Ja, de officiële site zendt de show live uit. Uh-huh.quote:Op maandag 6 maart 2006 00:52 schreef Theebag het volgende:
http://www.oscars.com/video/streaming.html
Nu live the red carpet, hopelijk zenden ze ook de show uit.
Ik zou er maar niet teveel op hopen, Denk eerder dat de rechten bij SKY blijven.quote:Op maandag 6 maart 2006 00:58 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Ik ben er ook klaar voor. Stream + radio 1. Over 2 jaar zend de BBC het hopelijk weer uit, scheelt een hoop moeite en ergenis.
Jep, hier ookquote:Op maandag 6 maart 2006 00:58 schreef 7eVeNL het volgende:
ik heb volgens nu 4,5 bronnen om het te kunnen volgen,
CBS site, CNN, Radio 1 en dan nog de turkse stream straks
komt wel goed volgens mij![]()
maar in hun ogen te weinig, tegenover het kosten plaatje van de oscars...quote:Op maandag 6 maart 2006 01:08 schreef the_fluffy het volgende:
Ik heb ook nog maar eens wat van die links geprobeerd maar het is allemaal dikke pet zeg, dan is radio 1 denk ik zonder beeld nog de beste optie. Maar hoe dan ook het blijft jammer dat we er hier niet op een normale manier naar kunnen kijken, net alsof er in ons landje geen filmfans genoeg zijn die willen kijken! En ja dat konden we de laatste jaren ook alleen nog maar via het buitenland, meer dit begint wel erg zot te worden. Misschien een idee voor al die omroepen die elkaar de kijkcijfers willen ontnemen: doe ons filmliefhebbers een plezier en krik je kijkcijfers op met het wel uitzenden van dit jaarlijkse gebeuren, gooi er wat geld tegen aan en win een boel positieve kijkers!
Kosten plaatje van de Oscars?quote:Op maandag 6 maart 2006 01:10 schreef 7eVeNL het volgende:
[..]
maar in hun ogen te weinig, tegenover het kosten plaatje van de oscars...![]()
we blijven nederlandersquote:Op maandag 6 maart 2006 01:11 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Kosten plaatje van de Oscars?
Als je ziet dat de meest onbenullige landen met hun nietige TV zendertjes erbij staan en wat voor een grotere begroting wij in Nederland hebben dan kan ik mij niet voorstellen dat het aan het kostenplaatje ligt.![]()
Iedereen is teleurgesteld naar bed gegaanquote:
en lullen ze hier niet door heen?quote:Op maandag 6 maart 2006 01:26 schreef Theebag het volgende:
http://www.tvkoo.com/en/download.htm
CCTV6 selecteren
om 2 uur zou het beginnen, nu is er een chinese film bezig
het werkt beter dan PPlivetv
http://kutv.dayport.com/viewer/viewerpage.php?Art_ID=8861@kcbs.dayport.com&tf=video_player.tpl&PreloadContract_DefID=1&Contract_DefID=2&Category_ID=5quote:Op maandag 6 maart 2006 01:22 schreef SunChaser het volgende:
welke stream werkt nu?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |