Zie je, dat was ook een opvallend bericht: Alicia Keys ging acteren.quote:Op donderdag 9 februari 2006 22:55 schreef ranja het volgende:
Hm, volgens imdb speelt Alicia Keys inderdaad in een van zijn films. Verder kan ik niet vinden wie je bedoelt.
een reeds verschenen film of een nog uit te komen film zoals Bukgeit zei?quote:Op donderdag 9 februari 2006 22:55 schreef ranja het volgende:
Hm, volgens imdb speelt Alicia Keys inderdaad in een van zijn films. Verder kan ik niet vinden wie je bedoelt.
Een film uit 2006, dus zal nog wel uit moeten komen.quote:Op donderdag 9 februari 2006 22:58 schreef peaceman het volgende:
[..]
een reeds verschenen film of een nog uit te komen film zoals Bukgeit zei?
9 februari 2006quote:Op donderdag 9 februari 2006 22:58 schreef ranja het volgende:
Bij Scott Weiland staat op imdb niks na 2003.... en helemaal niks als acteur
In dat geval: Bukgeit +2quote:Op donderdag 9 februari 2006 22:59 schreef ranja het volgende:
[..]
Een film uit 2006, dus zal nog wel uit moeten komen.
Die bedoel ik. Hier nog een bericht erover:quote:Op donderdag 9 februari 2006 22:59 schreef ranja het volgende:
[..]
Een film uit 2006, dus zal nog wel uit moeten komen.
- inderdaad, Post Production is de status (Smokin' Aces de titel)
Narc... ik heb laatst nog met die film in m'n virtuele handen gestaan, in een online dvd-winkel. Was goedkoop, en werd her + der goed besproken, maar ik heb 't niet zo op Liotta. Is 't de moeite waard?quote:Op donderdag 9 februari 2006 22:56 schreef peaceman het volgende:
De titel was NARC ( nummer van Interpol)
De bewuste zanger is Scott Weiland
Veel plezier nog en tot morgen
![]()
Nee, buk had vanmiddag al als tip gegeven dat het stadgenoten van The Killers zijn.quote:Op donderdag 9 februari 2006 23:06 schreef ranja het volgende:
Arctic Monkeys toch niet? (Dancefloor -> Disco)
Ik ook niet, maar iig niet in Engeland. 't Zijn Amerikanen.quote:Op donderdag 9 februari 2006 23:11 schreef ranja het volgende:
Ja maar ik weet niet waar die wonen.
Clap Your Hands Say Yeah! ?quote:Op donderdag 9 februari 2006 23:12 schreef bukgeit het volgende:
Er zit ook nog een uitroepteken in de lange naam van deze band. Die zanger heeft een Clockwork Orange-hoofd, vind ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |