Ja die zat zich te verbijten bij de teamsprintquote:Op vrijdag 17 februari 2006 00:49 schreef Falco het volgende:
Vlak Falko Zandstra ook niet uit Tong!
Peter Notet, Jan Bols en Frits Schalijquote:Op vrijdag 17 februari 2006 00:51 schreef Intxaurraga het volgende:
Wie doet er wel mee? Namens Nederland.
Erererben doet niet niet meequote:Op vrijdag 17 februari 2006 00:52 schreef Falco het volgende:
Hoe schat je de kansen van Erben Wewewennemars in![]()
Zo hee, heb jij eens een serieuze reply!quote:Op vrijdag 17 februari 2006 00:52 schreef tong80 het volgende:
[..]
Peter Notet, Jan Bols en Frits Schalij
Ik zag Bea zeer verrukt kijken dus Wim-Lex moet op het podium gestaan hebben.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 01:53 schreef golfer het volgende:
Was Hilbert niet de laatste winnaar, of vergat Piet de vorige keer te stempelen?
natte sneeuw?quote:Op vrijdag 17 februari 2006 13:07 schreef Wombcat het volgende:
Vanwege sneeuw is de start trouwens uitgesteld.
Dat werd er niet bijverteld.quote:
Zal wel kwart over vier zijn, want ze zouden om half vier starten.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 13:13 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Dat werd er niet bijverteld.
Er schijnt een probleem met het schuifdak te zijn, dat niet goed dicht gaat. Ze verwachten het snel opgelost te hebben, want ze hebben ook een handmatige bediening. Er wordt alleen wel van het publiek verwacht dat ze een beetje helpen met meeduwen, en dan is het snel opgelost.
Zodra het dak dicht is, houdt het op met sneeuwen (naar alle waarschijnlijkheid tenminste). En dan wordt er dus kwart over drie gestart.
Dat zal wel kloppen ja.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 13:14 schreef Heerlijkheid het volgende:
[..]
Zal wel kwart over vier zijn, want ze zouden om half vier starten.
Die is inderdaad waarschijnlijk de oorzaak van het niet werken van het schuifdak. Verdere discussie hierover graag in TRU.quote:
ik heb trouwens ook ergens gelezen dat er problemen zijn met de ijsvloer.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 13:18 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Die is inderdaad waarschijnlijk de oorzaak van het niet werken van het schuifdak. Verdere discussie hierover graag in TRU.
quote:Op vrijdag 17 februari 2006 13:24 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
ik heb trouwens ook ergens gelezen dat er problemen zijn met de ijsvloer.
die wordt 's avonds weggerold en dan komt er een soort van discovloer in, waar elke avond grote housepartys plaatsvinden.
ze zouden een van de afgelopen dagen de ijsvloer te laat hebben weggedraaid en toen stonden er enkele feestvierders op t ijs, waardoor er op sommige plekken in t ijs cocaine terecht is gekomen.
sven kramer schijnt op de hoogte te zijn, maar niet van de exacte plek. hij zou onopvallend gaan zoeken.
Ik dacht dat dat kwam omdat de italianen geëxperimenteerd hadden met een nieuwe ijssmaak (cocaine). In navolging van de nederlandse coffeshops zouden er ijsshops komen. HElaas vond de italiaanse wetgever dit niet akkoord.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 13:24 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
ik heb trouwens ook ergens gelezen dat er problemen zijn met de ijsvloer.
die wordt 's avonds weggerold en dan komt er een soort van discovloer in, waar elke avond grote housepartys plaatsvinden.
ze zouden een van de afgelopen dagen de ijsvloer te laat hebben weggedraaid en toen stonden er enkele feestvierders op t ijs, waardoor er op sommige plekken in t ijs cocaine terecht is gekomen.
sven kramer schijnt op de hoogte te zijn, maar niet van de exacte plek. hij zou onopvallend gaan zoeken.
Pardon, de startlijst was verkeerd ingevuld. Die kerel heet gewoon Petrescuquote:Op vrijdag 17 februari 2006 14:31 schreef Falco het volgende:
Nog een uur wachten en dan komen de eerste rijders op het ijs: de Kazach Zhigin en de Moldaviër Peretrescu. Kent iemand die laatste schaatser
Dat is een achterneef van de Wit-Rus Molotov.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 14:31 schreef Falco het volgende:
Nog een uur wachten en dan komen de eerste rijders op het ijs: de Kazach Zhigin en de Moldaviër Peretrescu. Kent iemand die laatste schaatser
En die wa dan weer bekend vanwege zijn temparement. Erg ontvlambaar. Vandaar zijn bijnaam de Molotov-cocktail.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 14:34 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dat is een achterneef van de Wit-Rus Molotov.
Nooit geweten dat Mark Messer een notoire snuiver wasquote:
quote:De Keniaanse deelnemer voor de 3000m schaatsen bij de mannen, Paul Kipneuker, zal toch niet van start kunnen gaan. Bij nader onderzoek in de kleedkamer, bleek Paul een vrouw te zijn. De sekse-verandering die deze vrouw zou ondergaan in het ziekenhuis van Nairobi, kon in de laatste week van januari geen doorgang vinden wegens een stroomstoring.
Met dank aan Annamarie Thomas, die de jury hierop attendeerde.
Wat dan wel weer aardig is, is dat zijn plaats wordt ingenomen door de belg Patrick Dejaeger.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 14:53 schreef Falco het volgende:
Ohjee nu moet het startschema omgegooid worden. Wat vreselijk onhandig voor Erben Wennemars! Doet die tòch nog mee, heeft hij niet die Keniaanse tegenstander.
Phew gelukkig, heeft Erben toch nog een goed richtpunt om hem te lappen in de laatste rondes.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 14:56 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Wat dan wel weer aardig is, is dat zijn plaats wordt ingenomen door de belg Patrick Dejaeger.
Het bijzondere hieraan is dat die pas vorige week schaatsen heeft geleerd. Eigenlijk is hiij ook alleen maar mee om de schaatsen van Bart Veldkamp te poetsen, maar doordat er op deze korte termijn geen andere deelnemer meer kan worden gevonden, krijgt hij nu de kans om mee te doen.
Ja Herbert heeft functioneringsgesprek gehad. Misschien werkt de Ria oplossing ook voor hem.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 14:58 schreef Falco het volgende:
[..]
Phew gelukkig, heeft Erben toch nog een goed richtpunt om hem te lappen in de laatste rondes.
WTF! Wat doet Herbert naast Mart? Gaat Ria nu commentaar geven?
quote:Op vrijdag 17 februari 2006 14:58 schreef Falco het volgende:
[..]
Phew gelukkig, heeft Erben toch nog een goed richtpunt om hem te lappen in de laatstederde ronde.
WTF! Wat doet Herbert naast Mart? Gaat Ria nu commentaar geven?
Moet ik de kilometer bij de mannen helaas missenquote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:05 schreef Haaibaaike het volgende:
18 Feb 2006 17.00 1000m M Turijn
19 Feb 2006 17.00 1000m V Turijn
21 Feb 2006 16.00 1500m M Turijn
22 Feb 2006 17.00 1500m V Turijn
24 Feb 2006 15.00 10000m M Turijn
25 Feb 2006 16.30 5000m V Turijn
pst, is grapjequote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:05 schreef Haaibaaike het volgende:
18 Feb 2006 17.00 1000m M Turijn
19 Feb 2006 17.00 1000m V Turijn
21 Feb 2006 16.00 1500m M Turijn
22 Feb 2006 17.00 1500m V Turijn
24 Feb 2006 15.00 10000m M Turijn
25 Feb 2006 16.30 5000m V Turijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |