quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:33 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Waarom staat die fuckin' DB op de foto? Dennis Gentenaar komt toch pas per 1 juli 2006?
Ja, het einde van het seizoen inderdaad.quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:33 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Waarom staat die fuckin' DB op de foto? Dennis Gentenaar komt toch pas per 1 juli 2006?
Spandoek hing altijd in de goffertquote:Op woensdag 15 februari 2006 15:25 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Waarom Dikke Neus??
Als ik kon kiezen tussen Ajax en NEC lijkt me de keus snel gemaakt...
Meer op Ajax.nlquote:Ajax verwacht op korte termijn de namen van de personen die bewijsbaar betrokken zijn geweest bij de geweldplegingen in Den Haag te ontvangen. Ajax komt samen met de Supportersvereniging Ajax (SVA), Onafhankelijke Fanclub Ajax (OFA) en de Stichting Supportershome tot de volgende extra maatregelen tegen deze geweldplegers:· Een stadionverbod van 10 jaar voor Ajax-wedstrijden, zowel thuis als uit · Het ontzeggen van de toegang tot het supportershome · Het royeren als lid van de supportersverenigingen · Het aanscherpen van de gedragsregels in en rondom het supportershome · Het ontzeggen van de toegang tot de Toekomst, het jeugdcomplex van Ajax
mooi: aanpakken die gastenquote:
Als ajacied had ik ze allemaal ingeruild voor 1 naam, beginnende met een A.quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:50 schreef Houniet het volgende:
MAAR, Veron en Recoba niet tegen Ajax. Dat scheelt al weer een beetje.
Inderdaad, Maarten Stekelenburg is kansloos tegen de 200 km/u kanonskogels van Adriano.quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:51 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Als ajacied had ik ze allemaal ingeruild voor 1 naam, beginnende met een A.
Nee joh, Grygera gaat er wel voorstaan en houd hem tegen met ze kopquote:Op woensdag 15 februari 2006 15:52 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Inderdaad, Maarten Stekelenburg is kansloos tegen de 200 km/u kanonskogels van Adriano.
Anastasiouquote:Op woensdag 15 februari 2006 15:51 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Als ajacied had ik ze allemaal ingeruild voor 1 naam, beginnende met een A.
en eindigt op driano?quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:51 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Als ajacied had ik ze allemaal ingeruild voor 1 naam, beginnende met een A.
Als je ook ziet hoe makkelijk (afgekeurd maar goed) die vrije trap van Adriano tegen Juve in de touwen zat terwijl hij van een redelijke afstand werd genomen en de keeper in feite 'alle tijd' had.quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:52 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Inderdaad, Maarten Stekelenburg is kansloos tegen de 200 km/u kanonskogels van Adriano.
Gewoon gelijk een doodschop geven, dan ben je er gelijk vanafquote:Op woensdag 15 februari 2006 15:54 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Als je ook ziet hoe makkelijk (afgekeurd maar goed) die vrije trap van Adriano tegen Juve in de touwen zat terwijl hij van een redelijke afstand werd genomen en de keeper in feite 'alle tijd' had.
Ver van de goal houden die gast in elk geval en zet gewoon geen muur neer.
Daar ben ik altijd tegen, maar goed, misschien breekt nood wet ditmaal.quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:55 schreef Jasza het volgende:
[..]
Gewoon gelijk een doodschop geven, dan ben je er gelijk vanaf![]()
Als je hem niet correct kan afstoppen moet je dat maar doenquote:Op woensdag 15 februari 2006 15:56 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Daar ben ik altijd tegen, maar goed, misschien breekt nood wet ditmaal.
dit in aanvulling op de strafrechterlijke vervolging neem ik aan?quote:
gelijk in de eerste minuut. Krijg je er vaak nog geeneens een kaart voor of op z'n hoogst geel.quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:55 schreef Jasza het volgende:
[..]
Gewoon gelijk een doodschop geven, dan ben je er gelijk vanaf![]()
Als er niet amateuristisch verdedigd wordt kun je met 2 gelijke spelen best doorgaan hoor.quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:58 schreef HeatWave het volgende:
Ach jongens, we moeten dit maar gewoon als een soort hoogveredelde oefenpot zien hoor. De kans dat we hiervan winnen is zo klein..
Wie bij Ajax zou dat moeten doen? Het zijn allemaal mietjes, niemand heeft een echt leeuwenhart in de huidige selectie, alleen Olaf Lindenbergh zou het kunnen.quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:55 schreef Jasza het volgende:
[..]
Gewoon gelijk een doodschop geven, dan ben je er gelijk vanaf![]()
tja, Stam komt dus net te laatquote:Op woensdag 15 februari 2006 16:00 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wie bij Ajax zou dat moeten doen? Het zijn allemaal mietjes, niemand heeft een echt leeuwenhart in de huidige selectie, alleen Olaf Lindenbergh zou het kunnen.
Ik wil wel ff een masker met de kop van Grygera opdoen en Adriano eruit schoppenquote:Op woensdag 15 februari 2006 16:00 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wie bij Ajax zou dat moeten doen? Het zijn allemaal mietjes, niemand heeft een echt leeuwenhart in de huidige selectie, alleen Olaf Lindenbergh zou het kunnen.
Nu je dit zo schrijft weet ik ook wie Adriano uit de wedstrijd gaat halen...quote:Op woensdag 15 februari 2006 16:17 schreef Houniet het volgende:
Welke keeper kwam toen zo leip in dan, Schumacher of iets toch
Denk dat ie daar een beetje te laat mee is gezien zn leeftijd. Maar misschien als reservekeeper.quote:Op woensdag 15 februari 2006 16:33 schreef numero_uno het volgende:
Jammer had Gentenaar graag terug gezien bij NEC maar eindelijk toch de erkenning van deze uitstekende keeper. En nu weer volledige kansen om via Ajax naar Oranje te gaan
quote:Op woensdag 15 februari 2006 17:04 schreef tha_dark het volgende:
Supportshome gesloten door Cohen, zal al wel langsgeweest zijn maar het gaat hier zo snel dat het niet bij te houden is.
Hier los je de problemen echt mee opquote:Cohen sluit supportershome Ajax
Het Ajax-supportershome bij de ArenA moet dicht. Dat heeft burgemeester Cohen woensdag besloten.
In het clubhuis trof de politie zaterdagavond tientallen wapens en harddrugs aan. De politie onderzocht het supportershome, omdat mogelijk een confrontatie tussen Ajax-fans en ADO-aanhangers op stapel stond.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |