Hatelijke vragen stellen is niet normaal en ik keek niet eens boos dat is deze :quote:Op donderdag 9 maart 2006 14:23 schreef CarDani het volgende:
[..]
En jouw reactie bevalt me niet. Ik reageer iig normaal.
Zeg wel wat over jou.boos kijken kan ik ook.
Ik kan merken dast jij nog niet zoveel hebt gezien en meegamaakt. gelukkig voor jou overigens.quote:Op donderdag 9 maart 2006 16:50 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Hatelijke vragen stellen is niet normaal en ik keek niet eens boos dat is deze :![]()
Als ik iets een ontzettend domme dooddoener vind, die overgens vaak geplaatst wordt door mensen die niets beters weten te zeggen ( omdat ze ongelijk hebben en dat is nu eenmaal lastig te verdedigen ) dan is het het beruchte * het zegt wel wat over jou * .![]()
Die opmerking zegt idd een heleboel en raad eens over WIE![]()
Maar ik ga er hier verder geen discussie over aan want Daantje kan me inmiddels vast wel schieten.......
Sowwy ik was je alleen maar aan 't verdedigen hoor Daan![]()
Niet veel gezien en meegemaakt ?? Ikkequote:Op vrijdag 10 maart 2006 15:18 schreef CarDani het volgende:
[..]
Ik kan merken dast jij nog niet zoveel hebt gezien en meegamaakt. gelukkig voor jou overigens.
Cardani zit ergens ander mooi weer te spelen vanwege zielige puppen en zonder te blikken of te blozen te vertellen dat ze al haar honden de deur uit heeft gedaan vanwege een * allergies * kind !quote:Op vrijdag 10 maart 2006 16:07 schreef Marietje_34 het volgende:
Kunnen we weer ontopic?CarDani had eea al genuanceerd inmiddels.
Jij weet niet waar je over praat.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 16:21 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Cardani zit ergens ander mooi weer te spelen vanwege zielige puppen en zonder te blikken of te blozen te vertellen dat ze al haar honden de deur uit heeft gedaan vanwege een * allergies * kind !
En dan hier een user zitten veroordelen omdat ze zogenaamd een smoes gebruikt om haar hond te herplaatsen en ff tussen neus en lippen de hatelijkheid verkopen van * neem je straks wél een andere hond * Als ik ergens loeipissig om wordt is het wel om schijnheilige mensen met zelf boter op hun hoofd !!!! Zelf je honden de deur uit bonjouren en dan een ander liggen zieken![]()
Beetje Daantje zitten pesten die het er vast al moeilijk genoeg mee heeft![]()
Maar je hebt natuurlijk helemaal wél gelijk dat dit niet de juiste plaats is om 't uit te vechten met Cardani - die is er nergens met dat soort * ik heb altijd gelijk en ben nog heilig óók * figuren, ik zal dus niet meer reageren hier.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |