quote:Op dinsdag 28 februari 2006 14:02 schreef tann het volgende:
Ik vind het wel even goed om duidelijk te laten zien wat ie allemaal heeft gezegt, maar deze log moet niet te lang blijven staan. vind ikquote:Op dinsdag 28 februari 2006 14:37 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
![]()
weet niet wat de rest ervan denkt maar dit vind ik tever gaan, staan zoveel prive dingen in, je kunt iemand maken en breken maar dit is regelrecht breken... LS mag zijn wie hij is maar dit heeft ie niet verdient
![]()
quote:Op dinsdag 28 februari 2006 14:17 schreef golfer het volgende:
Tanja, haal die MSN-log eens even weg, want dat mag volgens de policy van Fok! niet:
http://forum.fok.nl/misc/faq/policy
[..]
Wist je dat ik daar het eerst aan moest denken!!quote:Op dinsdag 28 februari 2006 14:16 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik was het, en niet LS zelf.
Ik vond het zo saai gisteren.![]()
Gert, Gert, Gert.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 14:16 schreef Gert het volgende:
OK, dit begint lullig te worden.
Ik was het, en niet LS zelf.
Ik vond het zo saai gisteren.![]()
Daarna ineens niet meer.![]()
En aangezien het zeer eenvoudig is aan te tonen dat het om een kloon gaat, en wij hier niet achterlijk zijn, vond ik het wel kunnen.
De kloon is overigens al de nek omgedraaid door een FA.
Dacht van nietquote:Op dinsdag 28 februari 2006 14:03 schreef Danaa het volgende:
Dat ga ik even lezen
Ik ben weer wakkerquote:Op dinsdag 28 februari 2006 11:34 schreef Gert het volgende:
[..]
Wanneer slaap jij eigenlijk, tussen 03:15 en 05:15 of zo?
Ben je er weerquote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:03 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ik ben weer wakkerslaap niet zoveel dus
Uhhuhquote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:06 schreef Mike1964 het volgende:
't staat er nog steeds...
Wat vind jij van die scanmanbank?quote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:06 schreef Mike1964 het volgende:
't staat er nog steeds...
quote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:04 schreef Danaa het volgende:
[..]
Ben je er weerHeb jou al een tijdje niet meer gesproken! Alles al gelezen?
quote:Op dinsdag 28 februari 2006 14:51 schreef oeteltje het volgende:
tanja.
daar ik niet prive op je kan reageren dan maar ff zo.
ik kom voor in je msn gesprek en wat heer LEKKERSIMPEL beweert in je gesprek klopt niet helemaal zoals gewoonlijk.
1 ja ik heb gereageerd in het gastenboek omdat ik zag dat hij weer een spelletje speelt met mensen.
2 hij heeft GEEN verhouding gehad met vrouw 1 hij zou wel willen toen maar hij stalkte haar en ze was bang van hem zodoende ging ze in op zijn verhalen
3 vrouw 2 heeft ie gekust en broer zus verhouding was alleen sprake van van zijn kant ook deze vrouw was bang van hem wrom die kus ik weet het niet die is er wel geweest.
4 vrouw 3 ben ik voer geen lul verhaal rob ik wou je nooit heb zelf een goed huwelijk nooit maar ook nooit het ik iets met je willen hebben looser dat je er bent je bent alleen vergeten in je gesprek met tanja dat IK en vrouw 1 naar de politie zijn geweest en een aangiften tegen je hebben gedaan wegens stalken en dat je toen pas stopte met ons lastig vallen.
De enigste rede dat ik hier wel eens mee lees is dat je een poosje terug weer ff bij ons langs kwam op internet en een spelletje speelde wie ben ik gelukkig was ik er toen niet maar het koste je wel weer een ban daar.
als laaste laat ons met rust stuur geen mail ik reageer er toch niet op en mocht je weer blijven vervelen ik print het uit en lever het zo weer bij ons op het politie buro af.
Tanja kijk uit met deze gast en doe niks blokeren en nergeren en ga lekker verder met mensen die wel leuk zijn.
die speculaties over jou zaten er wel bij maar is op de een of andere manier niet in de post gekomenk, denk omdat het te lang was. Mocht LS nu komen en zeggen dat ik dat express heb weg gelaten wat niet zo is, post ik met alle liefde dat laatste stukje nog ff........ik wacht het wel af...quote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:11 schreef Suikeroom het volgende:
wat een enge freak zeg die LS.. hahaha maar ehh tann doe ff die speculaties over mij ook ff hier posten dan![]()
whaha in het begin is ie alleen maar aan het slijmen en aan het zeggen dat ie de hond aan het uitlaten is, later komt ie met zn enge freak stories en tann zeg alleen aha ok tja ik ga nu slapen![]()
die speculaties zijn voor hem niet zo relevant denk ik, de prive dingen over hem zijn tog al gepost, dan kunnen die speculaties er ook nog wel bij lijkt mijquote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:16 schreef tann het volgende:
[..]
die speculaties over jou zaten er wel bij maar is op de een of andere manier niet in de post gekomenk, denk omdat het te lang was. Mocht LS nu komen en zeggen dat ik dat express heb weg gelaten wat niet zo is, post ik met alle liefde dat laatste stukje nog ff........ik wacht het wel af...
Ik denk dat scanman groen van jalousie wordt als hij hem ziet...quote:
quote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:14 schreef tann het volgende:
[..]
, bedankt voor je waarschuwing, ik snap nu ook waarom vrouw 4 er een punt achter heeft gezet en met een de politie dreigde voor een of ander bevel voor stalken ofzo.Dat ie een soort van stalker was hadden wij thuis al in de gaten omdat hij gewoon meerdere malen naar mn ouders belde, met jouw punt 1 ben ik het helemaal eens, vandaar ook dat ik de log van msn er op gezet heb want ik laat dus niet met me spelen, sorry dat ik je er in betrokken heb......bepaalde prive delen wou ik later deleten, maar kan niet editten op mn post....sterkte...khoop dat ie jullie wel met rust laat
Please? ik wil graag weten hoe het afloopt!quote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:16 schreef tann het volgende:
[..]
die speculaties over jou zaten er wel bij maar is op de een of andere manier niet in de post gekomenk, denk omdat het te lang was. Mocht LS nu komen en zeggen dat ik dat express heb weg gelaten wat niet zo is, post ik met alle liefde dat laatste stukje nog ff........ik wacht het wel af...
Gelukkig is dit topic nu, dankzij jouw geweldige en volwassen reactie, weer wat minder zielig...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |