gek hèquote:Op maandag 20 februari 2006 13:32 schreef 303Viper het volgende:
Nou in ieder geval meer reacties als ik verwacht had, helaas niet echt de juiste... jamer hoor.
@ Mr Bean & Deetch thanx voor de serieuze reactie...
quote:Op maandag 20 februari 2006 13:37 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
gek hè
de meeste pubers hier vinden zoiets toch alleen maar grappig,
als je hier echt verder mee wilt dat moet je toch ander plaatsen (online) vinden waar er serieus gereageerd word op dit soort dingen. Er is vast wel zo'n "scene" in nederland te vinden waar je wat mee kan
Sexuele fantasien ontleden is zooo niet geilquote:Op maandag 20 februari 2006 14:11 schreef MrBean het volgende:
Waar word je zo geil van? De warme vloeistof? De gedachte dat het bah is en vroeger vies werd gevonden door je moeder? Het idee dat het uit haar kutje stroomt? Het masochisme dat je niet meer kan ademhalen terwijl het urine op je gezicht klettert?
Ik zou zoeken in de cat. "tegen betaling".quote:
303viper stelt wel als eis dat jij hem eerst vastbindt en dat hij je dan nog anaal uit mag wonen vóórdat je over hem heen plast...quote:Op maandag 20 februari 2006 19:19 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik heb niks met plasseks, maar ik zou er weinig bezwaar tegen hebben om over iemand heen te plassen als diegene dat erg graag wil.
Anale seks vind ik lekker. Iemand vastbinden ook niet echt bezwaarlijk, al zou het niet mijn hobby worden denk ik.quote:Op maandag 20 februari 2006 19:28 schreef DS4 het volgende:
[..]
303viper stelt wel als eis dat jij hem eerst vastbindt en dat hij je dan nog anaal uit mag wonen vóórdat je over hem heen plast...![]()
Mail me maar als je op knappen staatquote:Op maandag 20 februari 2006 19:19 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik heb niks met plasseks, maar ik zou er weinig bezwaar tegen hebben om over iemand heen te plassen als diegene dat erg graag wil.
Moet je een keer op vrijdagnacht om 4 uur bij het plaatselijke café gaan liggen en dan nog eens vragen of er iemand over je heen wil pissen...quote:Op maandag 20 februari 2006 13:17 schreef 303Viper het volgende:
Zoals je het opschreef leek het erop alsof je "eender wie" wel onder zou willen plassen op verzoek. Ik ga er vanuit dat dat iig niet geldt voor anale sex.quote:Op maandag 20 februari 2006 19:31 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Anale seks vind ik lekker. Iemand vastbinden ook niet echt bezwaarlijk, al zou het niet mijn hobby worden denk ik.
Voor beide niet natuurlijk. Ik bedoelde het meer in het hypothetische geval dat ik een vriend zou hebben die erop kickte.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 08:54 schreef DS4 het volgende:
Zoals je het opschreef leek het erop alsof je "eender wie" wel onder zou willen plassen op verzoek. Ik ga er vanuit dat dat iig niet geldt voor anale sex.
Is dat ook weer duidelijk.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 09:03 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Voor beide niet natuurlijk. Ik bedoelde het meer in het hypothetische geval dat ik een vriend zou hebben die erop kickte.
Volgens mij is dit wel DE beste reactie tot nu toe. Maar als je haast hebt ofzo dan moet je toch eens op een site gaan zoeken die meer die richting uit gaat zeg maarquote:Op maandag 20 februari 2006 16:11 schreef MrBean het volgende:
303Viper, je zou het meisje kunnen vragen of ze wel eens plast onder de douche of in bad. Wanneer ze gelijk afkeurend reageert dan weet je genoeg. Wanneer ze "ja!" zegt, weet je dat ze plas niet vies vindt en maakt het wat makkelijker om jouw voorkeur te bespreken.
quote:Op dinsdag 21 februari 2006 18:35 schreef sopsop het volgende:
ik heb wel is over me heen laten plassen
zo moeilijk is het niet hoor..
ga je onder de douche staan, degen zegt w8 ff ga ff naar de plee, moet pissen...
zeg je o'nee stopplas maar over mij
en hopla
Neen, het gaat de TS erom dat het ook stinktquote:Op dinsdag 21 februari 2006 19:34 schreef NiekieW. het volgende:
gooi een bak lauw water over jezelf, zelfde effect
Verse urine stinkt niet, zeker niet als iemand gezond leeft, dan is urine gewoon net als water namelijk...quote:Op dinsdag 21 februari 2006 21:37 schreef King_of_Kool het volgende:
[..]
Neen, het gaat de TS erom dat het ook stinkt
Laat het maar eens opdrogen, gemengd met het warme zweet na ralle anale sex...quote:Op dinsdag 21 februari 2006 21:39 schreef erodome het volgende:
[..]
Verse urine stinkt niet, zeker niet als iemand gezond leeft, dan is urine gewoon net als water namelijk...
Wat is de bedoeling dan van de TS? Dat iemand eerst over hem heen zeikt en dat ie het dan er weer afspoelt?quote:Op dinsdag 21 februari 2006 21:43 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Erodome voegt niet voor niets 'verse' toe.
Ik neem niet aan dat hij er de hele nacht in wil gaan liggen rollen. Het lijkt mij eerder dat het 'beplast' worden zelf de kick is. Vernedering e.d.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 21:46 schreef King_of_Kool het volgende:
Wat is de bedoeling dan van de TS? Dat iemand eerst over hem heen zeikt en dat ie het dan er weer afspoelt?
Tja.quote:Bovendien, waar vind je iemand die en gezond leeft en die over je heen wil zeiken..
Doet het er werkelijk toe? Er zijn genoeg mensen die plasseks écht geil vinden, dus wrom zou je het niet bespreken?quote:Op dinsdag 21 februari 2006 21:51 schreef King_of_Kool het volgende:
Ik probeer hier de TS niet voor lul te zetten, maar ik geloof hem alleen niet.
Ik heb vroeger ook wel eens een sullig verhaaltje verzonnen, op Fok gezet en dan maar wachten op reacties.. De TS zuigt hier alles uit z'n duim
Dan zou ik hier idd verder willen discussieren over het hoe en waarom van plassex, en dan ook graag ervaringen horenquote:Op dinsdag 21 februari 2006 21:52 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Doet het er werkelijk toe? Er zijn genoeg mensen die plasseks écht geil vinden, dus wrom zou je het niet bespreken?
Ik kan je overigens met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid garanderen dat TS het wél meent.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 21:54 schreef King_of_Kool het volgende:
Dan zou ik hier idd verder willen discussieren over het hoe en waarom van plassex, en dan ook graag ervaringen horen
Aan het plassen zelf, of dat er iemand op je plast?quote:Op dinsdag 21 februari 2006 21:56 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Ik kan je overigens met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid garanderen dat TS het wél meent.
Ik kan me wel voorstellen waarom iemand plasseks geil zou vinden, maar ik geloof niet dat ik er zelf veel lol aan zou beleven.
Als jij vastgebonden op bed ligt en zij zit op je en plast over je heen, dan neuk je haar niet in haar kontje maar wórdt je geneuktquote:Op maandag 20 februari 2006 14:24 schreef 303Viper het volgende:
Damn MrBean!
Eigenlijk alles, als je het zo vraagt en dus moet kiezen is het denk ik de kick, het niet mogen en dan toch doen. en ja die warme "vieze" vloeistof zo uit haar kutje...Damn it makes me horny!
Het meest geile lijkt me nog haar in d'r kontje te neuken (ik vast gebonden op het bed en zij bovenop) en dat ze dan over me heen plast![]()
Waar o waar vind ik zo'n meid!
Geen van beide, al lijkt over iemand heen plassen me nog wel grappig om eens te proberen.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 21:57 schreef King_of_Kool het volgende:
Aan het plassen zelf, of dat er iemand op je plast?
Ja ik zou ook wel eens iemand in z'n bek willen zeiken maar wat is daar nu geil aan dan?quote:Op dinsdag 21 februari 2006 22:01 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Geen van beide, al lijkt over iemand heen plassen me nog wel grappig om eens te proberen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |