idd, maar er zijn veel mensen die niet na iedere EP hier langs komenquote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:02 schreef TC03 het volgende:
Jammer dat de topics eigenlijk nét niet hard genoeg gaan voor een topic per aflevering.
Is dat een echt nederlands woord btw?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:21 schreef kreuk050 het volgende:
Previews spoileren is gewoon NOT DONE jongens.
Kom op!![]()
![]()
![]()
![]()
spoiler is al geen Nederlandfs woord, dus spoileren ook nietquote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:22 schreef kreuk050 het volgende:
[..]
Is dat een echt nederlands woord btw?![]()
ik was te lui om te zoekenquote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:34 schreef ImPrEzA het volgende:
spoi·ler (de ~ (m.), ~s)
1 inrichting om de luchtweerstand rond auto's te stroomlijnen en rond vliegtuigen te verstoren
Hehe relaxt, good for youquote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:23 schreef SunChaser het volgende:
Ik zit nu in Amerika en zo een herhaling van ep 9. Wil t wel eens zien hoe t bedoeld is, met reclame ertussen. Maar zit ook wel lekker aan t zwembad
Uh nee, jullie lezen mijn posts niet goedquote:Op zaterdag 25 februari 2006 12:25 schreef Wytze het volgende:
Is er Dinsdag een dubbele ep ?
Klopt. De aflevering van vorige week en de aflevering van komende week worden dan nog herhaald, en dan komt er een dubbelaflevering.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 13:54 schreef CloudStrife het volgende:
[..]
Die week erop is er een dubbelaflevering!
Worden er dan vier afleveringen achter elkaar uitgezonden?quote:Op zaterdag 25 februari 2006 14:02 schreef XxxPimxxX het volgende:
[..]
Klopt. De aflevering van vorige week en de aflevering van komende week worden dan nog herhaald, en dan komt er een dubbelaflevering.
nee, die herhalingen zijn in het weekendquote:Op zaterdag 25 februari 2006 14:40 schreef TC03 het volgende:
[..]
Worden er dan vier afleveringen achter elkaar uitgezonden?
DIe herhalingen waren gisteren!quote:Op zaterdag 25 februari 2006 14:42 schreef qu63 het volgende:
[..]
nee, die herhalingen zijn in het weekend
dat is toch ook weekend?quote:Op zaterdag 25 februari 2006 17:23 schreef CloudStrife het volgende:
[..]
DIe herhalingen waren gisteren!
LOL LOL
24 feb - herhaling episode 8 en 9
27 feb - episode 10
6 maart - episode 11 en 12
ABC, it's easy as 1,2,3![]()
jaquote:Op zaterdag 25 februari 2006 20:55 schreef Snow_King het volgende:
Hebben jullie ook altijd dat je op vrijdag denkt, ah, nog ff het weekend en dan weer 24! Vervolgens is het Zondag en denk je: "gvd, nog 2 dagen...... :/ "
quote:Op vrijdag 24 februari 2006 12:57 schreef BB-Pieter het volgende:
ik ben vooral benieuwd of Tony weer beter wordt en nog een rol van betekenis gaat krijgen dit seizoen. Tony rules.....
Ik niet.. Tony is samen met Jack onmisbaar voor 24! Hoewel ik dat ook vond van Palmer..:( Dus wel belangrijk dat ie terugkomt!quote:Op vrijdag 24 februari 2006 12:58 schreef H.Flick het volgende:
Oh ja, Tony! Die was ik eigenlijk alweer vergeten.
ik denk dat het dus echt niet meer gaat lukken om Palmer weer terug te krijgen hoorquote:Op zondag 26 februari 2006 13:47 schreef BB-Pieter het volgende:
[..]
[..]
Ik niet.. Tony is samen met Jack onmisbaar voor 24! Hoewel ik dat ook vond van Palmer..:( Dus wel belangrijk dat ie terugkomt!
We hebben nog genoeg uur te gaan voor die chinezen, dus wie weetquote:Op zondag 26 februari 2006 14:20 schreef jdiezrequejo het volgende:
Tony Tony...
nikste
Hoe zit het met die chinezen!?
ook nog steeds nik van gehoord
opdracht van onze Hobbitquote:Op maandag 27 februari 2006 11:48 schreef SunChaser het volgende:
had t toch gekeken op de tv. Maar die reclameonderbrekingen zijn wel irritant.
Wat ik had gemist, de eerste 10 min zag ik niet, waarom was Jack ineens gearresteerd door Curtis?
volgende keer dus meteen de tv uitdoen hequote:Op maandag 27 februari 2006 11:57 schreef SunChaser het volgende:
In de preview werd alweer teveel weggegeven
waarschijnlijk niet neequote:Op maandag 27 februari 2006 17:23 schreef dapluiz het volgende:
Nog steeds geen 24 inside tho, gaat dat uberhaupt nog komen dit seizoen ?
interviews met de acteurs/schrijvers/regiseurs enzoquote:Op maandag 27 februari 2006 17:41 schreef Merkie het volgende:
Tisda, 24 inside?
Ronnie vond ik een beetje matigquote:Op maandag 27 februari 2006 18:22 schreef Hoolaa het volgende:
Ik volg ook nog lost, helpt wel iets tegen de 'honger'
Wat vinden jullie trouwens van Curtis als 'head of field ops'? Jack en Ronnie hadden toch wat meer gezag en uitstraling moet ik zeggen. Misschien moeten de echte goede ondervragingen en under cover operaties van Curtis nog komen
ik had de eerste 5 eps al, alleen ep 1 wilde niet goed afspelen bij mij, dus zodra ie dat wel deed als een gek de rest bekekenquote:Op maandag 27 februari 2006 18:10 schreef H.Flick het volgende:
Nu martel je jezelf 24 weken lang doordat al die afleveringen al tijden op je PC staan. Heb je nou nooit de drang om er even een paar te kijken?
Curtis is het bewijs dat je ook dingen gedaan krijgt door gewoon de regels te volgen en dat je helemaal niet zo losgeslagen als Jack moet zijnquote:Op maandag 27 februari 2006 18:48 schreef qu63 het volgende:
[..]
Ronnie vond ik een beetje matig
Curtis is beter imho, maar dat zal ook wel komen omdat ie ook al langer meedraaid..
Curtis ging ook wel eens buiten zn boekjequote:Op maandag 27 februari 2006 21:05 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Curtis is het bewijs dat je ook dingen gedaan krijgt door gewoon de regels te volgen en dat je helemaal niet zo losgeslagen als Jack moet zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Building the future and keeping the past alive are one and the same thing" - Hideo Kojima
quote:Op dinsdag 28 februari 2006 08:01 schreef Jay_Snake het volgende:
Een tussenaflevering zou ik de aflevering van vandaag niet willen noemen. Er zit ongeooflijk veel spanning en, alles was goed. De Logan-Martha-Suvarov kwestie, de "bom" (Lynn) op CTU die tot uitbarsten komt en dan nog Jack vs. Robocop.
PreviewtalkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
Het had NOG beter geweest als papa Heller naar binnen was gelopen om die dikke Hobbit eruit te trappen. En Buchanan heeft binnen een paar tellen de zaken weer op de rails, inclusief ervoor zorgen dat die niewe Carriequote:Op dinsdag 28 februari 2006 12:35 schreef Richardfun het volgende:
Damn, Ep 10 was weer heerlijk. Ik zat gewoon hardop te juichen toen Curtis zei "If you carry out that command, I will draw my weapon". En dan die kluns in zn rode pakje: "what would you like us to do Mr. Manning?".
Eerste half uur is er niks gebeurd.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 12:35 schreef Richardfun het volgende:
Damn, Ep 10 was weer heerlijk. Ik zat gewoon hardop te juichen toen Curtis zei "If you carry out that command, I will draw my weapon". En dan die kluns in zn rode pakje: "what would you like us to do Mr. Manning?".
HEERLIJKE EP!.
Ik moet zeggen dat ik het telefoongesprek aan het begin van de ep en gewoon de scenes in het algemeen met de president en Mike erg goede televisie vindquote:
het zal idd wel een HP zijnquote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:23 schreef Merkie het volgende:
Nou, 't lijkt me stug dat nou net in een shotovergang de screensavert aangaat. En ik weet zeker dat het de mijne is, want de mijne ziet er zo uit:
[afbeelding]
En da's gewoon precies die van Audrey.
Vond 't trouwens wel zielig voor Sjarrel. Vrouwke dood of honderdduizenden mennekes.
en ook weer zo typisch hoe Jack weer een aanslag overleefd!quote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:27 schreef Merkie het volgende:
Het real-time aspect doen ze wel goed trouwens. Jack is 20 minuten lang onderweg naar die bunker nadat hij eerst een tijdje onderweg was naar Henderson.
Ja, maar dat is logisch. Zo sterk was die bom nietquote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:29 schreef qu63 het volgende:
[..]
en ook weer zo typisch hoe Jack weer een aanslag overleefd!
das waar jaquote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:31 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ja, maar dat is logisch. Zo sterk was die bom niet.
"Damn it, how could I've been so stupid" toch. Of was dat zonder damn it.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:34 schreef qu63 het volgende:
[..]
das waar ja
weinig Demmits deze keer
ik zei weinig he, niet geenquote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:35 schreef Merkie het volgende:
[..]
"Damn it, how could I've been so stupid" toch. Of was dat zonder damn it.
ik begin een beetje medelijden met em te krijgen eigenlijkquote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:38 schreef XxxPimxxX het volgende:
[afbeelding]
Ik kwam via IMDB onze president tegen in the OC, grappig![]()
Hij heeft trouwens echt héél veel gastrolletjes gespeeld in echt héél veel TV-series
Hij speelt het echt geniaal. Ik vind hem steeds meer een topgozer wordenquote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:44 schreef qu63 het volgende:
[..]
ik begin een beetje medelijden met em te krijgen eigenlijk
maar ik blijf het een president van niks vinden
das waarquote:
zoals ie neergezet wordt is idd geniaal, dat klopt ja. maar de "persoon" vind ik een mietje, en imho niet presidentwaardigquote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:45 schreef XxxPimxxX het volgende:
[..]
Hij speelt het echt geniaal. Ik vind hem steeds meer een topgozer worden![]()
iddquote:Ik kneep 'm trouwens wel met Aron, gelukkig was er niets aan de hand![]()
Wanneer leren slechteriken nou toch eens dat je Jack echt, point blank, in z'n kop moet schieten als je hem dood wilt hebben. En zelfs dan is het nog niet zeker of hij niet alsnog je ass kickt. Bad guys in de wereld van 24 zouden eigenlijk een soort van newsletter moeten hebben om dit aan elkaar door te geven.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:29 schreef qu63 het volgende:
[..]
en ook weer zo typisch hoe Jack weer een aanslag overleefd!
jaquote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:59 schreef Richardfun het volgende:
[..]
Wanneer leren slechteriken nou toch eens dat je Jack echt, point blank, in z'n kop moet schieten als je hem dood wilt hebben. En zelfs dan is het nog niet zeker of hij niet alsnog je ass kickt. Bad guys in de wereld van 24 zouden eigenlijk een soort van newsletter moeten hebben om dit aan elkaar door te geven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |