Bedenkelijk ja..quote:Op donderdag 15 februari 2007 22:59 schreef Curiosity het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=Za9UAsZtwxw
Nee, heb nog wel even geduld![]()
Eensquote:Op zondag 18 februari 2007 21:45 schreef _petjan het volgende:
Ik vind boys don't cry een leuk nummer.
Wish heeft zo z'n sterke kanten.. bovengenoemde, Open, Trust, Apart.. allen staan er een aantal nummers op die ik een beetje jammer vindquote:Op donderdag 15 februari 2007 23:31 schreef kamagurka het volgende:
[..]
From The Edge Of The Deep Green Sea!!Eigenlijk het beste nummer van Wish..
Dat is ontegenzeggelijk waar, Letter To Elise, Wendy Time en Doing The Unstuck kan ik maar moeilijk aanhoren eigenlijk. End vind ik persoonlijk de sterkste track, wel weer van een misantropie natuurlijk, maar dat mag de pret niet drukken. Trust en Apart zijn ook juweeltjesquote:Op woensdag 21 februari 2007 23:10 schreef Joesse het volgende:
[..]
Wish heeft zo z'n sterke kanten.. bovengenoemde, Open, Trust, Apart.. allen staan er een aantal nummers op die ik een beetje jammer vind
Je avatar heeft zelfs iets van de hoes wegquote:Op woensdag 21 februari 2007 23:51 schreef knars het volgende:
From the Edge of the Deep Green Sea is een fantastisch nummerWish is een van mn favoriete cds allertijden, en ook het eerste Cure album wat ik kocht.
Is nog een leuk nummer ook, is volgens mij niet op een cd uitgebracht.quote:Op maandag 26 februari 2007 21:27 schreef kamagurka het volgende:
Dit zag ik laatst tot mijn stomme verbazing langskomen.. http://www.youtube.com/watch?v=f62TiDtEkL8 Toch leuk als je eens naar kinderteevee kijkt overdag![]()
Het is eigenlijk het nummer "Taking Off" van hun laatste plaat, maar met aangepaste tekstquote:Op maandag 26 februari 2007 21:38 schreef Curiosity het volgende:
[..]
Is nog een leuk nummer ook, is volgens mij niet op een cd uitgebracht.
Ik vind het iets te hyperblij, aanvankelijk vond ik het wel een staaltje übercynisme van Smith om "Let's get happy" te zingen, maar na verloop van tijd gaat het nummer me toch de keel uithangen. Vind het verder ook niet zo'n sterke compositie. Friday is natuurlijk ook van een top40 meligheid, maar daarin zit mijn inziens toch meer pit qua gitaar. Maargoed, Wish is een onevenwichtige plaat, net zoals enkele andere cure-platen. Dat zijn we wel van Smith gewend inmiddels. Gelukkig staan er ook altijd enkele geniale nummers op, en is het geen "wild mood swings"...quote:Op donderdag 22 februari 2007 00:07 schreef knars het volgende:
Onbewust om die reden uitgekozen, misschien?
Wendy Time vind ik ook niet zo'n geweldig nummer, maar juist Elise vind ik wel erg prettig in het gehoor liggen. Doing the Unstuck vind ik ook wel erg ok. Wat bevalt je er niet aan; de a-typische hyperblije tekst of het lied zelf?
Integendeel juist wel luisteren:quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:40 schreef oddman het volgende:
The Cure = geweldig.
Toppers: Disintegration, Kiss Me Kiss Me Kiss Me.
Moet je alleen niet luisteren als het net uit is met je Significant Other, want dan krijg je opknoopneigingen.
Oh my godquote:Op woensdag 11 april 2007 15:43 schreef kamagurka het volgende:
Smitty verveelt zich en gaat samenwerken met Ashlee Simpson aan haar nieuwe plaat..![]()
http://www.mtv.co.uk/chan(...)_with_ashlee_simpson
Ja, die heb ik!quote:Op donderdag 12 april 2007 17:26 schreef oddman het volgende:
[...]Disintegration
Mijn collega-bioloog, ik sluit me geheel bij jou aan!quote:Op vrijdag 13 april 2007 07:27 schreef oddman het volgende:
Dan heb je in ieder geval 1 van de 4 beste albums aller tijden (volgens ondergetekende, natuurlijk).
Happy dance!quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:10 schreef devlinmr het volgende:
http://ourworld.compuserv(...)owers/tourdates.html
kijk da's nou nog 's goed nieuws. Nog maar een klein jaar te gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |