreef Erasmusch het volgende:

[..]

wrom 1?
Foei.
slettebak [@] gmail.com
pi_35856856
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:33 schreef Erasmusch het volgende:

[..]

wrom 1?
Ok, beide benen dan.
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:37:01 #67
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_35856899
4-1 denk
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:40:16 #68
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35857053
Nou boeren, maak me blij...
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 20:40:45 #69
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35857071
als ze die microfoontjes nou eens gebruikte om het publiek wat uit te leggen
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:42:23 #70
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35857127
vroege goal van PSV, dat sowieso
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
pi_35857204
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:12 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

En dat Farfan een been moge breken
Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:44:43 #72
93264 Spideyman
"With great power.....
pi_35857223
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:32 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Mwah. Niet de hele tijd.

De champagne staat wel al klaar mocht Lyon scoren
Om kapot te gooien tegen de tv!

Yeah!
..... comes great responsibility"
--==Forza PSV==-- --==Forza Nilis==--
I Shot Her Above The Kneecap, She Can Still Walk - Jack Bauer
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:45:28 #73
93264 Spideyman
"With great power.....
pi_35857254
We hebben een kaal aapje met headset als scheidsrechter
..... comes great responsibility"
--==Forza PSV==-- --==Forza Nilis==--
I Shot Her Above The Kneecap, She Can Still Walk - Jack Bauer
pi_35857261
Zag dat publiek springen bij de aftrap haha
Punk !
pi_35857274
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:40 schreef rubbereend het volgende:
als ze die microfoontjes nou eens gebruikte om het publiek wat uit te leggen
Onverstaanbaar publiek .
slettebak [@] gmail.com
pi_35857310
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:45 schreef JaWi het volgende:

[..]

Onverstaanbaar publiek .
ole ole oleeeeeeee ole oleee dat zingen ze
Punk !
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 20:48:26 #77
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35857388
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:45 schreef JaWi het volgende:

[..]

Onuitstaanbaar publiek .
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35857417
farfan loopt erbij als die gast van white chicks
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 20:50:55 #79
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35857472
Alex
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 20:51:20 #80
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35857494
niks aan de hand Carew maakt zelf meer de overtreding
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:52:41 #81
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_35857541
Boeren!
Confidence through competence
pi_35857624
Vreet die kutfransozen op!
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 20:54:52 #83
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35857648
Addo & Carew het dynamische duo van vanavond
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:55:07 #84
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_35857658
Fransozen zijn niet kut. Prachtvolk, net zoals de Duitsers.
A.M.A.B
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:55:36 #85
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35857676
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:55 schreef Cart_man het volgende:
Fransozen zijn niet kut. Prachtvolk, net zoals de Duitsers.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:57:00 #86
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_35857723
Naaiertje, die Afellay.
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:57:03 #87
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_35857725
Dat was een forse.
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:57:10 #88
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35857730
daaahaag
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
pi_35857738
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:57 schreef twi het volgende:
Naaiertje, die Afellay.
Pleur op
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  Trouwste user 2022 woensdag 8 maart 2006 @ 20:57:23 #90
7889 tong80
Spleenheup
pi_35857741
Geel Juhnino die mist dus de eerste wedstrijd volgend seizoen.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_35857742
Terecht geel, en nog protesteren ook.
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_35857743
au !
Punk !
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 20:57:29 #93
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35857749
Juninho, achterlijke malloot, met 2 benen inkomen
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35857767
Zielige appelvlaai
Punk !
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:58:00 #95
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_35857770
Is de scheids z'n rode kaart vergeten?
pi_35857785
pas nou oooooooooooooooop !
Punk !
pi_35857800
zulks een glijpartij
Punk !
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 20:59:35 #98
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35857836
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:58 schreef Clint_Eastwood het volgende:
zulks een glijpartij
zo neemt Beckham pingels
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35857862
PAS NOU OP !!!
Punk !
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:00:55 #100
137910 daaaaan
bla die bla
pi_35857890
Is het ergens op internet te bekijken? bij Sopcast vind ik niets.
pi_35857899
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:59 schreef rubbereend het volgende:

[..]

zo neemt Beckham pingels


Punk !
pi_35857932
neeeee pas op !!!!!
Punk !
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:02:01 #103
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35857940
Wat een fout
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:02:03 #104
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_35857942
Zo
pi_35857947
WAT EEN KANS, gelukkig mis
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:02:08 #106
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_35857949
Die had er wel in gemogen, Malouda.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:02:11 #107
57068 Bomenverzameling
Can come an end
pi_35857951
Oef, daar komen we goed weg
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  Trouwste user 2022 woensdag 8 maart 2006 @ 21:02:14 #108
7889 tong80
Spleenheup
pi_35857955
Gaat de verkeerde kant op zo.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_35857967
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:02 schreef twi het volgende:
Die had er wel in gemogen, Malouda.
Jij bent cker geen nederlander
Punk !
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:02:43 #110
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35857976
Vennegoor wordt node gemist in het centrum, die hoge ballen kan Farfan niks mee!
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35857989
ah ze zingen naar elkaar toe
Punk !
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:03:04 #112
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_35857991
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:02 schreef tong80 het volgende:
Gaat de verkeerde kant op zo.


Heb je je TV weer ondersteboven, Tong?
Confidence through competence
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:03:06 #113
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_35857996
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:02 schreef Clint_Eastwood het volgende:
Jij bent cker geen nederlander
Vanavond niet nee
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:04:07 #114
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_35858030
Vol in het kruis
pi_35858083
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:02 schreef Clint_Eastwood het volgende:

[..]

Jij bent cker geen nederlander
Echt Nederlanders schrijven nog altijd woorden voluit. Cker komt niet in het woordenboek voor hoor.
pi_35858107
kap eens met dat gefluit
Punk !
pi_35858125
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:04 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Echt Nederlanders schrijven nog altijd woorden voluit. Cker komt niet in het woordenboek voor hoor.
wel in fok woordenboek
Punk !
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:06:11 #118
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35858130
Addo
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35858137
ze moeten oppassen...ze worden nu bijna overlopen af en toe en als ze er niet wat uitkomen hebben ze binnen no-time veel te veel kaarten...
Jack does it in real time...
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:06:21 #120
55651 JaWi
Shalom.
pi_35858138
Alleeeeeez Lyon.
slettebak [@] gmail.com
pi_35858139
oppassen nou !!
Punk !
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:06:28 #122
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35858142
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:04 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Echt Nederlanders schrijven nog altijd woorden voluit. Cker komt niet in het woordenboek voor hoor.
Poe he, ben jij even scherp, daar zal hij vast niet van terug hebben
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
pi_35858247
Beetje matig nog he.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  Moderator / Redactie Sport woensdag 8 maart 2006 @ 21:08:55 #124
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_35858268
dit gaat nog verkeerd
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_35858299
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:06 schreef kingmob het volgende:

[..]

Poe he, ben jij even scherp, daar zal hij vast niet van terug hebben
Ik denk dat ie zijn paspoort al aan het inleveren is.
pi_35858306
Culina
Jack does it in real time...
pi_35858337
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Punk !
pi_35858341
Het is gebeurd
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:10:20 #129
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35858347
HOERENZOOIIIIIIII
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35858348
ALLEEEEEEEEEEZ
pi_35858349
dat was hem dus
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:10:23 #132
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_35858355
Voorbij..
pi_35858356
kut
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  Moderator / Redactie Sport woensdag 8 maart 2006 @ 21:10:26 #134
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_35858357
kut
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:10:26 #135
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35858359
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:10:28 #136
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_35858360
Ooooh wat zijn die boeren stil, ooooh wat zijn die boeren stil
Confidence through competence
pi_35858361
afgelopen
Jack does it in real time...
pi_35858362
Helaas...
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:10:45 #139
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35858379
FC Utrecht
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:10:47 #140
55651 JaWi
Shalom.
pi_35858380
slettebak [@] gmail.com
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:10:55 #141
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_35858385
Ik zag een FC utrecht vlag
Ik ben inmiddels overleden
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:10:56 #142
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_35858386
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:10 schreef Stereotomy het volgende:
Ooooh wat zijn die boeren stil, ooooh wat zijn die boeren stil
Hou je bek
Confidence through competence
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:11:15 #143
57068 Bomenverzameling
Can come an end
pi_35858404
Jammer, maar het is nog niet afgelopen, hoewel het hierdoor natuurlijk nog moeilijker gaat worden
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:11:18 #144
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_35858406
Ajax speelt het langst in Europa
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:11:19 #145
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35858408
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:10 schreef DeeBee het volgende:
afgelopen
er verandert weinig, we moesten sowieso 2 keer scoren om door te gaan
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Moderator / Redactie Sport woensdag 8 maart 2006 @ 21:11:39 #146
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_35858421
als PSV 2 x scoort is psv alsnog door
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:11:43 #147
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35858423
Ik zag meer in het 0-1 scenario eerlijk gezegd...
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:11:45 #148
55651 JaWi
Shalom.
pi_35858430
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:11 schreef twi het volgende:
Ajax speelt het langst in Europa
We zitten zelfs al zeker in de bak voor de loting !
slettebak [@] gmail.com
pi_35858444
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:11 schreef twi het volgende:
Ajax speelt het langst in Europa
Je zat er op te wachten he!
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:12:03 #150
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35858451
stond Addo daar achter de man te verdedigen?
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:12:22 #151
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_35858471
oooh
Ik ben inmiddels overleden
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:12:23 #152
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35858472
OMG!
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
pi_35858479
jezus man die had gewoon moeten zitten
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:12:35 #154
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35858486
ja daar moet de bal er natuurlijk wel in
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:12:38 #155
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_35858491
Culina, je ziet toch wel dat ie zwart is joh
  Moderator / Redactie Sport woensdag 8 maart 2006 @ 21:12:52 #156
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_35858505
cocu staat op de bon
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:13:10 #157
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35858520
jeeeeeeeeeezuuuuuuuuuuuuusssssssssssssss
Lucky PSV werkt niet meer
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
pi_35858522
jammer die had er in gemogen
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:13:28 #159
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_35858536
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:11 schreef Suijk het volgende:

[..]

Je zat er op te wachten he!
Mwah, zit meer op een paar goals voor Liverpool te wachten, maar het is niet vervelend
pi_35858545
wat een gelul van die commentator...

maak je wat drukker om het missen van die grote kans in plaats van dat Cocu misschien in een eventuele volgende ronde niet mee mag doen door die kaart dat is nog even wat verder weg zeg...
Jack does it in real time...
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:13:43 #161
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35858546
ik ben bang dat we niet de eindstreep halen met 11 spelers
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:13:57 #162
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_35858560
godsamme wat een kans....
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:14:00 #163
36796 Morpheus2002
Radio 49 | DJ.Morph
pi_35858563
Argh die Juninho.

Vuile gore schwalbe koning Die had geel moeten krijgen.
Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
pi_35858566
1-1 voor de rust moet kunnen

* komrad blijft positief tegen beter weten in
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_35858580
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:14 schreef Morpheus2002 het volgende:
Argh die Juninho.

Vuile gore schwalbe koning Die had geel moeten krijgen.
en 2x geel=rood
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:14:32 #166
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35858587
Het blijft voetbal, kan altijd...
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
pi_35858626
tijd is er nog genoeg iig
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_35858628
PSV speelt slordig vind ik
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:15:35 #169
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_35858641
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:10 schreef Enchanter het volgende:
Ik zag een FC utrecht vlag
Ik was dus niet de enige die dat opviel
pi_35858652
komt met name omdat lyon gewoon goed is
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:16:47 #171
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35858717
Onontkenbaar helaas.
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
pi_35858737
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:15 schreef tukkeronline het volgende:
PSV speelt slordig vind ik
Matig veld, jagende tegenstander, dan krijg je dat he. Gelukkig doet Lyon dat ook. PSV niet kansloos, verhoudingen zijn net als in Eindhoven licht in het voordeel van Lyon.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:17:55 #173
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_35858758
Ik ben bang dat PSV het niet gaat halen

Hup Ajax dan maar voor volgende week en voor zaterdag natuurlijk
Ik ben inmiddels overleden
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:18:08 #174
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35858769
auw
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:18:16 #175
55651 JaWi
Shalom.
pi_35858775
Laat maar liggen die mocro .
slettebak [@] gmail.com
pi_35858825
alex wint geen duel
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:20:08 #177
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35858852
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:20:09 #178
55651 JaWi
Shalom.
pi_35858853
Owhhhhhhh .
slettebak [@] gmail.com
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:20:10 #179
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35858855
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:20:17 #180
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_35858861
PSV eruit
pi_35858863
dit gaat 3-0 worden
pi_35858864
dat was close, gomes weer goed
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_35858866
Lekker hoor, die Addo
pi_35858873
Lucky
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:20:28 #185
53268 HomerJ
Your talking to me?
pi_35858876
Oei
"the female orgasme is a mythe, I hae had sex with 26 women in my life and not one of them had a orgasme."
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:20:28 #186
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_35858877
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 19:21 schreef cultheld het volgende:
Koné en Farfán neuken Lyon met 0-2.
Ik ben inmiddels overleden
pi_35858886
Simons
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_35858893
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:19 schreef Chadi het volgende:
alex wint geen duel
Zaterdag wint ie ze allemaal
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:20:50 #189
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35858896
Kom op verdomme.
pi_35858897
Knappe, hele knappe redding
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:20:54 #191
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_35858901
Sorry hoor, maar dit PSV VERDIENT het niet eens om de volgende ronde in te komen.

Als je een ploeg als Lyon zulke kansen geeft..
pi_35858913
Gomes vorig jaar ook goed
pi_35858915
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:20 schreef Enchanter het volgende:

[..]

Ik zal jou na Ajax-PSV wel eventjes quoten
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_35858925
dat Lyon is echt wel goed hoor bijna ongelooflijk dat zowel PSV als Ajax daar uit in Lyon goede resultaten hebben geboekt
Jack does it in real time...
pi_35858928
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:20 schreef cultheld het volgende:

[..]

Zaterdag wint ie ze allemaal
yeah right
pi_35858929
zo lang als psv er niet nog 1 tegen krijgt blijf ik hoop houden
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:21:56 #197
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35858949
Dat komt omdat ze het maar 1 helft gaan volhouden
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
pi_35858956
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:21 schreef DeeBee het volgende:
dat Lyon is echt wel goed hoor bijna ongelooflijk dat zowel PSV als Ajax daar uit in Lyon goede resultaten hebben geboekt
lyon is niet slechter dan bv juventus of ac milan hoor

Er zijn 2 teams beter en dat zijn chelski en barca
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:22:03 #199
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35858957
Ik durf niet eens te kijken.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:22:14 #200
55651 JaWi
Shalom.
pi_35858970
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:20 schreef cultheld het volgende:

[..]

Zaterdag wint ie ze allemaal
Kampioen ben je toch wel, hier viel iets te halen .
slettebak [@] gmail.com
pi_35858979
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:22 schreef Zwansen het volgende:
Ik durf niet eens te kijken.
Spanning is er wel een beetje af hoor.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_35859006
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:20 schreef Messenga het volgende:
Sorry hoor, maar dit PSV VERDIENT het niet eens om de volgende ronde in te komen.

Als je een ploeg als Lyon zulke kansen geeft..
pardon me?

Lyon, Frans landskampioen, één van de powerhouses van Europa. Betere resultaten dan Bayern en Arsenal. Qua begrotingvergelijking mag PSV hier al amper voetballen. En gezien vorig jaar zou PSV hier met dubbele cijfers afgemaakt moeten worden, als goedmaker.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:23:26 #203
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35859017
Tja. PSV moet nog steeds 2x scoren om door te gaan. Alleen maar zorgen dat er geen eentje meer bij valt nu.
pi_35859018
wijngbacks van psv zijn vandaag de zwakke plek
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_35859030
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:22 schreef JaWi het volgende:

[..]

Kampioen ben je toch wel, hier viel iets te halen .
Ja zo goed al maar het kan spannend worden als ze 3 punten bij Ajax laten liggen.. maar ik denk niet dat Ajax daarbij baat heeft. Liever AZ of Feyenoord in de groepwedstrijden.
pi_35859048
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:22 schreef JaWi het volgende:

[..]

Kampioen ben je toch wel, hier viel iets te halen .
Zonder Ooijer en VOH en met Addo en Reiziger in de basis. Dan wordt het lastig hoor. Met name Reiziger speelt als een natte krant, maar dat doet ie het hele seizoen al (voor heel veel euro's).
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_35859084
Reiziger valt zwaar tegen ja...
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:25:16 #208
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_35859099
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:23 schreef okee6 het volgende:

[..]

pardon me?

Lyon, Frans landskampioen, één van de powerhouses van Europa. Betere resultaten dan Bayern en Arsenal. Qua begrotingvergelijking mag PSV hier al amper voetballen. En gezien vorig jaar zou PSV hier met dubbele cijfers afgemaakt moeten worden, als goedmaker.
Ze doen niet eens de moeite, kijk Alex, die staat een baggerpartij te spelen. Pff, kom op zeg, en dat hoort de beste verdediger van de Eredivisie te zijn. Het gaat bij PSV in deze wedstrijd zo gehaast. Waar is dat nou weer voor nodig, als je met beleid speelt kom je verder. Lyon krijgt hier kans naar kans.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:25:27 #209
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35859107
Ik heb Reiziger nog geen goede wedstrijd zien spelen
pi_35859117
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:24 schreef cultheld het volgende:

[..]

Zonder Ooijer en VOH en met Addo en Reiziger in de basis. Dan wordt het lastig hoor. Met name Reiziger speelt als een natte krant, maar dat doet ie het hele seizoen al (voor heel veel euro's).
En dat maakt precies het verschil met Lyon. Dat kan wel in de juiste prijscategorie vervangers halen. En eventueel nog kiezen ook.
pi_35859123
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:25 schreef Zwansen het volgende:
Ik heb Reiziger nog geen goede wedstrijd zien spelen
in 95 wel
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:26:15 #212
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35859137
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:25 schreef Messenga het volgende:

[..]

Ze doen niet eens de moeite, kijk Alex, die staat een baggerpartij te spelen. Pff, kom op zeg, en dat hoort de beste verdediger van de Eredivisie te zijn. Het gaat bij PSV in deze wedstrijd zo gehaast. Waar is dat nou weer voor nodig, als je met beleid speelt kom je verder. Lyon krijgt hier kans naar kans.
Eredivisie ja, dit is de top van Europa.

Lyon speelt in zo'n hoog tempo dat je niet rustig kunt spelen.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:26:17 #213
55651 JaWi
Shalom.
pi_35859141
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:24 schreef cultheld het volgende:

[..]

Zonder Ooijer en VOH en met Addo en Reiziger in de basis. Dan wordt het lastig hoor. Met name Reiziger speelt als een natte krant, maar dat doet ie het hele seizoen al (voor heel veel euro's).
Ik dacht dat Guus Hiddink zo'n tactisch wonder was? Alex speelt tot nu toe ook waardeloos, ze laten het zelf liggen.
slettebak [@] gmail.com
pi_35859143
Nouja, gewoon een maatje te klein voor Lyon, geen schande hoor, wel jammer.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_35859155
Reiziger is gewoon waardeloos en lucius heeft het ook niet vandaag
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:02 #216
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_35859172
Doei Cocu.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:03 #217
55651 JaWi
Shalom.
pi_35859175
Cocu
slettebak [@] gmail.com
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:08 #218
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_35859176
Cocu
Ik ben inmiddels overleden
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:09 #219
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35859177
kanker, godverdomme
pi_35859179
Ongelooflijk Aissati er in, alles of niets spelen a.u.b.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:13 #221
47470 -Hans-
Met pensioen
pi_35859187
Cocu
pi_35859189
En dit is dus wel sneu
  Moderator / Redactie Sport woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:16 #223
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_35859195
cocu eraf
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_35859196
Cocu.
pi_35859197
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:26 schreef Suijk het volgende:
Nouja, gewoon een maatje te klein voor Lyon, geen schande hoor, wel jammer.
einde verhaal rood voor cocu
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_35859200
dat wast
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:23 #227
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_35859201
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:26 schreef Zwansen het volgende:

[..]

Eredivisie ja, dit is de top van Europa.

Lyon speelt in zo'n hoog tempo dat je niet rustig kunt spelen.
Kijk FC Thun tegen Arsenal afgelopen jaar. FC thun stelt ook niets voor..

Rood Cocu.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:24 #228
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35859202
daar was ik al bang voor, dat Cocu rood zou krijgen
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35859203
Kut.
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_35859213
dubbele cijfers worden dit
Jack does it in real time...
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:33 #231
95236 marcb1974
Dakshin Ray
pi_35859214
Doei Cocu
stupidity has become as common as common sense was before
pi_35859218
Tja... dan zit het ook gelijk goed tegen natuurlijk.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_35859220
die was gewoon rood
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:36 #234
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_35859221
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:27 schreef JaWi het volgende:
Cocu
2 zielen een gedachte
Ik ben inmiddels overleden
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:39 #235
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:43 #236
101274 Burbo
Ajax dus.
pi_35859228
Einde
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:45 #237
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35859229
domme lompe overtreding
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35859232
eerste gele was onzin natuurlijk
2e was terecht
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:56 #239
101274 Burbo
Ajax dus.
pi_35859238
4-0 eindstand
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:27:58 #240
73091 Vom
de Cowboy
pi_35859239
Ajax!!!! Dit jaar gewoon weer kampioen!
Bierplaat, dit is nu die lekkere bierplaat, bierplaat
Zo dronken dat je niet weet of je daar staat of hier staat
Dansend in je Ralph Lauren of spiernaakt, bierplaat
pi_35859241
die commentator doet ook nog alsof het geen overtreding was, wat een sukkel...wie is dat echt?
Jack does it in real time...
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:28:03 #242
55651 JaWi
Shalom.
pi_35859243
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:13 schreef rubbereend het volgende:
ik ben bang dat we niet de eindstreep halen met 11 spelers
slettebak [@] gmail.com
pi_35859245
als ze al enige kans hadden, dan kunnen ze het nu al helemaal vergeten
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:28:08 #244
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_35859250
Die enkel stond al scheef voordat Cocu inkwam ...
pi_35859252
En nu halen ze het nooit meer
Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:28:12 #246
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_35859254
Je kon d'r op wachten dat de scheids deze wedstrijd wilde beslissen...
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
  Trouwste user 2022 woensdag 8 maart 2006 @ 21:28:13 #247
7889 tong80
Spleenheup
pi_35859256
Dit was geen tweede gele kaart waard. Dit had direct rood moeten zijn.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:28:22 #248
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_35859264
Zonde, maar dit gaat PSV niet meer redden
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:28:24 #249
75556 erkel
back from Dagestan
pi_35859267
Het zit erop voor PSV...volgend jaar nieuwe kans
Weisst
pi_35859271
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:27 schreef Burbo het volgende:
4-0 eindstand
3-0
pi_35859273
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:26 schreef JaWi het volgende:

[..]

Ik dacht dat Guus Hiddink zo'n tactisch wonder was? Alex speelt tot nu toe ook waardeloos, ze laten het zelf liggen.
Zelfs Mourinho en Benitez winnen niet van Lyon als ze slechts de beschikking over Addo en Reiziger hebben als basisspelers. Een Ramon Zomer en Gijs Luirink hadden zich beter staande gehouden dan die twee.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:28:34 #252
101274 Burbo
Ajax dus.
pi_35859281
Gelukkig gaat Ajax wel winnen.
pi_35859285
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:28 schreef kingmob het volgende:
Je kon d'r op wachten dat de scheids deze wedstrijd wilde beslissen...


jij bent die commentator die ook nog eerst twijfelde?
Jack does it in real time...
pi_35859288
Deze kaart is toch gewoon terecht? Die commentator vind het maar kinderachtig van de scheids. De 1e heb ik niet gezien moet ik zeggen.
pi_35859290
Domme overtreding, PSV is totaal uit vorm...
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:28:57 #256
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35859295
Godverdegodver...
pi_35859311
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:28 schreef Burbo het volgende:
Gelukkig gaat Ajax wel winnen.
fijn, altijd van die users die de wedstrijd niet boeit maar over hun eigen club willen praten
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_35859319
Juninho had al rood moeten hebben, nu krijgt de ploeg die moest aanvallen 'm.. Helaas
"If you're not a manc, you're a wank"
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:29:36 #259
33569 Daniel.San
Manic Expressive
pi_35859321
cocu en inhouden
pi_35859329
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:28 schreef TheGeneral het volgende:
Deze kaart is toch gewoon terecht? Die commentator vind het maar kinderachtig van de scheids. De 1e heb ik niet gezien moet ik zeggen.
ja hij was inderdaad terecht
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:29:43 #261
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35859331
Laat Lyon nu maar de CL winnen.

  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:29:54 #262
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35859337
Farfan raakt hem niet eens aan
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35859347
Als PSV slim speelt, kan het nog steeds wel winnen, met Farfan en Koné heb je nog snelheid op de counter. Ben benieuwd wie er eventueel af gaat. Jammer is wel dat de verdediging juist de zwakste schakel is en juist Cocu voor de lijnen erg belangrijk was.
pi_35859352
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:29 schreef komrad het volgende:

[..]

fijn, altijd van die users die de wedstrijd niet boeit maar over hun eigen club willen praten
welke wedstrijd Lyon speelt met PSV
pi_35859355
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:28 schreef Zwansen het volgende:
Godverdegodver...
dat is ongeveer wel de samenvatting tot nu toe idd
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_35859358
Wat spelen ze barslecht zeg, en dan nu ook nog deze rode kaart erbij
kunnen we de 2e helft niet afschaffen
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:30:34 #267
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_35859364
Addo struikelt
pi_35859365
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:29 schreef Zwansen het volgende:
Laat Lyon nu maar de CL winnen.

Barca mag ook?
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:30:38 #269
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35859369
ALs er iemand rood moest krijgen dan Cocu niet... Tering zeg.
pi_35859383
Vennegoor voor Reiziger en Aissati voor Lucius a.u.b. Dan gaat Simons maar een linie naar achteren spelen en speel je 3-3-3.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:30:55 #271
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35859384
Carew blijft ook maar duwen en trekken
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_35859390
nou, hij werd wel geduwd hoor.. Niet hard, maar op 1 been raak je gouw uit balans. Commantator is niet helemaal wakker.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:31:04 #273
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35859398
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:30 schreef Chadi het volgende:

[..]

Barca mag ook?
Nee
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:31:08 #274
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_35859400
Die Addo
Ik ben inmiddels overleden
pi_35859402
Pieperds, die lui van Lyon. Ik dacht dat Cocu die gozer z´n enkel verbrijzeld had, zo hard schreeuwde ie.
pi_35859407
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:30 schreef Chadi het volgende:

[..]

welke wedstrijd Lyon speelt met PSV
dat gaat tenminste om een wedstrijd en niet over ajax die vanavond niet spelen
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_35859409
De 2e was terecht, de eerste was gewoon een schwalbe.
Wat een kudscheids trouwens. Ze mekkeren wat bij een volkomen terechte gele kaart voor Juninho en PSV krijgt gelijk 2 onterechte kaarten.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:31:23 #278
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_35859417
Wie schiet die kut commentator af? Die kerel is echt stekeblind
pi_35859421
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:30 schreef cultheld het volgende:
Vennegoor voor Reiziger en Aissati voor Lucius a.u.b. Dan gaat Simons maar een linie naar achteren spelen en speel je 3-3-3.
Kut edit.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:31:32 #280
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_35859425
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:30 schreef pascalheister het volgende:
Wat spelen ze barslecht zeg, en dan nu ook nog deze rode kaart erbij
kunnen we de 2e helft niet afschaffen
Nee joh, leuk, weer zo'n 7-2 wedstrijd zoals vorig jaar
pi_35859436
Handschoenen en korte mouwen
pi_35859442
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:30 schreef Zwansen het volgende:
ALs er iemand rood moest krijgen dan Cocu niet... Tering zeg.
reiziger had niemand gemist
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:32:02 #283
55651 JaWi
Shalom.
pi_35859447
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:31 schreef andre77 het volgende:
De 2e was terecht, de eerste was gewoon een schwalbe.
Wat een kudscheids trouwens. Ze mekkeren wat bij een volkomen terechte gele kaart voor Juninho en PSV krijgt gelijk 2 onterechte kaarten.
.
slettebak [@] gmail.com
pi_35859449
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:28 schreef cultheld het volgende:

[..]

Zelfs Mourinho en Benitez winnen niet van Lyon als ze slechts de beschikking over Addo en Reiziger hebben als basisspelers. Een Ramon Zomer en Gijs Luirink hadden zich beter staande gehouden dan die twee.
Mourinho had spelers met kwaliteit gekocht.
pi_35859452
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:31 schreef Suijk het volgende:

[..]

Kut edit.
Geen Cocu
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:32:17 #286
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35859464
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:31 schreef twi het volgende:

[..]

Nee joh, leuk, weer zo'n 7-2 wedstrijd zoals vorig jaar
Tegen wie was dat ook alweer? Toch geen Madrid?
pi_35859469
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:32 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Mourinho had spelers met kwaliteit gekocht.
Van dat budget?
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_35859479
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:30 schreef TheGeneral het volgende:
nou, hij werd wel geduwd hoor.. Niet hard, maar op 1 been raak je gouw uit balans. Commantator is niet helemaal wakker.
Hij zei een aantal minuten terug ook: Ook maar net buitenspel. Nou, het was een paar meter geen buitenspel.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:32:41 #289
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35859482
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:32 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Mourinho had spelers met kwaliteit gekocht.
Wat wil je ook met zoveel geld.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:32:49 #290
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_35859487
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:31 schreef tukkeronline het volgende:
Pieperds, die lui van Lyon. Ik dacht dat Cocu die gozer z´n enkel verbrijzeld had, zo hard schreeuwde ie.
Die enkel stond al scheef voordat de voet van Cocu in de buurt was.
pi_35859492
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:30 schreef rubbereend het volgende:
Carew blijft ook maar duwen en trekken
heeft hij ooit anders gedaan dan
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:32:59 #292
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_35859497
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:32 schreef Zwansen het volgende:

[..]

Tegen wie was dat ook alweer? Toch geen Madrid?
Werder Bremen.
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:33:22 #293
55651 JaWi
Shalom.
pi_35859510
Ligt het nu opeens weer aan de zwakke selectie op sommige plaatsen en te weinig geld
slettebak [@] gmail.com
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:33:31 #294
64922 Tjahzi
cant touch me
pi_35859515
dag psv

Moet eerlijk zeggen.... ze verdienen het ook echt niet om door te gaan!!!!
Niet door de overtreding ofzo maar het spel is echt te bagger. Die spitsen doen helemaal nix nakkes nada.
Volgend jaar maar opnieuw dan
pi_35859521
Het is gebeurd.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_35859522
dat is 2
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:33:36 #297
55651 JaWi
Shalom.
pi_35859523
.
slettebak [@] gmail.com
  Moderator / Redactie Sport woensdag 8 maart 2006 @ 21:33:36 #298
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_35859524
2-0
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_35859528
ai laat maar
pi_35859529
ALLEEEZ
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:33:40 #301
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35859531
: r:r
pi_35859532
Kanker TYFUS !!!!
Nothing to see here, carry on
pi_35859533
Boem, lekkere uithaal wel...
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 8 maart 2006 @ 21:33:57 #304
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_35859550
HOEREN
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:33:59 #305
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')