Vaak hebben verkrachters 'gewoon' vrouw en kinderen, inderdaad. Sommige mensen hier weten echt niet waar ze het over hebben... verkrachting heeft maar zelden slechts en alleen iets met seks te maken.quote:Op woensdag 8 februari 2006 21:22 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
De meeste verkrachtingen vinden plaats in de relationele sfeer, en/of door bekenden....
Bovendien zijn verreweg de meeste verkrachters geen zielepoten die niet aan de vrouw raken.
Het is ze ook meestal niet om de sex te doen, maar om de macht.
Whahahahahahaha KNEUS !!quote:Op woensdag 8 februari 2006 21:12 schreef Castlevania het volgende:
[..]
hoe meer buitenlanders hoe meer verkrachtingen
zie:
Muslim Rape Epidemic in Sweden and Norway - Authorities Look the Other Way
http://fjordman.blogspot.(...)c-in-sweden-and.html
Wist jij nog niet dat alles wat op internet staat echt waar is?quote:Op woensdag 8 februari 2006 21:39 schreef Stikstof-tri-iodide het volgende:
[..]
Whahahahahahaha KNEUS !!
Zo zo een blog, dat is een heel erg betrouwbare bron, petje af !
maarja een kutuser zoals jij is nog te dom om te poepen, dus we verwachten heus niet van je dat zelf met fatsoenlijke argumenten komt![]()
Neen.quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:50 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Weet je dat het een vreemd krakend geluid maakt als je met volle kracht aan een man zijn scrotum trekt?.
Je gaat het uitproberen?quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:03 schreef k_i_m het volgende:
Ik zou er geen geld op inzetten als ik jou was.
Hoe denk je dat ik aan deze nuttige informatie ben gekomen?quote:
Het gaat zo snel allemaal, je was er in totaal niet op voorbereid, het overkomt je gewoon en als je terugvecht kan dat heel naar aflopen.quote:Op woensdag 8 februari 2006 19:27 schreef pberends het volgende:
Weer een incident: Vrouw verkracht na pech met fiets
Mijn vraag is waarom vrouwen zich zo makkelijk laten verkrachten. Hebben ze nooit van "bijten" gehoord, of het indrukken van de oogkassen (gegarandeerd succes) of iets dergelijks gehoord? Zijn er nog andere tips voor vrouwen?
Grappig.quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:17 schreef karelsdomain het volgende:
ik denk dat vrouwen overrompeld zijn door de man(verkrachter), en
dat ze daardoor niet weten wat ze te doen staat,
ze zijn daarbij ook fysiek niet echt sterker dan mannen,
dus ja het enigste wat ze kunnen doen is hun nagels in de
verkrachter te zetten. dat denk ik..
Hoe wil je dat doen als iemand alle lucht uit je slaat en je zo om je oren slaat dat je sterretje ziet, in dat moment van geen lucht hebben je omdraait, pas op hoor, er gaat meer dan je denkt als je niet zo geeft om lekker en leuk....quote:Op woensdag 8 februari 2006 19:50 schreef Pumatje het volgende:
pcies, goed topic dit, ik snap dat nooit....
ik bedoel :\
het blijft een gat... waar zijn pik inmoet..
kruis je benen? No job?
moet ie zijn handen gebruiken om je benen uit mekaar te halen, Hops,
zwakke plek A. Zijn ballen
zwakke plek B. oogkassen, hops vingers erin
zwakke plek C. Overal.. tanden in , hops. ..tot bloedens toe bijten..altijd effectief.
De grootste kans om verkracht te worden loop je als meisje voor je 16de levensjaar door familie of mensen die kind aan huis zijn....quote:Op woensdag 8 februari 2006 21:18 schreef voodoo_x het volgende:
Wat doe je als vrouw ook alleen op zo'n plek waar het kan gebeuren....
Je weet dat er van mongolen rond lopen die geen vrouw kunnen krijgen,
en waarvan de meeste hoeren nog zoiets van hebben dat ze het geld ook weer niet
zo hard nodig hebben.......
En het is een plicht als man om je vrouw, vriendin of dochter niet alleen door donkere steegjes
of afgelegen fietspaden of waar dan ook te laten gaan!
Ga jij je dochter van 17 lekker s'nacht over straat laten in de stad dan alleen????quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:34 schreef k_i_m het volgende:
Een avondklok? Dat vind ik ietwat overdreven.
Juist dat laatste bij jou, ontbreekt er nogal aan.quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:17 schreef karelsdomain het volgende:
ik denk dat vrouwen overrompeld zijn door de man(verkrachter), en
dat ze daardoor niet weten wat ze te doen staat,
ze zijn daarbij ook fysiek niet echt sterker dan mannen,
dus ja het enigste wat ze kunnen doen is hun nagels in de
verkrachter te zetten. dat denk ik..
Denk dat als je het eens meemaakt je het geen zwaar overtrokken gedoe vindquote:Op woensdag 8 februari 2006 22:44 schreef Vassili_Z het volgende:
Al die heisa rond verkrachtigen, zwaar overtrokken gedoe. Een vrouw kan best zonder gevaar s'avonds laat de straat op zonder dat er haar wat overkomt. Alleen omdat de media er meer aandacht aan besteed wil nog niet zeggen dat verkrachtingen meer aan het voorkomen zijn.
Net als met criminaliteit, mensen voelen zich onveilig op straat terwijl de criminaliteitscijfers tot een dieptepunt zijn gedaald.
OMFGquote:Op woensdag 8 februari 2006 19:55 schreef schatje het volgende:
[afbeelding]
Niet vergeten uit te doen voor je vriendje![]()
.
Ik denk dat er vroeger evenveel vrouwen werden verkracht als nu, zo niet veel meer. Sterker nog, ik denk dat het laten we zeggen in de Middeleeuwen een stuk onveiliger was om je als dame alleen over straat en in het bos te wagen.quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:38 schreef erodome het volgende:
[..]
Ga jij je dochter van 17 lekker s'nacht over straat laten in de stad dan alleen????
Uiteindelijk is het een soort van avondklok, want je kan niet meer veilig alleen op straat s'avonds, zeker in de stad niet.
Dat besefte ik me pas geleden weereens erg goed, manlief moest wat servers wegbrengen en wij gingen mee, eigenlijk was ik van plan even met de kleine naar de geitenboerderij in het amsterdamse bos te gaan, maar helaas liep alles een beetje erg uit waardoor ik in het donker zou komen daar en met de geitenboerderij dicht, nu dacht ik bij mezelf, ach heb een zaklamp, bos lopen bij donker is erg leuk zelfs, deed ik vroeger erg graag(tot grote afschuw van mijn ouders).
Maar tegelijk dacht ik, shit nee dat kan niet, loop met kind, heb geen grote hond meer aan mijn zijde, het is gewoon dom om dat te doen.
Dat is gewoon balen, iets waarvan ik erg hou kan ik niet meer met goed fatsoen doen, niet zonder serieus een gevaar te lopen, die beperking voelde ik best toen even...
Volgens mij zijn zieke geesten van alle tijden...quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:48 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik denk dat er vroeger evenveel vrouwen werden verkracht als nu, zo niet veel meer. Sterker nog, ik denk dat het laten we zeggen in de Middeleeuwen een stuk onveiliger was om je als dame alleen over straat en in het bos te wagen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |