Op 't ogenblik niet hoor! Iedereen is weg, zitten op VOL, Regenworm zit in Zweden, er zitten er nog een paar in Belgie en Athalon is aan "t SC-en met zichzelf, alleen hier is "iets" te beleven.quote:Op woensdag 1 maart 2006 16:47 schreef mazaru het volgende:
[..]
Niks spannends aan, het is al dagen hetzelfde.
LekkerSimpel blijft ouwehoeren, en de rest blijft reageren.
Ik zit er klaar voorquote:Op woensdag 1 maart 2006 16:54 schreef mamapan het volgende:
[..]
Op 't ogenblik niet hoor! Iedereen is weg, zitten op VOL, Regenworm zit in Zweden, er zitten er nog een paar in Belgie en Athalon is aan "t SC-en met zichzelf, alleen hier is "iets" te beleven.![]()
Waar ligt het verband!!! Alles bloedt dood in BBH![]()
*giechelt*quote:
quote:Op woensdag 1 maart 2006 18:06 schreef schatje het volgende:
Zie Kruistocht voor Gerechtigheid voor het Gert Timmerman artikel dat vandaag in de Privé is verschenen.
tnx schatje.quote:Op woensdag 1 maart 2006 18:06 schreef schatje het volgende:
Zie Kruistocht voor Gerechtigheid voor het Gert Timmerman artikel dat vandaag in de Privé is verschenen.
Buiten de deur een gezellige vent spelen, maar thuis als een chagrijn op die bank hangen......quote:
Ga jij nou eerst maar effe een nieuwe pils halen en iets te vreten maken.quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:13 schreef Vrouw_van het volgende:
Buiten de deur een gezellige vent spelen, maar thuis als een chagrijn op die bank hangen......![]()
En kom even in de rust terug met wat knakworstjes en borrelnootjesquote:Op woensdag 1 maart 2006 19:15 schreef APK het volgende:
[..]
Ga jij nou eerst maar effe een nieuwe pils halen en iets te vreten maken.![]()
Daarna oprotten naar je moeder overigens, er is voetbal op tv.
Ik geloof dat ik wat MSN logjes moet gaan plakken/knippen hier.quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:15 schreef APK het volgende:
[..]
Ga jij nou eerst maar effe een nieuwe pils halen en iets te vreten maken.![]()
Daarna oprotten naar je moeder overigens, er is voetbal op tv.
Mag ik je toevoegen aan mijn MSN?quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:26 schreef Vrouw_van het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik wat MSN logjes moet gaan plakken/knippen hier.![]()
Alhoewel, ik geloof niet dat er hier ook maar iemand is die gelooft dat jij thuis wat te vertellen hebt, schat!
Was leuk ja.quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:48 schreef PH52 het volgende:
Ach, de story continues...
Doet me denken aan de tijden van Versabommie en Joohanna ..
Qua toonzetting ook trouwens![]()
Nog een niet Tanja fanquote:Op vrijdag 23 september 2005 00:26 schreef versabommie het volgende:
Tanja stinkt door me beeldbuis heen!
Ik wil wel even komen rellen hier, hoor.quote:Op woensdag 1 maart 2006 21:11 schreef flugeltje het volgende:
Lang leve voetbal
Eindelijk rust in het feedbacktopic
En altijd moet er weer iemand een dooie mus afleveren...quote:Op woensdag 1 maart 2006 21:12 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik wil wel even komen rellen hier, hoor.![]()
Vraag om een levende danquote:Op woensdag 1 maart 2006 21:14 schreef flugeltje het volgende:
[..]
En altijd moet er weer iemand een dooie mus afleveren...![]()
Kutwedstrijdquote:Op woensdag 1 maart 2006 21:11 schreef flugeltje het volgende:
Lang leve voetbal
Eindelijk rust in het feedbacktopic
en "we" hebben nog gewonnen ookquote:Op woensdag 1 maart 2006 21:11 schreef flugeltje het volgende:
Lang leve voetbal
Eindelijk rust in het feedbacktopic
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |