In de eerste paar levels kun je alternatieve routes nemen, maar hoe verder je in het spel komt hoe minder je deze zult tegenkomen.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:05 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ja en van A naar B kan via C en DTevens silver weapons bij hogere moeilijkheidsgraad en diverse sub missions
Vind het spel minder lineair dan andere FPS games hoor.
Ja wat wil je zeggen dan... dat het lineair isquote:Op woensdag 22 februari 2006 16:07 schreef BMH het volgende:
[..]
In de eerste paar levels kun je alternatieve routes nemen, maar hoe verder je in het spel komt hoe minder je deze zult tegenkomen.
diepgang, RPG-elementen, puzzels.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:09 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ja wat wil je zeggen dan... dat het lineair isHet is een EA Arcade achtige shooter... wat verwacht je nou
Ik kreeg precies wat ik verwacht had. Een First person shooter zonder diepgang, maar met veel wapengekletter.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:09 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ja wat wil je zeggen dan... dat het lineair isHet is een EA Arcade achtige shooter... wat verwacht je nou
Level 1 taferelen. Later in het spel word het zo duidelijk wat er geschoten kan worden voor een explosie dat het schieten van een auto of benzinetank dat het schieten van deze objecten alswaren een verplichting word.. Vijanden schuilen pal achter auto's en anderen rennen even langs een groot bord met een vlammetje erop...quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:25 schreef SocialDisorder het volgende:
Wat ik geweldig vind is dat je de omgeving echt kunt gebruiken. Red Faction deed een aardige poging, maar kwam helaas niet verder dan een gimmick. In Black is het echt een onderdeel van het spel.
Paar ventjes zitten achter een muur. Nu kun je met oud-hollands granaat-mikken ze wel eruit krijgen, maar leuker is om de kettingen van het uithangbord erboven aan gort te schieten
Dát is humor!
dan nog, ik blijf het leuk vindenquote:Op woensdag 22 februari 2006 16:30 schreef BMH het volgende:
[..]
Level 1 taferelen. Later in het spel word het zo duidelijk wat er geschoten kan worden voor een explosie dat het schieten van een auto of benzinetank dat het schieten van deze objecten alswaren een verplichting word.. Vijanden schuilen pal achter auto's en anderen rennen even langs een groot bord met een vlammetje erop...
Dit is begrijpelijk als je nagaat dat de makers grootse Holywood actiefilms als inspiratie voor het spel gebruikten, maar het is vervelend als je uren lang dezelfde handeling moet verrichten om levels te halen.
Ik ook, maar niet 8 uur lang.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:34 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
dan nog, ik blijf het leuk vinden
ja, ik houd wel af en toe van een hollywood film met veel explosies
Je moet schieten.quote:Op woensdag 22 februari 2006 18:21 schreef -Dries- het volgende:
Wat is eigenlijk het verhaal van Black.. Je bent lid van een Black eenheid.. dat weet ik ja. Verder loop ik door straten en bassisen in bossen, maar ik heb geen idee waarom.
quote:
quote:Op donderdag 23 februari 2006 09:37 schreef Chocobo het volgende:
Wat zit er nu nieuw in dan voor je Gijs?
Alleen voor een nieuwe cam doe ik het niet... de rest is niet zo belangrijk... vind die beperkte cam wel een beetje bij deel 3 horen.quote:Op donderdag 23 februari 2006 09:42 schreef Strolie75 het volgende:
[..]3D-camera zoals in Splinter Cell Originele MSX games Meer camouflage opties
Verder schijnt er ook nog een Limited Edition te komen met Bonus DVD, maar die lijkt nergens meer te krijgen.![]()
Briljant hequote:
Kerel wacht op de EU versie dan?quote:Op donderdag 23 februari 2006 09:42 schreef Strolie75 het volgende:
[..]3D-camera zoals in Splinter Cell Originele MSX games Meer camouflage opties
Verder schijnt er ook nog een Limited Edition te komen met Bonus DVD, maar die lijkt nergens meer te krijgen.![]()
quote:Op donderdag 23 februari 2006 09:42 schreef Strolie75 het volgende:3D-camera zoals in Splinter Cell Originele MSX games Meer camouflage opties
Raar hoor sommige mensen... prachtige graphics zijn dit man...waar heb je het overquote:Op donderdag 23 februari 2006 13:41 schreef Xenwolfie het volgende:
Spellen als Black laten zien dat de PS3 snel moet komen, de effecten zijn heel erg mooi, alleen het spel zelf voor de rest ziet er maar matig uit, veel alliasing, weinig detail in andere voorwerpen, zelfs in progresive scan.
Staan er trouwens nog wat leuke racespeller op het programma voor mijn herriemaker met een kapotte controler (die val was niet erg bevordelijk voor de X knop blijkbaar)?
Het IS ook mooi,... gebruik je wel een RGB kabel?quote:Op donderdag 23 februari 2006 15:13 schreef Xenwolfie het volgende:
Het zijn er anders heel raar uit bij mij, heel veel karteltjes, maar het ziet er ook raar opgerekt uit, mischien ligt het wel aan mijn kabels?
Edit: Ik zie een hoop screenshots en daar ziet het er inderdaad heel mooi uit.![]()
Ga naar opties en selecteer widescreen.. Een witte kleur geeft aan wat je geselecteerd hebt..quote:Op donderdag 23 februari 2006 15:13 schreef Xenwolfie het volgende:
Het zijn er anders heel raar uit bij mij, heel veel karteltjes, maar het ziet er ook raar opgerekt uit, mischien ligt het wel aan mijn kabels?
Edit: Ik zie een hoop screenshots en daar ziet het er inderdaad heel mooi uit.![]()
Of haal hem van widescreen afquote:Op donderdag 23 februari 2006 15:32 schreef BMH het volgende:
[..]
Ga naar opties en selecteer widescreen.. Een witte kleur geeft aan wat je geselecteerd hebt..
Ik had trouwens bij NFS Underground 2 een beetje een vergelijkbaar probleem.quote:Op donderdag 23 februari 2006 15:34 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Of haal hem van widescreen af
Iets zegt me dat dat geen verschil gaat maken bij hem
Gebruik een component kabel met Progressive scan en en widescreen natuurlijk. Ik ben wel een zeikerd als het om graphics gaat, maar dit is wel een HEEL groot verschil met de screenshots en op mijn TV.quote:Op donderdag 23 februari 2006 15:27 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Het IS ook mooi,... gebruik je wel een RGB kabel?
Dat ook ja!quote:Op donderdag 23 februari 2006 16:08 schreef SocialDisorder het volgende:
het IS natuurlijk wel verstandig om widescreen alleen aan te zetten als je ook daadwerkelijk op een breedbeeld-TV zit te hannesen.
Control sensitivity kun je niet aanpassen... Dat is erg jammer.quote:Op donderdag 23 februari 2006 16:13 schreef Xenwolfie het volgende:
[afbeelding]
![]()
![]()
Ik hoor trouwens heel veel mensen dingen zeggen over slechte controlls, maar ik vind ze juist fijn, of ben ik de enigste?![]()
Nee controls zijn prima.... vind ik ook !quote:Op donderdag 23 februari 2006 16:13 schreef Xenwolfie het volgende:
[afbeelding]
![]()
![]()
Ik hoor trouwens heel veel mensen dingen zeggen over slechte controlls, maar ik vind ze juist fijn, of ben ik de enigste?![]()
quote:Op donderdag 23 februari 2006 16:18 schreef BMH het volgende:
[..]
Gamespot noemt exact de zelfde pro's & cons als ik.
Voor gamespot jah.. Ze hebben het eindelijk eens bij het goede eind.quote:
Ja ik begrijp dat je je gelijk wilt halen en een reviewer zoekt die dezelfde score geeft. Feit blijft toch echter dat jij BMX bent en zij Gamespot....quote:Op donderdag 23 februari 2006 19:01 schreef BMH het volgende:
[..]
Voor gamespot jah.. Ze hebben het eindelijk eens bij het goede eind.
BMHquote:Op donderdag 23 februari 2006 19:02 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ja ik begrijp dat je je gelijk wilt halen en een reviewer zoekt die dezelfde score geeft. Feit blijft toch echter dat jij BMX bent en zij Gamespot....Overigens ben ik het meer met de Eurogamer review eens
![]()
Ik smeek je! Ga deze niet hypen. Ik probeer me in te houdenquote:Op donderdag 23 februari 2006 19:00 schreef Chocobo het volgende:
Rogue Galaxy is een RPG van de ontwikkelaar Level 5 die zich niet zomaar op één planeet afspeelt maar, zoals de naam al zegt, op verschillende planeten in een melkwegstelsel.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Meer: http://www.tothegame.com/screenshot.asp?id=4736
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |