Jezus, lees je eens in of zo.quote:Op woensdag 15 februari 2006 08:24 schreef PabloEscobar het volgende:
boh ik ben dik genaaid ik kan geen xbox live spelen heb geen credit card....en ik wou xbox live komende donderdag of vrijdag halen.....pfff balen
Pre-paid cards moeten er zijn, ik geloof dat zelfs een bankoverschrijving mogelijk is tegenwoordig.quote:Op woensdag 15 februari 2006 08:24 schreef PabloEscobar het volgende:
boh ik ben dik genaaid ik kan geen xbox live spelen heb geen credit card....en ik wou xbox live komende donderdag of vrijdag halen.....pfff balen
tsja dan kan je elke jaar zo'n xbox live pakket gaan kopen voor 60 euro...al is het zelfde als je met credit card betaald.quote:Op woensdag 15 februari 2006 08:25 schreef Retuobak het volgende:
Je kunt gewoon Xbox Live op zonder credit card hoor
Ik heb er ook geen en ik heb gewoon gold, ik heb gewoon zo'n pre-paid card gehaald voor 12 maanden live.
Nou eens in het jaar extra de deur uit voor zo'n kaart vind ik geen rampquote:Op woensdag 15 februari 2006 08:29 schreef PabloEscobar het volgende:
[..]
tsja dan kan je elke jaar zo'n xbox live pakket gaan kopen voor 60 euro...al is het zelfde als je met credit card betaald.
Wat doe je moeilijk zegquote:Op woensdag 15 februari 2006 08:29 schreef PabloEscobar het volgende:
[..]
tsja dan kan je elke jaar zo'n xbox live pakket gaan kopen voor 60 euro...al is het zelfde als je met credit card betaald.
slimmer om dan die goedkope pakketjes af te wachten, ik had vlak voor ik een 360 kocht een Splintercell 2 live pakketje van 30 euro geregistreerdquote:Op woensdag 15 februari 2006 09:09 schreef twi het volgende:
[..]
Wat doe je moeilijk zegAls je het zo'n probleem vindt om elk jaar een Live pakket te kopen, dan koop je er toch zes tegelijk?
Zit je de komende zes jaar goed
Ja, dat wilde ik ook, maar toen had ik m'n oude Xbox al verkochtquote:Op woensdag 15 februari 2006 09:12 schreef Gamedemon het volgende:
slimmer om dan die goedkope pakketjes af te wachten, ik had vlak voor ik een 360 kocht een Splintercell 2 live pakketje van 30 euro geregistreerd
Must Have dusquote:Op woensdag 15 februari 2006 09:16 schreef Chocobo het volgende:
Ghost Recon Advanced Warfighter will be for the Xbox 360 what Rainbow Six 3 was for the Xbox.
Coole special van GR3,.... heel inet staat er vol van trouwens !
http://previews.teamxbox.(...)anced-Warfighter/p1/
Must buy iddquote:Op woensdag 15 februari 2006 09:16 schreef Chocobo het volgende:
Ghost Recon Advanced Warfighter will be for the Xbox 360 what Rainbow Six 3 was for the Xbox.
Coole special van GR3,.... heel inet staat er vol van trouwens !
http://previews.teamxbox.(...)anced-Warfighter/p1/
Logisch eigenlijk anders had iedereen die oude goedkope pakketjes gekocht.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:15 schreef twi het volgende:
[..]
Ja, dat wilde ik ook, maar toen had ik m'n oude Xbox al verkocht
Achterlijk dat die kaartjes niet backwards compatible zijn. Maar goed, wat is wel backwards compatibile bij deze consoleHalo 2 krijgen ze niet eens goed voor elkaar
Ja nou iedereen voor zich maar ik ga voor deze. Er zit ook coop op lees ik net + MP voor 16 man. Coop lijkt me dus echt fantastisch..... Gamespot, IGN en TeamXbox schrijven erg lovend.... krijg er echt zin in !quote:
Weer lekker elkaar afknallen enzoquote:Op woensdag 15 februari 2006 09:20 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ja nou iedereen voor zich maar ik ga voor deze. Er zit ook coop op lees ik net + MP voor 16 man. Coop lijkt me dus echt fantastisch..... Gamespot, IGN en TeamXbox schrijven erg lovend.... krijg er echt zin in !
Ik vind coop leuker dan tegen elkaar maar hoe dan ook.... spel bied erg veel online opties. Wat mij betreft mag begin maart komenquote:
Alsof Microsoft daar zo rouwig om is. Die paar mensen die verder kijken dan hun neus lang is en zo nu en dan bij de Mediamarkt kijken wat zij in de aanbieding hebben zorgen er echt niet voor dat ze minder X360-Live pakketten produceren/verkopen aan leveranciers. Denk zelfs dat het alleen maar goed is voor Microsoft wanneer er veel mensen goedkoop zo'n actiepakketje kopen. Hoe meer Live gamers, hoe meer succes. Dat er van de 10 net eentje is die de helft heeft betaald, dat boeit ze dan niet echt, lijkt me.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:20 schreef Gamedemon het volgende:
Logisch eigenlijk anders had iedereen die oude goedkope pakketjes gekocht.
Online niet, maar in de SP heb je ze wel, Maar dat is al erg genoeg, voor DE Xbox titel bij uitstek die zou moeten werken.quote:En je hebt halo 2 nu zelf ook wat langer gespeeld en frame drops gegeten?
Co op was ook altijd prima bij de vorige delen dus ik verwacht niet anders bij dit deel.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:25 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ik vind coop leuker dan tegen elkaar maar hoe dan ook.... spel bied erg veel online opties. Wat mij betreft mag begin maart komen![]()
Je zou echt die diverse handson moeten lezen Gijs..... volgens mij staat je naam op dit spel !quote:
Vlgs mij niet, maar de hype is te sterk.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:29 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Je zou echt die diverse handson moeten lezen Gijs..... volgens mij staat je naam op dit spel !
Is die co-op een hele walkthrough van de SP? Want anders is het natuurlijk weinig nieuws t.o.v. Ghost Recon 2, die ook geen hond hier heeft gespeeld.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:25 schreef Chocobo het volgende:
Ik vind coop leuker dan tegen elkaar maar hoe dan ook.... spel bied erg veel online opties. Wat mij betreft mag begin maart komen![]()
Veel te sterk voor een Ghost Recon game, wat op de consoles toch geen al te grote serie is.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:29 schreef Bastard het volgende:
[..]
Vlgs mij niet, maar de hype is te sterk.
RB6 heb ik ook de SP niet eens aangeraaktquote:Op woensdag 15 februari 2006 09:29 schreef twi het volgende:
[..]
Is die co-op een hele walkthrough van de SP? Want anders is het natuurlijk weinig nieuws t.o.v. Ghost Recon 2, die ook geen hond hier heeft gespeeld.
Geen idee.... wordt mijn eerste Ghost Recon game ! Ik zie wel,.... het lijkt me iig erg cool !quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:29 schreef twi het volgende:
[..]
Is die co-op een hele walkthrough van de SP? Want anders is het natuurlijk weinig nieuws t.o.v. Ghost Recon 2, die ook geen hond hier heeft gespeeld.
ik was toen ook de enige (?) die ghost recon 2 had gespeeld van heel fok volgens mijquote:Op woensdag 15 februari 2006 09:29 schreef twi het volgende:
[..]
Is die co-op een hele walkthrough van de SP? Want anders is het natuurlijk weinig nieuws t.o.v. Ghost Recon 2, die ook geen hond hier heeft gespeeld.
Nee, ik verwacht weinig van de online ervaring van Ghost Recon 3, zeker niet van m'n Friends list.
Kijken wat next gen consoles doenquote:Op woensdag 15 februari 2006 09:30 schreef twi het volgende:
[..]
Veel te sterk voor een Ghost Recon game, wat op de consoles toch geen al te grote serie is.
Tsja, begrijp de lovende woorden wel.. tis het mooiste spel tot nu toe op deze zo nieuwe 360. En zet dat af tegen het huidige aanbod..quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:30 schreef twi het volgende:
[..]
Veel te sterk voor een Ghost Recon game, wat op de consoles toch geen al te grote serie is.
Heb 'm ook gehad, en gijsje79 ook. Maar heb 'm nooit met een van jullie gespeeld. Ja, eventjes met DinoPK, en die co-op was inderdaad wel geinig, maar dat waren ook gewoon aparte leveltjes a la Splinter Cell: Chaos Theory co-op.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:31 schreef Gamedemon het volgende:
ik was toen ook de enige (?) die ghost recon 2 had gespeeld van heel fok volgens mij
Maarja ik zie het wel met GRAW
Juist daarom vind ik co-op SP-campaign leuk. Speel je tenminste eens een spel als deze SP uit. Want voor RS3 heb ik ook nooit de moeite genomen om verder te komen dan level 2. Maar Full Spectrum Warrior co-op was dan wel weer erg tof.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:31 schreef Bastard het volgende:
RB6 heb ik ook de SP niet eens aangeraakt
Ik beloof drugs vrij te spelen dan met jequote:Op woensdag 15 februari 2006 09:34 schreef twi het volgende:
[..]
Maar Full Spectrum Warrior co-op was dan wel weer erg tof.
Jij had em ook 3 maanden na de release ofzo toen die al doodgebloed was voor mij.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:34 schreef twi het volgende:
[..]
Heb 'm ook gehad, en gijsje79 ook. Maar heb 'm nooit met een van jullie gespeeld. Ja, eventjes met DinoPK, en die co-op was inderdaad wel geinig, maar dat waren ook gewoon aparte leveltjes a la Splinter Cell: Chaos Theory co-op.
[..]
Had de review versie van de PS2, grappig spelletje alleen teveel irritante bugs (vijanden die door bergen proberen te schieten om je te raken enzoquote:Op woensdag 15 februari 2006 09:31 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
ik was toen ook de enige (?) die ghost recon 2 had gespeeld van heel fok volgens mij
Maarja ik zie het wel met GRAW
Mijn voorkeur gaat toch echt uit naar BF2, dit is gewoon veel te serieus. Leuk dat het er prachtig uit ziet, maar het lijkt mij echt zo'n "Er is geen echt goede online shooter voorhanden dus ik koop GR3 maar" game.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:32 schreef Bastard het volgende:
Tsja, begrijp de lovende woorden wel.. tis het mooiste spel tot nu toe op deze zo nieuwe 360. En zet dat af tegen het huidige aanbod..
Ben er nog steeds niet helemaal kapot van, maar ja als je MP wil gamen met fokkers dan moet je wel eens wat water bij de wijn doen misschien.. dan maar geen BF.
Was ook anders, ander verhaal, andere engine, andere ontwikkelstudioquote:Op woensdag 15 februari 2006 09:38 schreef Gamedemon het volgende:
PS2 versie scheen ook anders te zijn voor zover ik weet
Het backtracken om je te vinden zorgde wel voor een hele extra dimensie in die gamequote:Op woensdag 15 februari 2006 09:35 schreef Bastard het volgende:
Ik beloof drugs vrij te spelen dan met je
"Waar ben je?"
"Geen idee eigenlijk"
Mwah ik vond de eerste ghost recon fantastisch, 2de ook erg vet alleen die AI was afentoe super irritant.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:40 schreef twi het volgende:
[..]
Mijn voorkeur gaat toch echt uit naar BF2, dit is gewoon veel te serieus. Leuk dat het er prachtig uit ziet, maar het lijkt mij echt zo'n "Er is geen echt goede online shooter voorhanden dus ik koop GR3 maar" game.
Aan de hand van de eerdere games, hoeveel die werden gespeeld en hoe die gameplay in elkaar zat, kan je denk ik toch wel een beetje oordelen over deze game. Ook gezien 't feit dat Ubi meerdere franchises in het actie/FPS genre heeft. Als ze te veel van het GR-concept (langzaam, tactisch, grote velden) af gaan wijken wordt het een RS-kloon. En al die potjes duren zo ontzettend lang, waardoor ik vermoed dat het gewoon niet echt aan zal slaan.
Ghost Recon 2 vond ik al redelijk anders spelen dan deel 1 en sinds wanneer duren potjes BF2 niet ontzettend lang?quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:40 schreef twi het volgende:
[..]
Mijn voorkeur gaat toch echt uit naar BF2, dit is gewoon veel te serieus. Leuk dat het er prachtig uit ziet, maar het lijkt mij echt zo'n "Er is geen echt goede online shooter voorhanden dus ik koop GR3 maar" game.
Aan de hand van de eerdere games, hoeveel die werden gespeeld en hoe die gameplay in elkaar zat, kan je denk ik toch wel een beetje oordelen over deze game. Ook gezien 't feit dat Ubi meerdere franchises in het actie/FPS genre heeft. Als ze te veel van het GR-concept (langzaam, tactisch, grote velden) af gaan wijken wordt het een RS-kloon. En al die potjes duren zo ontzettend lang, waardoor ik vermoed dat het gewoon niet echt aan zal slaan.
Bij BF heb ik meer het idee dat het instant action is, dan bij Ghost Recon. Potjes Halo 2 konden ook een half uur duren, maar het was wel een half uur vol actie.quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:49 schreef Tain het volgende:
Ghost Recon 2 vond ik al redelijk anders spelen dan deel 1 en sinds wanneer duren potjes BF2 niet ontzettend lang?
Ja precies.. en bij GR kun je ergens gaan liggen.. "hee een mannetje..plop"quote:Op woensdag 15 februari 2006 09:58 schreef twi het volgende:
[..]
Bij BF heb ik meer het idee dat het instant action is, dan bij Ghost Recon. Potjes Halo 2 konden ook een half uur duren, maar het was wel een half uur vol actie.
Zag in de multiplayer movies dat het erg op Rainbow Six leek met FPS mode en third person opties.... geen hud voor MP trouwens. Wel in de SP en COOP uiteraard.... down hier maar eens wat ! http://games.teamxbox.com(...)d-Warfighter/#moviesquote:Op woensdag 15 februari 2006 10:19 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ja precies.. en bij GR kun je ergens gaan liggen.. "hee een mannetje..plop"
BF ben je gewoon meer mee bezig.. en geen stinkHUD
maar ja....
Mooie screens! Lijkt me wel een toffe gamequote:Op woensdag 15 februari 2006 11:16 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Zag in de multiplayer movies dat het erg op Rainbow Six leek met FPS mode en third person opties.... geen hud voor MP trouwens. Wel in de SP en COOP uiteraard.... down hier maar eens wat ! http://games.teamxbox.com(...)d-Warfighter/#movies
Hier zie je dat MP mode wat simpeler is dan al de hud poespas uit de SP en Coop
[afbeelding]
[afbeelding]
Mij lijkt BF2 weer meer van hetzelfde.... voornamelijk fraggen en een SP die je niet aanraakt, maar dat zullen anderen weer van GR denken. Liever meer tactiek en overweging dan rennen en fraggenVoertuigen besturen is wel een pre in BF2 trouwens
Dat wat Twi zegt vind ik een beetje onzin.... "oh er is geen goede shooter dus wel halen GR3 maar". Eerlijk is eerlijk.... spel kan toch hartstikke goed zijn? Als BF2 eerder was uitgekomen was ik waarschijnlijk nog voor GR3 gegaan. Ik check echter wel eerst de reviews want echt 100% zeker is het niet dat ik deze haal.... misschien scoort het spel wel erg slecht maar daar heb ik mijn twijfels over.
Neequote:Op woensdag 15 februari 2006 11:16 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Zag in de multiplayer movies dat het erg op Rainbow Six leek met FPS mode en third person opties.... geen hud voor MP trouwens. Wel in de SP en COOP uiteraard.... down hier maar eens wat ! http://games.teamxbox.com(...)d-Warfighter/#movies
360 versie heeft geen wapenmodels in first person.quote:Op woensdag 15 februari 2006 11:16 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Zag in de multiplayer movies dat het erg op Rainbow Six leek met FPS mode en third person opties.... geen hud voor MP trouwens. Wel in de SP en COOP uiteraard.... down hier maar eens wat ! http://games.teamxbox.com(...)d-Warfighter/#movies
Hier zie je dat MP mode wat simpeler is dan al de hud poespas uit de SP en Coop
[afbeelding]
[afbeelding]
Mij lijkt BF2 weer meer van hetzelfde.... voornamelijk fraggen en een SP die je niet aanraakt, maar dat zullen anderen weer van GR denken. Liever meer tactiek en overweging dan rennen en fraggenVoertuigen besturen is wel een pre in BF2 trouwens
Dat wat Twi zegt vind ik een beetje onzin.... "oh er is geen goede shooter dus wel halen GR3 maar". Eerlijk is eerlijk.... spel kan toch hartstikke goed zijn? Als BF2 eerder was uitgekomen was ik waarschijnlijk nog voor GR3 gegaan. Ik check echter wel eerst de reviews want echt 100% zeker is het niet dat ik deze haal.... misschien scoort het spel wel erg slecht maar daar heb ik mijn twijfels over.
Daarom zijn het ook pc screensquote:Op woensdag 15 februari 2006 12:42 schreef BMH het volgende:
[..]
360 versie heeft geen wapenmodels in first person.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |