quote:
Lijkt met dat je een eind komt met 2.8 en 80mmquote:Op maandag 6 november 2006 17:32 schreef Robertje het volgende:
Daar gebruik ik hem niet echt voor. Maar ik heb gehoord dat dit wel zo is.
Ik heb alle tijd hoor. Het is niet dat deze lens weg moet ivm aanschaf andere lens ofzo.quote:Op woensdag 8 november 2006 07:21 schreef Matness het volgende:
[..]
meer een kwestie van niet zo'n groot budget
Ik weet niet hoe een Canonlens met dit bereik is. Omdat ik niet met Canon werk. Volgens mij zijn de Canonlenzen wel beter. Dit is gewoon een leuke lichtgevoelige lens. Hij is best wel scherp en geeft goede kleuren.quote:Op woensdag 8 november 2006 11:31 schreef Elefes het volgende:
[..]
Lijkt met dat je een eind komt met 2.8 en 80mm
Wat is de kwaliteit van de lens, goed scherp en mooie kleuren? Of zit je bij een originele Canon lens toch net ietsje beter wat dat betreft (als het aan jou ligt)?
Het is voor een Nikon, niet goed opgeletquote:Op woensdag 8 november 2006 11:43 schreef Robertje het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe een Canonlens met dit bereik is. Omdat ik niet met Canon werk. Volgens mij zijn de Canonlenzen wel beter. Dit is gewoon een leuke lichtgevoelige lens. Hij is best wel scherp en geeft goede kleuren.
Kloptquote:Op woensdag 8 november 2006 12:02 schreef Elefes het volgende:
[..]
Het is voor een Nikon, niet goed opgelet![]()
(Het lijkt me zo heerlijk om alles 2.8 te hebben om mee te fotograferen..).
Mwah, 2.8 is een beetje lichtzwak (als je met oude lenzen werkt).quote:Op woensdag 8 november 2006 12:02 schreef Elefes het volgende:
[..]
Het is voor een Nikon, niet goed opgelet![]()
(Het lijkt me zo heerlijk om alles 2.8 te hebben om mee te fotograferen..).
quote:Op maandag 20 november 2006 11:10 schreef PoseidonVS het volgende:
Ik heb een flits/omgevings -lichtmeter hier liggen en doe er eigenlijk niet veel mee.
Ik heb er geen doos of originele handleiding bij. Wel heb ik een uitgeprintte als het goed is en een .pdf versie.
Ook zit er een klein barstje in het scherm.
[[url=http://www.loggerdanlog.nl/fotolog/images/crw_1890b.thumb.jpg]afbeelding][/url]
Ik zou hem graag ruilen voor een starters studioflitsset (á la Falcon Eyes SS-110B) of ¤180,-
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |