Hoezo? Kom je er niet op met filternet?quote:Op dinsdag 21 februari 2006 20:47 schreef TeChNo2 het volgende:
[..]
Hoera ze hebben weer een bezoeker gehad op de site !
liever nietquote:Op dinsdag 21 februari 2006 19:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
mwah. meisjes schijnen ook een kontje te hebben, kom je later nog wel achter.
Als je maar weet dat vrouwen niet poepen.quote:
OMG wat ben jij een ziek persoon zeg, tis maar goed dat mensen zoals jij niet aan de macht zijn.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 22:48 schreef LrdMetalSonic het volgende:
Dus de redenen om tegen homos te zijn
- wijkt af van het normale
- moet genezen worden ( kan ook genezen worden )
- aandacht trekkerij
- versprijding van een 'ziekte?'
- gaat in tegen de christelijke normen waarbij een man met een vrouw trouwt.
- het hoort gewoon niet.....
Flikker toch op.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 22:48 schreef LrdMetalSonic het volgende:
Veel homo's die het voor de homo's opnemen ? Die homo hype van de laatste tijd is de grootste bs ooit, en al helemaal dat ze in Europa kunnen trouwen. Het is onnatuurlijk, wijkt af van de standaard en moet zeker genezen worden. Wat ook mogelijk is in Amerika. Als je homo bent heb je een slechte opvoeding achter de rug. En dit kan in Amerika genezen worden, waar homos gelukkig niet kunnen trouwen om te laten zien dat alleen heteros mogen trouwen. Als homo's homo willen spelen, dan mag dat ergens verstopt, maar ik ben ook anti pedo, anti mensen die het met dieren doen etc. Homos'kunnen wel aardig zijn, maar je kan er beter van uit de buurt blijven. Dus de redenen om tegen homos te zijn
- wijkt af van het normale
- moet genezen worden ( kan ook genezen worden )
- aandacht trekkerij
- versprijding van een 'ziekte?'
- gaat in tegen de christelijke normen waarbij een man met een vrouw trouwt.
- het hoort gewoon niet.....
Dus op basis van mijn mening over homos denk jij mijn persoonlijkheid te kennen ? Misschien steun ik de arme kinderen uit Afrika wel via grote donaties aan Unicef ? Gast met die domme reply van je zeg je alleen maar meer over jezelf dan dat je iets over mij naar voren kan brengenquote:Op dinsdag 21 februari 2006 22:51 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
OMG wat ben jij een ziek persoon zeg, tis maar goed dat mensen zoals jij niet aan de macht zijn.![]()
Je bent zeker gelovig.....![]()
En geld geven aan arme kinderen betekent automatisch dat je een goed persoon bent?quote:Op dinsdag 21 februari 2006 22:52 schreef LrdMetalSonic het volgende:
Dus op basis van mijn mening over homos denk jij mijn persoonlijkheid te kennen ? Misschien steun ik de arme kinderen uit Afrika wel via grote donaties aan Unicef ? Gast met die domme reply van je zeg je alleen maar meer over jezelf dan dat je iets over mij naar voren kan brengen![]()
Doe je dat dan?quote:Op dinsdag 21 februari 2006 22:52 schreef LrdMetalSonic het volgende:
[..]
Misschien steun ik de arme kinderen uit Afrika wel via grote donaties aan Unicef ?
Je slechte geweten afkopen heet datquote:Op dinsdag 21 februari 2006 22:54 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
En geld geven aan arme kinderen betekent automatisch dat je een goed persoon bent?
Hier spreek je jezelf tegen, iedereen zou namelijk graag willen dat anderen volgens hun normen en waarden zouden leven, volgensmij wil jij niet dat mensen elkaar zomaar in elkaar schoppen, of met wapens of straat kunnen lopen etc etc. Vul maar in, iedereen heft een mening.......quote:Op dinsdag 21 februari 2006 22:54 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
En geld geven aan arme kinderen betekent automatisch dat je een goed persoon bent?
Ik heb persoonlijk enorm de schurft aan mensen die vinden dat de rest van de wereld volgens hun subjectieve normen en waarden moet leven.
Geld zien als iets om af te kopen ? Lol een mislukte poging om mij zwart te maken, 1) het kan 1 van de manieren zijn waarop ik een goed persoon ben , 2 ) misschien heb ik voor dat geld wel 200 uur bij de burger king moeten werken ? Nou dan heb ik hard gewerkt om ervoor te zorgen dat hun wat te eten hebben of aan aids remmers komen .......quote:Op dinsdag 21 februari 2006 22:56 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Je slechte geweten afkopen heet dat![]()
Ook niet-homo's nemen het voor homo's op.quote:eel homo's die het voor de homo's opnemen ?
Steek je licht eens op in de oudheid. Weet je hoeveel griekse vazen er bestaan waarop meerdere mannen elkaar penetreren ?quote:Die homo hype van de laatste tijd is de grootste bs ooit, en al helemaal dat ze in Europa kunnen trouwen. Het is onnatuurlijk, wijkt af van de standaard en moet zeker genezen worden.
quote:Wat ook mogelijk is in Amerika. Als je homo bent heb je een slechte opvoeding achter de rug. En dit kan in Amerika genezen worden,
quote:waar homos gelukkig niet kunnen trouwen om te laten zien dat alleen heteros mogen trouwen. Als homo's homo willen spelen, dan mag dat ergens verstopt, maar ik ben ook anti pedo, anti mensen die het met dieren doen etc.
quote:Homos'kunnen wel aardig zijn, maar je kan er beter van uit de buurt blijven
Dat hangt van de tijdgeest afquote:Dus de redenen om tegen homos te zijn
- wijkt af van het normale
quote:- moet genezen worden ( kan ook genezen worden )
Kijk nog maar eens goed rond in je kennisenkring of collega's. Daar zitten homo's tussen waarvan jij het niet weet, en waarschijnlijk ook wel nooit zult merken.quote:- aandacht trekkerij
Hm, kun je dat even onderbouwen met de postulaten van Koch ? Dan kunnen we even wetenschappelijk discusieren of er een aanwijsbaar organisme deze ziekte veroorzaakt.quote:- versprijding van een 'ziekte?'
sja, er gaat wel meer in tegen de christelijke normen en waarden.quote:- gaat in tegen de christelijke normen waarbij een man met een vrouw trouwt.
Het hoort _volgens jou_ gewoon niet. En volgens mj wel. En volgens de meerderhied in nederland ook.quote:- het hoort gewoon niet.....
AIDS is een homo ziekte....jij helpt Afrikaanse homo'squote:Op dinsdag 21 februari 2006 23:00 schreef LrdMetalSonic het volgende:
[..]
Hier spreek je jezelf tegen, iedereen zou namelijk graag willen dat anderen volgens hun normen en waarden zouden leven, volgensmij wil jij niet dat mensen elkaar zomaar in elkaar schoppen, of met wapens of straat kunnen lopen etc etc. Vul maar in, iedereen heft een mening.......
[..]
Geld zien als iets om af te kopen ? Lol een mislukte poging om mij zwart te maken, 1) het kan 1 van de manieren zijn waarop ik een goed persoon ben , 2 ) misschien heb ik voor dat geld wel 200 uur bij de burger king moeten werken ? Nou dan heb ik hard gewerkt om ervoor te zorgen dat hun wat te eten hebben of aan aids remmers komen .......![]()
Ik spreek mezelf helemaal niet tegen. Er zijn bepaalde basale wetten waaraan iedereen zich moet houden. Verder zouden mensen (of staten) zich niet moeten bemoeien met andermans leven. En nee, ik wil niet dat anderen volgens mijn normen en waarden leven. Zo heb ik een gruwelijke hekel aan religie, maar dat betekent nog niet dat ik mensen wil verbieden om religieus te zijn. Zolang de handelingen van een persoon jou of anderen geen schade berokkenen, heb je je er gewoon buiten te houden.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 23:00 schreef LrdMetalSonic het volgende:
Hier spreek je jezelf tegen, iedereen zou namelijk graag willen dat anderen volgens hun normen en waarden zouden leven, volgensmij wil jij niet dat mensen elkaar zomaar in elkaar schoppen, of met wapens of straat kunnen lopen etc etc. Vul maar in, iedereen heft een mening.......
Aids kan ook via het bloed versprijd worden, en dan tussen mannen en vrouwenquote:Op dinsdag 21 februari 2006 23:02 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
AIDS is een homo ziekte....jij helpt Afrikaanse homo's![]()
![]()
ook via harde hetero seksquote:Op dinsdag 21 februari 2006 23:04 schreef LrdMetalSonic het volgende:
[..]
Aids kan ook via het bloed versprijd worden, en dan tussen mannen en vrouwen![]()
LOL, mooiste grap ooit, ik een kloon ? Omdat ik anti - homo ben ben ik een kloon, logica is ver te zoeken hier. Maarja hier ga ik verder niet eens op in .....quote:Op dinsdag 21 februari 2006 23:09 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik denk trouwens dat we hier gewoon te maken hebben met een zogenaamde kutkloon.
Was er niet al eerder een user met zo'n avatar en dezelfde soort opvattingen?quote:Op dinsdag 21 februari 2006 23:09 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik denk trouwens dat we hier gewoon te maken hebben met een zogenaamde kutkloon.
Ja, mijn 2 homofiele katers zijn daar het levende bewijs van.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 19:10 schreef sourcy het volgende:
[..]
uitgeluldje liep gewoon uit je nek te lullen; wel es een kater gezien die een andere kater besprong?
Ohja, probeer de met AIDS besmette mensen in de derde wereld landen maar eens te vertellen dat ze allemaal homo zijn.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 19:14 schreef BadKeukenTegel het volgende:
- Homo's zijn de 9 van de 10x verantwoordelijk voor het verspreiden van AIDS en ook tal van SOA''s.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |