+ de echte toolfans gaan Gaan zowiezo liever naar de HMH dan naar PP, en ook Tool zelf weet wel dat Tool over het algemeen geen festivalband is en dat hun fans ze liever in een zaal zien.quote:Op woensdag 12 april 2006 19:43 schreef Make-Yourself het volgende:
[..]
Van de ene kant klinkt 't plausibel....van de andere kant zou ik 't ook vreemd vinden als TOOL daarmee in zou stemmen...concerten zijn concerten en ik zou er als band zijnde lak aan hebben dat PP evt. minder kaarten zou verkopen...als dat al überhaupt 't geval zou zijn; de echte fans komen toch wel..en de PP-gangers komen lang niet alleen voor TOOL.
In Rotterdam zit geen Boudisquequote:Op woensdag 12 april 2006 20:36 schreef Dudette1985 het volgende:
In amsterdam en utrecht heb je er één, in nijmegen geloof ik ook.
Tuurlijk zijn ze echt. Dus jij kent de site nu ookquote:Op woensdag 12 april 2006 23:01 schreef sir_Tachyon het volgende:
Die plaatjes zijn niet de echte las ik op toolshed.down.net (en dan dat forum). Of het is nog een gerucht. Maar ze zijn wel leuk.
Ik heb dat hier pas gelezen..vandaar dat ik ook op die geluiden afga....quote:Op woensdag 12 april 2006 19:59 schreef TAV74 het volgende:
Ga er nu maar gewoon vanuit dat die theorie klopt, of denk je dat het concert toevallig precies werd gecancelled op de dag dat Tool ze op de site zette.... En PP wil de camping vol hebben en dus ook de zaterdag en zondag zoveel mogelijk uitverkopen.
...dat zei'k.....:+quote:Op woensdag 12 april 2006 23:46 schreef Dont_Panic het volgende:
[..]
+ de echte toolfans gaan Gaan zowiezo liever naar de HMH dan naar PP, en ook Tool zelf weet wel dat Tool over het algemeen geen festivalband is en dat hun fans ze liever in een zaal zien.
Als de festivalorganisatie dat in t contract opgenomen wil hebben heb je dus de keuze tussen conformeren of niet op dat festival optreden (en dus tienduizenden potentiële nieuwe fans mis te lopen) Ik zou het wel weten hoor...quote:Op woensdag 12 april 2006 19:43 schreef Make-Yourself het volgende:
....van de andere kant zou ik 't ook vreemd vinden als TOOL daarmee in zou stemmen...concerten zijn concerten en ik zou er als band zijnde lak aan hebben dat PP evt. minder kaarten zou verkopen...
In Amsterdam vlak bij het centraal station... als je vanaf CS het damrak oploopt eerste steegje rechtsquote:Op woensdag 12 april 2006 18:51 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Waar is het dan?
Die plaatjes zien er goed uit
In Nijmegen is alleen DVD.quote:Op woensdag 12 april 2006 20:36 schreef Dudette1985 het volgende:
[..]
In amsterdam en utrecht heb je er één, in nijmegen geloof ik ook.
quote:Op vrijdag 14 april 2006 14:54 schreef WasQ het volgende:
In de OOR die vandaag op de deurmat viel bij mij, staat aan het eind van een reportage/interview met de band: 4 juni Pinkpop, 27 juni Heineken Music Hall, Amsterdam, 29 juni Rock Werchter, Belgie. 10,000 Days ligt vanaf 2 mei in de winkel.
Woohoo
Aha, maar ik kom nooit in Amsterdamquote:Op donderdag 13 april 2006 17:17 schreef Fugara het volgende:
[..]
In Amsterdam vlak bij het centraal station... als je vanaf CS het damrak oploopt eerste steegje rechts
Ik las het ook net, ben helemaal blij!!!!quote:Op vrijdag 14 april 2006 14:54 schreef WasQ het volgende:
In de OOR die vandaag op de deurmat viel bij mij, staat aan het eind van een reportage/interview met de band: 4 juni Pinkpop, 27 juni Heineken Music Hall, Amsterdam, 29 juni Rock Werchter, Belgie. 10,000 Days ligt vanaf 2 mei in de winkel.
Woohoo
Wat hij zegt.quote:Op vrijdag 14 april 2006 16:00 schreef _Etter_ het volgende:
wanneer dan voorverkoop?!
Echt of weer een van de vele fakes die ik de laatste tijd al heb zien langskomen?quote:Op vrijdag 14 april 2006 20:27 schreef NiteSpeed het volgende:
Het lijkt me niet logisch bij Tool, maar het lijkt erop dat de CD gelekt is naar internet vandaag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |