quote:Vermoedelijke opstelling PSV
Gomes
Lucius, Alex, Addo, Reiziger
Culina, Simons, Cocu
Farfan, Vennegoor of Hesselink (Afellay), Kone
Na de training: Inzet Vennegoor en Lamey zeer onzeker, Reiziger kan wel spelen
Het ANP (zie Nu.nl) meldt vanuit Lyon dat de inzet van Vennegoor of Hesselink en Lamey twijfelachtig is. Vennegoor of Hesselink kon de training wel meedoen, maar heeft nog steeds last. Morgen zal blijken in hoeverre hij een terugslag krijgt. Lamey kon helemaal niet met de groep trainen dinsdag als gevolg van de blessure.
Woensdag in de loop van de dag zal over beiden een beslissing genomen moeten worden. Reiziger kan in ieder geval wel in actie komen.
Lyon wil controle over de wedstrijd
OL coach Houllier liet vandaag weten dat hij woensdag zijn team de wedstrijd wil zien controleren. "We zijn erg trots op onze overwinning in de eerste wedstrijd, maar er is nog steeds veel werk te doen. Ik ga onze plannen voor de wedstrijd niet verklappen, maar ik wil wel zeggen dat controle over de wedstrijd belangrijk is. Ik wil niet dat we het duel in de hand kunnen houden, maar ik wil dat we hem controleren."
Farfan heeft met voorsprong meeste overtredingen in CL
Jefferson Farfan heeft met voorsprong van alle spelers die uitkwamen in de Champions league de meeste overtredingen op zijn naam staan. Maar liefst 29 keer werd hij door de scheidsrechter teruggefloten. Achter hem volgen Baumann, Gattuso en Prso die de scheidsrechter hun ieder 25 keer hoorden affluiten.
Programma PSV in Lyon
Guus Hiddink zal om 18.15 uur de gebruikelijke persconferentie verzorgen met het oog op het duel van morgen. Aansluitend volgt om 18.30 uur de training van de selectie in het stadion van Lyon. Dan kan de ploeg alvast wennen aan het gras en het avondlicht. Vennegoor of Hesselink, Lamey en Reiziger zullen dan getest worden.
Mike Riley aangesteld als scheidsrechter
De Champions League-wedstrijd van PSV woensdag bij Olympique Lyon staat onder leiding van Mike Riley. De Engelse arbiter floot de Eindhovenaren nog nooit. Hij was wel twee keer leidsman van Lyon, onder meer in het Champions League-duel met Ajax op 17 september 2002. De Amsterdammers wonnen toen thuis met 2-1. Riley deelde in die wedstrijd zes gele kaarten uit. Vijf aan Ajax en één aan Lyon. Abubakari Yakubu werd aan Amsterdamse zijde vlak voor tijd zelfs van het veld gestuurd. Riley floot op 9 maart 2004 ook Olympique Lyon - Real Sociedad. De Fransen wonnen dat Champions League-duel met 1-0.
Lyon thuis al 14 wedstrijden ongeslagen
Sinds de nederlaag tegen het Turkse Denizlispor op 12 december 2002 in de UEFA-Cup heeft Lyon in Europees verband thuis niet meer verloren. Alleen Bayern München, FC Porto, Manchester United en PSV wisten er nog gelijk te spelen. De overige tien wedstrijden werden allen gewonnen. Sparta Praag (5-0), Werder Bremen (7-2) en Real Madrid (3-0) hadden zelfs geen schijn van kans in Stade Gerland.
PSV won één keer in Frankrijk
In het verleden speelde PSV in Europca-Cup verband twaalf keer eerder tegen een Franse tegenstander. In Frankrijk wist PSV één keer te winnen, speelde het zes keer gelijk en leed het vijf nederlagen. Negem van de twaalf keer betrof het knock-out wedstrijden. Vijf keer waren de Eindhovenaren de betere over twee wedstrijden. De drie keer dat PSV in de Champions League groepfase een Franse ploeg trof, eindigde het alle drie de keren achter de Franse ploeg.
Eind jaren zeventig speelde PSV drie keer tegen St. Etienne, twee keer voor de Europa Cup I, één keer voor de UEFA-Cup. Alle drie de keren, waaronder de smadelijke 6-0 op 7 november 1979, verloor PSV in Frankrijk en alle drie de keren was PSV ook uitgeschakeld. Voor de finale in de UEFA-Cup in 1978 speelde PSV de eerste wedstrijd op Corsica tegen Bastia met 0-0 gelijk waardoor het thuis de UEFA-Cup in de wacht kon slepen. In het succesvolle seizoen 1987/88 speelde PSV in Frankrijk met 1-1 gelijk en bereikte PSV ten koste van Bordeaux (winnaar van de Franse triple) de halve finale dankzij het uitdoelpunt van Wim Kieft. In het seizoen 1990/91 verloor PSV in de 1e ronde van het Europacup-II toernooi in Frankrijk met 1-0 van Montpellier en kwam het thuis net als twee keer eerder tegen St. Etienne niet verder dan 0-0.
Drie seizoen geleden verloor PSV op 11 september 2001 van FC Nantes de eerste wedstrijd van de Champions League met maar liefst 4-1. Een seizoen later speelde PSV de eerste wedstrijd van de Champions League ook weer uit tegen een Franse ploeg. In en tegen Auxerre werd met 0-0 gelijk gespeeld. Vorig seizoen kopte Jan Vennegoor of Hesselink PSV vlak voor tijd naast AS Monaco waardoor PSV thuis tegen Deportivo nog kans had zich te plaatsen voor de volgende ronde. Ondanks een 2-0 voorsprong lukte dat niet waardoor in de UEFA- Cup Auxerre de tegenstander werd. Dankzij Lucius werd er bij de ploeg van Kalou knap met 1-1 gelijkgespeeld. Op 9 maart 2005 wist PSV voor het eerst te winnen in Frankrijk. AS Monaco werd met 2-0 verslagen. Een ronde verder wist PSV knap met 1-1 gelijk te spelen tegen Olympique Lyon.
Lyon haalde 2x de kwartfinale
Olympique Lyon is opgericht in 1950. De ploeg van trainer Gérard Houllier werd slechts 4 keer (2002, 2003, 2004 en 2005) kampioen van Frankrijk. Het was lang geleden dat de ploeg daarvoor succesvol was. In 1964, 1967 en 1973 veroverde Lyon de Franse beker. De League Cup werd 1x veroverd in 2001. Lyon is goed op weg voor de vijfde achtereenvolgend keer kampioen van Frankrijk te worden. Dat lukte nog geen enkele Franse club.
Door vorig seizoen voor de derde achtereenvolgende keer landskampioen te worden, wist Olympique Lyon zich voor de vijfde achtereenvolgende maal te plaatsen de Champions League. Voor die tijd speelde de ploeg alleen in de UEFA-Cup (11x) of in de Europacup voor bekerwinnaars (4x). Europese successen werden er nooit geboekt. In het seizoen 1963/64 bereikte Lyon ten koste van Hamburger SV de halve finale van de EuropaCup- II. De uiteindelijke winnaar (Sporting Lisabon) was in een play-off duel in Madrid pas te sterk. In de UEFA-Cup waren de resultaten magertjes. Slechts één keer, in het seizoen 1998/99, werd de kwartfinale bereikt.
Vanwege een derde plaats in de Franse competitie plaatste Lyon zich voor de 3e voorronde van de Champions League voor het seizoen 1999/00. Daarin werd echter kansloos verloren van NK Maribor, die een seizoen ervoor door PSV in verlenging wel werd uitgeschakeld. Een seizoen later kwam Lyon wel door de 3e voorronde heen. Op onderling resultaat (meer uitdoelpunten) werd zelfs meteen de 2e ronde bereikt in een poule met Valencia, Olympiakos en Heerenveen. In die 2e ronde werden de Fransen op onderling resultaat met Arsenal echter uitgeschakeld. In het seizoen 2001/02 werd Lyon derde achter Barcelona en Bayer Leverkusen waardoor ze verhuisde naar de UEFA-Cup. In de 4e ronde werd Lyon uitgeschakeld door het nietige Slovan Liberec uit Tjechië.
In het seizoen 2002/03 haalde Lyon knap vier punten tegen Inter Milan maar omdat er tegen Ajax nul punten werden gepakt én de laatste wedstrijd tegen het al uitgespeelde Rosenborg BK niet gewonnen werd, werden de Fransen op onderling resultaat met Ajax uitgeschakeld voor de 2e groepsronde. In de 3e ronde van de UEFA Cup werd Lyon meteen uitgeschakeld door het nietige Denizlispor uit Turkije. Een seizoen later was het wel weer prijs. In een poule met Bayern München, Celtic en Anderlecht werd de Franse kampioen knap eerste. In de 1/8 finale werd Real Sociedad eenvoudig aan de kant gezet. In de kwartfinale was de uiteindelijk winnaar (FC Porto) te sterk.
Het kuntsje van afgelopen seizoen werd dit seizoen weer herhaald. In een poule met Manchester United, Fenerbahçe en Sparta Praag werd Lyon knap eerste waardoor het in de 1/8 finale tegen een nummer 2 uit een andere poule mocht aantreden. Werder Bremen, dat heel knap Valencia had uitgeschakeld, werd daarin gedeclaseerd.In Duitsland werd het al 3-0 voor de Fransen, in Lyon 7-2. In de kwartfinale werd Lyon echter na penalties uitgeschakeld door PSV. Dit seizoen werd Lyon in een poule met Real Madrid, Olympiakos Pireaus en Rosenborg BK met groot overmacht eerste.
Dat idee heb ik ook steevast, maar ik kan me geen situatie bedenken vanuit de afgelopen 2 seizoenen waaruit dit blijkt. Bij Roda zag ik hem nog weleens wat geks doen, dat wel. Hoe dan ook, VOORUIT DIE ROOD-WITTEN!!quote:Op woensdag 8 maart 2006 17:15 schreef Radegast het volgende:
Addo is een zwakke zwakke plek in de defensie...
Ik vind hem dit seizoen eigenlijk nog niet zo slecht spelen. Op basis van zijn carriere ben ik het wel met je eens. Hij heeft menig PSV-supporter al een hartverzakking bezorgd met z'n fratsen.quote:Op woensdag 8 maart 2006 17:15 schreef Radegast het volgende:
Addo is een zwakke zwakke plek in de defensie...
Er zijn 16 clubs dus achtste finale.quote:Op woensdag 8 maart 2006 17:33 schreef Leso_Varen het volgende:
Hopen dat PSV in elk geval verlenging kan forceren, en hopen dat ze het daarin afmaken of bij penalty's. Maar het zou natuurlijk mooi zijn als PSV twee keer weet te scoren en Lyon niet of 1 keer.
En zijn het trouwens niet de 1/8e finales die worden gespeeld in plaats van de 1/16e ??
Zo kijk ik ook tegen de wedstrijd aan, maar de eventuele 0-1 hoeft niet eens snel te vallen. Lyon heeft geen wonderverdediging en bovendien wat geschorsten/geblesseerden en daar moet het vanavond gebeuren.quote:Op woensdag 8 maart 2006 17:51 schreef Goldboy het volgende:
Met 'n snelle goal van PSV is de strijd meteen weer open, dan is PSV zelfs in het voordeel doordat je aan een eventuele 1-2 genoeg hebt.
quote:Op woensdag 8 maart 2006 18:02 schreef DIJK het volgende:
Ik reken op Guus. Hij komt met een tactisch plan dat zijn weerga niet kent.
nee, wel de 4-1 nederlaag tegen Stade Rennesquote:Op woensdag 8 maart 2006 17:09 schreef zjroentje het volgende:
Zou Gomes de vrije trap van Juninho van afgelopen weekend gezien hebben?
Juist wel! Vol er voor gaan, messen tussen de tanden en die Fransozen in eigen huis opvreten. Laat maar eens zien welke kwaliteit PSV allemaal heeft.quote:Op woensdag 8 maart 2006 17:23 schreef methodmich het volgende:
Gaat erg moeilijk worden voor PSV. Als ze niet verliezen doen ze het denk ik al goed, aan de kwartfinale moeten ze niet eens meer denken.
Lyon maakt het af vanavond...quote:Op woensdag 8 maart 2006 17:28 schreef JaWi het volgende:
Hup Lyon!
Bobu iigquote:Op woensdag 8 maart 2006 20:04 schreef JaWi het volgende:
Zijn er eigenlijk nog mensen van fok die hierheen zijn?
En dat Farfan een been moge brekenquote:Op woensdag 8 maart 2006 17:28 schreef JaWi het volgende:
Hup Lyon!
quote:Op woensdag 8 maart 2006 20:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
En dat Farfan een been moge breken
volgens mij zat hij lastig met zn werk, maar ik durf het niet zeker te zeggenquote:
20.45quote:Op woensdag 8 maart 2006 20:19 schreef Badabingea het volgende:
Hoelaat begint het?
ga je weer de hele tijd Hup Lyon roepen?quote:Op woensdag 8 maart 2006 20:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
En dat Farfan een been moge breken
Mwah. Niet de hele tijd.quote:Op woensdag 8 maart 2006 20:25 schreef pascalheister het volgende:
[..]
ga je weer de hele tijd Hup Lyon roepen?![]()
wrom 1?quote:Op woensdag 8 maart 2006 20:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
En dat Farfan een been moge breken
quote:Op woensdag 8 maart 2006 20:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
En dat Farfan een been moge breken
Om kapot te gooien tegen de tv!quote:Op woensdag 8 maart 2006 20:32 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Mwah. Niet de hele tijd.
De champagne staat wel al klaar mocht Lyon scoren
Onverstaanbaar publiekquote:Op woensdag 8 maart 2006 20:40 schreef rubbereend het volgende:
als ze die microfoontjes nou eens gebruikte om het publiek wat uit te leggen
quote:
quote:Op woensdag 8 maart 2006 20:55 schreef Cart_man het volgende:
Fransozen zijn niet kut. Prachtvolk, net zoals de Duitsers.
Pleur opquote:Op woensdag 8 maart 2006 20:57 schreef twi het volgende:
Naaiertje, die Afellay.
zo neemt Beckham pingelsquote:
Jij bent cker geen nederlanderquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:02 schreef twi het volgende:
Die had er wel in gemogen, Malouda.
Echt Nederlanders schrijven nog altijd woorden voluit. Cker komt niet in het woordenboek voor hoor.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:02 schreef Clint_Eastwood het volgende:
[..]
Jij bent cker geen nederlander![]()
wel in fok woordenboekquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:04 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Echt Nederlanders schrijven nog altijd woorden voluit. Cker komt niet in het woordenboek voor hoor.
Poe he, ben jij even scherp, daar zal hij vast niet van terug hebbenquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:04 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Echt Nederlanders schrijven nog altijd woorden voluit. Cker komt niet in het woordenboek voor hoor.
Ik denk dat ie zijn paspoort al aan het inleveren is.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:06 schreef kingmob het volgende:
[..]
Poe he, ben jij even scherp, daar zal hij vast niet van terug hebben
Hou je bekquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:10 schreef Stereotomy het volgende:
Ooooh wat zijn die boeren stil, ooooh wat zijn die boeren stil
quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:10 schreef DeeBee het volgende:
afgelopen
Je zat er op te wachten he!quote:
en 2x geel=roodquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:14 schreef Morpheus2002 het volgende:
Argh die Juninho.
Vuile gore schwalbe koningDie had geel moeten krijgen.
Matig veld, jagende tegenstander, dan krijg je dat he. Gelukkig doet Lyon dat ook. PSV niet kansloos, verhoudingen zijn net als in Eindhoven licht in het voordeel van Lyon.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:15 schreef tukkeronline het volgende:
PSV speelt slordig vind ik
Zaterdag wint ie ze allemaalquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:19 schreef Chadi het volgende:
alex wint geen duel
Ik zal jou na Ajax-PSV wel eventjes quotenquote:
lyon is niet slechter dan bv juventus of ac milan hoorquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:21 schreef DeeBee het volgende:
dat Lyon is echt wel goed hoorbijna ongelooflijk dat zowel PSV als Ajax daar uit in Lyon goede resultaten hebben geboekt
![]()
Spanning is er wel een beetje af hoor.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:22 schreef Zwansen het volgende:
Ik durf niet eens te kijken.
pardon me?quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:20 schreef Messenga het volgende:
Sorry hoor, maar dit PSV VERDIENT het niet eens om de volgende ronde in te komen.
Als je een ploeg als Lyon zulke kansen geeft..
Ja zo goed al maar het kan spannend worden als ze 3 punten bij Ajax laten liggen.. maar ik denk niet dat Ajax daarbij baat heeft. Liever AZ of Feyenoord in de groepwedstrijden.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:22 schreef JaWi het volgende:
[..]
Kampioen ben je toch wel, hier viel iets te halen.
Zonder Ooijer en VOH en met Addo en Reiziger in de basis. Dan wordt het lastig hoor. Met name Reiziger speelt als een natte krant, maar dat doet ie het hele seizoen al (voor heel veel euro's).quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:22 schreef JaWi het volgende:
[..]
Kampioen ben je toch wel, hier viel iets te halen.
Ze doen niet eens de moeite, kijk Alex, die staat een baggerpartij te spelen. Pff, kom op zeg, en dat hoort de beste verdediger van de Eredivisie te zijn. Het gaat bij PSV in deze wedstrijd zo gehaast. Waar is dat nou weer voor nodig, als je met beleid speelt kom je verder. Lyon krijgt hier kans naar kans.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:23 schreef okee6 het volgende:
[..]
pardon me?
Lyon, Frans landskampioen, één van de powerhouses van Europa. Betere resultaten dan Bayern en Arsenal. Qua begrotingvergelijking mag PSV hier al amper voetballen. En gezien vorig jaar zou PSV hier met dubbele cijfers afgemaakt moeten worden, als goedmaker.
En dat maakt precies het verschil met Lyon. Dat kan wel in de juiste prijscategorie vervangers halen. En eventueel nog kiezen ook.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:24 schreef cultheld het volgende:
[..]
Zonder Ooijer en VOH en met Addo en Reiziger in de basis. Dan wordt het lastig hoor. Met name Reiziger speelt als een natte krant, maar dat doet ie het hele seizoen al (voor heel veel euro's).
in 95 welquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:25 schreef Zwansen het volgende:
Ik heb Reiziger nog geen goede wedstrijd zien spelen
Eredivisie ja, dit is de top van Europa.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:25 schreef Messenga het volgende:
[..]
Ze doen niet eens de moeite, kijk Alex, die staat een baggerpartij te spelen. Pff, kom op zeg, en dat hoort de beste verdediger van de Eredivisie te zijn. Het gaat bij PSV in deze wedstrijd zo gehaast. Waar is dat nou weer voor nodig, als je met beleid speelt kom je verder. Lyon krijgt hier kans naar kans.
Ik dacht dat Guus Hiddink zo'n tactisch wonder was? Alex speelt tot nu toe ook waardeloos, ze laten het zelf liggen.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:24 schreef cultheld het volgende:
[..]
Zonder Ooijer en VOH en met Addo en Reiziger in de basis. Dan wordt het lastig hoor. Met name Reiziger speelt als een natte krant, maar dat doet ie het hele seizoen al (voor heel veel euro's).
einde verhaal rood voor cocuquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:26 schreef Suijk het volgende:
Nouja, gewoon een maatje te klein voor Lyon, geen schande hoor, wel jammer.
Kijk FC Thun tegen Arsenal afgelopen jaar. FC thun stelt ook niets voor..quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:26 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Eredivisie ja, dit is de top van Europa.
Lyon speelt in zo'n hoog tempo dat je niet rustig kunt spelen.
quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:13 schreef rubbereend het volgende:
ik ben bang dat we niet de eindstreep halen met 11 spelers
Zelfs Mourinho en Benitez winnen niet van Lyon als ze slechts de beschikking over Addo en Reiziger hebben als basisspelers. Een Ramon Zomer en Gijs Luirink hadden zich beter staande gehouden dan die twee.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:26 schreef JaWi het volgende:
[..]
Ik dacht dat Guus Hiddink zo'n tactisch wonder was? Alex speelt tot nu toe ook waardeloos, ze laten het zelf liggen.
quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:28 schreef kingmob het volgende:
Je kon d'r op wachten dat de scheids deze wedstrijd wilde beslissen...
fijn, altijd van die users die de wedstrijd niet boeit maar over hun eigen club willen pratenquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:28 schreef Burbo het volgende:
Gelukkig gaat Ajax wel winnen.
ja hij was inderdaad terechtquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:28 schreef TheGeneral het volgende:
Deze kaart is toch gewoon terecht? Die commentator vind het maar kinderachtig van de scheids. De 1e heb ik niet gezien moet ik zeggen.
welke wedstrijd Lyon speelt met PSVquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:29 schreef komrad het volgende:
[..]
fijn, altijd van die users die de wedstrijd niet boeit maar over hun eigen club willen praten
dat is ongeveer wel de samenvatting tot nu toe iddquote:
dat gaat tenminste om een wedstrijd en niet over ajax die vanavond niet spelenquote:
Kut edit.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:30 schreef cultheld het volgende:
Vennegoor voor Reiziger en Aissati voor Lucius a.u.b. Dan gaat Simons maar een linie naar achteren spelen en speel je 3-3-3.
Nee joh, leuk, weer zo'n 7-2 wedstrijd zoals vorig jaarquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:30 schreef pascalheister het volgende:
Wat spelen ze barslecht zeg, en dan nu ook nog deze rode kaart erbij
kunnen we de 2e helft niet afschaffen
reiziger had niemand gemistquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:30 schreef Zwansen het volgende:
ALs er iemand rood moest krijgen dan Cocu niet... Tering zeg.
quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:31 schreef andre77 het volgende:
De 2e was terecht, de eerste was gewoon een schwalbe.
Wat een kudscheids trouwens. Ze mekkeren wat bij een volkomen terechte gele kaart voor Juninho en PSV krijgt gelijk 2 onterechte kaarten.
Mourinho had spelers met kwaliteit gekocht.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:28 schreef cultheld het volgende:
[..]
Zelfs Mourinho en Benitez winnen niet van Lyon als ze slechts de beschikking over Addo en Reiziger hebben als basisspelers. Een Ramon Zomer en Gijs Luirink hadden zich beter staande gehouden dan die twee.
Geen Cocuquote:
Tegen wie was dat ook alweer? Toch geen Madrid?quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:31 schreef twi het volgende:
[..]
Nee joh, leuk, weer zo'n 7-2 wedstrijd zoals vorig jaar
Van dat budget?quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:32 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Mourinho had spelers met kwaliteit gekocht.
Hij zei een aantal minuten terug ook: Ook maar net buitenspel. Nou, het was een paar meter geen buitenspel.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:30 schreef TheGeneral het volgende:
nou, hij werd wel geduwd hoor.. Niet hard, maar op 1 been raak je gouw uit balans. Commantator is niet helemaal wakker.
Wat wil je ook met zoveel geld.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:32 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Mourinho had spelers met kwaliteit gekocht.
Die enkel stond al scheef voordat de voet van Cocu in de buurt was.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:31 schreef tukkeronline het volgende:
Pieperds, die lui van Lyon. Ik dacht dat Cocu die gozer z´n enkel verbrijzeld had, zo hard schreeuwde ie.
heeft hij ooit anders gedaan danquote:Op woensdag 8 maart 2006 21:30 schreef rubbereend het volgende:
Carew blijft ook maar duwen en trekken
Werder Bremen.quote:Op woensdag 8 maart 2006 21:32 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Tegen wie was dat ook alweer? Toch geen Madrid?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |