quote:Op zondag 12 februari 2006 13:49 schreef SCH het volgende:
Mazzelaars
quote:Op zondag 12 februari 2006 13:49 schreef MrDoegewoon het volgende:
die van Ajax spelen in een team wat niet loopt maar zijn indivueel wel goed.
ach bij ajax gaat hij er ook niks van bakkenquote:Op zondag 12 februari 2006 13:48 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Eeuwig zonde dat Klaas vertrokken is bij PSV...![]()
Ja hequote:Op zondag 12 februari 2006 13:49 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Mark speelt in een goedlopend team waar ie trouwens amper speelt, die van Ajax spelen in een team wat niet loopt maar zijn indivueel wel goed. En het gaat erom dat van Basten de basis 11 oproept die een goed team vormen.
Tsja, zo diep zit het ook bij sommige Ajax supporters die iets tegen Feyenoord hebben. Het komt overal voor.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:50 schreef DeeBee het volgende:
damn, die gast op de tribune met dat '200% anti Ajax' shirt...het zit echt zo diep bij sommigen, echt ongelofelijk gewoon![]()
Schijnt een mooi schot te zijn geweest.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:51 schreef Badabingea het volgende:
Mooi goal?
Verdedeging lag open..Klaas schuift hem van ongeveer 20 meter in de linkerhoekquote:Op zondag 12 februari 2006 13:51 schreef Badabingea het volgende:
Mooi goal?
Urby, Sneijder en Maduro. Die worden nu meegesleept in dit slechte Ajax, maar zijn indivueel gewoon goed hoor, dat hebben Maduro en Sneijder al laten zien in Oranje.quote:
ja maar om dan in zo'n shirt te gaan zitten ipv het shirt van je eigen club, in je eigen stadion is wel heel sneuquote:Op zondag 12 februari 2006 13:50 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Tsja, zo diep zit het ook bij sommige Ajax supporters die iets tegen Feyenoord hebben. Het komt overal voor.
Vanavond bij Talpaquote:Op zondag 12 februari 2006 13:51 schreef DeTolk het volgende:
filmpje van goal KJH?
Volgens mij start Van Bommel de laatste tijd gewoon in de basis hoorquote:Op zondag 12 februari 2006 13:49 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Mark speelt in een goedlopend team waar ie trouwens amper speelt, die van Ajax spelen in een team wat niet loopt maar zijn indivueel wel goed. En het gaat erom dat van Basten de basis 11 oproept die een goed team vormen.
meisje?quote:
Als ze zo goed waren, hadden ze dit team op sleeptouw genomen. Het valt individueel allemaal best mee hoor, helaas.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:52 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Urby, Sneijder en Maduro. Die worden nu meegesleept in dit slechte Ajax, maar zijn indivueel gewoon goed hoor, dat hebben Maduro en Sneijder al laten zien in Oranje.
Lopend tussen drie ADO spelers in, van ver buiten de zestien, rollertje over de grond. Niet spectaculair, maar wel een goede goal voor een spits.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:51 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Schijnt een mooi schot te zijn geweest.
Jij wel dan?quote:Op zondag 12 februari 2006 13:52 schreef Tomhoog het volgende:
[..]
Volgens mij start Van Bommel de laatste tijd gewoon in de basis hoor![]()
En over dat andere kan jij niet oordelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |