Gewoon door het raam, gat in je raam, pop erdoor trekken en klaarquote:Op vrijdag 17 februari 2006 21:16 schreef lady-wrb het volgende:
nieuwsgierigmodus: hoe zit zo'n ooievaar nou vast, sjeen?
zet jij dan een baby die uit een loramet komt in de tuin?quote:Op vrijdag 17 februari 2006 21:37 schreef Slaapmeisje het volgende:
Ik had er laatst met mijn schoonzus over, die vond de gewoonte om een bord, slingers of ballonnen op te hangen echt belachelijk. Ik zei haar dat als ik ooit eens zwanger raak en ik ben bevallen dat ik dan in staat ben om de hele straat te versieren. Nou, daar kon ze dan ook wel inkomen
Lois ik vind jullie geboorteborden echt prachtig en denk ook dat we er zelf eentje gaan maken (in eigen stijl dan natuurlijk) als het zover is
Sorry, was even weg...quote:Op vrijdag 17 februari 2006 21:16 schreef lady-wrb het volgende:
nieuwsgierigmodus: hoe zit zo'n ooievaar nou vast, sjeen?
Bij ons in de straat was dat denk ikquote:Op vrijdag 17 februari 2006 10:02 schreef lcicle het volgende:
Dankjewel voor de linkjes hierboven!
Normaal vind ik zo'n bord ook érg overdreven. Het zijn meestal van die super-zoete borden van Poohbeer ofzo. Hou ik persoonlijk niet van![]()
Maar toen ik vorig jaar deze ooievaar hier ergens in de buurt zag wist ik meteen dat ik dat ook wilde als er een kindje zou komen haha!
Ik zie ook wel eens van die rompertjes met de letters van de naam erop voor het raam hangen. Is ook wel origineel.
quote:
Bij nader inzien is het eigenlijk heel logisch... anders zit je van binnen steeds tegen zo'n halve ooievaar aan te kijkenquote:Op zaterdag 18 februari 2006 00:33 schreef Leah het volgende:
[..]
Dat verbaast mij ook! Oh, ik vind het echt wel een hele leuke hoor!
*Een ooievaar gaat slachten voor Tink en Havoc*
Bij het kinderdagverblijf naarst de luchtmachtbasis stond afgelopen zomer (?) een ForeverFriends-geboortebord.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 21:23 schreef mallemeid het volgende:
Volgens mij is het hier helemaal niet gebruikelijk, zo'n gebootebordHeb het alleen eens in het zuiden gezien, hier echt nog nooit. Ik vind het ook niet echt mooi, dus ik zou ook niet snel zo'n bord in de tuin plaatsen als ik die had
.
Nee, het was niet bij jullie in de straatquote:Op zaterdag 18 februari 2006 00:26 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Bij ons in de straat was dat denk ik![]()
Hij is idd errug leuk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |