quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 18:43 schreef Mammietje het volgende:Hihi... de kermit-de-kikker-broek van Cattie misschien Sjak??
![]()
(Flauw... maar kon het niet laten!)
![]()
Ik kan zelfs zo'n broek wel sexy maken.
Cattie, dat soort onderbroeken heb je ook wel bij de hunkemoller, de hennes enz. Die draag ik ook altijd maar dan niet met stripfiguren, gewoon in gezellige kleurtjes. Je hebt ze zelfs in degelijk wit en zwart als je dat liever hebt.
Dat klinkt goed Belana, jammer dat je zo slecht kon lopen maar wel prettig dat het nu nog ging (je timing bedoel ik). Ben je met de hele familie geweest?
We zijn alweer 21 weken
![]()
,
ruim over de helft
Daaaaaaaaaaaaaaaannnnnn, je mag ons niet zo opnaaien hier!!!! We zijn zwanger hoor! Eerst een klein bommetje neerleggen en dan je verhullen in stilzwijgen, zo werkt dat niet
Met mij gaat het over het algemeen wel lekker. Sinds gisteren helaas wel weer meer last van mijn rug. Ik heb nu echt steken als ik een verkeerde beweging maak. Helaas ben ik er nog niet goed achter wat verkeerde bewegingen zijn. Het kan gewoon gebeuren als ik ga staan of iets uit de koelkast pak, of als ik loop... Het vervelende is dat ik bij zo'n steek ook gelijk krachtverlies in mijn hele been heb. Ik ben bang dat ik daardoor een keer door de andere kant heen zak en val.
Gelukkig heb ik geen last meer van hoofdpijn en ook voel ik me weer "aanwezig".
De yoga gisteren was een beetje vreemd, die man praatte meer dan dat we oefeningen deden. Ik had wat meer "echte" oefeningen verwacht. Nu was het veel ontspannen en ademhalen. Ook lekker hoor, maar anders... Ik weet ook eigenlijk niet zo goed wat ik er van had kunnen verwachten.
Vandaag heb ik een druk dagje, mijn nichtje en neefje vieren hun verjaardag. Daar moet ik nog wat voor gaan kopen. Maar eerst...............................................gaan we het koopcontract tekenen