Vét,quote:Op dinsdag 9 mei 2006 23:49 schreef Poerkie het volgende:
Ben vanmiddag het nieuwe gebouw ingegaan om te kijken. Helemaal met de lift naar de negende verdieping. Mooi uitzicht, maar het gebouw is van binnen nog niet echt klaar. Enorm kaal, omdat alles nog ingericht moet worden, maar veel kantoortjes zijn al wel bezet. Eén lift heeft nog houten platen aan de binnenkant zitten, de leuningen van de trappen hebben nog leidingisolatie er omheen zitten. En de muren zijn niet afgewerkt, maar gewoon glad beton. Ook zijn de trappen veel steiler en smaller dan in D of E. Op zich was het niet lelijk van binnen, maar ik had er meer van verwacht.
Hij is nog niet opgeleverd.quote:Op woensdag 10 mei 2006 00:16 schreef Jaguarized het volgende:
Ik dacht dat het gewoon een publiekelijk toegankelijk gebouw was?
stoer, ga ik ook doen!quote:Op woensdag 10 mei 2006 00:03 schreef Poerkie het volgende:
Ik ben gewoon naar binnen gelopen. Drie keer gehad dat iemand vroeg of we iets zochten, maar dan zeg je gewoon dat je even rondkijkt en dan loop je verder.
Ik heb nog een foto gemaakt tussen de 8e en 9e verdieping op een trap:
[afbeelding]
Ze hebben langs beide muurzijden geulen gegraven voor wat dan ook. Ik weet niet of dat voor het atrium is.quote:Op woensdag 10 mei 2006 19:31 schreef Jaytonism het volgende:
Nog steeds helemaal niets mee gebeurt. Begin van atrium tussen A & E is ook nog niet begonnen.
De oude kantine staat nog, volgens mij wordt em dat dit schooljaar niet meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |