Waar dan nog zijn belgische tegenstander bijkomt, die kan hij zeker drie keer op een rondje zetten, dus hij heeft er bijna de hele rit een richtpunt aan.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:09 schreef Falco het volgende:
Wat een gezwam van Herbert. Mart heeft groot gelijk dat Erben best een outsider is op de 3km. Remember 6.28 en 14.03!!!
quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:12 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Waar dan nog zijn belgische tegenstander bijkomt, die kan hij zeker drie keer op een rondje zetten, dus hij heeft er bijna de hele rit een richtpunt aan.
Het is overigens wel een nadeel voor hem dat hij als eerste van de favorieten moet, maar dat komt doordat hij dit jaar nog geen 3 km internationaal heeft gereden.
Maar als hij een snelle tijd neerzet, dan zitten de anderen nerveus te kijken. En aangezien Wennemars al in de tweede rit start, kan dat een hoop spanning opleveren.
Ja, vooral grappig om te zien dat die Kachse deelnemer, tevens cameraman is bij de kazachse TV.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:13 schreef Falco het volgende:
[..]
Mooi filmpje nu van de Kazachse televisie.
Mart is nu even winkelen met zijn boodschappenwagentje!quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:18 schreef Haaibaaike het volgende:
In ieder geval niet bij de NOS geen schaatsen te zien![]()
Ah, hebben ze het dak toch nog op tijd dichtgekregen.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:20 schreef Falco het volgende:
[..]
Mart is nu even winkelen met zijn boodschappenwagentje!
Nog 10 minuten!
Correctie, rit 1 was Petrescu tegen Zhiginquote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:33 schreef Wombcat het volgende:
De loting trouwens:
Ja, sorry. Ze hebben inderdaad goed zitten prutsen. Dit was de startlijst van een uurtje geleden.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:34 schreef Falco het volgende:
[..]
Correctie, rit 1 was Petrescu tegen ZhiginZe hebben flink lopen klooien met die startlijst, want eerst stond er Peretrescu op het lijstje
Ik zag het al aankomenquote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:37 schreef Falco het volgende:
Oh oh oh oh oh! Valpartij in de binnenbocht. Die Belg botst frontaal op Erben!!!
Dat die Belg even niet de rit van tevoren keek hoe de rijrichting was met het schaatsen. Wat belachelijk ditquote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:37 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik zag het al aankomen![]()
Dat krijg je nu met die invallers.
Rijdt rijdt rijdt rijdt rijdt diediediediedeidiediedie b-b-b-b-b-b-b-belg gewoonwoonwoonwoonwoon dedede verkeerkeerkeerde kant opopopopopquote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:38 schreef Againzender het volgende:
Erben komt helemaal niet meer uit z'n woorden, helemaal van slag die jongen
Zometeen Veldkamp tegen Boden. Maar eerst moet het ijs opnieuw geprepareerd worden.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:40 schreef Bonobo11 het volgende:
Welke rit zijn we ? Ik zie witte pakken?
hoe krijgt ie dat voor elkaar?quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:36 schreef Falco het volgende:
WTF doet die Belg nu! Hij schaatst de verkeerde kant op!!!
De vlaamse commerciele TV heeft de exclusieve TV-rechten voor de hele wereld gekregen.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:41 schreef DeTolk het volgende:
Het is gewoon een comlot
Maar waarom zend NOS dit niet uit?
quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:41 schreef Wombcat het volgende:
[..]
De vlaamse commerciele TV heeft de exclusieve TV-rechten voor de hele wereld gekregen.
We weten nu waarom![]()
Je moet ook naar de VRT kijkenquote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:41 schreef DeTolk het volgende:
Het is gewoon een comlot
Maar waarom zend NOS dit niet uit?
Wij kijken via een illegale chinese tv site uit Shanghaiquote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:42 schreef DeTolk het volgende:
op welk net wordt er uitgezonden?
Oh ja. Gehinderd door de tegenstander.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:41 schreef dolle_hond het volgende:
mag erben overrijden?
quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:43 schreef Falco het volgende:
Zie die Mark Messer eens dicht met zijn neus op het ijs zitten. Er zal nog wel een spoortje cocaïne zitten daar
Maar nu Veldkamp!
Hij zit vol adrenaline. Hier MOET wel een goeie tijd alsnog komenquote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:46 schreef Wombcat het volgende:
Toch knap dat hij zo snel na die val alweer start
Sjit waarom de vlaamse commerciele zenders,quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:41 schreef Wombcat het volgende:
[..]
De vlaamse commerciele TV heeft de exclusieve TV-rechten voor de hele wereld gekregen.
We weten nu waarom![]()
dat is het voordeel van die sprinters he, die herstellen snelquote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:46 schreef Wombcat het volgende:
Toch knap dat hij zo snel na die val alweer start
Hij trekt goed door inderdaadquote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:49 schreef Falco het volgende:
Goeie rondetijden tot nu toe: 28,7 - 28,8
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |