waar staat Marianne Timmer die zou de 1500 toch doen??quote:Op zaterdag 4 maart 2006 17:40 schreef snellejelle het volgende:
[..]morgen in rit drie tegen Babs
de laatste rit van Babs....
Loting
dit was K-H (Kyou-Hyuk) Lee, winnaar van gisteren is K-S (Kang-Seok) Lee.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 13:24 schreef Arcee het volgende:
Zonde, was benieuwd wat die Lee op de 1000 had gekund na z'n retegoeie 500 van gisteren.
Nee, die doet morgen alleen nog de 2e 500 en dan zit het seizoen er op voor Mariannequote:Op zaterdag 4 maart 2006 17:51 schreef maril het volgende:
[..]
waar staat Marianne Timmer die zou de 1500 toch doen??
volgens de loting dus niet.... er doen 5 nederlandse dames mee: Tessa van Dijk (quote:Op zaterdag 4 maart 2006 17:51 schreef maril het volgende:
[..]
waar staat Marianne Timmer die zou de 1500 toch doen??
Ja ik zag het wilde al editten maar goed, moet zeggen dat ik het geen denderende WB vind .quote:Op zaterdag 4 maart 2006 17:54 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Nee, die doet morgen alleen nog de 2e 500 en dan zit het seizoen er op voor Marianne
Gezien dat er ook een wielerprono is?quote:Op zaterdag 4 maart 2006 17:56 schreef maril het volgende:
[..]
Ja ik zag het wilde al editten maar goed, moet zeggen dat ik het geen denderende WB vind .
hoop dat de wereldkampioenschappen in Calgery me meer boeien afijn morgen is er wielrennen op de belg. Parijs- Nice, toch mooi die overgang![]()
Ik ben nog wel benieuwd naar de twee 1500 meters van morgen.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 17:56 schreef maril het volgende:
Ja ik zag het wilde al editten maar goed, moet zeggen dat ik het geen denderende WB vind .
hoop dat de wereldkampioenschappen in Calgery me meer boeien afijn morgen is er wielrennen op de belg. Parijs- Nice, toch mooi die overgang![]()
Thanks wist het wel, maar ik vind het altijd moeilijk, heb het een keer gedaan wie weet.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 18:03 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Gezien dat er ook een wielerprono is?
Het maakte inderdaad nou niet direct een nauwkeurige indruk. Zo ongeveer alsof een amateur-hardloper zijn tijd op de marathon wil bijhouden.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 16:28 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Inderdaad. Vooral toen het tussendoor werd uitgelegd hoe het werkte.
"het bandje zit ongeveer hier, de lus ongeveer hier, dat komt ongeveer overeen met de lengte van de schaats".
Hoezo ongeveer? Als het zo ongeveer is, heeft het totaal geen zin om de tijd precies te willen gaan opmeten.
je zag d'r nog eventjes finishenquote:Op zaterdag 4 maart 2006 22:12 schreef snellejelle het volgende:
Nu laten ze Pechstein en Groves wel zien maar Maren niet![]()
Succes!!quote:Op zondag 5 maart 2006 08:45 schreef snellejelle het volgende:
nou ik ga naar heerenveen
bewapend met een fotocamera ga ik op zoek naar Maren
die gaat nog leuke dingen doen in Calgary, net als Svenquote:Op zaterdag 4 maart 2006 22:47 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Wüst reed wel hard btw zeg, zag er erg sterk uit![]()
Veel plezier, en we zien de foto's wel verschijnenquote:Op zondag 5 maart 2006 08:45 schreef snellejelle het volgende:
nou ik ga naar heerenveen
bewapend met een fotocamera ga ik op zoek naar Maren
sven was wel enigzins getergd ja, tussenrondje 29,0quote:Op zondag 5 maart 2006 09:44 schreef Hankster het volgende:
[..]
die gaat nog leuke dingen doen in Calgary, net als Sven![]()
mooi, dat wist ik niet echtquote:Op zondag 5 maart 2006 11:23 schreef komrad het volgende:
daarnaast verwacht ik ware vracht aan PR's op de 500m omdat de calgary bochten net wat wijder zijn dat de SLC bochten en dus makkelijk te doen zijn voor all rounders
Een baan het minimum en maximum boogstralen waarbinnen eea moet vallen. De baan in calgary zit dus tegen het maximum aan waardoor de bochten gewoon wat beter lopen. Verwacht echter niet dat er niemand uit de bocht gaat vliegenquote:
gelukkig, krijg ik niet zo vroeg zo'n afterdip. Gisteren was dat heel erg bij mij. Vanmorgen wilde ik op de racefiets stappen maar met zo'n sneeuwlaag.....toch maar niet.quote:
oh? coolquote:
LeMay.quote:
Straks ook nog een BR op beide 1500 meters, hopelijk.quote:Op zondag 5 maart 2006 12:31 schreef Remzz het volgende:
[..]
Idd goed ijs. Volgensmij is Thialf weer het snelste laagbaanijs...
quote:
quote:
quote:Op zondag 5 maart 2006 12:32 schreef Arcee het volgende:
[..]
Straks ook nog een BR op beide 1500 meters, hopelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |