De effecten!quote:Op zondag 5 maart 2006 19:09 schreef MadGuy het volgende:
En wat bevalt je beter aan Shiseido? Het gebruik? De effecten? Geur?
Het matterende effect natuurlijk!quote:
En wat bevalt er niet aan ten opzichte van de shiseido?quote:Op zondag 5 maart 2006 18:25 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
Nou ik heb die L'oreal Pure & Mat geprobeerd en hij bevalt niet echt, die van Shiseido vind ik echt stukken beter.
Die van Shiseido kan ik heel goed icm andere produkten gebruiken, ik gebruik nu Babor Daily Moisturizer voor de droge huid en omdat ik een glimmende huid heb doe ik daar overheen de Shiseido Men Anti-Shine Refresher. En deze combinatie werkt perfect, een matte huid voor een paar uur.quote:Op zondag 5 maart 2006 19:13 schreef Alessandro het volgende:
[..]
En wat bevalt er niet aan ten opzichte van de shiseido?
Oh zo, dus gewoon een dagcreme en daaroverheen een moisturizer kan dat wel??quote:Op zondag 5 maart 2006 19:25 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
Die van Shiseido kan ik heel goed icm andere produkten gebruiken, ik gebruik nu Babor Daily Moisturizer voor de droge huid en omdat ik een glimmende huid heb doe ik daar overheen de Shiseido Men Anti-Shine Refresher. En deze combinatie werkt perfect, een matte huid voor een paar uur.
Ik heb nu dus mijn standaard routine gevolgd en eerst Babor opgesmeerd en dan L'Oreal Pure & Mat. Maar blijkbaar werkt deze combinatie niet, want me huid blijft gewoon glimmen. Wat ik nog zou kunnen proberen is alleen L'Oreal Pure & mat gebruiken zonder mijn Babor gezichtscreme.
Blijkbaar niet. Want idd die van L'Oreal is ook een moisturizer, terwijl Shiseido Anti-Shine Refresher een soort gel is die alleen puur voor het matteren is en dus geen moisturizer of iets dergelijks is.quote:Op zondag 5 maart 2006 19:28 schreef Alessandro het volgende:
[..]
Oh zo, dus gewoon een dagcreme en daaroverheen een moisturizer kan dat wel??
Die is toch niet helemaal geurloos? Ik heb die een tijdje geleden ook geprobeerd en volgens mij zat er wel een licht geurtje aan.quote:Op zondag 5 maart 2006 19:58 schreef mwuhaha het volgende:
Ik gebruik zelf Shiseido men - Moisturizing Emulsion zodat mijn huid na het scheren niet droog is.
Deze is geurloos, niet-comedogeen (teminste dat zeggen ze) en gemakkelijk te verspreiden, het is dan ook een emulsie (beetje vloeibaar) i.p.v. een creme.
Zit idd een erg licht fris geurtje aan, maar die verdwijnt erg snel zodra het op de huid is uitgesmeerd. Misschien bedoeld om de geur van de basisingredienten te maskeren/neutraliseren?quote:Op zondag 5 maart 2006 22:42 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
Die is toch niet helemaal geurloos? Ik heb die een tijdje geleden ook geprobeerd en volgens mij zat er wel een licht geurtje aan.
Bij mij niet. Heb het wel allemaal gekocht van L'oreal maar gebruik het eigenlijk niet..quote:Op maandag 6 maart 2006 15:26 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
Wat ik mij uit vorige topics herinner was Biotherm Homme heel populair en nu merk ik ineens dat Biotherm heeft plaatsgemaakt voor L 'Oreal Men Expert.
Dus je hebt nu allemaal complete volle tubes van L'oreal thuis staan...quote:Op maandag 6 maart 2006 16:01 schreef Rapaille het volgende:
[..]
Bij mij niet. Heb het wel allemaal gekocht van L'oreal maar gebruik het eigenlijk niet..
Elke keer is er een opleving als er nieuwe goedkopere producten op de markt zijn gekomen. Dit trekt vanzelf weer bijquote:Op maandag 6 maart 2006 15:26 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
Wat ik mij uit vorige topics herinner was Biotherm Homme heel populair en nu merk ik ineens dat Biotherm heeft plaatsgemaakt voor L 'Oreal Men Expert.
Heel toevallig in Groningen?quote:Op maandag 6 maart 2006 16:50 schreef Kaizen het volgende:
Voor a.s woensdag een afspraak gemaakt bij een schoonheidsspecialist (die o.a. Babor produkten gebruikt) voor een huidanalyse. Ben beniewd wat haar conclusie zal zijn.
Truequote:Op maandag 6 maart 2006 16:59 schreef MrLexie het volgende:
[..]
Elke keer is er een opleving als er nieuwe goedkopere producten op de markt zijn gekomen. Dit trekt vanzelf weer bij. Gebruik gewoon de lekkerste producten en niet de goedkoopste, het gaat er immers om hoe lekker je je voelt in je huid/lichaam.
op basis waarvan analyseerd die je huid (vet, droog, gevoelig ofzo) en wat kan je met die uitslag (welke scheerschuim of lotion oid)quote:Op maandag 6 maart 2006 16:50 schreef Kaizen het volgende:
Voor a.s woensdag een afspraak gemaakt bij een schoonheidsspecialist (die o.a. Babor produkten gebruikt) voor een huidanalyse. Ben beniewd wat haar conclusie zal zijn.
- eerst je huid reinigen en dan scheren.quote:Op maandag 6 maart 2006 21:29 schreef Jaromir het volgende:
Is er iets dat het scheren en de huidirritaties met diepe haren die met moeite door de huidkomen en rode plekjes veroorzaken te verzachten?
Op korte termijn (enkele dagen tot weken) doet een oogcreme op zich niet zoveel, het houdt het gebied rondom je oog gehydrateert. Op lange termijn (enkele weken tot maanden) kan een oogcreme helpen tegen rimpels, wallen en kringen. Er zijn oogcreme die specifiek helpen tegen alleen rimpels, alleen wallen of alleen kringen, maar je kan ook cremes krijgen die voor alle drie geschikt zijn. Om de gevolgen van veroudering zo vroeg mogelijk op te vangen wordt er geadviseerd om vanaf je 25ste een oogcreme te gaan gebruiken.quote:Op dinsdag 7 maart 2006 16:02 schreef Glamorama het volgende:
Even een vraagje.
Wat doet een oogcrème nou precies en wat zijn de resultaten? (op korte termijn?)
Bij wie helpt het echt en welke gebruiken jullie?
Ik heb het zelf nog nooit gebruikt, maar ik lees over Clarins over het algemeen goede dingen:quote:Op woensdag 8 maart 2006 16:08 schreef dangerpaki het volgende:
1. Goede reinigende gel/zeep (die diep reinigt)
2. Scrub (voor m’n gezicht)
3. Goede scheergel (heb dik haar dus eentje die haar echt zacht maakt zodat het echt goed te scheren is
4. Hydraterende crème (eentje die misschien ook wat minder talg geeft maar in ieder geval wel een wat energieker gezicht geeft dat ik er niet zo moe uitzie)
5. Oogcreme (voor de bovengenoemde rode gloed)
Er werd idd gekeken naar mijn huidtype en welke produkten bij mijn huid passen.quote:Op maandag 6 maart 2006 21:10 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
[..]
op basis waarvan analyseerd die je huid (vet, droog, gevoelig ofzo) en wat kan je met die uitslag (welke scheerschuim of lotion oid)
Ik heb altijd gehoord (en ervarenquote:Op donderdag 9 maart 2006 11:25 schreef LaZZ het volgende:
Hmm... tegen de haren inscheren? Is dat zo erg? Anders krijg ik mijn stoppels echt niet weg namelijk. Moet natuurlijk wel lekker glad zijn.
Scheer overigens met gilette mach 3 turbo.
Clinique schijnt ook in schoonheidssalons gebruikt te worden. Ik zelf heb een tijdje terug de Shiseido Men lijn gebruikt en die beviel op zich goed, maar is wel behoorlijk prijzig. In de vorige topics waren mensen over het algemeen goed te spreken over Biotherm Homme. Momenteel gebruik ik een creme van Babor Men.quote:Op donderdag 9 maart 2006 15:51 schreef dangerpaki het volgende:
kan nog iemand een beetje een idee geven over wat ik allemaal kan gebruiken gezien mijn mail van boven? wat zijn over het algemeen een goed merk producten die goed werken
Wetenschappelijk onderbouwd...quote:Op donderdag 9 maart 2006 12:31 schreef Glamorama het volgende:
Heb ook nog vraagje.Ik las ergens in één vd vorige delen dat het niet goed is je huid meer dan 2 maal per week te scrubben. Waarom is dit? Waarom mag je niet gewoon elke dag scrubben (ik vind het namelijk veel zuiverder en beter reinigen dan een face-wash)? Heeft er iemand een wetenschappelijk onderbouwde verklaring waarom dit niet goed zou zijn voor je huid en wat het dan precies doet?
![]()
Veel mensen hebben hier een verschillende mening over, sommigen denken dat je beter alleen produkten van hetzelfde merk moet combineren, andere mensen zeggen dat het niks uitmaakt dat je alles door elkaar gebruikt. Er zijn ook mensen die zeggen dat produkten van verschillende merken elkaar kunnen tegenwerken en dat het dus nutteloos wordt.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 19:28 schreef dangerpaki het volgende:
ben dus nog steeds aan eht tobben over wat ik ga kopen en proberen denk dat ik maar rustig aan begin en product voor product ga proberen en goede producetn bijelkaar ga gooien
http://www.drogisterij.netquote:Op zaterdag 11 maart 2006 15:45 schreef Setambre het volgende:
Aan welke prijzen moet ik denken als ik Zirh of Shiseido?
meeste producten liggen tussen de 20 en 40 euro, sommige speciale dingen iets duurder..quote:Op zaterdag 11 maart 2006 15:45 schreef Setambre het volgende:
Gebruik nu Nivea for Men, maar wil binnenkort toch is een betere lijn gebruiken.
Aan welke prijzen moet ik denken als ik Zirh of Shiseido?
Tuurlijk maakt het niks uit dat je een mengeling gebruikt van verschillende merken.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 18:38 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
Veel mensen hebben hier een verschillende mening over, sommigen denken dat je beter alleen produkten van hetzelfde merk moet combineren, andere mensen zeggen dat het niks uitmaakt dat je alles door elkaar gebruikt. Er zijn ook mensen die zeggen dat produkten van verschillende merken elkaar kunnen tegenwerken en dat het dus nutteloos wordt.
Das jou mening en niet iedereen deelt die. Schoonheidsspecialistes raden altijd aan om produkten van hetzelfde merk uit dezelfde lijn te gebruiken, omdat die op elkaar zijn afgestemd. Zelf denk ik dat je best produkten van verschillende merken kan combineren, zolang ze maar geschikt zijn voor jou specifieke huidtype.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 19:38 schreef Glamorama het volgende:
[..]
Tuurlijk maakt het niks uit dat je een mengeling gebruikt van verschillende merken.
Eigenlijk zit er overal net hetzelfde in hoor.Aleen wat andere parfums en paar bestanddeeltjes
Tuurlijk werkt dat elkaar niet tegen, Jezus wat een onzin.![]()
Wat je hier zegt is trouwens echt dikke onzin!quote:Op zaterdag 11 maart 2006 19:38 schreef Glamorama het volgende:
Eigenlijk zit er overal net hetzelfde in hoor.
Lavendula Natuurdrogist:quote:Op zondag 5 maart 2006 14:52 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
...........
Natuurlijke huidverzorgingsproducten met een minimum aan schadelijke stoffen:
Lush
Lavera
Weleda
Dr. Hauschka
De Tuinen
Annemarie Borlind
Creatiqe
...........
]http://www.scheerwinkel.nl/[...][/quote][/url]quote:Op zondag 12 maart 2006 16:34 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
Ik zit er ook aan te denken om binnenkort wat professioneel scheerspul aan te schaffen bij deze online webshop: [url=http://www.scheerwinkel.nl/[...]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |