de mijne is een kneusquote:Op donderdag 20 april 2006 22:27 schreef oelewappers het volgende:
denk dat het aan je huisarts ligt.
heb je goede ervaringen met je huisarts?
mijnes was echt voorzichtig, vooral toen ik zei dat ik slecht tegen pijn kan deed hij extra voorzichtig![]()
woon je dichtbij het ziekenhuis ofzo?quote:
huisarts doet het. Is 5 min lopen,2 min fietsenquote:Op vrijdag 21 april 2006 14:22 schreef CybPraetorian het volgende:
[..]
woon je dichtbij het ziekenhuis ofzo?
hmm... Dat had ik het erger, de mijne wilde er niet aan beginnen, meteen afspraak bij Poli...quote:Op vrijdag 21 april 2006 14:27 schreef Zwaffel het volgende:
[..]
huisarts doet het. Is 5 min lopen,2 min fietsen
ik ga op fiets. Aangezien ik er vrij zeker van ben dat ze er niet in gaan snijden. Dat zeg ik,door de trekzalf is de zwelling boven op weg. Ik blijf erbij dat het niet die nagel is,maar die schaar die in het vlees schoot. But we shall see. Moet er om 15:20 zijnquote:Op vrijdag 21 april 2006 14:30 schreef CybPraetorian het volgende:
[..]
hmm... Dat had ik het erger, de mijne wilde er niet aan beginnen, meteen afspraak bij Poli...
Kwam lopens binnen, maar ging in een rolstoel weer naar buiten, dus ik hoop dat je met de auto gaat en dat je gebracht word..
Ja ik kan wel redelijk goed tegen pijn.quote:Op donderdag 20 april 2006 22:27 schreef oelewappers het volgende:
denk dat het aan je huisarts ligt.
heb je goede ervaringen met je huisarts?
mijnes was echt voorzichtig, vooral toen ik zei dat ik slecht tegen pijn kan deed hij extra voorzichtig![]()
AnnekeM, ik merk aan je manier van vertellen dat je angst hebt om naar de chirurg te gaan...quote:Op zaterdag 22 april 2006 00:07 schreef AnnekeM het volgende:van de week weer naar de huisarts geweest omdat ik weer ruzie had met mijn teennagels. Het stukje nagel wat de vorige keer door de onsteking niet goed verwijderd kon worden, groeit nu weer in
Begon er meteen al veel last van te krijgen, dus ik wist hoe laat het was.
Ook mijn linkerteen doet het niet naar behoren. Ik heb er zelf weer aan zitten prutsen, maar het is juist het onderste stukje nagel dat ingegroeid is.
Kom ik bij de andere huisarts dan mijn eigen (toen ik een afspraak wilde maken, stond hij bij de balie. Of ik 's middags nog op spreekuur kon komen.. Dat kon.. hij noemde een tijdstip.. ik: oke... euh, bij wie? Hij: bij MIJ... Okey (in gedachten OJEE) -> ga niet recht in zijn gezicht zeggen dat ik bij zijn collega wil)
En ja hoor.. Kom ik daar binnen.. (het is gewoon een vage vent, kan nie praten met hem en hij is zo kortaf).. laat mijn nagels zien en vertel waar ik last van heb.. Vertel ook dat zijn collega de rechter teennagel onder verdoving heeft geknipt en ik nu last heb van het stukje wat zij niet weg kreeg.. (ze had nog gezegd dat als ik er weer last van zou krijgen, de chirurg het zou moeten verwijderen)
Hij: maar dat stukje kan ook niet wegIk laat ook de andere teen zien... Hij: daar kan ik niets aan doen hoor... Pedicure
Ohw.. is hier ergens een pedicure in de buurt? Kijk maar in het telefoonboek..
2 min later was ik alweer weg![]()
Voelde me zo onnozel toen.. voor dat stukje teennagel naar de huisarts.. Voelde me er al zo onzeker over en die gevoelens zijn alleen maar erger geworden..
K*t arts
* AnnekeM is zelf weer aan het prutsen geweest...
*gele aanslag in de sok![]()
Dat klopt, dat werkt. Je kunt ook de nagelhoek met een pincetje uit het opgezwollen vlees halen en er vervolgens overheen leggen/tillen/drukken, dan groeit het verder eroverheen in plaats van erin.quote:Last van ingroeiende nagels druk met iets scherps een heel klein stukje van een watje in de hoek van de ingroeiende nagel dan groeit de nagel er weer over heen en niet de hoek in .dit iedere dag verschonen.
- Corrie
OMGquote:Op zaterdag 18 maart 2006 23:55 schreef Sessy het volgende:
[..]
Bij mij hebben ze dat toen niet eens geprobeerd. Hij had er alleen ijs op gelegd, that's all.
Maar ja, ik ben ook sowieso niet gevoelig voor novocaine, misschien had hij geen lidocaine of zo.
M'n amandelen en 2 kiezen hebben ze ook zonder verdoving verwijderd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |