'Mevrouw, kunt U de dader omschrijven?'quote:Op woensdag 8 februari 2006 19:55 schreef eL. het volgende:
Met een 9mm op iemands slaap of gewoon een sterk pleidooi, zeggen de meeste vrouwen niet veel meer hoor (behalve k_i_m).
Daar ligt het probleen dan ook, als je op zo'n moment gaat overwegen wat je kunt doen heb je al veloren. Wil je een aaval (of het nu gaat om alleen geweld of ook verkrachting) van je af kunnen slaan moet je gelijk in bruut geweld kunnen ontsteken. Mannen zijn daar gewoon veel beter in dan vrouwen, de meeste vrouwen zullen in zo'n situatie volledig dicht slaan en alles willoos ondergaan.quote:Op woensdag 8 februari 2006 19:37 schreef fee-tje het volgende:
Met 80 kilo man, die vaak veel gespierder is dan jij, bovenop je doe jij ook niks meer hoor.
Vaak lig je al omver voor je het weer, dan valt er weinig meer te schoppen en te krabben. En je moet er ook maar net aan denken op zo'n moment, tis niet alsof je rustig de tijd hebt om je opties te overwegen.
Ach El, als ik een stoer mannetje van achteren grijp en een mes op zijn keel zet, dan trekt ie mijn ballen er toch gewoon afquote:Op woensdag 8 februari 2006 19:55 schreef eL. het volgende:
[..]
Er zijn meerdere gaten natuurlijk. Kietel in d'r zij en je stopt hem in d'r mond als ze lacht.
[..]
Dat hier nooit iemand op gekomen is hè ?
.
Met een 9mm op iemands slaap of gewoon een sterk pleidooi, zeggen de meeste vrouwen niet veel meer hoor (behalve k_i_m).
quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:06 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ach El, als ik een stoer mannetje van achteren grijp en een mes op zijn keel zet, dan trekt ie mijn ballen er toch gewoon af.
Dat werd net als ultieme oplossing aangedragen, dus dan moet het werkenquote:
[godfather mode]quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:06 schreef heiden6 het volgende:
De dader doet een aanbod wat je gewoon niet kunt weigeren.
Op zich snap ik je redenatie, maar waarom krijg ik zo'n rare smaak in mn mond als jij het zegt?quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:12 schreef Youssef het volgende:
Vraag'k me eigenlijk ook af, die broek gaat toch niet zomaar omlaag...
Nee, ik zeg het nietquote:Op woensdag 8 februari 2006 20:14 schreef HassieBassie het volgende:
[..]
Op zich snap ik je redenatie, maar waarom krijg ik zo'n rare smaak in mn mond als jij het zegt?
Step aside, Butch.quote:Op woensdag 8 februari 2006 19:58 schreef RemcoDelft het volgende:
HELAAS staat er hier nog geen standaard-straf: "castratie" op dit misdrijf. Bij voorkeur PulpFiction stijl met een shotgun.
aaaaaghhhquote:Op woensdag 8 februari 2006 19:55 schreef schatje het volgende:
[afbeelding]
Niet vergeten uit te doen voor je vriendje![]()
.
Weet je dat het een vreemd krakend geluid maakt als je met volle kracht aan een man zijn scrotum trekt?quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:44 schreef TheDon1985 het volgende:
Lagere spiermassa, lager lichaamsgewicht, laten zich makkelijk overrompelen door (onverwachts) geweld, mindset is doorgaans ongeschikt voor gevechtssituaties, etc...
Zeg nou zelf... Hoe intimiderend kan de gemiddelde vrouw zijn. Zelfs wanneer een vrouw zelf als eerste een fysieke confrontatie opzoekt, maakt dat nauwelijks meer indruk dan een zelfde aanval door een jongen van een jaar of dertien.
quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:50 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Weet je dat het een vreemd krakend geluid maakt als je met volle kracht aan een man zijn scrotum trekt?.
Al eens aan gedacht dat veel verkrachters die reactie verwachten en daar ook op kicken?quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:04 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
Daar ligt het probleen dan ook, als je op zo'n moment gaat overwegen wat je kunt doen heb je al veloren. Wil je een aaval (of het nu gaat om alleen geweld of ook verkrachting) van je af kunnen slaan moet je gelijk in bruut geweld kunnen ontsteken. Mannen zijn daar gewoon veel beter in dan vrouwen, de meeste vrouwen zullen in zo'n situatie volledig dicht slaan en alles willoos ondergaan.
Vrouwen moeten voortaan maar verveeld kijken en gapen als ze verkracht wordenquote:Op woensdag 8 februari 2006 20:52 schreef Iksje het volgende:
[..]
Al eens aan gedacht dat veel verkrachters die reactie verwachten en daar ook op kicken?
quote:Op woensdag 8 februari 2006 19:55 schreef schatje het volgende:
[afbeelding]
Niet vergeten uit te doen voor je vriendje![]()
.
Het is niet alleen politiek incorrect, het is ook de grootste nonsens. De meeste verkrachtingen worden door een bekende, vaak nog familie ook, gepleegd.quote:Op woensdag 8 februari 2006 21:03 schreef Castlevania het volgende:
Ze moeten meisjes al vanaf de eerste klas van de basis school op zelfverdediging zetten, keiharde vechtstijlen leren
even politiek incorrect
de meeste slachtoffers van verkrachtingen zijn blanke Nederlandse meisjes door tjah mensen die hier eigenlijk alleen maar als toerist zouden mogen zijn
Nederlanders zouden weer een hechte gemeenschap moeten worden, als een meisje is verkracht gelijk die gast met paar honderd opzoeken en gewoon laten verdwijnen
quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:06 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ach El, als ik een stoer mannetje van achteren grijp en een mes op zijn keel zet, dan trekt ie mijn ballen er toch gewoon af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |