Ik krijg altijd alleen maar gierende metal van m'n buren te horen.....quote:Op woensdag 15 maart 2006 15:58 schreef Frollo het volgende:
Wat is het toch een heerlijk concept, die neighbour radio.
Zojuist werden de etherische klanken van Arvo Pärt direct gevolgd door het lompe gebrul van WASP, waarna het de beurt was aan Orbital...![]()
Daar vraag je ook om.quote:Op woensdag 15 maart 2006 18:32 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ik krijg altijd alleen maar gierende metal van m'n buren te horen.....![]()
Waarom verbaast dat me bij jouw buren niet echt?quote:Op woensdag 15 maart 2006 18:32 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ik krijg altijd alleen maar gierende metal van m'n buren te horen.....![]()
quote:Op woensdag 15 maart 2006 21:28 schreef placebeau het volgende:
Hé, die neighbourradio is best wel tof, ik ontdek het juist.
Mijn buren (helaas is pfaf er niet meer bij) hebben een zeer te pruimen smaak
Vreemd is dat inderdaad, terwijl hij 'm dan ook eigenlijk vanuit de TEMP directory speelt, toch?quote:Op woensdag 15 maart 2006 21:37 schreef placebeau het volgende:
Wat trouwens jammer is dat als je nummers niet opslaat maar van een website zelf afspeelt hij ze niet meetelt. Maar als je die nummers dan download wel.
Ondanks (of misschien wel dankzij) de negatieve geluiden die ik gehoord had, vind ik hem erg meevallen. Het is geen Soft Bulletin of Yoshimi, maar wel een fijne plaat, zo na een paar keer luisterenquote:Op maandag 20 maart 2006 14:14 schreef Prep2Fight het volgende:
Hoe zijn The Flaming lips cafca?
Laten we het maar op Indie-rock houden.quote:Op maandag 20 maart 2006 13:36 schreef Shedfire het volgende:
Pfaf, wat is jouw muziek smaak, ik ken namelijk niets van jouw top 10 :bloos:.
"I Love You But I've Chosen Darkness" ...quote:Op maandag 20 maart 2006 15:51 schreef pfaf het volgende:
[..]
Laten we het maar op Indie-rock houden.
Je hebt gelijk. Alsjeblieft:quote:Op maandag 20 maart 2006 17:17 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Djeesus, gaat dit weer een post-hier-lijstjes topic worden? Als die stomme lijstjes van jullie me een reet konden interesseren dan keek ik wel op jullie last.fm-pagina's![]()
Ik weet dat mijn lijstje jouw geen reet interesseertquote:Op maandag 20 maart 2006 17:17 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Djeesus, gaat dit weer een post-hier-lijstjes topic worden? Als die stomme lijstjes van jullie me een reet konden interesseren dan keek ik wel op jullie last.fm-pagina's![]()
Ah dat is een stroming waar ik volgens mij niets van ken, op Graham Coxon na is mij verteld.quote:Op maandag 20 maart 2006 15:51 schreef pfaf het volgende:
[..]
Laten we het maar op Indie-rock houden.
Ach, een echte stroming is het ook niet. Het is meer een verzamelbak voor allerlei artiesten die onder "independent" (vaak eigen) labels platen uitbrengen.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 10:11 schreef Shedfire het volgende:
[..]
Ah dat is een stroming waar ik volgens mij niets van ken, op Graham Coxon na is mij verteld.
En op zijn albums staan standaard 3 geniale nummers en de rest bagger (imho)
Ah, dus VanKatoen is dus ook indie-rock?quote:Op dinsdag 21 maart 2006 10:27 schreef cafca het volgende:
[..]
Ach, een echte stroming is het ook niet. Het is meer een verzamelbak voor allerlei artiesten die onder "independent" (vaak eigen) labels platen uitbrengen.
Ja, en de Rolling Stones ookquote:Op dinsdag 21 maart 2006 10:55 schreef Shedfire het volgende:
[..]
Ah, dus VanKatoen is dus ook indie-rock?![]()
quote:Op dinsdag 21 maart 2006 10:32 schreef turnpike het volgende:
[[url=http://imagegen.last.fm/Namostylewoborder/artists/In_je_hoofd.gif]afbeelding][/url]
quote:Op dinsdag 21 maart 2006 09:13 schreef Seborik het volgende:
Wat een toeval, BB, SGM staat bij mij ook op 3!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |