De wildcards van de Enecotour zijn nog niet bekend gemaakt.quote:Op donderdag 2 maart 2006 14:33 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Hoe moet VDB nu een Grote Ronde gaan winnen dit jaar ?
Die wordt gereden, of ze hem gaan organiseren dit jaar, daar is nog discussie over allichtquote:Op donderdag 2 maart 2006 14:36 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
De wildcards van de Enecotour zijn nog niet bekend gemaakt.
Wordt die eigenlijk nog georganiseerd?
Nou ja, "georganiseerd".
eigenlijk niet , de 3 grote rondes maken altijd in het begin van het jaar 2 wildcards bekend. Alleen volgden er vroeger dan nog eens 3 of 4 , door die Pro-Tour kan dat dus niet meer ...quote:Op donderdag 2 maart 2006 14:41 schreef placebeau het volgende:
Laatst was er zo'n commotie dat kelme niet aan de tour mocht meedoen, toen het wel nog een topploeg was. En nu ze wat in de anonimiteit verdwijnen kunnen ze er wel weer bij.
De tour is er wel rap bij dit jaar.
Klopt. Hij piekt dit jaar twee keer. De eerste keer naar de ronde van Baskenland, AGR, Waalse Pijl en LBL, en dan nog een keer naar de Tour. Geen vuelta waarschijnlijk dit jaar.quote:Op donderdag 2 maart 2006 16:28 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Hij wilde toch minstens een klassieker winnen dit voorjaar?
Ow, wist niet dat dat zijn doelstelling was.quote:Op donderdag 2 maart 2006 16:28 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Hij wilde toch minstens een klassieker winnen dit voorjaar?
Bij de tour deden ze het vorig jaar pas in april of zo, die wild-cards bekend maken?quote:Op donderdag 2 maart 2006 14:45 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
eigenlijk niet , de 3 grote rondes maken altijd in het begin van het jaar 2 wildcards bekend. Alleen volgden er vroeger dan nog eens 3 of 4 , door die Pro-Tour kan dat dus niet meer ...
er is nog een mogelijkheid dat de ASO een 3e ploeg uitnodigd. Wellicht toch Unibetquote:Op donderdag 2 maart 2006 16:41 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Bij de tour deden ze het vorig jaar pas in april of zo, die wild-cards bekend maken?
@Placebeau: je bent al helemaal klaar voor de belgische klassiekers met dat user-icon![]()
(VDB trouwens 18equote:
1. José-Ivan Gutierrez
2 Alexandre Vinokourov
3 Michael Rich
4 Santos Gonzalez
5 Markus Fothen
6 David Bernabeu
7 Marzio Bruseghin
8 Jurgen Van Den Broeck![]()
9 Jan Hruska
10 Juan Gomis
Algemeen klassement:quote:1. Francesco Chicchi (Ita/QuickStep-Innergetic), de 168 km in 4u09'18" (gem.: 40,43 km/u)
2. Jeremy Hunt (GBr) z.t.
3. Gerald Ciolek (Dui) z.t.
4. Filippo Pozzato (Ita) z.t.
5. Niko Eeckhout z.t.]
quote:1. Francesco Chicchi (Ita/QuickStep-Innergetic) 4u09'08"
2. Frederik Willems op 2"
3. Filip Meirhaeghe op 3"![]()
4. Jeremy Hunt (GBr) op 4"
5. Gerald Ciolek (Dui) op 6"]
Unibet zelf haalde echter hun punten vooral in de zuidelijke rittenwedstrijden hé ...quote:Op vrijdag 3 maart 2006 19:34 schreef SaintOfKillers het volgende:
Unibet rijdt trouwens met rode armbanden rond in Murcia en West-Vlaanderen uit protest tegen het niet krijgen van een wild card voor een grote ronde. Dit vooral omdat ze op dit moment aan de leiding staan bij de continentale ploegen en dus genegeerd werden.
Al moet dan ook wel worden gezegd dat het seizoen nog maar net bezig is, dat een hoop punten te verdienen waren in Vlaamse wedstrijden en dat daarom ook Choco Jacques en Landbouwkrediet bijvoorbeeld 3e en 4e staan in dat klassement.
Ah. Okay.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 19:37 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Unibet zelf haalde echter hun punten vooral in de zuidelijke rittenwedstrijden hé ...
Ach, met die nationale vriendjespolitiek ben ik het ook niet altijd eens, maar dat kan ik begrijpen. Spanjaarden in Spanje krijgen de voorkeur op een Belgische ploeg met een hoop uitgeweken Spanjaarden. Maar wat ze in Frankrijk met die Spanjaarden hebben..... en dat op 't moment dat de ploeg over zijn hoogtepunt heen lijkt.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 19:45 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Maar het lijkt mij vooral de selectie van Relax in de Vuelta die serieus in het verkeerde keelgat geschoten is bij Unibet eigenlijk
laat me raden het kelme verledenquote:Op vrijdag 3 maart 2006 19:43 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Maar kom, ook met andere critieria vind ik Unibet geschikter voor de Tour dan CV (
Dat Relax uitgenodigd wordt is niet zo vreemd gezien dit:quote:Op vrijdag 3 maart 2006 19:45 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Maar het lijkt mij vooral de selectie van Relax in de Vuelta die serieus in het verkeerde keelgat geschoten is bij Unibet eigenlijk
quote:Welke organisatie zit er namelijk sinds begin jaren '90 achter de Relax-ploeg? DEPORTPUBLIC... een volle dochteronderneming van... UNIPUBLIC. De organisator van de Vuelta dus.
Ik heb het niet over doping, ik bedoel dat Unibet in de breedte een veel completere ploeg heeft. Ze hebben volk voor een bergrit, voor een klassement, om tegen de wind te beuken, voor een ontsnapping, voor middengebergte, voor een sprint. CV is zo'n ploeg die je de eerste week niet ziet, die dan al veel te ver achter staan en waar van de 9 klimmers er weer minstens 6 zullen falen, zoals bijna altijd bij Spanjaarden in Frankrijk.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 23:13 schreef Bartoli het volgende:
[..]
laat me raden het kelme verleden![]()
Dat vind ik nu ook weer te ver gaan dan als je daar op doelt. Unibet heeft wel een top 10 man met Garcia Quesada wat CV met Ruben Plaza heeft. Maar daarnaast heeft CV wel meer mannen die niet gaan wachten tot de laatste col, naja zeg laatste 5 km van een slotklim om aan te vallen en de gele trui te bestoken. Ze zorgen wel voor vuurwerk in de bergritten wat je niet kan verwachten van Garcia Quesada, Dominguez, Pasamontes om maar wat te noemen. Daarnaast is zo'n Cooke ook niet meer de cooke van zijn groene jaar dus in meerdere opzichten vind ik CV wel geschikt. Had liever Unibet gezien dan Agritubel maja das nu eenmaal een Franse ploeg hé
Maar er zijn al 20 pro tour ploegen die mensen hebben voor de bergen, het klassement, voor een ontsnapping, voor de sprint etc. Zanotti en Cooke zijn gewoon b-sprinters. Quesada kan wel een leuk klassement rijden, maar dat kan Plaza ook. CV voegt met al zijn klimmers echt iets aan de tour, terwijl Unibet gewoon 1 van de vele ploegen is.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 23:26 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ik heb het niet over doping, ik bedoel dat Unibet in de breedte een veel completere ploeg heeft. Ze hebben volk voor een bergrit, voor een klassement, om tegen de wind te beuken, voor een ontsnapping, voor middengebergte, voor een sprint. CV is zo'n ploeg die je de eerste week niet ziet, die dan al veel te ver achter staan en waar van de 9 klimmers er weer minstens 6 zullen falen, zoals bijna altijd bij Spanjaarden in Frankrijk.
zal wel Estepona geweest zijn. Volgens mij is Relax een voortzetting daarvanquote:Op vrijdag 3 maart 2006 23:20 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Deportpublic heeft voorheen toch ook een tijd een marginaal Spaans ploegje gesponsord?
Plaza heeft aangegeven de Tour als hoofddoel te zien. De Tour heeft veel tijdritkilometers en weinig km bergop. In de Vuelta is dat net andersom.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 23:38 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Alsof CV met Plaza de Tour gaat rijden. Een week voor de Tour droppen ze die van de deelnemerslijst omdat hij de Vuelta wil winnen ofzo ...
Jup. Huisvestiging van die ploeg is namelijk Fuenlabradaquote:Op vrijdag 3 maart 2006 23:41 schreef SaintOfKillers het volgende:
Hebben die ook niet Fuenlabrada geheten?
alsof Agritubel wat gaat toevoegen. Mercado is zo'n spanjool die mislukt in Frankrijk. Alberto Martinez is wel een aardige renner maar die kan hooguit 20e worden ofzo. En Hans Dekkersquote:Op vrijdag 3 maart 2006 23:36 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ah ja, zoals Euskaltel iets toevoegt. Die kleine Franse ploegjes laten vaak veel meer zien.
Vroeger (dan heb ik het over 1995) was er 'n ploegje dat Deportpublic heette volgens mij... daarna werd dat Castellbanch geloof ik...quote:Op vrijdag 3 maart 2006 23:40 schreef Bartoli het volgende:
[..]
zal wel Estepona geweest zijn. Volgens mij is Relax een voortzetting daarvan
Als ze dat bij de Briochen hadden gedacht twee jaar geleden, dan hadden we Voeckler en co nooit gezien. En Mercado is misschien mislukt, maar vergeleken met CV-held Pecharroman was het een supertransfer voor Quickstep. Hij heeft wel een tourrit gewonnen, daar kun je een hele carriere op bouwen, vraag maar aan Kroon.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 23:44 schreef Bartoli het volgende:
[..]
alsof Agritubel wat gaat toevoegen. Mercado is zo'n spanjool die mislukt in Frankrijk. Alberto Martinez is wel een aardige renner maar die kan hooguit 20e worden ofzo. En Hans Dekkersdaar gaan we het niet over hebben. En de rest ach ja
een tourrit winnen vraag dat Lefevre maar hoe je daar op kan terenquote:Op vrijdag 3 maart 2006 23:47 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Als ze dat bij de Briochen hadden gedacht twee jaar geleden, dan hadden we Voeckler en co nooit gezien. En Mercado is misschien mislukt, maar vergeleken met CV-held Pecharroman was het een supertransfer voor Quickstep. Hij heeft wel een tourrit gewonnen, daar kun je een hele carriere op bouwen, vraag maar aan Kroon.
Jup dat was hij idd.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 23:51 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik heb me altijd afgevraagd wat Sanroma had kunnen bereiken als hij niet was gestorven. Dat was toch die talentvolle sprinter?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |