Ik hoor altijd slechte dingen over kwikfit, maar mijn ervaring tot nu toe zijn alleen maar positief!
Eind vorig jaar moest er een nieuwe uit onder, de demper was volledig van de uitlaat zelf afgeroest! Op maandag hoorde ik het en op zaterdag was die compleet door en door gerot... Ik wist niet dat het zo snel kon gaan
![]()
Maar goed, even langsgegaan bij de Kwikfit en een paar uur later kon ik terug komen en werd mijn auto meteen op de brug gereden. Ze lieten mij keurig zien dat de demper echt door was en er een nieuwe op moest. Daarnaasr vroegen ze nog of ik de middendemper vervangen wilde hebben want die toonde ook behoorlijke slijtage, ik heb daar voor gekozen want ik had geen zin om een paar maanden later weer naar de garage te moeten.
En vandaag een grote beurt met APK, met de Kruidvat bon á ¤9,95, daarvoor krijg je een "gratis" APK en een grote beurt voor ¤129. Eind van de ochtend werd ik gebeld dat alles goed was op één band na en dat er vocht in het remsysteem zat.
In de middag kon ik mijn auto ophalen en nog voordat ik er naar kon vragen had de monteur al de vervangen band opgehaald om te laten zien waarom deze vervangen was. Er zat een duidelijk scheur in tot op het canvas. Waarschijnlijk eens ergens over heen gereden.
De prijs viel me ook 100% mee, ¤60 voor een Pirelli P3000 en ¤35 voor het vervangen van de remvloeistof.
Daarnaast hebben ze netjes een rapport meegegeven waarin staat welke punten ze allemaal hebben gecontroleerd!
Al met al was ik al ¤150 minder kwijt dan alleen een grote beurt bij de officiele Mazda dealer. Oftewel ik ben erg tevreden
![]()
Mag ook wel eens gezegd worden!