waarschijnlijk heb je wel gelijk jaquote:Op zaterdag 1 april 2006 14:25 schreef Rebels het volgende:
Nou ik ging er gewoon een beetje van uit dat het een man was..
Ik weet het niet eens zeker... hahahaha
Anders is het wel echt een gedrocht!
Maakt niet uit. 'Het' is eng!quote:
Zegt meer over jou...quote:Op zaterdag 1 april 2006 14:41 schreef JaJoah het volgende:
Gvd, je zult die goed geconserveerde blonde net maar zitten vol te pompen, lig je rustig van je sigaret te genieten (terwijl ze nog wat ligt na te dampen van de hevige sex die je net gehad hebt) ... vertelt dat grafwijf dat ze gvd 75 is
Slik je van de schrik je sigaret in
Maar als het een lekker wijf was en je goede sex hebt gehad, wat maakt het dan uit hoe oud ze is........?quote:Op zaterdag 1 april 2006 14:41 schreef JaJoah het volgende:
Gvd, je zult die goed geconserveerde blonde net maar zitten vol te pompen, lig je rustig van je sigaret te genieten (terwijl ze nog wat ligt na te dampen van de hevige sex die je net gehad hebt) ... vertelt dat grafwijf dat ze gvd 75 is
Slik je van de schrik je sigaret in
OMG mss wel de gedachte dat het je oma had kunnen zijn...??quote:Op zaterdag 1 april 2006 14:58 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Maar als het een lekker wijf was en je goede sex hebt gehad, wat maakt het dan uit hoe oud ze is........?
Nee, en dat zeg ik ook nietquote:Op zaterdag 1 april 2006 14:56 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Zegt meer over jou...![]()
![]()
zou jij er overheen kruipen?![]()
Ruby Wax, een aflevering waarin ze een feestje bezocht in the Playboy Mansion. Mamie had het met allerlei bekende kerels gedaan. Burt Reynolds had toch maatje pink, was 't niet?quote:Op zaterdag 1 april 2006 13:34 schreef saksia het volgende:
Ik heb haar een paar jaar terug op tv gezien en toen kon je haar leeftijd (of in ieder geval dat ze een beetje versleten is) er enigszins wel aan afzien, haar stem en de manier waarop ze bewoog... die foto's zijn ook zwaar geretouched.
quote:
Hij is er wel geweest, zoiezo zijn kuiten, want die gingen hangen. En zijn ogen ook wel denk ik.quote:Op zaterdag 1 april 2006 16:22 schreef rena het volgende:
[..]
Dat is een voorbeeld van wat er gebeurd als je niet naar de plastisch chirurg gaat![]()
Ach hij laat tenminste niet aan zich verbouwen, hij wordt gewoon ouder, en ik vind dat je dat moet accepteren. Voor zijn leeftijd is zijn lichaam echt niet de ergste die je je kan wenzen.quote:
Dus volgens jou heeft Arnie geen plastische chirurgie ondergaan? Dat betwijfel ik ten zeerste. Volgens mij heeft ie toch wel wat aan z'n gezicht laten verbouwen.quote:Op zaterdag 1 april 2006 19:02 schreef Duimstok het volgende:
[..]
Ach hij laat tenminste niet aan zich verbouwen, hij wordt gewoon ouder, en ik vind dat je dat moet accepteren. Voor zijn leeftijd is zijn lichaam echt niet de ergste die je je kan wenzen.
quote:
Hier gaat het topic helemaal niet over.quote:Op zaterdag 1 april 2006 19:22 schreef Rebels het volgende:
ok ok, tijd voor een ander plaatje dus![]()
Heeft niet alles met het topic te maken maar toch funny!
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |