klopt omdat we tennistoppers hebben, maar helaas die zijn er nu niet. Met een Schalken, Verkerk en Sluiter in vorm kan je de Davis Cup zo winnen.quote:Op woensdag 8 februari 2006 02:37 schreef tong80 het volgende:
De kans is er maar Nederland is de laatste jaren wel een echt Daviscup land geworden.
Davydenko gewoon wel toch?quote:Op woensdag 8 februari 2006 12:02 schreef Asskicker14 het volgende:
Jammer dat Safin en Davydenko er niet bij zijn.
Sorry. My mistake. Ik dacht gehoord te hebben dat hij niet meedeed.quote:Op woensdag 8 februari 2006 12:08 schreef mitt het volgende:
[..]
Davydenko gewoon wel toch?
Nederland normaal gesproken kansloos, of Sluiter moet z'n hype weer eens waar maken.
quote:De helden van de Daviscup
Toptennis in Amsterdam dankzij 140 zwoegende vmbo’ers
door PIETER KLEIN BEERNINK
AMSTERDAM, donderdag Ze zullen nauwelijks in beeld zijn tijdens het Daviscupduel tegen de Russen in Amsterdam. Maar zonder de vmbo-leerlingen van het ROC van Amsterdam zou de internationale krachtmeting op vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 februari in de RAI onmogelijk zijn. Terwijl de tennissers zwoegen voor de camera’s werken 140 scholieren zich in het zweet achter de schermen.
„Ik zorg voor de naamkaarten op de stoelen en breng de gasten naar hun plaats”, zegt Roy Asiamah. „Ik ontvang de mensen in de hal”, vervolgt Maarten Groot. „Ik loop in de bediening met drankjes en hapjes”, meldt Lino Westerink. De helft van de leerlingen doet zo werkervaring op tijdens hun opleiding Sport/ Dienstverlening/Veiligheid. De rest komt vrijwillig. „Vrijwillig? Mijn docent zei gewoon dat ik moest komen!” verzekert Maarten. „Met aantrekkelijke stages proberen we om jongeren te motiveren de opleiding af te maken”, verwijst Ad Veen namens de school naar de hoge schooluitval op het vmbo. „Leerlingen werken hier ook als beveiliger en als chauffeur om de spelers op en neer te brengen vanuit hun hotel.”
De school is ook in gesprek met Joop van den Ende, voor hand en spandiensten in zijn nieuwe theater aan de Europaboulevard. „De achterbuurman van onze nieuwbouw tegenover de RAI”, kijkt Veen vooruit. De school verwierf al bekendheid met het College Hotel in Amsterdam Zuid, dat gerund wordt door leerlingen. „In Amsterdam beginnen we ook een schoonheidscentrum. Zo zijn er heel wat bedrijfsmotoren waarin we met onze leerlingen wat benzine kunnen spuiten.” En dat voor een prikkie: een leerling kost per uur maar ¤3,50 aan stagevergoeding.
„Zonder hen had de tennisbond dit nooit kunnen organiseren”, denkt Peter Jansen, directeur van het Johan Cruyff College. Dit onderdeel van het ROC stuurde wat leerlingen van de opleiding Marketing en Communicatie. „Ze komen kijken hoe je zo’n evenement moet organiseren”, legt hij uit. Maar tennisleerling Andoni Kapnisakis haalt zijn schouders op. Hij hoopt met medeleerling Remi Groenendaal, Nederlands jeugdkampioen tennis, aan de tennisclinic mee te doen: „Geen idee wat we moeten organiseren, dan.” Jansen wist het wel: „Het Cruyff Forum, dat al in juni plaatsvindt in Amsterdam. Dan komen alle Cruyff-organisaties bij elkaar. En een maand later de WK rolstoelbasketbal in de Sporthallen Zuid!”
quote:Wessels geblesseerd
AMSTERDAM (ANP) - Peter Wessels doet niet mee aan de Daviscupwedstrijd tegen Rusland. De geroutineerde tennisser heeft weer last gekregen van een borstspier, een oude blessure. Jesse Huta Galung is door deze tegenvaller vlak voor de loting opgenomen in de selectie van captain Tjerk Bogtstra.
quote:Op donderdag 9 februari 2006 17:06 schreef zjroentje het volgende:
Wat een knurft die Bogstra. Roep gewoon Wassen op.
Sjeng Schalken speelt toch weer?quote:Op donderdag 9 februari 2006 17:06 schreef zjroentje het volgende:
Wat een knurft die Bogstra. Roep gewoon Wassen op.
Wassen werd vervangen volgens mij door Van Gemerden, omdat Bogstra meer kans wilde maken in de singles.quote:Op donderdag 9 februari 2006 17:09 schreef mitt het volgende:
[..]
nu je het zegt, die had er natuurlijk sowieso bij moeten zitten.
Dat lijkt me wel duidelijk ja.quote:Op donderdag 9 februari 2006 17:11 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Wassen werd vervangen volgens mij door Van Gemerden, omdat Bogstra meer kans wilde maken in de singles.
Dat is op zich al een discutabele beslissing, maar dat ie 'm nu passeert is echt lachwekkend. Als ik Rogier dan kon Bogstra fijn in de stront zakken.
Voor het eerst sinds weet ik niet hoe lang ja. Die ga je toch niet oproepen na 1 partijtje.quote:Op donderdag 9 februari 2006 17:10 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Sjeng Schalken speelt toch weer?
Sjeng had zich rond deze tijd vorig jaar al afgemeld hoorquote:Op donderdag 9 februari 2006 17:12 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Voor het eerst sinds weet ik niet hoe lang ja. Die ga je toch niet oproepen na 1 partijtje.
Da's wel mooi op tijd. Netjes van Sjeng.quote:Op donderdag 9 februari 2006 17:12 schreef mitt het volgende:
[..]
Sjeng had zich rond deze tijd vorig jaar al afgemeld hoor
Of 0-3.quote:Op donderdag 9 februari 2006 17:30 schreef SCH het volgende:
Ach, we hebben het al zo druk met sport dit weekend, laat Nederland gewoon zaterdag op 3-0 voorstaan.
Of is het Melle als tweede man?quote:Op donderdag 9 februari 2006 19:50 schreef Vector_SLD het volgende:
Wie spelen er nu de singels bij Nederland dan? Raemon en Jesse?
quote:Op donderdag 9 februari 2006 20:59 schreef Norrage het volgende:
doorbreaken
Sjeng heeft er al twee gewonnen, morgen zijn derde helaas, in de kwart tegen Sanguinettiquote:Op donderdag 9 februari 2006 17:12 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Voor het eerst sinds weet ik niet hoe lang ja. Die ga je toch niet oproepen na 1 partijtje.
De verliezer van dit duel speelt voor promo/degradatie tegen de verliezer van Duitsland - Frankrijkquote:Op donderdag 9 februari 2006 17:31 schreef mitt het volgende:
[..]
Of 0-3.
Mogen we weer naar Ecuador over een paar maanden maar dan winnen we misschien wel *UO*
Van Gemerden die van Davydenko wintquote:Op donderdag 9 februari 2006 23:21 schreef SCH het volgende:
We komen met 2-0 voor en dan gaat Sluiter zaterdag door zijn rug.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |