abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 28 februari 2006 @ 08:08:29 #101
112386 avotar
P0werd by Black Coffee
pi_35564891
Sja, je vriend komt gewoon uit een andere cultuur en heeft het duidelijk heel moeilijk.

Mischien moet je het maar uit maken ook TS, want het is duidelijk dat jij niet genoeg voor hem over hebt..
"Arrogance has to be earned. Tell me what you've done to earn yours." - House MD
"Dear life, when I asked whether or not my day could get any worse, it was meant as a rethorical question, not a challenge!"
pi_35566011
Hij gaat regelmatig om met vrienden die naar de hoeren gaan, en wordt regelmatig gebeld door "Collega's" en blijft vervolgens twee uur weg?

Hoe is jullie sexleven? Ik vrees voor je dat de kans groot is dat hij zelf regelmatig een bezoekje brengt aan de hoeren....

Dumpen die gast, kies voor jezelf, je leeft toch niet voor een ander? Voor een ander leven heeft alleen zin als je krijgt wat je geeft.
pi_35566675
Liefde is geven en nemen. Maar hier is duidelijk sprake van uitsluitend geven. TS laat zich misbruiken zonder dat ze het in de gaten heeft. Neem van mij maar aan dat het steeds erger wordt naarmate hij zijn invloed stapsgewijs op haar versterkt heeft. Haar rechten worden langzaam geminimaliseerd tot het aanrecht en als broedmachine voor sterke zonen.

Zoals eerder opgemerkt, kijk eens naar de indrukwekkende film "Not without my doughter"
  Moderator dinsdag 28 februari 2006 @ 10:57:40 #104
5428 crew  miss_sly
pi_35567241
Kom uit de slachtofferrol en kap met hem, ook al denk je dat het pijn gaat doen. Geef het niet eens zo heel lange tijd zonder hem, en het zal een stuk beter met hem gaan.

Ik vind trouwens de manier waarop je over zijn vrienden enzo spreekt ook neit echt getuigen van respect ofzo. Ik krijg de indruk dat jullie wat gebrek aan respect voor elkaar wel aan elkaar gewaagd zijn.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  dinsdag 28 februari 2006 @ 10:58:48 #105
137776 boem-dikkie
Jedi Mind Baby!
pi_35567268
de meeste vrouwen voelen zich goed door een lul
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.
pi_35585006
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:56 schreef Swetsenegger het volgende:
Volgens mij is het ook een kloon + lulverhaal
Zal het zo in een Topic report zetten.
Wel een leuke naam voor een kloon, uit de film Donnie Brasco:
quote:
"That's a fugazy? How do you know? You looked at it for two seconds.
-These are fake.
- I know what a fugazy is.
pi_35590317
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:39 schreef JoeyT het volgende:
Kloon + lulverhaal...

Hoe overduidelijk willen de MODS t hebben...
Wat dan nog, misschien heeft iemand iets aan het verhaal.

Voor het geval:
quote:
Op zondag 26 februari 2006 14:52 schreef Mrs.Fougaizee het volgende:
Ik hou echt ongelooflijk veel van hem, maar ik heb t gevoel dat onze liefde voorelkaar er gewoon niet meer is. Hij zeurt over teveel dingen die niet goed zijn bij me. Ik weet niet meer wat ik nog meer voor hem kan doen. Ik leer zijn taal..ik doe alles en dan dit..
Lieve schat dat werkt dus niet.

Wat ik denk:

Hoeveel hij ook is ingeburgerd en wellicht van je houdt, je vriend zit tov 'zijn community' in een lastig parket met jou. Ten eerste ben je Nederlands. Aan de ene kant zijn zijn vrienden (Iraki of Hollanders?) jaloers op hem omdat hij met jou meer vrijheden heeft dan met een vrouw uit eigen land. Aan de andere kant ben je daardoor geen volle partner, ook niet tov zijn familie.
Zij weten dat dit hem onzekerheden oplevert, en gaan hem testen (zoals alle vrienden doen wanneer hun gab een vaste relatie krijgt). Het is bekend dat Nederlandse vrouwen meer onderhoud nodig hebben dan Irakese vrouwen, dus daar spelen zij op in. Zodat hij naar jou toe korter reageert, en jij lastig wordt, om hem te laten zien dat een volwaardige toekomst met jou er dus niet inzit. Ze hebben misschien kritiek op je en wijzen hem op andere vrouwen zodat hij jou met andere ogen gaat bekijken. Ten tweede heeft hij geen familie hier en zijn vrienden zijn dus zijn familie. Als je hem ECHT niet kwijt wilt zal het veel behendigheid van jouw kant vragen om je geduld niet te verliezen en toch bij jezelf te blijven.

Ten derde moet er bij jou ook een knopje om, je kan die vrienden wel haten en de schuld geven maar het zijn ZIJN vrienden. Je kunt er dus van uit gaan dat hij net zo was voordat hij jou ontmoette Het is niet zo dat zij hem 'op het slechte pad brengen'. (zet die roze bril af, echt). Hoerenbezoek is onder Islamistische mannen trouwens nog gangbaarder dan onder Nederlandse (wel! dat is zo). Op een bepaald moment zijn de honeymoonweken in elke relatie een keer over en krijg je te maken met de realiteit, dus dan heb je het nog uitgehouden. Na 4 jaar is het echt niet zo vreemd dat een van beiden een keer vluchtneigingen krijgt, als de basis in die 4 jaar goed zit overleef je dat wel. Maar je kan beter wennen aan het feit dat je hem met zijn vrienden deelt (en alles wat erbij hoort) of je een btje terugtrekken en je eigen gang gaan. Wat je iig niet moet doen is wachten totdat ie met rozen en bioscoopkaartjes thuiskomt om je te bedanken voor je pizza's en je schoonmaakactie. Probeer geen Irakese vrouw te worden, wees trots op je eigen afkomst! Stomme dingen doen waar je niet achter staat terwijl er nix terugkomt, da's trouwens de beste bevestiging dat je geen goede match voor hem bent. Stomme dingen doe je hooguit als extraatje

PS ben 'communicatie' nog vergeten maar neem aan dat je dat zelf wel kan bedenken
Jusqu'ici tout va bien...
  dinsdag 28 februari 2006 @ 23:21:46 #108
128955 Mojave
hoi -- > doei
pi_35591778
Wat nostalgisch! dus zo ging het voor de emancipatie!

ontopic, ik zeg dumpen maar of dat zo makkelijk is bij dat soort types...(misschien laat ik me wat meeslepen door vooroordelen hoor..)
FCT
pi_35602693
Whehehehe, wen er maar vast aan want het wordt alleen nog maar erger. Na een tijdje komt altijd het volledige karakter van een persoon naar boven, zeker in een relatie. Het zegt al genoeg dat je je moet aanpassen, laat staan als jullie nog langer bij elkaar blijven, nog meer aanpassen dus.

Maar gelukkig houdt je van hem en liefde overwint alles!
  woensdag 1 maart 2006 @ 12:50:18 #110
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_35602764
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 20:24 schreef lost95 het volgende:

[..]

Wel een leuke naam voor een kloon, uit de film Donnie Brasco:
[..]
Ik wist t wel

Ik zat nog te googlen of ik de betekenis kon vinden
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')