Bij mij was dat de truc.quote:
Moet je dan ook een speciaal type ahrde schijf kopen of zijn alle USB2/FireWire HDD's van tegenwoordig geschikt?quote:Op zaterdag 4 maart 2006 12:14 schreef XL het volgende:
[..]
Bij mij was dat de truc.
Met meer geheugen kon ik het moment van haperen uitstellen, met een snelle externe HDD had ik er geen last meer van.
Ja hoor. Die van mij is in ieder geval niet erg speciaal. Oude 7200rpm schijf.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 12:16 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
of zijn alle USB2/FireWire HDD's van tegenwoordig geschikt?
En dan nog een vraagje: maakt het veel verschil of je USB2 of FireWire gebruikt? FireWire is sneller en gebruikt de CPU minder, als ik het goed had, maar op de FireWire zit mijn camera natuurlijk al, dus dan moet ik met een hubje of iets dergelijks gaan werken..quote:Op zaterdag 4 maart 2006 12:19 schreef XL het volgende:
[..]
Ja hoor. Die van mij is in ieder geval niet erg speciaal. Oude 7200rpm schijf.
Duur verzekerings grapje.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 12:14 schreef Hugster het volgende:
[..]
Daar komen ze niet al te snel in dee buurt![]()
Ik heb wat kleine fragmentjes online staan
http://hugo.1k.nl/360_tanken.mov
http://home.planet.nl/~voort583/360_A2.mov
http://home.planet.nl/~voort583/360_flyby.mov
http://home.planet.nl/~voort583/360_geluidswal.mov
de garage
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
wrede boordcomputer in de Enzo
[afbeelding]
[afbeelding]
decoratie
[afbeelding]
Beste Tonks, Ik denk het wel.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 12:40 schreef tonks het volgende:
Beste ChOas, klopt het dat bij elke reboot de instellingen weg zijn van je widget?
Ik ook, maar dan geen javascript.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 12:39 schreef ChOas het volgende:
Ik ben helemaal los op CSS + Javascriptecht gein!
http://choas.smdc-network.org/test/
Dan bel ik jou wel als ik in de buurt van Utrecht benquote:Op zaterdag 4 maart 2006 12:14 schreef Hugster het volgende:
[..]
Daar komen ze niet al te snel in dee buurt![]()
Ik heb wat kleine fragmentjes online staan
http://hugo.1k.nl/360_tanken.mov
http://home.planet.nl/~voort583/360_A2.mov
http://home.planet.nl/~voort583/360_flyby.mov
http://home.planet.nl/~voort583/360_geluidswal.mov
de garage
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
wrede boordcomputer in de Enzo
[afbeelding]
[afbeelding]
decoratie
[afbeelding]
quote:
FireWire is een mooiere standaard dan usb.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 12:35 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
En dan nog een vraagje: maakt het veel verschil of je USB2 of FireWire gebruikt? FireWire is sneller en gebruikt de CPU minder, als ik het goed had, maar op de FireWire zit mijn camera natuurlijk al, dus dan moet ik met een hubje of iets dergelijks gaan werken..
Als je een Mac Mini hebt wel, maar ik heb een PowerBook, en zo los lijkt er toch iets te missenquote:Op zaterdag 4 maart 2006 13:08 schreef snoopy het volgende:
Nou, tot eind september zal ik geen last hebben van een kater iig![]()
Dit is een mooie harde schijf
[afbeelding]
Ik hoef nog maar 1 keer.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 13:00 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik heb een kater. Was te verwachten natuurlijk. En nu moet ik nog 2 dagen. Bandjes kijken, altijd leuk.
Heb je die problemen dan ook met je PowerBook?quote:Op zaterdag 4 maart 2006 13:10 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Als je een Mac Mini hebt wel, maar ik heb een PowerBook, en zo los lijkt er toch iets te missen
XL: bedankt voor de uitleg, ik ga er binnenkort ook maar een kopen dan
Nog 4 maanden, Swets.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 13:32 schreef Swetsenegger het volgende:
*zucht* ik ben zo aan een Mac toe.
Ik bedoel ik ben geen absolute nitwit op computer gebied, ikben bekend met de gevaren van windows en mijn PC is volledig up to date. Ik heb 'm zelf gebouwd, uit alleen A- componenten en zelfs alle drivers zijn signed. Ik heb een legale (jaja) XP versie, welke volledig up to date/gepatched, what ever is.
Ik download zelden bittorrents, en als ik ze al download gaan ze eerst door m'n virusscanner voordat ze geopend worden.
Sinds kort heb ik Microsofts beta anti-virus pakket draaien, ik heb beta2 van Microsofts anti-spyware (defender) ik draai een spamfilter op mijn mail en zelfs 'voorbeeld weergave' staat uit zodat macro's niet gerund kunnen worden.
Elke dag draait er een heuristic virusscan en een spyware scan. Ik internet vanachter een router welke als native (NAT) firewall fungeert en daarnaast draait XPSP2's firewall ook gewoon.
Ja..., ik ben een voorzichtige geavanceerde gebruiker. Dus waarom microsoft, verdwijnen plotseling al mijn quickstart iconen uit de systemtray en is dit ook op geen enkele manier meer terug te draaien?
Ik denk trouwens dat deze install krap een jaartje oud is. Tja.... veel langer mag je van een OS ook niet verwachten dat het stabiel blijft
Intel mini, Imac, Powerbook.... IK WIL EEN INTEL POWERMAC STEVE!
Neh, ik wil wel een uberbrute machinequote:Op zaterdag 4 maart 2006 13:33 schreef tonks het volgende:
Swetsenegger is er weer
Koop net als mij een iMac
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |