idd... de nieuwbouw huizen van tegenwoordig voldoen niet aan de behoeften. Sterker nog... ik ken hier een nieuwbouwprojectje met een stuk of 35 huizen waarvan er nog steeds 7 leegstaan (9 maanden na opleveringquote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:38 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
het enige verschil tussen de twee is dat anti kraak wonen op papier toegestaan is.
maw er is geen argument tegen kraken, en de OP van dit topic is dom.
de natuur vernielen om mensen huizen te kunnen geven?
ten eerste zijn dat soort huizen nieuwbouw en dat is al 100x zo duur dus onbetaalbaar.
ten tweede waarom niet huizen benutten die leegstaan?, er wonen anders enkel muizen in
dit topic getuigd weer van het intelligentie niveau van nederland die helaas juist ook in de politiek je tegemoetkomt.
ik zie voornamelijk een stel werkschuw tuig dat graag riant in de grote steden wil wonen om daar lekker een uitkeringte trekken. werken en kraken is niet echt iets wat heel erg vaak voorkomt.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:38 schreef maniack28 het volgende:
Vertel mij dan eens wat de oorzaak van het probleem is
er staat anders genoeg leeg en goedkoop te huur buiten de randsteden.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:42 schreef maniack28 het volgende:
Kraken hoeft van mij niet gelegaliseerd te worden.. sterker nog... het mag verboden worden.. alleen om dit moment niet, omdat men simpelweg de oorzaak van het kraken niet kan oplossen. Eerst woningnood oplossen, daarna krakers aanpakken
Dan kom je wel een behoorlijk eind buiten de randsteden volgens mijquote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:43 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
er staat anders genoeg leeg en goedkoop te huur buiten de randsteden.
met ellenlange wachtlijstenquote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:43 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
er staat anders genoeg leeg en goedkoop te huur buiten de randsteden.
je moet er wat voor over hebben om een dak boven je hoofd te hebben. verder is friesland en limburg ook nog goed te doen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:45 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dan kom je wel een behoorlijk eind buiten de randsteden volgens mij!
Ja Delfzijl en in wat kleine dorpjes zonder voorzieningen maar verder?
Tja vaak is het ook praktisch om je woning een beetje in de buurt van je werk en bepaalde voorzieningen te hebben.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:45 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je moet er wat voor over hebben om een dak boven je hoofd te hebben. verder is friesland en limburg ook nog goed te doen.
de krakers die ik uit de amsterdamse panden zie kruipen voldoen niet aan het beeld arbeider of student.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:49 schreef du_ke het volgende:
[..]
Tja vaak is het ook praktisch om je woning een beetje in de buurt van je werk en bepaalde voorzieningen te hebben.
Jij bent echt debiel... ik ga niet meer met jou in discussie, want ik snap niet hoe jij het gewoon en normaal kan vinden dat mensen die in de randstad een baan hebben gewoon maar in limburg of groningen moeten gaan wonen.... echt... ik snap jou echt niet hoor... jij bent waarschijnlijk gewoon een rijk pikkie die allang een dikke slee onder zn kont heeft een een groot mooi huis ofzo.. of je hebt vast een rijke pa die wel een goed woordje voor je kan doen. Je gaat mij niet vertellen dat als jij een baan hebt in Utrecht dat je dan in Maastricht gaat wonen...quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:45 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je moet er wat voor over hebben om een dak boven je hoofd te hebben. verder is friesland en limburg ook nog goed te doen.
Dan hebben we het over verschillende dingenquote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:51 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
de krakers die ik uit de amsterdamse panden zie kruipen voldoen niet aan het beeld arbeider of student.
kan jij percentages laten zien? ik zie altijd smerig werkschuw tuig en nooit een een net ventje of keurig dametje kraken.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:54 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Dan hebben we het over verschillende dingenOverigens zijn er zat studenten die een pand kraken dus dat gaat niet helemaal op..
Ik kan geen percentages laten zien.. jij wel?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:57 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
kan jij percentages laten zien? ik zie altijd smerig werkschuw tuig en nooit een een net ventje of keurig dametje kraken.
nee, daarom zei ik ook dat ik altijd vies tuig uit die panden zie komen, waarvan de helft niet eens nederlands spreekt.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:58 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Ik kan geen percentages laten zien.. jij wel?
Ik zie veel studenten die een pand krakenquote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:59 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
nee, daarom zei ik ook dat ik altijd vies tuig uit die panden zie komen, waarvan de helft niet eens nederlands spreekt.
en daar gaat het romantische beeld. Bedankt.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:34 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Jij snapt het punt niet... als je wilt huren dan is er een heeeeeeeeeleeeee grote wachtlijst... en er staan veel huizen leeg en toch is er een heeeeeeleeeee grote wachtlijst. Dus wat doen mensen die een hekel hebben aan wachten? Juist... kraken....
En als er nou nog eens een keer wat aan die wachtlijst gedaan wordt... maar nee... er komen 80.000 woonbehoevenden bij en maar 50.000 woningen![]()
quote:Op vrijdag 24 februari 2006 10:00 schreef stinkie het volgende:
[..]
en daar gaat het romantische beeld. Bedankt.
alleen leg mij nu eens uit wat die woningnood inhoud. Op een paar luie boomknuffelaars na die vinden dat ze recht hebben op anders eigendom, zie ik namelijk geen hordes mensen in lompen onder bruggen bivakkeren. Oftewel, ja er is schaarste, maar geen nood.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 10:02 schreef maniack28 het volgende:
[..]Ik denk dat we 2 groepen hebben die nogal verschillen van mening. De ene groep vindt dat eerst de woningnood opgelost moet worden en daarna het kraken, de andere wil het in omgekeerde volgorde.... ow en verder zijn er nog mensen die voor kraken zijn
Dus ik denk ook dat we er niet uit gaan komen en ik denk dat alle argumenten al langs zijn gekomen![]()
1. Doorstroming is niet goed: mensen met een te hoog inkomen blijven vaak in een huis zitten wat allang niet meer voor hun bedoelt is. Hierdoor wordt het voor starters en ouderen moeilijker een huis te vinden en worden de wachtlijsten voor dat soort huizen steeds langer.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 10:05 schreef stinkie het volgende:
[..]
alleen leg mij nu eens uit wat die woningnood inhoud. Op een paar luie boomknuffelaars na die vinden dat ze recht hebben op anders eigendom, zie ik namelijk geen hordes mensen in lompen onder bruggen bivakkeren. Oftewel, ja er is schaarste, maar geen nood.
Hangt ervanaf.... een auto is ook een dak boven je hoofd......waarom worden bijv caravans niet gekraakt. Als de nood "zo hoog" is. Zou je verwachten dat mensen met minder al tevreden zijn.quote:Op donderdag 23 februari 2006 23:17 schreef DionysuZ het volgende:
[..]
helemaal niet. Kraken mag ook niet zomaar.
dat wonen een primarie levensbehoefte is OK maar is dichtbij je werk wonen nou ook al een 1e levensbehoefte? En wonen aan het water? En vrijstaandquote:Jij hebt er echt geen kaas van gegeten he knurft.. mensen willen wonen in een omgeving waar ze relatief dichtbij hun werk zitten. Als je in Utrecht werkt ga je niet in Groningen wonen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |