abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_35130963
Githa, net wat de anderen zeggen: gewoon blijven bellen als je het niet vertrouwt! (zei de held )


Hier is de grootste kwaadheid al gezakt. Mijn schoonmoeder belde nog terug om te vragen of ik nog boos was. Ik zei dat ik het allemaal niet zo leuk vond enzo. Ze heeft haar excuses aangeboden en gezegd dat het niet meer zou gebeuren.
(Ik ben dan weer zo een trut die er dan niet te veel over door wil gaan, want anders vind ze me misschien een zeikerd Ik hoop dat Peter er nog wat van gaat zeggen)
pi_35130994
Wat zielig Githa beterschap voor Jordy!

Jessie, als dat een boek met plaatjes en woorden is die samen zinnen vormen bedoelde ik die ja Leuk dat 't zo goed bevalt!

Bar, fijn dat 't kdv leuk was. Ik snap alleen niet waarom 't cb het spelen wil observeren, daar heeft het kdv toch ook genoeg ervaring mee? Je zou denken dat het hen ook wel opvalt als dat afwijkt oid.

Noah wat goed dat je loopt!

LadyS ik zou er ook erg kwaad van worden (en m'n man nog erger, en 't is zijn moeder, dus.... ) Zeker nog wat van zeggen! (Of niet meer laten oppassen voorlopig, als dat kan. )
/edit ik lees net dat ze gebeld heeft.. fijn dat ze haar excuses heeft aangeboden, en 'k hoop dat je nog wat vertrouwen hebt in haar..? is ze jullie standaard-oppas?

Myrthe is ineens met een woordenspurt bezig. Gisteren in de auto kwam ze met 'groen' (met dank aan de stoplichten), vandaag met auto, toet-toet, knie, myrthe (mehmeh) en 'mij'. Gaat ineens heel erg hard! en nu weet ik ook waar ik de dagen vorige week dat ze huilerig en dreinerig was aan mag toeschrijven
  woensdag 15 februari 2006 @ 21:53:03 #113
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_35131288
Hee Poemojn, dan is Luuke denk ik druk op zoek naar Myrthe, die noemt mij de heeeele dag Mehmeh... Kom 's spelen Myrthe, misschien dat 't dan minder wordt.
Fijn LadyS! Het moet natuurlijk ook geen familievete worden. Je hebt iig gezegd wat je ervan vond.
En Thijs, wat een grote man ben je al, dat je zo goed gespeeld en gegeten hebt bij je nieuwe vriendjes!
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
pi_35131443
quote:
Bar, fijn dat 't kdv leuk was. Ik snap alleen niet waarom 't cb het spelen wil observeren, daar heeft het kdv toch ook genoeg ervaring mee? Je zou denken dat het hen ook wel opvalt als dat afwijkt oid.
Ik heb er echt geen idee van Poemojn waarom ze dat zo doen, maar het zal wel
De volgende keer hoop ik er ook bij te kunnen zijn en dat ik meer kan vertellen erover.

Ach ik kom dit foldertje nu tegen in het groeiboekje :

het huisbezoek bij 1,5 jr
de reden waarom ze thuis komen :
* het is bij u thuis rustiger en hebben we meer tijd
*graag zien we het kind een keer in zijn eigen omgeving
*willen met u praten over de zorg die we tot nu toe gegeven hebben en waar we het zonodig nog beter kunnen
*we willen ingaan op de periode die voor u ligt
een peuter stelt veel eisen aan de ouders
opvoeden kan een plezierige ontdekkingsreis zijn, soms is het een moeilijke taak en misschien kunnen wij u daarmee helpen

het bezoek duurt ongeveer een uur, het is de bedoeling dat uw peuter wakker is
als het mogelijk is vinden we het fijn dat beide ouders aanwezig zijn.
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  woensdag 15 februari 2006 @ 22:02:45 #115
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_35131791
Githa, het lijkt me niet makkelijk zo met Jordy. Sterkte.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_35133144
Jordy wat is dit nu? Snel weer een beetje opknappen hoor
Githa sterkte met Jordy en als je het toch niet vertrouwd (nat zoals de anderen zeggen) gewoon blijven bellen. Je kent je zoon zelf het beste en hun geven een standaard antwoord , maar Jordy is geen standaard knulletje. Jordy is Jordy en die is speciaal
  donderdag 16 februari 2006 @ 09:49:50 #117
24188 Belana
kloon van belana
pi_35143846
mijn apekoppie is aan het spelen Met een grote auto en kleine auto's van megablocks. Zo fijn om te zien Ik was van plan beetje op te gaan schieten en naar mijn ouders te gaan, maar nu laat ik hem maar even spelen
stormy waters...
sailin'
pi_35143948
quote:
Op woensdag 15 februari 2006 21:23 schreef Githa het volgende:
Tex, hoe is het vandaag met Noah gegaan ? ... heeft hij al wat meer stapjes durven/kunnen zetten. Als ze het eenmaal door hebben gaat het snel hoor!
Leuk hoor !
Nee nog niet. Maar 's ochtends had ie niet geslapen en 's middags naar kdv waar ie dus wel had geslapen. En 's avonds was ie moe Maar wie weet vandaag, morgen, of volgende week..., We zien wel

Hoe gaat het met Jordy inmiddels? Hoop dat ie snel een beetje opknapt
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  donderdag 16 februari 2006 @ 10:28:28 #119
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_35144835
Githa hoe gaat het nu met Jordy?
Heeft hij nog steeds koorts of is het al (weer) wat minder geworden?
W ~ H ~ T
  † In Memoriam † donderdag 16 februari 2006 @ 10:43:25 #121
81992 Githa
pi_35145146
De koorts is er nog steeds Morgen moeten we toch terug naar het ziekenhuis dus dan vraag ik het wel aan de chirurg.
Uurtje geleden was zijn temp. 38.5 en dat terwijl de medicatie koortsverlagend is. Hij krijgt 12,5 mg terwijl hij eigenlijk maar 11 mg mag aantal kilo's
Dus vind ik die temp. best aan de hoge kant, maar dat kan ook mijn bezorgdheid zijn.
Hij is ook futloos en hangerig en slaapt erg veel.
Eten doet hij slecht tot bijna niet, maar gelukkig heeft hij wel een beker drinken leeg
pi_35145256
Ik kan me je ongerustheid wel voorstellen hoor Githa. Weet niet of die terecht is, maar ik zou ook ongerust zijn.
Arme stoere Jordy...
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_35145345
Ik zou ook nog steeds ongerust zijn hoor Githa.
Denk zelfs dat ik vandaag al terug zou bellen met ze.
pi_35145563
Arme Jordy..
Githa, ik denk dat ik ook vandaag nog even zou bellen.
Dit is nu de tweede dag dat hij koortsig, suf en hangerig is toch? Als je bezorgd bent gewoon doen hoor..
W ~ H ~ T
  † In Memoriam † donderdag 16 februari 2006 @ 10:57:56 #125
81992 Githa
pi_35145572
Ik kan nu wel terug bellen maar zijn temp. is niet boven de 39.5.
Ik heb geen andere klachten als gister en ik denk ook niet dat hun erg veel meer kunnen doen.
Ik ben al blij dat hij wat gedronken heeft, anders had ik zeker wel gebeld. Desnoods een infuus.

Morgen moeten we naar de chirurg en die weet natuurlijk veel beter of die koorts 'normaal' is bij deze operatie en tevens heb je dan die grens van 3 dagen aankijken bereikt.

Ik maak me ook ongerust en ook omdat hij zo futloos is, maar aan de andere kant heeft het ventje natuurlijk erg veel te verduren gehad en de medicatie maakt hem misschien ook wat suffig.

Ik heb met mezelf afgesproken dat ik weer ga bellen zodra hij niet meer drinkt of de koorts over de 39.0 gaat.
pi_35145894
Lijkt me idd ook dat hij best flink stoned van de medicatie kan zijn.
Moest je het eerst even drie dagen aankijken? (had ik niet gezien ) Dan is morgen bij de chirurg ernaar vragen/aankaarten idd wel een goeie ja.

Jordy goed blijven drinken hoor!

Githa vertroetel Jordy maar lekker en geef 'm een dikke knuf van me. Hou 'm maar even goed in de gaten, ik hoop dat de koorts vandaag wat zakt.. Gaat goed komen
W ~ H ~ T
  Moderator donderdag 16 februari 2006 @ 11:11:33 #127
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_35145939
Krijgt hij al iets van antibiotica nu Githa? of iets anders ontstekingsremmend?

Ik zou best angstig zijn, heeft de arts gezegd dat je pas boven de 39,5 mag bellen?, het lijkt mij dat zijn arts dit graag zou willen weten, ik weet niet of ik alleen op verplegend personeel af zou gaan.
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
  † In Memoriam † donderdag 16 februari 2006 @ 11:23:43 #128
81992 Githa
pi_35146279
nee, geen antibiotica.
Hij krijgt diclofinac geen idee of ik het zo wel goed schrijf dat is een koorts en pijn bestrijder.
maar mocht het een ontsteking zijn, is het dan niet zo dat de koorts klimt?

Ik lag vannacht nog te denken of het dit allemaal wel waard is voor het kleine mannetje en dan moeten we nog een keer
  donderdag 16 februari 2006 @ 11:34:13 #129
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_35146557
Och jee Githa, daar zou ik ook als een berg tegenop zien. En je weet natuurlijk wel dat het beter is en wat voor een voordelen het heeft, maar als je er middenin zit...
Die narcose kan hij ook nog lang last van houden, maar het zijn allemaal dingen waar jezelf niet bekend mee bent. En het is jouw kleine mannetje, dus heb je gewoon veel zorgen.

Lishe, lees ik nou weer dat Luuke ziek is? Hoest ze ook veel? Ze pikt natuurlijk veel op op het kdv, maar luister eens naar haar ademhaling. Als je het niet vertrouwt laat je de arts eens luisteren naar haar longetjes of die schoon zijn.
Als je niet lacht, ben je dood.
  donderdag 16 februari 2006 @ 11:50:42 #130
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_35146997
Githa diclofenac is een ontstekingsremmeren pijnremmer in een , en ik kan me alleen maar aanluiten bij de rest vertrouw je het niet vertrouw dan op je gevoel.
Jordy je bent een dapper mannetje
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_35147177
quote:
Op donderdag 16 februari 2006 11:23 schreef Githa het volgende:
Ik lag vannacht nog te denken of het dit allemaal wel waard is voor het kleine mannetje en dan moeten we nog een keer
Een schrale troost misschien: dit was het meest complexe handje toch? Dus hopelijk heeft ie er met het 2e handje wat minder last van. Maar ja het blijft een hele happening natuurlijk Niet teveel aan denken, eerst hier maar weer van opknappen en daarna weer verder zien..
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 februari 2006 @ 12:00:44 #132
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_35147345
De sufheid kan nog van de narcose komen, maar de koorts niet. Als je ongerust bent, bel dan. Nog een halve dag en een hele nacht is best lang... Sterkte!
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  † In Memoriam † donderdag 16 februari 2006 @ 12:07:09 #133
81992 Githa
pi_35147535
Maar eergister en gistermorgen was hij wel gewoon helder. Als het van de narcose is, had hij dan niet toen ook suf moeten zijn ?

Nogmaals ik kan nu het ziekenhuis nog een keer bellen, maar dan krijg ik waarschijnlijk hetzelfde antwoord als gister, omdat er niks veranderd is.
De koorts is nog steeds niet boven de 39.5 geweest.

Evenstar, het staat niet in de bijsluiter dat het een ontstekingsremmer is, maar al het dat wel is...FIJN! alleen maar goed lijkt me.
  † In Memoriam † donderdag 16 februari 2006 @ 12:13:34 #134
7074 moussy
kuttekop
pi_35147732
Githa, je mag ook altijd je apotheek bellen om dingen te vragen over de medicijnen. Tis idd een ontstekingsremmer, maar dat houdt niet in dat er geen ontsteking in zou kunnen zitten, tis weer geen ABkuur. Ik weet niet wat ik zou doen, ik zou iig ook de verhoging/koorts niet vertrouwen.

Jordy kan futloos zijn van de koorts, of "gewoon" pijn, of omdat hij zich geen raad weet met het gips, maar ik zie nu ook dat hij duizelig kan zijn van de diclofenac.
Hoofdpijn, duizeligheid en wazig zien. Dit gaat meestal over als u gewend bent geraakt aan het middel. Er staat wel bij dat dit soms voorkomt als bijwerking.
Je zou er haast een boek over schrijven!
  donderdag 16 februari 2006 @ 12:16:39 #135
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_35147806
Dyclofenac is bij mijn weten ook een ontstekingsremmer Githa. Mijn vriend krijgt die namelijk ook voor zijn hernia. Maar goed.... ik ben geen deskundige op dit gebied, dus als je het zeker wilt weten, zou ik even de huisarts of apotheek bellen.
En lieve Githa, je hebt alle recht om je zorgen te maken om je kleine man, maar ik denk eerlijk gezegd dat het echt best normaal is dat ie zo suffig is. Hij heeft een behoorlijk zware operatie achter de rug en dat is gewoon een heftige aanslag op zo'n klein lijfje. En tuurlijk moet je direct bellen als je het bniet vertrouwd. Jij hebt daar het beste zicht op. Ik hoop gewoon dat je je niet te veel op zit te vreten daar. Sterkte en een dikke kus nogmaals voor jullie!!!
pi_35148130
Githa, fijn dat je morgen weer naar de chirurg moet. Kun je daar je bezorgdheid kwijt, en waarschijnlijk kan hij je geruststellen. Een dikke zoen voor de held, hopelijk is 'ie vandaag af en toe weer lekker helder!

Dutchie, ik stel het steeds uit om naar de huisarts te gaan. Ze heeft steeds iets waarvan ik de reden ook zelf wel weet; buikgriep, tand, verkouden. Maar misschien is jouw tip wel een goed idee. Kijken hoe het morgen staat met mn 'guts', en als ze niet wat beter is dan ga ik gewoon. Beloofd!
O, en leuk; Luuke staat los! Al en tijdje maar ik vergeet het steeds te zeggen. Ze heeft van mijn tante een stoeltje wat zij vroeger al had, daar liep ze vanochtend heerlijk achteraan! Onze kleine grote!
Avatar by VG Cats | Mijn dochters heten Luuke en Lena.
  donderdag 16 februari 2006 @ 12:27:30 #137
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_35148164
Dat was ik!
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
pi_35152254
Githa, van die diclofenac zou Jordy heel suf kunnen worden hoor. Ik heb die medicijnen ook gebruikt voor mijn rug en mijn husby voor zijn nek. Het leek wel of hij stoned was zo duf Dat zijn erg sterke medicijnen dus. En ja Jordy zal zich nu natuurlijk vreselijk ellendig voelen. Dat kan ik me heel goed voorstellen.

Dikke voor Jordy, het moet wel ontzettend zwaar zijn voor zo'n klein mannetje zo'n operatie en zoveel pijn.
  † In Memoriam † donderdag 16 februari 2006 @ 18:15:11 #139
81992 Githa
pi_35159956
Luuke jij ook al... de kleine kindjes worden groot!

Jordy heeft net een danoontje op
Het gaat langzaam wel wat beter geloof ik. de koorts was vanmiddag wat gezakt, waardoor hij ook wat actiever was. Rond 16.00 werd hij weer hangerig en ja hoor, de koorts was ook weer gestegen. Vrij normaal natuurlijk rond de avond.

Ook is goed te merken als zijn medicatie uit begint te werken, dan stijgt zijn koorts gelijk en wordt hij suf en huilerig.
Nu ben ik benieuwd wat ze morgen gaan zeggen in het ZH en helemaal hoe het handje eruit zal zien.

Trouwens bedankt dat jullie steeds weer reageren op mijn posts, nogmaals, het is zo fijn om hier je verhaal kwijt te kunnen en ervaringen te horen van andere.
Bedankt!
pi_35160042
Githa fijn dat je nu ziet hoe het patroon is, medicijnen uit gewerkt koorts omhoog enzo.
Ik vind je super sterk!!
pi_35162755
Isis is al helemaal klaar voor de wintersport! Niet om te skiën maar voor de apres ski
Als het deuntje van de Hi reclame begint gaat ze dansen en met dr handje in de lucht zwaaien
pi_35163818
Githa, dat Danoontje klinkt goed!

Luuke kan los staan dat is knap
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  Jubileum moderator donderdag 16 februari 2006 @ 20:52:41 #143
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_35166218
Githa, of je het kan vergelijken weet ik niet maar Eva heeft ooit 1.5 uur narcose gehad en ze was bij vlagen dagen heel erg suf, en dan weer dagen heel erg wakker. Het heeft wel een week of 3 geduurd voordat we het idee hadden dat alle effecten van de narcose eruit waren.
Ga maar eens na, als je zelf eens narcose hebt gehad hoe lang je er last van houd.

Dat van die koorts dat weet ik niet, maar de sufheid kan dus (deels) door de narcose komen.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_35167947
Jordy, ik vind je een bikkel! Ik hoop dat het snel beter gaat.
pi_35169254
Jordy
Luuke ook al los staan.

Marco heeft Thijs vandaag maar thuis gelaten ivm de verkoudheid en de combinatie slecht slapen.
Het gaat wel al wat beter met Thijs, dus ga er vanuit dat het tegen maandag alwel stukken beter is.
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  vrijdag 17 februari 2006 @ 00:31:08 #146
82456 teig
oh my gow
pi_35174864
Githa, ik heb zelf ook een poos aan de dicloflenac gezeten, en ik merkte dat ik er heel suf en zwabberig van werd. Kon bij vlagen niet meer op mijn benen staan.

Verder heel veel sterkte met je mannetje..... Hij is dapper, maar jij zeker ook!!!!!
  vrijdag 17 februari 2006 @ 09:16:09 #147
3142 m@x
Do, a deer, a female deer
pi_35178971
Hoe gaat het nu met Jordy?

Knap hoor al die losstaande en loslopende kindjes. Bij Kai zit dat er nog even niet in. Meneerm@x is gisteren met hem naar de kinderfysiotherapeut geweest ivm het niet zelf gaan zitten. Zijn onderlichaam blijkt nog hyperflexibel te zijn waardoor hij in ieder geval nog niet in staat is om te lopen. Staan gaat wel, maar niet uit zichzelf. Volgens de fysio heeft zijn lichaam gewoon nog wat extra tijd nodig om zich te ontwikkelen en komt dat stukje vanzelf goed.
Wat betreft het zitten kan hij een bepaalde draai met zijn bovenlichaam nog niet maken. Daar hebben we oefeningen voor meegekregen.
Oops! Did I just roll my eyes out loud?
♥ Huisje, boompje, fietstas ♥
♥ There is no way to happiness, happiness is the way ♥
pi_35179168
m@x, dat klinkt geruststellend, en zijn 't lastige oefeningen of valt dat mee?
githa, hoe is 't met jordy?
luuke, knap!
isis ook al zo aan 't dansen, leuk is dat he.
anna wil de laatste dagen vaak maar 1x per dag slapen... ik vind 't nog veel te vroeg daarvoor! verder kletst ze al zo grappig, en ze is dol op met de bal gooien en erachteraan kruipen, en roept dan voortdurend 'baw!'. (en piet gaat haar dan corrigeren: "nee anna, het is 'baL'". )
met het onderling afpakken van speelgoed gaat 't nu stukken beter. en anna heeft zoveel leuke nieuwe dingen gekregen met d'r verjaardag dat ze zich daar allebei makkelijk mee kunnen vermaken.
  vrijdag 17 februari 2006 @ 09:42:27 #149
3142 m@x
Do, a deer, a female deer
pi_35179450
Anna, je kan lekker gezellig samen met Kai over de "baw" kletsen hoor!

De oefeningen die we hebben gekregen zijn op zich niet moeilijk. We moeten hem voornamelijk met speelgoedjes verleiden om een draai met zijn bovenlichaam te maken. Wat we wel al hebben gemerkt is dat het Kai gefrustreerd raakt tijdens de oefeningen omdat hij ze nu nog niet kan volbrengen. Je kan ook niet uitleggen aan zo'n kleintje dat dat allemaal vanzelf wel komt.

Het is inderdaad geruststellend dat je nu een antwoord hebt op al die mensen die roepen "loopt hij nu nog niet?"
Oops! Did I just roll my eyes out loud?
♥ Huisje, boompje, fietstas ♥
♥ There is no way to happiness, happiness is the way ♥
pi_35179485
M@x fijn dat je nu idd een antwoord hebt!
  vrijdag 17 februari 2006 @ 09:56:17 #151
31820 Martineke
Mama van Maxim en Romijn
pi_35179773
Jordy kleine man, hoe gaat het vandaag met je?

Isis dansen lief meisje

m@x wat geruststellend dat je een antwoord hebt.

Anna de baw is leuk, maxim noemt de bal BA BA BA, als hij hem ziet en 1 slaapje doet maxim ook, meestal van 11.30/12.00 tot 13.30/14.00. maar soms ook weleens minder. en dan trekt hij door tot 20.30
  † In Memoriam † vrijdag 17 februari 2006 @ 10:04:37 #152
81992 Githa
pi_35179984
Jordy is nu met papa naar het ziekenhuis.
Ik wilde zo zo zo graag mee, maar heb de hele nacht de wc omarmt, en nog
Ik ging het echt niet redden om met hem mee te gaan en nu voel ik me zo schuldig, zo alsof ik hem in de steek laat.
Waarom moet ik uitgerekend nu ziek worden!
Gelukkig kon papa met hem mee en ik heb een hele reeks vragen voor hem opgeschreven, maar weet nu al dat ik de helft vergeten ben.
Straks dus wat nieuws.
  vrijdag 17 februari 2006 @ 10:14:30 #153
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_35180257
Githa wat balen dat je ziek bent
Als je nog meer vragen hebt kun je altijd nog terugbellen toch?

Hopelijk heeft de arts goed nieuws
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_35180869
Githa jij ook beterschap, en erug ballen zeg dat je er niet bij kan zijn
M@x fijn dat je nu wat weet, en s6 met de oefeningen

Hier na vaak oefenen is het Thijs dan eindelijk gelukt, om fruit van een vork te eten
De andere keren was hij meer fruit door de woonkamer/keuken aan het gooien en zat hij daarna nog net niet zijn ogen uit te steken.
Maar daarnet ging het zowaar naar zijn mondje
Het fruit erop prikken gaat nog niet, maar dat komt ook wel goed
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  vrijdag 17 februari 2006 @ 11:04:40 #155
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_35181622
Och arme Githa! Meiske, wat een klotetiming van dat K-virus! Snel beter worden!!!
  vrijdag 17 februari 2006 @ 11:07:00 #156
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_35181675
Githa, wat ellendig! Je hoeft je helemaal niet schuldig te voelen, jij kan er niks aan doen. (Al is dat makkelijker gezegd dan gedaan natuurlijk) Beterschap en we hopen op allemaal goede antwoorden!!
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  vrijdag 17 februari 2006 @ 11:09:35 #157
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_35181740
M@x; sowieso heeeeeel irritant dat die mensen er blijkbaar zijn, die roepen: "Loopt ie nu NOG niet?! Hoe ontactisch kun je zijn! Hopelijk werken de oefeningetjes snel en raakt Kai minder gefrustreerd.
  † In Memoriam † vrijdag 17 februari 2006 @ 11:44:09 #158
81992 Githa
pi_35182745
Spooky4u is terug en alles zag er goed uit
Zijn temp. is al minder en hij was een stuk actiever, volgens de arst doen de medicatie hun werk wel en moeten we het gewoon even in de gaten houden.
Hij heeft wel nieuw gips gehad, maar gelukkig nu maar tot de pols en niet zo super breed...Hij kan zijn jas weer aan

Hij heeft gewoon echt 4 vingertjes en een duim nu ik had spooky4u gevraagd om er een foto van te maken die ik maar niet zal plaatsen, ziet er toch best eng uit Nu was het nog wel vreselijk opgezet en zaten er hechtingen en gaasjes enzo maar toch viel het me alles mee.
Dinsdag moet hij weer terug en dan moet wederom het gips eraf, dan gan gaan ze ook de gaasjes tussen de vingers uithalen dus zal het wel pijnlijk voor hem zijn.
Ik zal hem dan de pijnstiller maar geven vlak voor we gaan.

Maar alles ziet er dus nog goed uit! de huid is niet verschoven en niet ontstoken en dat was het ergste wat kon gebeuren nu.
  vrijdag 17 februari 2006 @ 11:49:51 #159
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_35182950
Githa wat fijn!!!
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  vrijdag 17 februari 2006 @ 11:50:26 #160
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_35182971
Wow, wat fijn Githa! Echt super!!!
pi_35183046
goedzo jordy! en beterschap githa!
  Moderator vrijdag 17 februari 2006 @ 11:52:58 #162
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_35183064
Oh wat fijn, lekker ook dat hij zich weer een beetje beter gaat voelen.
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_35183076
Jordy wat fijn nieuw gips 4 vingertjes en een duim
nu snel van de koorts af
Githa en vriendje jullie ook
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  vrijdag 17 februari 2006 @ 12:26:17 #164
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_35184144
Jippie!!!! Goedzo Jordy! Githa, heerlijk voor jullie.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
pi_35184225
oh wat een heerlijk geweldig nieuws voor jullie Githa
Praten zonder iets te zeggen, maar me toch vertellen
dat wat wij hebben, onbreekbaar is...
je avatar vroeg om een wachtwoord en is daarom verwijderd
  vrijdag 17 februari 2006 @ 12:41:05 #166
54058 babyfeet
08-09-2010 Trouwen!!!!!
pi_35184630
oh wat geweldig om te horen githa
  Redactie Frontpage / Spellchecker vrijdag 17 februari 2006 @ 12:46:21 #167
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_35184815
Jordy, kanjer dat je er bent Heerlijk dat alles er zo goed uitziet!
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_35185268
Githa goed nieuw!! En heel slim van de foto, zodat je het zelf ook kon zien!!
Jordy je bent een stoer ventje
  † In Memoriam † vrijdag 17 februari 2006 @ 14:01:18 #169
7074 moussy
kuttekop
pi_35187640
Jaah, goed berichten
Je zou er haast een boek over schrijven!
  vrijdag 17 februari 2006 @ 14:16:37 #170
31820 Martineke
Mama van Maxim en Romijn
pi_35188161
wat fijn dat het goed gaat met Jordy en Githa beterschap
  vrijdag 17 februari 2006 @ 14:34:45 #171
3142 m@x
Do, a deer, a female deer
pi_35188780
Goedzo jordy
Oops! Did I just roll my eyes out loud?
♥ Huisje, boompje, fietstas ♥
♥ There is no way to happiness, happiness is the way ♥
pi_35189506
Thijs is daarstraks weer uit zijn bedje geklommen en naar beneden gevallen, en helaas met een houten vloer dreunt dat best wel wat na.

Thijs had een bloedneus-blauwe kaak, maar na een dikke knuffel, schone luier en wat sap kruipt hij alweer de hele woonkamer door, dus dat gaat weer goed.
Wel is hij nog steeds lekker verkouden, mag het alleen niet schoonmaken zonder ruzie
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
pi_35189722
sjonge, die thijs toch! is het mogelijk om een paar spijlen uit z'n bed te halen bar? zodat hij er op een veiliger manier uit kan klimmen?
pi_35194566
hebben we al naar gekeken en dat gaat niet helaas.
Ach misschien leert hij de volgende keer wat voorzichtiger te zijn
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  vrijdag 17 februari 2006 @ 19:29:57 #175
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_35199714
Wat goed dat t' bij Jordy zo goed gaat

oef, dat lijkt me schrikken bar! Ik ben blij dat er hier wel een paar spijlen uit zijn (ik ben trouwens een spijl kwijt ) Ze is er dan wel nooit uitgeklommen, maar deed wel pogingen daartoe.. Nu klimt ze gewoon in en uit bed door dat gat. (behalve als de klamboe dicht is, dan kruipt ze er niet door.... Das 's morgens dus wel makkelijk )
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_35202033
denk achteraf dat het mede mijn schuld is geweest, dat Thijs weer uit zijn bed gevallen is.
doordat hij nog verkouden is, staat het matrasje aan het hoofdeind ietsjes hoger dan de rest.
de de meest logische plek, waar Thijs met "gemak"overheen kan klimmen....
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  vrijdag 17 februari 2006 @ 21:17:45 #177
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_35203061
Jordy!
Githa, wat een opluchting.

Bar, dat kun je jezelf niet teveel aanrekenen. Maar tips genoeg lijkt me.
Léon kan er alleen uit klimmen als hij geen slaapzak aan heeft. Met slaapzak probeert hij het gelukkig niet eens.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_35203159
Githa heel fijn dat alles goed gaat!!!! Jordy is echt een megakanjer hoor

Bar wat zul jij geschrokken zijn. En een blauwe kaak oef dat zal morgen nog wel wat meer zeer gaan doen. Kus voor jou en Thijs!
De jan lul van het geheel.
Alles is gaan hangen, behalve me lach :)
Kutsch; tussen kut en kitsch
Het voelt heerlijk!!!!
  vrijdag 17 februari 2006 @ 21:24:05 #179
31820 Martineke
Mama van Maxim en Romijn
pi_35203257
Maxim is gekrabt door de poes t zat er een keer in natuurlijk, maxim doet altijd eerst superlief kroelen met de poes, dan gaat hij zich uitsloven en slaat hij de poes. ik haal hem dan weg en zeg duidelijk NEE, dat werkt wel op dat moment
. nu was maxim met de poes bezig en hij sloeg dus weer, gaat papa lachen ipv nee zeggen sja dat was reactie genoeg voor maxim om het nog eens te doen, en toen was de poes t zat, krabte hem zo in zn gezicht nu heeft hij 2 krassen onder zn oog.

Thijs niet meer klimmen hoor,doet erg au. erop
  vrijdag 17 februari 2006 @ 21:27:43 #180
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_35203372
thijs en maxim doen jullie wel voorzichtig
Engaging Infinite Improbability Drive..
  vrijdag 17 februari 2006 @ 21:32:56 #181
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_35203526
Kan je niet een matras naast zijn bedje neer leggen Bar?
pi_35214625
M@x, dat zal toch een rustiger gevoel geven dat de fysio het allemaal wel goed ziet komen!


Jordy, fijn dat je je wat beter voelt knul.En Githa, beterschap voor jou ook.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_35216001
nog 1 dagje
Praten zonder iets te zeggen, maar me toch vertellen
dat wat wij hebben, onbreekbaar is...
je avatar vroeg om een wachtwoord en is daarom verwijderd
pi_35217633
En dan is Dylan al een dreumes

Djulian zegt nu gericht mama
Rick wou hem gister op bed leggen, maar ik werd geroepen door Djulian, boven stond hij bij de trap: Mama maaaamaaaa. En toen ik de trap op kwam werd hij helemaal blij
  zaterdag 18 februari 2006 @ 13:06:20 #185
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_35218196
M@x fijn dat je nu iig weet of dat er iets aan de hand is

Moeten jullie soms ook zo lachen als je kind iets doms overkomt Jolie is soms zo druk aan het spelen en doen en gaat dan wel eens keihard onderuit. Maar ze staat dan echt op alsof er niks aan de hand is en gaat meteen weer door met wat ze aan het doen was. Alsof Duplo van de kamer naar de keuken brengen echt een hele belangrijke taak is
  zaterdag 18 februari 2006 @ 13:08:18 #186
24188 Belana
kloon van belana
pi_35218249
Liam heeft dat op het moment met een wagen van megablocks, de blokjes moeten eruit en dan er allemaal weer in en dan er weer uit en dan er weer in.... gaat maar door en idd, als ie dan valt (wat nogal vaak voorkomt met onze op zijn tenen lopende kluns) dan doet ie ook net of er niks aan de hand is grappig zijn ze
stormy waters...
sailin'
  zaterdag 18 februari 2006 @ 13:09:02 #187
24188 Belana
kloon van belana
pi_35218274
Liam begint nu, naast het tellen, ook het ABC op te zeggen
stormy waters...
sailin'
  zaterdag 18 februari 2006 @ 13:11:55 #188
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_35218351
Ja en dan zo'n gezicht trekken van eeeuh ik ga bijna huilen maar ja maar ja ik ben zo druk.

Jolie veegde gister d'r neus schoon met d'r hand en zei nog geen seconde later, kom, handje?
  zaterdag 18 februari 2006 @ 13:12:17 #189
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_35218363
Het ABC hoe komt hij daar dan bij?
  zaterdag 18 februari 2006 @ 13:37:03 #190
24188 Belana
kloon van belana
pi_35219141
Nou, wij hebben van heel kleins af aan al verteld wat de letters op de Avent fles waren en dat heeft ie altijd altijd leuk gevonden, dus alle letters waren altijd de A. Nu staan er op zo'n speelding van hem "ABC" en nu begint ie dat dus te zeggen. Niet dat ie weet wat wat is ofzo hoor, zo is het niet! Maar hij vind dat gewoon leuk. Onze oppas is ook altijd aan het tellen met hem met een telraam
stormy waters...
sailin'
  zaterdag 18 februari 2006 @ 15:05:43 #191
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_35221794
Hihi, of dan spelen ze onder tafel (want 'tent') en dan vergeten ze weer dat ze daar niet onder kunnen staan en dan hoor je een harde 'tok' en vervolgens 'o..'. Verder niets.
Als je niet lacht, ben je dood.
  zaterdag 18 februari 2006 @ 15:35:10 #192
24188 Belana
kloon van belana
pi_35222762
hier horen we dan "ow....dombooooo"
stormy waters...
sailin'
  † In Memoriam † zaterdag 18 februari 2006 @ 19:35:32 #193
81992 Githa
pi_35230932
Ochjeetje, Thijs uit bed gevallen... op het landen moet je nog even oefenen
Een hele dikke zoen

Maxim poesjes vinden slaan ook helemaal niet leuk...niet meer doen hoor ook voor jou een zoen op je wond

Liam zegt het ABC je bent toch pas 2 geworden.... jemig wat een rappe jongen.

Djulian zegt 'mama' wat een heerlijk geluid he Anitra straks zou je willen dat hij het woord 'mama' nooit hadden geleerd

Met Jordy gaat het weer stukken beter hij is weer vrolijk en kan ook weer reuze driftig zijn
Vandaag is hij super verwend met cadeaus, hij leek wel jarig maar wat mij betreft allemaal dik verdiend, mijn kleine held
Ik heb de engefoto met zijn 'losse' vingertjes al wel 20x bekeken, maar voor mij is het gewoon een mooie foto. Ik hoop ook zo dat het er straks helemaal mooi uitziet.
Ohw, en hij kan weer los lopen ook hij heeft zijn 'nieuwe' balans al gevonden zo snel als ze zijn.
Vandaag mocht hij ook even mee naar de supermarkt, maar mensen kijken en mompelen wel van 'oooooh, dat kleintje heeft zijn arm gebroken, wat zal die moeder in godsnaam met hem hebben uitgevoerd '
Mijn vriend zei heel nuchter dat hij van de piste is gevallen met skieen en dan weten ze niet of ze nou moeten lachen of niet.
  zaterdag 18 februari 2006 @ 19:38:01 #194
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_35231023
Githa Wa kunnen mensen toch vreselijke conclusies trekken meteen...
Wel fijn dat het zo goed gaat met Jordy!
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  zaterdag 18 februari 2006 @ 19:53:00 #195
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_35231583
quote:
Op zaterdag 18 februari 2006 19:35 schreef Githa het volgende:
Vandaag mocht hij ook even mee naar de supermarkt, maar mensen kijken en mompelen wel van 'oooooh, dat kleintje heeft zijn arm gebroken, wat zal die moeder in godsnaam met hem hebben uitgevoerd '
Volgens mij dénk je dat ze dat zeggen. Maar idd sommige mensen.
Gelukkig pakt Jordy de draad gewoon weer op. Wat een dappere vent.
En zijn ouders ook.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_35235081
githa, fijn dat 't zoveel beter gaat. knap hoor jordy, dat je de draad alweer zo snel oppakt!

anna kan sinds vandaag achter de loopkar (zo'n blokkenkar) lopen en vindt 't prachtig. met de bochtjes heeft ze nog wel wat hulp nodig maar verder vind ik het er al erg handig uitzien allemaal.
pi_35235701
Githa goeie opmerking van je vriend!!!! En Jordy is echt een stoere

Bix wat leuk!!!! Nog ff en dan loopt ze los als ze de smaak zo te pakken heeft.

Jans is hier nog steeds op en af ziek. Echt moedeloos word ik ervan voor haar. Ze heeft veel hoofdpijn, zit steeds vol, heeft koorts, en dan weer niet en dan weer wel. Ze ziet zo wit als een doek, superzielig.
Van de week bij de dokter geweest (plaatsvervanger)
Volgende week terug komen bij mijn eigen huisarts (gelijk een dubbele afspraak ook voor mezelf ) En dan maar eens een afspraak gaan maken bij een kno. Het gaat wel erg slecht zo de laatste tijd. Ik wil ook een echo laten maken van haar hoofjde. Volgens mij heeft ze gewoon een bijholte ontsteking ofzo. Ze zit in dr neus zo vol en die hoofdpijn.
Ze ligt nu bijna elke nacht tussen ons in. Ik kan dr dan niet in dr eigen bedje laten met pijn. En ze slaapt tussen ons in dan wel. Ze wil dan gewoon lekker geknuffelt worden. En overdag zit ze ook veel op schoot. Ik mis mijn ravottende peutertje.
De jan lul van het geheel.
Alles is gaan hangen, behalve me lach :)
Kutsch; tussen kut en kitsch
Het voelt heerlijk!!!!
pi_35236355
arme jans!!! ik hoop echt dat het nu snel afgelopen is met al die klachten (geldt ook voor jouzelf jessie). want dit is echt niet leuk meer zeg. beterschap!
  zaterdag 18 februari 2006 @ 21:50:56 #199
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_35236441
Wat zielig Jessie. Dat doet zo'n zeer! Beterschap en sterkte voor jullie

Anna leuk en zo knap al.

Jolie heeft sinds ze soms zo weinig eet zo'n moeite met poepen ;X het is heel hard en ik vind het zielig. Vanavond toen ik het badje liet vollopen zat ze ineens op een emmertje te poepen in de badkamer! 'ooh ooh olie poep!' (een kleine bakje waar ik altijd vieze kleren in water in doe) heel knap maar ook zo sneu. En ik moest kotsen ze mag echt nog heel lang niet zindelijk worden, ik moet me hier echt op voorbereiden. Ze voelde zich daarna duidelijk beter, nu maar hopen dat het weer normaal wordt nu ze wat beter eet!
pi_35236768
hihi lb vond je het zo vies dan? of was je er erg van geschrokken misschien? ik vind 't ook heel knap van jolie! (en ik zou blij zijn als piet weer eens wat meer interesse toonde in wc/potje of desnoods een emmer want ik vind dat poepluiers verschonen juist veel onsmakelijker als ze ouder worden).
  zaterdag 18 februari 2006 @ 22:08:01 #201
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_35237109
Ja ik vind poep echt zo vies, ook van mijn eigen kind (ja het kan echt) als het in die luier zit is het enkel dichtvouwen en afvegen. Dit is echt veel goorder. Jolie weet wel hoe het moet, kijkt het af bij de oppas maar ze snapt nog niet wanneer ze moet natuurlijk. Dus ze zit vaak voor de lol er op, ze vindt het interessant. Maar ja na vanavond ipv dat ik juichend naast d'r zit moet ik kotsen maar toen ik d'r later een compliment gaf was ze het al vergeten volgens mij. 'Nee poep. Nie mij' dus
pi_35237202
Jordy stoere kerel !!!
Janneke beterschap
Anna leuk he stappen
Djulian goed zo ...


Thijs ziet er gehavend uit, een korst op zijn neus, rode neus en dan zielig staande oogjes, waar zo nu en dan ook het snot uit komt.
Het slapen gaat gelukkig weer wel, dus Thijs komt weer beetje aan zijn rust toe, en wij ook
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  zaterdag 18 februari 2006 @ 22:15:37 #203
30488 coolbabe
My little pwny
pi_35237411
Tom heeft allemaal nieuwe trucen geleerd, en ik geloof niet dat ik er heel blij mee ben
Hij springt steeds overal van af. En dan niet van de drempel of de stoeprand, nee; van de bank of de eetstoelen Zo hóóg! Het gaat wel steeds goed maar ik moet er niet aan denken wat er kan gebeuren als hij verkeerd terecht komt :-/
Hij kan zichzelf nu ook (razendsnel) uitkleden en het aankleden gaat ook best goed. Hij kan al tellen en weet hoe hij zijn naam moet stempelen
Bestaat er ook een soort knopje om de tijd stil te zetten? Hij gaat veel te hard!
Aan de manier waarop zij op haar bezem zat, zag ik dat ik met een nymfomane heks te maken had.
  zaterdag 18 februari 2006 @ 22:32:16 #204
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_35238026
Oeh Coolbabe, heftig! en je naam stempelen lief!
  zaterdag 18 februari 2006 @ 22:34:40 #205
24188 Belana
kloon van belana
pi_35238108
Wat goed zeg van Tom!! Echt knap!
stormy waters...
sailin'
  zaterdag 18 februari 2006 @ 22:49:11 #206
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_35238758
Tom!
En zieke kindjes..
LB, Saskia had/heeft ook best moeite met poepen (ze moet er tenminste echt haar best voor doen). Vruchtensap drinken scheelt al best wat

Saskia heeft vandaag voor 't eerst ook op de wc gepoept.. (tot vandaag wist ze maar niet goed wat ze daar mee aan moest) maar aangezien ze nog behoorlijk 'in' de wc hangt met die minibilletjes van d'r (nee, ze wil geen bril-verkleiner) en 't was dunnig/plakkerig.. Ze zat behoorlijk onder Liggend schoonmaken is dan een stuk handiger dan staand En ik ga ff zacht, vochtig toiletpapier kopen.

Komende week ga ik nog eens goed die luier van 't middagslaapje bekijken, maar de afgelopen dagen was die steeds droog (ze plast voor ze 'm aankrijgt en zodra ze wakker is ook weer). Anders kan ik die ook wel laten zitten binnenkort. 's Nachts zit d'r luier nog echt bomvol, dus dat gaat nog niet werken
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  zaterdag 18 februari 2006 @ 23:05:23 #207
24188 Belana
kloon van belana
pi_35239623
* Belana nog steeds onder de indruk is van saskia
stormy waters...
sailin'
  zaterdag 18 februari 2006 @ 23:44:20 #208
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_35240989
quote:
Op zaterdag 18 februari 2006 23:05 schreef Belana het volgende:
* Belana nog steeds onder de indruk is van saskia
je bent niet de enige.. ik ook nog dagelijks

Vanmiddag op een kinderverjaardag trok 't ook wel bekijks.. en dan ben ik ook wel bere-trots op d'r
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  zaterdag 18 februari 2006 @ 23:45:19 #209
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_35241023
En terecht!
  zaterdag 18 februari 2006 @ 23:46:45 #210
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_35241066
't is zelfs zo erg dat ze niet meer onder de douche wil plassen.. dan moet ze per se op de wc zitten..
en als ze een luier aanheeft maakt dus niks uit.. Zeggen dat ze 't in die luier mag doen werkt niet.. Luier moet uit en ze moet op de wc.. (zo handig als ze d'r slaapzak al aanheeft om te gaan slapen )
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_35241180
echt super van saskia!!!
  zondag 19 februari 2006 @ 08:23:36 #212
24188 Belana
kloon van belana
pi_35247016
quote:
Op zaterdag 18 februari 2006 23:46 schreef E.T. het volgende:
't is zelfs zo erg dat ze niet meer onder de douche wil plassen.. dan moet ze per se op de wc zitten..
en als ze een luier aanheeft maakt dus niks uit.. Zeggen dat ze 't in die luier mag doen werkt niet.. Luier moet uit en ze moet op de wc.. (zo handig als ze d'r slaapzak al aanheeft om te gaan slapen )
Niet gaan klagen nou he
stormy waters...
sailin'
  zondag 19 februari 2006 @ 13:21:24 #213
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_35251714
Ik denk dat Noah weer oorontsteking heeft Hij zat de laatste dagen weer enorm aan zn oren te frutten, en hij heeft nu ook koorts/verhoging en is helemaal zieligjes enzow...
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  zondag 19 februari 2006 @ 13:33:21 #214
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_35252179
Noahtje, wat zielig!
pi_35253382
noah... ai!! beterschap jochie! piet lijkt ook wat last van z'n oren te hebben, maar de ene keer wel en de andere keer niet. ik spray maar veel met neusspray en verder kijken we 't nog even aan. ik ging es even googlen wat je zoal kunt doen tegen oorpijn en moest erg lachen om de 'www.omaweetraad.nl' tips. zeer uiteenlopend maar ook zeer onaanbevelenswaard volgens mij. (variërend van 'blaas sigarettenrook in 't oor' tot 'stop een knoflookteentje in 't oor'). volgens de iets verantwoordere apothekers-site moet je juist niks in 't oor stoppen, ook geen watje omdat dat alleen maar extra risico op ontsteking geeft (kan pluisjes achterlaten).
  zondag 19 februari 2006 @ 16:37:36 #216
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_35257705
Oei Noah. Beterschap jongen.

E.T. volgens mij vieren jullie vandaag Saskia's verjaardag toch? Veel plezier nog!
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_35260878
Isis is weer eens verkouden. Slaapt dus erg moeilijk , maar oke als ze nu s'avonds nog even flink huilt halen we dr er toch even uit. Neusje schoonmaken met daro en een beetje drinken en knuffelen doet wonderen. En dan weer lekker terug in bed.
Verder lijkt ze de laatste paar dagen oost-indisch doof , steeds daaraan gaan zitten waar ze niet aan mag zitten en niet op of omkijken. Weg pakken helpt niet want het volgende moment gaat er dood leuk weer op af. Vind het wel eens moeilijk hoe ik dr dan moet aanpakken en vraag me af wat andere mama's doen.
In de box zetten is voor mij geen optie , ik wil de box niet als strafmaatregel gaan gebruiken.

Verder is ze ineens een stuk knuffeliger geworden , wil vaak even op schoot en kruipt dan soms even helemaal tegen je aan , maar niet te lang hoor... (helaas haha).
Ze begint steeds meer klanken na te doen , zo is de tafel al "ta" en als ze iets ziet is het "da" .
Vanmiddag was ze moe en had ze even geslapen , haar deur heeft raampjes erin zitten en we stonden even naar binnen te kijken terwijl ze in bed zat met dr rug naar ons toe.
Ze keek op een gegeven moment achterom en begon meteen naar ons te zwaaien
  Hoofdredactie Fotografie zondag 19 februari 2006 @ 18:28:04 #218
95752 crew  Chell
Kluns
pi_35261716
quote:
Op zaterdag 18 februari 2006 19:53 schreef dutchie het volgende:

[..]

Volgens mij dénk je dat ze dat zeggen. Maar idd sommige mensen.
Nou, dat zou ik toch niet te hard zeggen hoor Dutch. Mijn halfbroertje is toen ie nog geen jaar was een keer van de bank gevallen en verkeerd terecht gekomen. Armpje gebroken en dus in het gips. En je krijgt dus echt serieus soms héle rare blikken en ook héle rare reacties
pi_35266280
Mensen hebben al snel hun mening klaar hoor... Zielig gewoon.

Zag het gisteren in een andere situatie... Jongetje van 4 was zijn mama kwijt. Van buitenlandse afkomst. We waren er al zeker een kwartier bij hem en geen moeder te vinden. Politie ondertussen gebeld en toen die gearriveerd was komt er iemand voorbij lopen en begint het al van "heb je je woordenboek wel bij je?" En "ja buitenlanders , die letten nooit op hun kinderen." "zijn moeder had er vast al te veel moest van hem af" Zielig gewoon voor zo'n kind om op te groeien met zulke opmerkingen. (Oke moeder was er uiteindelijk ook niet echt van onder de indruk dat ze dr zoon kwijt was )
  zondag 19 februari 2006 @ 20:36:26 #220
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_35267227
quote:
Op zondag 19 februari 2006 14:11 schreef bixister het volgende:
noah... ai!! beterschap jochie! piet lijkt ook wat last van z'n oren te hebben, maar de ene keer wel en de andere keer niet. ik spray maar veel met neusspray en verder kijken we 't nog even aan. ik ging es even googlen wat je zoal kunt doen tegen oorpijn en moest erg lachen om de 'www.omaweetraad.nl' tips. zeer uiteenlopend maar ook zeer onaanbevelenswaard volgens mij. (variërend van 'blaas sigarettenrook in 't oor' tot 'stop een knoflookteentje in 't oor'). volgens de iets verantwoordere apothekers-site moet je juist niks in 't oor stoppen, ook geen watje omdat dat alleen maar extra risico op ontsteking geeft (kan pluisjes achterlaten).
Noah was dit weekend bij mijn ouders logeren en daar hebben ze ook lekker zijn neus gesprayed idd. Zij hebben hem niet echt aan zijn oor zien frutten, ik de dagen daarvoor wel. Dus hopelijk helpt het...

Zat me wel al af te vragen of het niet voorkomen worden, oren goed schoonhouden, of zoiets. Maar oren te vaak schoonmaken is ook niet goed dacht ik, dus tja.
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')