ook zoiets ja.quote:Op zondag 5 maart 2006 11:37 schreef Freethinker het volgende:
Ik denk wel dat het mogelijk is dat er andere levensvormen(?) zijn in het heelal.
Niet dat ze dan hier zullen komen om te communiceren via bijv. graancirkels. Stel je voor, kom je na een reis van ik weet niet hoe lang vol ontberingen op aarde aan, ben je er eindelijk, en dan ga je contact leggen via graancirkels.![]()
Om ons te bestuderen misschien.quote:Op zondag 5 maart 2006 11:41 schreef Jip het volgende:
het lijkt mij ook logisch dat ze niet midden in New York gaan landen ofzo.
maar waarom zouden ze hier willen landen? als ze met vreedzame doelen komen, waarom? de mens word toch masaal chaotisch als er aliens ontdekt worden![]()
en als als ze met niet vreedzame bedoelingen komenwaarom zouden ze dat doen? er is toch geen flikker te beleven hier voor hun. aarde is onbruikbaar lijkt mij
wegens mileu vervuiling enzo.
en ik denk dat er al lang aliens zijn geweest hier om de boel te verkennen. en toen zijn ze tot conclussie gekomen dat ze hier beter niet kunnen landen als ze geen 20.000 machineguns op hun gericht willen hebben.
kortom: wat hebben aliens hier te zoeken
Misschien is het wel een populaire hobby onder 'aliens' ???quote:en dan ga je contact leggen via graancirkels.
Pop art ET.quote:Op zondag 5 maart 2006 11:49 schreef BSEBEEST het volgende:
[..]
Misschien is het wel een populaire hobby onder 'aliens' ???
wat hebben ze daar nou weer aan?quote:
Kom op, die aliens vliegen het halve universum door om hier te komen en dan denk jij dat ze bang zijn voor machinegewerenquote:Op zondag 5 maart 2006 11:41 schreef Jip het volgende:
ze hier beter niet kunnen landen als ze geen 20.000 machineguns op hun gericht willen hebben.
Geweldig... "Kom laten we 1000 lichtjaren gaan vliegen om vervolgens circels te plaatsen in die zooi van die aardbewoners".quote:Misschien is het wel een populaire hobby onder 'aliens' ???
Ik denk dat die graancirkels gemaakt zijn vanuit een andere hele hoge dimensie, die wij met ons normale verstand nauwelijks kunnen bevatten. Ze zijn waarschijnlijk bedoeld om ons onbewust 'wakker te maken'. Ook schijnt het zo te zijn dat de aarde met deze graancirkels hersteld wordt, als een soort injecties voor deze zieke planeet.quote:
Lijkt me onwaarschijnlijk, maar die hybride theorieen zouden wel een intressante reden kunnen zijn dat ze blijven komen.quote:Op zondag 5 maart 2006 11:54 schreef Jip het volgende:
[..]
wat hebben ze daar nou weer aan?![]()
als die ontvoeringen waar zouden zijn hebben ze ons al onderzocht![]()
wat ook een verklaring is: er zijn mensen die geloven dat aliens ons hebben geschapen als een soort test, zou ook kunnen![]()
Wij bestuderen toch ook dieren, dat is net zoiets als Aliens ons zouden bestuderen.quote:Op zondag 5 maart 2006 11:54 schreef Jip het volgende:
[..]
wat hebben ze daar nou weer aan?![]()
als die ontvoeringen waar zouden zijn hebben ze ons al onderzocht![]()
wat ook een verklaring is: er zijn mensen die geloven dat aliens ons hebben geschapen als een soort test, zou ook kunnen![]()
ja idd.quote:Op zondag 5 maart 2006 12:04 schreef Mr-Coffee het volgende:
[..]
Lijkt me onwaarschijnlijk, maar die hybride theorieen zouden wel een intressante reden kunnen zijn dat ze blijven komen.
ja maar die dieren leven op onze planeet, en wij niet op hun "woonomgeving"quote:Op zondag 5 maart 2006 12:10 schreef Grassh het volgende:
[..]
Wij bestuderen toch ook dieren, dat is net zoiets als Aliens ons zouden bestuderen.
tuurlijk zijn ze niet bang voor die machine geweren, ze hebben alleen medelijdenquote:Op zondag 5 maart 2006 11:56 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Kom op, die aliens vliegen het halve universum door om hier te komen en dan denk jij dat ze bang zijn voor machinegeweren!
Een druk op de knop en deze planeet is weg
Dan nog denk ik dat zij ook een conflict uit de weg willen gaan.quote:Op zondag 5 maart 2006 12:15 schreef Jip het volgende:
[..]
tuurlijk zijn ze niet bang voor die machine geweren, ze hebben alleen medelijden![]()
Tuurlijk kunnen ze dat. Alleen zijn wij die ziekte...quote:Op zondag 5 maart 2006 12:13 schreef Jip het volgende:
hopelijk kunnen ze ziektes uitroeien, maar dat zal wel niet![]()
Hoezo, welk conflictquote:Op zondag 5 maart 2006 12:29 schreef Mr-Coffee het volgende:
[..]
Dan nog denk ik dat zij ook een conflict uit de weg willen gaan.
Maarja voor ,t zelfde geld bestaan er wel agressieve rassen die de mogelijkheid zien tot een invasie.
dat denk jij.quote:Op zondag 5 maart 2006 12:32 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Hoezo, welk conflict.
Het is alsof je met een propje op hun probeert te schieten
Als je ,t ene uiterste als theorie inzet moet de andere uiterste theorie ook kunnen.quote:Op zondag 5 maart 2006 12:37 schreef Jip het volgende:
[..]
dat denk jij.
wie weet heeft dat evenveel schade op hun als bij ons.
je weet ook niet of aliens al langer bestaan dan ons, het zou kunnen maar het hoeft niet.
maar de kans dat ze een invasie willen is er wel![]()
en dat is geen geruststellende gedachten![]()
elke theorie moet mogelijk zijn, dat is het probleemquote:Op zondag 5 maart 2006 12:39 schreef Mr-Coffee het volgende:
[..]
Als je ,t ene uiterste als theorie inzet moet de andere uiterste theorie ook kunnen.
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |