In ieder geval moet je je afvragen waarom het juist bij Rafealla gebeurd dat ze zwanger wordt, dit is niet toevallig dat het juist haar overkomt. Bij Floortje, Elllen, Angelique zou dit niet snel gebeuren. Dat is ook professioneel gedrag, serieus bezig zijn met wat je doet.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			Wat is daar oneerlijk aan? Zo ís Floortje gewoon.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 12:25 schreef VirtualPOM het volgende:
Floortje gaat voor mij op in de massa en haar gespeelde "ideale schoondochter" houding vind ik niet getuigen van veel eerlijkheid.
			
			
			
			Dat zeggen haar schoonouders ook alquote:Op vrijdag 10 maart 2006 12:58 schreef WithMe het volgende:
[..]
Wat is daar oneerlijk aan? Zo ís Floortje gewoon.
			
			
			
			Die discussie hebben wel toch al gehadquote:Op vrijdag 10 maart 2006 12:41 schreef the_hunter het volgende:
+ dat ze al 4 maanden zwanger is, terwijl ze pas 5 maanden bij elkaar zijn. Dat vind ik op z'n zachtst gezegt toch wel erg snel...
			
			
			
			Daar heb ik niet aan meegedaan, maar van mij hoeft het daar ook niet over te gaan hoor. Laten we het hier maar gewoon overquote:Op vrijdag 10 maart 2006 13:07 schreef Woelli het volgende:
[..]
Die discussie hebben wel toch al gehad![]()
			
			
			
			dacht ook wel zo onderhand....quote:Op vrijdag 10 maart 2006 13:07 schreef Woelli het volgende:
[..]
Die discussie hebben wel toch al gehad![]()
			
			
			
			Dat bepalen we zelf welquote:Op vrijdag 10 maart 2006 13:07 schreef Woelli het volgende:
[..]
Die discussie hebben wel toch al gehad![]()
			
			
			
			Kan best, maar die discussie hebben we wél al gehadquote:
			
			
			
			Zit jij er op te wachten om over Raffaëla te discussieren? Ik niet. Laten we het maar lekker over Hét idool van 2006quote:
			
			
			
			Blijkbaar nietquote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:17 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Kan best, maar die discussie hebben we wél al gehad.
			
			
			
			Ik ook niet maar die Rafealla aanhangers beginnen er weer over en dan ben ik niet te beroerd om er mijn mening over tegevenquote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:17 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Zit jij er op te wachten om over Raffaëla te discussieren?
			
			
			
			Als je jezelf dan niet in kan houden, doe het dan minstens in het Raffaëla topic.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:19 schreef Danzig het volgende:
[..]
Ik ook niet maar die Rafealla aanhangers beginnen er weer over en dan ben ik niet te beroerd om er mijn mening over tegeven![]()
			
			
			
			Neu, in dat topic staan van die enge foto'squote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:20 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Als je jezelf dan niet in kan houden, doe het dan minstens in het Raffaëla topic.
			
			
			
			Rafe allaquote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:19 schreef Danzig het volgende:
[..]
Ik ook niet maar die Rafealla aanhangers beginnen er weer over en dan ben ik niet te beroerd om er mijn mening over tegeven![]()
			
			
			
			Dan niet zo doorzeuren over "de discussie".quote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:22 schreef Danzig het volgende:
[..]
Neu, in dat topic staan van die enge foto's![]()
			
			
			
			Waarom een felicitatie-topic?quote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:24 schreef Danzig het volgende:
On topic: Is er al een felicitatie-topic voor Floortje?
			
			
			
			Morgenavond om 23:00.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:24 schreef Danzig het volgende:
On topic: Is er al een felicitatie-topic voor Floortje?
			
			
			
			Er zal historie geschreven wordenquote:
			
			
			
			Dat sowieso, want er wint voor de eerste keer een vrouwquote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:28 schreef chansadres het volgende:
[..]
Er zal historie geschreven worden
			
			
			
			Ok, hij is flauw maar toch: als een vrouw wint dan is het sowieso Floortjequote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:32 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Dat sowieso, want er wint voor de eerste keer een vrouw![]()
Floortje![]()
			
			
			
			quote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:33 schreef Danzig het volgende:
[..]
Ok, hij is flauw maar toch: als een vrouw wint dan is het sowieso Floortje
			
			
			
			quote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:33 schreef Danzig het volgende:
[..]
Ok, hij is flauw maar toch: als een vrouw wint dan is het sowieso Floortje
			
			
			
			
			
			
			
			Wie zei dat?quote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:44 schreef Ayaxola het volgende:
Ik hoorde vanochtend dat Floortje die foto's express naar buiten heeft gebracht om het saaie imago wat weg te poetsen?
			
			
			
			Patrick Kicken heeft ze expres naar buiten gebracht, om diezelfde reden. Alleen hadden weinig mensen die reden door. Ik geloof niet dat ze er zelf achter zat.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:44 schreef Ayaxola het volgende:
Ik hoorde vanochtend dat Floortje die foto's express naar buiten heeft gebracht om het saaie imago wat weg te poetsen?
			
			
			
			Sterker nog, gisteren bij Jensen zei ze dat ze die foto's nog niet eens had gezien. En als Floortje dat zegt, geloof ik dat uiteraardquote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:46 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Patrick Kicken heeft ze expres naar buiten gebracht, om diezelfde reden. Alleen hadden weinig mensen die reden door. Ik geloof niet dat ze er zelf achter zat.
			
			
			
			Inderdaad. Klasse zoals ze erover praatte. Ze is nu al een sterquote:Op vrijdag 10 maart 2006 16:24 schreef Lynx666 het volgende:
Ze praatte ook gewoon heel open en leuk over die foto's.
			
			
			
			quote:
lijkt me niet bijzonder spannend eigenlijk..quote:In deze aflevering wordt teruggekeken op de afgelopen week waarin de twee finalisten door het land zijn gegaan en een persconferentie hebben gegeven.
			
			
			
			Het liefst er helemaal live bijquote:Op vrijdag 10 maart 2006 16:29 schreef LoggedIn het volgende:
morgenavond wil ik wel kijken natuurlijk, ik wil erbij zijn als Floortje officieel tot winnaar benoemd wordt
			
			
			
			
			
			
			
			Die snapt hetquote:AD-astrologe voorspelt dat Floortje wint
ROTTERDAM - AD-astrologe Elodie Hunting voorspelt op de website van deze krant dat Floortje de finale van Idols wint.Voor Raffaëla komt het verlies als een schok, zo voorspelt Hunting. ,,Zij verwacht stiekem toch dat zij als grote winnaares uit de bus komt, maar helaas.’’
Ook de lezers van www.AD.nl voorspellen dat Floortje het gaat redden. 48% van de ruim drieduizend stemmers zien de apothekersassistente met de overwinning aan de haal gaan, terwijl 34% denkt dat het Raffaëla zal zegevieren. De overige 18% had geen idee wie zou winnen.
Lees hieronder de complete voorspelling van AD-astrologe Elodie Hunting over de Idols-finale:
Iedereen weet dat het een hele spannende finale zal zijn bij Idols. Eigenlijk is er geen sprake van een winnaar en een verliezer, maar van twee winnaars. De roem lonkt naar beide dames en we zullen hoe dan ook van allebei nog veel horen.
In de horoscoop van Raffaëlla is te zien dat het voor haar al begonnen is. Door allerlei verwikkelingen rondom haar zwangerschap en gewaagde liefdeverklaringen naar Henk Jan Smits is zij uitgebreid in het nieuws gekomen. Ze heeft laten zien dat ze dit aankan en ook dat ze haar publiek goed kan bespelen. Letterlijk én figuurlijk.
In haar horoscoop is ook te zien, dat ze als snel publiekelijk bezit is geworden en dit kan haar in de toekomst wel eens doen verzuchten dat ze wat meer privé wil. Desnoods zal ze een rechtszaak aanspannen tegen een of ander roddeltijdschrift.
Floortje zal de winnares van de finale zijn. In haar horoscoop is overduidelijk te zien dat zij het gezicht wordt van het nieuwe Idol 2006. Ook is te zien dat ze een paar minder goede prestaties heeft neergezet, maar dat is voorbij. Het had te maken met het trainen van haar stem, met name dat ze moest leren presteren onder druk en toeziend oog van deskundigen.
Het zal haar zwaar vallen om te blijven staan onder de druk die ze te verduren krijgt. Zij is niet zo gewiekst als Raffaëlla in het omgaan met de pers. Kritiek zal ze snel persoonlijk opvatten waardoor ze menig traantje zal wegpinken. Haar kledingstijl is niet bijzonder hip, maar wel stijlvol.
Voor Floortje is het belangrijk dat ze een veilige thuishaven heeft, vrienden en familie waar ze ten alle tijden op kan terugvallen, want ze zal zich regelmatig alleen voelen in de wereld van de glamour.
Voor Raffaëlla komt de overwinning van Floortje als een schok. Zij verwacht stiekem toch dat zij als grote winnares uit de bus zal komen, maar helaas. Floortje gaat met de eer strijken en zal daar verlegen onder zijn. Wat de impact van haar overwinning is, realiseert zij zich pas de komende weken. Ondanks dat ze veel energie zal willen steken in haar nieuwe huis, komt dat er niet van omdat ze er simpelweg geen tijd voor heeft. Ze zal erg veel onderweg zijn en op plekken komen waar ze nog nooit eerder is geweest.
Haar sterke kant is dat ze levensvreugde kan uitstralen. Haar carrière ligt zeker niet in het apothekerschap want haar leven neemt een radicale wending. Ze zal het erg druk gaan krijgen.
Overigens is de AD-astrologe van mening dat Harm had moeten winnen. Opdat Nederland weer een kleurrijk figuur mag verwelkomen in het rijk der Idolen, die de gemoederen wakker houdt en een dosis humor inbrengt. En natuurlijk ook omdat ie fijn is om naar te kijken!
			
			
			
			Zonde van je geld zeg.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 17:14 schreef the_hunter het volgende:
Net op 538 kon je smsen wie er morgen Idols zou winnen:
			
			
			
			Dát zijn de percentages!quote:Op vrijdag 10 maart 2006 17:14 schreef the_hunter het volgende:
Net op 538 kon je smsen wie er morgen Idols zou winnen:
Floortje: 76% van de stemmen
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |