Kijk, een beginnend miljonairquote:Op donderdag 9 februari 2006 21:24 schreef Esc het volgende:
Kun je dat mailklikken niet automatiseren?
Ja dat zijn klootzakken die bergen geld beloven, maar als je meedoet met een survey dan lig je er vaak bij de derde vraag al weer uit "omdat je helaas niet tot de doelgroep behoort". Omdat je toevallig net niet een loon van 3x modaal hebt die je verdient in een specifieke bedrijfsbranche en dan alleen 's avonds van 22 tot 23 uur met een iPod op je hoofd. Bijvoorbeeld.quote:
Met Geldrace ben ik hooguit 10 sec per dag bezig.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 03:28 schreef LSDsmurf het volgende:
Allemaal tijdverspilling IMO. Voor die paar tientallen eurotjes die je om de zoveel maand misschien krijgt steek je er veel te veel tijd in.
Doe ik ook wel eens aan mee, maar ik sluit me aan bij wat er gezegd is over het beloven van bergen met geld. Dit topic herinnert mij eraan dat ik dat nu ga opzeggen.quote:
Jaquote:Op zaterdag 11 februari 2006 17:30 schreef AnnekeM het volgende:
[..]haha.. is goed hoor.. laten we via de mail contact hebben hierover..
![]()
Ja tuurlijk, maak er maar direct een doodbloedtopic vanquote:Op zondag 12 februari 2006 13:09 schreef Five_Horizons het volgende:
Off topic geneuzel en vooral de debiele spam-posts verwijderd.
Heeft ze ook al een penisvergroter voor je besteld ?quote:Op donderdag 9 februari 2006 21:41 schreef Xcalibur het volgende:
mijn moeder doet dat, 1x per dag even op wat mails klikken en je hebt weer wat verdiend...
het schiet niet echt op ofzo natuurlijk, maar na een tijdje heb je toch zo bij allemaal 50 euro staan ofzo
Yepquote:Op maandag 13 februari 2006 09:41 schreef kanaiken het volgende:
Hoe krijg je dat uitbetaald? Gewoon op je rekening gestort?
Nu weet ik van wie ik die link heb via fok! Ik Had op je link geklikt en mij aangemeld leek mij wel leuk. maar iemand had slechte recenties via kassa gehoord hierover dat het oplichters zijnquote:Op vrijdag 10 februari 2006 10:33 schreef Adagio het volgende:
MoneyMiljonair is wel okay trouwens, mn eerste uitbetaling heb ik al gehad en m'n tweede komt er al weer aan. Het gaat niet echt hard, maar wel gestaag. En ze betalen vlot, da's ook een pluspunt
Ik heb er al een keer van uitbetaald gekregen, vrij snel ook zelfs, ik geloof al binnen een week!quote:Op maandag 13 februari 2006 12:28 schreef berney het volgende:
[..]
Nu weet ik van wie ik die link heb via fok! Ik Had op je link geklikt en mij aangemeld leek mij wel leuk. maar iemand had slechte recenties via kassa gehoord hierover dat het oplichters zijn
Wat zijn referrals?quote:Op donderdag 9 februari 2006 22:18 schreef _superboer_ het volgende:
Ik ben er nu ook een tijdje mee bezig... Het belangrijkste is dat je veel (!!) referrals krijgt, zodat het verdienen automatisch gaat. Ik verdien nu zo'n 30 euro per maand, met niks doenToch altijd handig...
Ik lees de mails niet eens, wat ik doe is het volgende:quote:Op maandag 13 februari 2006 12:53 schreef Lucille het volgende:
Ik zou eerst eens uitrekenen hoeveel tijd je kwijt bent aan het doorlezen van die emails en dus wat je uurloon is. Ik ben bang dat je schrikt hoe laag het is. Op dat moment moet je de afweging maken of dat het wel waard is.
hoeveel tijd spendeer je aan die ¤12,50? 5 minuten? 5 uur? 5 dagen? 5 weken?quote:Op maandag 13 februari 2006 13:10 schreef Dwaashaas het volgende:
[..]
Ik lees de mails niet eens, wat ik doe is het volgende:
Oeh, mailtje van Geldrace, scroll direct naar onderen, klik op het varkentje, een link wordt geopend die ik meteen sluit en hop 2 cent verdient. Al met al 6 sec per mail (hooguit).
Maar nogmaals, het is geen vetpot, maar als je eenmaal aan de 12,50 zit is dat een leuk extra-tje voor 'niks' doen.
Ligt er helemaal aan of je actief refferals (mensen die zich namens jou inschrijven op geldrace of andere 'miljonair'-sites) werft. Op mijn sig na doe ik niet actief aan werving. Dus dat zal even duren voor ik aan de 12,50 zit. Ik denk dat het wel 5 maanden kan duren. Maar goed, wat is nou 6 sec. per mail op een hele dag..quote:Op maandag 13 februari 2006 13:16 schreef berney het volgende:
[..]
hoeveel tijd spendeer je aan die ¤12,50? 5 minuten? 5 uur? 5 dagen? 5 weken?
Dan is 12,50 weinig vooral als het lang duurt voor je er bent.quote:Op maandag 13 februari 2006 13:21 schreef Dwaashaas het volgende:
[..]
Ligt er helemaal aan of je actief refferals (mensen die zich namens jou inschrijven op geldrace of andere 'miljonair'-sites) werft. Op mijn sig na doe ik niet actief aan werving. Dus dat zal even duren voor ik aan de 12,50 zit. Ik denk dat het wel 5 maanden kan duren. Maar goed, wat is nou 6 sec. per mail op een hele dag..
Tja, als ik non-stop zou moeten klikken om 12,50 te krijgen is het weinig, maar voor af en toe even tussendoor is het in mijn ogen goed te doen.quote:Op maandag 13 februari 2006 13:55 schreef berney het volgende:
[..]
Dan is 12,50 weinig vooral als het lang duurt voor je er bent.
Klik maar in mijn sigquote:Op dinsdag 14 februari 2006 11:26 schreef Neef het volgende:
hoevaak verveel je je wel niet.....effe klikken en klaar, hebbie weer wat te doen...toch?
kan iemand die links hier neerzetten.ajb
Ach of het valt onder de noemer promotie....quote:Op dinsdag 14 februari 2006 11:37 schreef Dwaashaas het volgende:
Links worden (terecht) gezien als spam, maar als je even goed naar de sigs kijkt van sommige posters in dit topic zul je er ook wat vinden.
Verdien nu snelquote:Op dinsdag 14 februari 2006 21:01 schreef woeeiiii het volgende:
Ik doe mee met EuroClix en VerdienNuSnel, na 2 jaar klikken heb ik zon 30 euro bij elkaar
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |