abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_34844555
Waarom zijn er Fanboys ? Mensen (meestal iemand met een afwijking) die alleen maar voor een console zijn en de andere consoles (wat ze ook doen) poep vinden ?? En dan vooral bij nieuwscomment van "SONY gaat 2006 OWNenn met de PS3, rev is STRONT, omfg i die". Wat heeft (bijvoorbeeld) Nintendo gedaan ? Aan je geslachtsdeel gezeten ofzo Je vriendin verkracht oO< ?
Nou ?
  dinsdag 7 februari 2006 @ 22:18:41 #2
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_34844745
Da's vrij simpel. Er zijn gewoon zieltjes die niet inzien dat de X360 rondjes loopt om de PS3 qua performance.
pi_34845106
quote:
Op dinsdag 7 februari 2006 22:18 schreef twi het volgende:
Da's vrij simpel. Er zijn gewoon zieltjes die niet inzien dat de X360 rondjes loopt om de PS3 qua performance.
De eerste fanboy heeft zich reeds gemeld
pi_34845424
quote:
Op dinsdag 7 februari 2006 22:13 schreef Dj_Day-V het volgende:
Wat heeft (bijvoorbeeld) Nintendo gedaan ? Aan je geslachtsdeel gezeten ofzo
Juist niet
pi_34845533
www.powerweb.nl
www.cubezone.nl
broedplaatsen voor fanboys.
Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
pi_34845604
Fanboys zijn net als de mensen die zich druk maken om die cartoons. Ze kennen geen realiteit, zijn gehersenspoeld en komen nooit met overtuigende en/of op waarheid gebaseerde feiten. Ook zijn ze vaak in groepen te vinden en komen ze namens elkaar voor elkaar op. Ze jagen vaak op de enkele die wel een ietsje realiteit heeft en flamen daar flink op los.
Inderdaad gaat de waarde die wij aan de mening van anderen hechten (...) in de regel bijna elke redelijke bedoeling te boven, zodat het als een soort algemeen verbreide of veeleer aangeboren manie kan worden beschouwd - Schopenhauer
pi_34845684
quote:
Op dinsdag 7 februari 2006 22:39 schreef Steeven het volgende:
Ze jagen vaak op de enkele die wel een ietsje realiteit heeft en flamen daar flink op los.
Angstig goede beschrijving van het Revolution topic
pi_34845706
quote:
Op dinsdag 7 februari 2006 22:41 schreef Retuobak het volgende:

[..]

Angstig goede beschrijving van het Revolution topic
Juistem .
Inderdaad gaat de waarde die wij aan de mening van anderen hechten (...) in de regel bijna elke redelijke bedoeling te boven, zodat het als een soort algemeen verbreide of veeleer aangeboren manie kan worden beschouwd - Schopenhauer
pi_34846629
quote:
Op dinsdag 7 februari 2006 22:41 schreef Retuobak het volgende:

[..]

Angstig goede beschrijving van het Revolution topic
Redelijk, alhoewel het Rev topic meer een mix is tussen fanboys, en mensen die erg bewust anti-nintendo zijn.

Een paar realisten daargelaten natuurlijk

Fanboyisme, tsja, ik ben een Nintendo Fan (zonder boy), maar dat wil niet zeggen dat ik andere consoles niet waardeer, heb hier naast alle NIntendo consoles ook een PS2 staan en een Xbox, maar ja, mijn voorkeur gaat wel uit naar Nintendo, die andere 2 zijn er voor de exclusieve(re) titels.
  dinsdag 7 februari 2006 @ 23:08:37 #10
35662 Heintje
Gears of War.
pi_34846787
Ik ben Xbox 360 fanboy (en ik ben er nog trots op ook) en ik vind het dus niet leuk dat Sony zo'n groot markt aandeel heeft. Daarom zal ik ook niet zosnel iets positiefs zeggen over de PS?. Mocht ik iemand daarmee over halen ook voor een Xbox te gaan IPV een PS dan vind ik dat mooi.
Op vrijdag 1 juni 2007 11:29 schreef Tain het volgende:
Deze uitspraak mag hier ook wel staan
Spel- en typefouten voorbehouden.
pi_34847074
quote:
Op dinsdag 7 februari 2006 23:05 schreef philipnorth het volgende:

[..]
en mensen die erg bewust anti-nintendo zijn.
Ach, mensen als Notorious blijf je houden, die moet je gewoon negeren. Dat zijn mensen die puur komen om te flamen en te rellen, niet om een goede discussie aan te gaan.
pi_34848600
Agh, ik ben een Xbox fanboy, maar ik ben daardoor niet anti-nintendo of anti-sony. Sterker nog, ik heb een PS1 gehad, en momenteel een PSP, NGC en NDS. Dat ik iets meer voel voor de Xbox en deze ook altijd zal steunen wil niet zeggen dat ik de rest waardeloos vindt.

Tis net als met voetbal, je hebt mensen die 1 club aanmoedigen en mensen die niet voor die club zijn doodslaan. Je hebt ook mensen die voor 1 club zijn maar prima kunnen genieten van voetbal van andere clubs.

Tis jammer dat veel sites verpest worden door het fanboy gedrag van met name jonge gamers die denken dat ze zichzelf een volwassen houding geven door te zeggen dat Nintendo kiddy is of dat de Xbox kut is want het is Microsoft. (Er zijn vooral Sony fanboys omdat er nu eenmaal meer PS spelers zijn). En dan heb je de Nintendo fanboys die zeiken dat Sony de markt verziekt met alles voor de massa. (Combinatie van beide levert een Xbox fanboy)

Dit soort mensen leven in een illusie en zoals al eerder gezegd zijn niet veel anders dan de moslims die doorslaan van de cartoons. Al moet ik zeggen, ze hebben gelijk daar, ze reageren alleen op de verkeerde manier. De comic waarin Hitler in bed ligt met Anna Frank is dan ook niet meer dan begrijpelijk. Maar dat terzijde. Het gaat erom dat mensen absoluut hun gevoel voor werkelijkheid kwijt zijn en zo blind overtuigd zijn van hun eigen gelijk dat ze niet meer voor rede vatbaar zijn. Tis jammer maar helaas.
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_34849691
Je hebt ook het andere uiterste. Mensen die vinden dat je pas een "echte gamer" bent als je àlle consoles in huis hebt en absoluut geen voorkeur mag hebben.
pi_34850020
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 00:27 schreef P-Style het volgende:
Je hebt ook het andere uiterste. Mensen die vinden dat je pas een "echte gamer" bent als je àlle consoles in huis hebt en absoluut geen voorkeur mag hebben.
Tsja, dat gaat ook te ver Dan ben je een gamefanboy. (Met fanboy wederom in de negatieve term)
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  woensdag 8 februari 2006 @ 01:49:13 #15
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_34851776
Even serieus dan maar, veelal begint het natuurlijk gewoon bij het verdedigen van jouw grote aankoop. Het is een belediging wanneer mensen zeggen dat een product wat jij hebt gekocht voor een paar honderd euro niets waard is, terwijl jij er plezier aan beleeft. Hoe dat plezier zich daarna manifesteert tot fanboyisme, da's natuurlijk verschillend van persoon tot persoon. Deze lichte vorm van fanboyisme noemen we de bartje twi.

Het wordt alleen pas echt vervelend wanneer iemand fanboy is van een console, maar ziet dat er op de andere console toch ook kwalitatief zeer goede games uitkomen. In veel gevallen zijn ze dan te koppig of te trots om zo'n game dan te proberen of - the horror - zo'n console aan te schaffen. We zouden dit ook wel de SocialDisorder of Edenoniphobie kunnen noemen. Gelukkig kunnen mensen die hieraan lijden hoop hebben. Bastard, Strolie en Chocobo zijn hen voorgegaan.

Op de een of andere manier kruipt bij sommigen dan toch het bloed waar het niet gaan kan, en ze besluiten de console "speciaal voor die ene game" te kopen. Vreemd genoeg is dat dan altijd ruim voordat "die ene game" echt uit is. Dan blijft de betreffende fanboy van de concurrent vaak verbitterd achter, en gaat hij/zij kwalitatief uitstekende games af zitten fikken op onbenullige en onbelangrijke puntjes, en vrijwel elk ietwat negatief nieuws zo opblazen zodoende wraak te nemen op het kwade bedrijf dat hem/haar deed verleiden de betreffende console te kopen. Dit noemen we ook wel de BMH, of wanneer deze hier naar verloop van tijd de humor wel van inziet en met sarcasme en humoristisch bedoelde one-liners-met-smiley reageert, de Notorious_Roy.

Maar gelukkig is er dan ook nog de overtreffende trap van fanboys, die zo nu en dan eens een paar game-sessies op de console van "de vijand" hebben gedaan bij vrienden, of op een demo-pod bij de plaatselijke Intertoys, die na die paar minuten natuurlijk de complete wijsheid in pacht hebben en de games beter lijken te kennen dan degenen die hem al drie keer van voor naar achteren en omgekeerd uit hebben gespeeld (wat bij Halo 1 natuurlijk zeer goed mogelijk is, met al het backtracken en ge-copy-paste, nietwaar BMH?). Ook wel de PandorasBox of Xrenity genoemd.

Natuurlijk moeten we ook nog even notie maken van de buitencategorie. Dit zijn de fanboys die ondanks hun gebrek aan aankopen van producten van hun betreffende geliefde fabrikant toch een obsessieve liefde vertonen voor het betreffende bedrijf. Ze geloven alles wat uit de mond komt van de woordvoerders (voornamelijk in het Engels), en negeren mensen die ze aanspreken op het feit dat ze fan zijn van producten die ze niet eens in bezit hebben. Deze buitencategorie heet de Ruzbeh-categorie.
pi_34851820
Fap fap fap. Waar mensen zich druk om maken. Een paar mensen die iets zeggen over wat zij vinden. Lekker laten gaan en overheen lezen.
Speaking is not communicating.
Je dagenlijkze puzzle | en als je er een vergeten bent! | en als je een mooie prent heb laat het even weten.
www.indiegamer.nl
  woensdag 8 februari 2006 @ 01:52:41 #17
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_34851854
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 01:51 schreef disjfa het volgende:
Fap fap fap. Waar mensen zich druk om maken. Een paar mensen die iets zeggen over wat zij vinden. Lekker laten gaan en overheen lezen.
En nu een Xbox kopen, ja!
pi_34852004
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 01:49 schreef twi het volgende:
Deze buitencategorie heet de Ruzbeh-categorie.
Toch wel de meest bizarre categorie van allemaal!
  woensdag 8 februari 2006 @ 02:03:00 #19
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_34852038
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 02:00 schreef P-Style het volgende:
Toch wel de meest bizarre categorie van allemaal!
Helaas ben jij te redelijk voor de SocialDisorder Edodingus-categorie
  woensdag 8 februari 2006 @ 02:03:39 #20
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_34852052
Ik ben trots Nintendo fanboy en kots op alles wat niet Nintendo is.

The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_34852057
quote:
Op dinsdag 7 februari 2006 22:13 schreef Dj_Day-V het volgende:
Fanboys

[..]

vriendin
.
  woensdag 8 februari 2006 @ 02:05:29 #22
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_34852088
Was dit trouwens wat je bedoelde Twi? Ik vond het een moeilijke post...
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_34852102
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 02:03 schreef twi het volgende:
Helaas ben jij te redelijk voor de SocialDisorder Edodingus-categorie
Denk dat ik in de eerste categorie val.
  woensdag 8 februari 2006 @ 02:10:42 #24
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_34852196
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 02:05 schreef Notorious_Roy het volgende:
Was dit trouwens wat je bedoelde Twi? Ik vond het een moeilijke post...
Ik had 'm uit duizenden kunnen herkennen
  Donald Duck held woensdag 8 februari 2006 @ 02:14:52 #25
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_34852262
Fanboys zijn vooral kinderen die maar geld hebben voor 1 console. En dat is dan alles voor ze, want ze hebben er hard voor gewerkt (of om gezeurd bij papa en mama)
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_34852306
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 02:14 schreef __Saviour__ het volgende:
Fanboys zijn vooral kinderen die maar geld hebben voor 1 console. En dat is dan alles voor ze, want ze hebben er hard voor gewerkt (of om gezeurd bij papa en mama)
Je hoeft echter niet per se kind of fanboy te zijn om geld te hebben voor slechts één console.
  Donald Duck held woensdag 8 februari 2006 @ 02:24:20 #27
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_34852460
dat zeg ik toch ook niet.
ik had over die kinderen, en daarbij is het wel vaak het geval.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_34852520
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 02:24 schreef __Saviour__ het volgende:
dat zeg ik toch ook niet.
Ik zeg toch ook niet dat jij dat zegt!
  Donald Duck held woensdag 8 februari 2006 @ 02:29:51 #29
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_34852548
ik raakte in de war door je pi. die is zo negatief.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_34852577
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 02:29 schreef __Saviour__ het volgende:
ik raakte in de war door je pi. die is zo negatief.
Tja. Dat was meer bedoeld voor de mensen die niet genoeg geld hebben voor meerdere consoles.
pi_34852848
Riep iemand daar 'fanboy'?

pi_34855887
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 02:24 schreef __Saviour__ het volgende:
dat zeg ik toch ook niet.
ik had over die kinderen, en daarbij is het wel vaak het geval.
studenten hebben ook zelden geld voor meerdere consoles. Ik wil mezelf niet als kind zien
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  woensdag 8 februari 2006 @ 10:55:20 #33
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_34857244
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 02:45 schreef i-spy24 het volgende:
Riep iemand daar 'fanboy'?

[[url=http://x11.putfile.com/2/3719433911.jpg]afbeelding][/url]
Jij behoort idd tot de Ruzbeh catogorie.
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_34859749
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 01:49 schreef twi het volgende:
- knip -


Briljant verhaal!

Zelf hecht ik weinig waarde aan een naam (al moet ik zeggen dat ik wel Final Fantasy fanboy ben, maar die zijn ook allemaal geweldig ), ik kijk watvoor spellen er op een console uitkomen en daar baseer ik mijn mening over een bepaalde console op. Of een stoere game op de Xbox, PS2 of desnoods de Gamecube (daar baal ik wel altijd een beetje van, omdat ik er geen heb ) uitkomt maakt me dan niet echt veel uit.

Het draait allemaal gewoon om de games.
If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
http://www.myspace.com/trakston
pi_34862085
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 01:49 schreef twi het volgende:
-knip-
Prachtig

Vooral de Ruzbeh-categorie is een absoluut toppertje!
  woensdag 8 februari 2006 @ 14:05:44 #36
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_34863166
Hoi ik ben nieuw en fan van de gamecube.
Bernie en ik zijn tof.
pi_34864034
Ik heb daar soms een best wel een hekel aan,
ik vind Xbox het fijnst qua console maar voor de 'handheldje' ga ik toch maar naar Nintendo.
En het is net zoiets met Windows en Mac (en soms ook nog Linux) ik werk met Windows maar een vriend van me heeft een Mac en die vind ik ook best wel fijn werken!
Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
pi_34864306
Ik ben fan van Sparta en van goede games.
  woensdag 8 februari 2006 @ 14:53:30 #39
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_34864716
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 14:39 schreef H.Flick het volgende:
Ik ben fan van Sparta en van goede games.
Spangen

Zuid

Nintendo

Mac
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_34869001
ik vraag mij ook af wat het nut van fanboyisme is tegenwoordig , in het homecomputer tijdperk kon je tenminste nog met een egigen gemaakte demo laten zien vaar je commodore of msx in staat toe was. tegenwoordig is het alleen maar een beetje zeiken op de consoles die je niet hebt gekozen , ik heb zelf nooit een console gehad totdat ik 2.5 jaar geleden een gamecube kocht , dit alleen vanwege de exclusives , veel van de multiplatform games boeien mij toch niet en ik speel nou eenmaal graag bijvoorbeeld een super smash brother melee of een mario tennis , als die games op de PS2 of xbox waren uitgekomen had ik een van die systemen gekocht.

vorige week heb ik er ook nog een PS2 bij gehaald , aangezien ik een beetje teleurgesteld ben in het RPG aanbod van de cube , en ook weer eens een vecht of racegame wil spelen.
  woensdag 8 februari 2006 @ 16:47:04 #41
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_34869101
Word je niet juist Fan van iets omdat het in bepaalde dingen de concurrentie overtreft? Dat sommige mensen ucRuzbeh uche daar te ver in gaan moeten ze zelf weten altijd lachen met die lui.


BELIEVE
Bernie en ik zijn tof.
pi_34869163
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 14:39 schreef H.Flick het volgende:
Ik ben fan van Sparta en van goede games.
voetbal = spel = game
sparta = slecht voetbal = slecht spel = slechte game

Wat jij zegt gaat niet samen
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_34869186
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 16:47 schreef mordradead het volgende:
Word je niet juist Fan van iets omdat het in bepaalde dingen de concurrentie overtreft? Dat sommige mensen ucRuzbeh uche daar te ver in gaan moeten ze zelf weten altijd lachen met die lui.


BELIEVE
Je wordt fan omdat je iets goed vindt inderdaad, het probleem is alleen dat mensen een beetje blijven hangen en uiteindelijk soms niet eens meer in kunnen zien dat andere mensen misschien een andere voorkeur hebben.
If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
http://www.myspace.com/trakston
pi_34869267
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 16:49 schreef peristilius het volgende:

[..]

Je wordt fan omdat je iets goed vindvindt is met dt >_< inderdaad, het probleem is alleen dat mensen een beetje blijven hangen en uiteindelijk soms niet eens meer in kunnen zien dat andere mensen misschien een andere voorkeur hebben.
Dat is niet het enige probleem, sommige mensen denken gewoon absoluut niet na. Verblind door hun ego en gebrek aan intelligentie gaan ze dus maar dom andere consoles bashen en mensen die die consoles aanhangen. Maar ja, opzich wel logisch met waardeloze consoles als de NGC en PS2. Xbox Rulezzz all
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_34869297
Had het al verbeterd hoor zeikerd.
If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
http://www.myspace.com/trakston
  woensdag 8 februari 2006 @ 16:53:24 #46
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_34869339
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 16:49 schreef peristilius het volgende:

[..]

Je woRdt fan omdat je iets goed vind] inderdaad, het probleem is alleen dat mensen een beetje blijven hangen en Uiteindelijk soms niet eens meer in kunnen Zien dat andere mensen Beter misschien Een andere voorkeur Hebben.
Bernie en ik zijn tof.
pi_34869389
quote:
Op dinsdag 7 februari 2006 22:13 schreef Dj_Day-V het volgende:
Waarom zijn er Fanboys ?
Tsja, waarom zijn er fanatici. Waarom zijn er mensen die fanatiek met schuim rond de mond het woord verkondigen? Waarom zijn er mensen die alles kut vinden.

Fans zijn fans en gaan soms letterlijk door het vuur om te bewijzen dat zij de beste/grootste/coolste zijn.
quote:
Mensen die alleen maar voor een console zijn en de andere consoles poep vinden ??
Veelal om de aandacht en "het erbij horen"-principe.
quote:
En dan vooral bij nieuwscomment van "SONY gaat 2006 OWNenn met de PS3, rev is STRONT, omfg i die". Wat heeft (bijvoorbeeld) Nintendo gedaan ? Aan je geslachtsdeel gezeten ofzo Je vriendin verkracht oO<
l33t-sp3@k is kewl mén!
Roses are red
Violets are blue
Wololo Wololo
Now violets are red too
pi_34869505
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 16:52 schreef peristilius het volgende:
Had het al verbeterd hoor zeikerd.
Dat zie ik niet als ik al gequote heb bijdehandje
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_34869699
Ach ja, ik begin alleen een discussie als een PS3/X360 fanboy begint te zeiken dat Nintendo zuigt. Dan ga ik niet zitten flamen, maar discussiëren waaróm Nintendo dan zuigt en en dan lachen om de zwakke argumenten die ze dan geven. En ik heb de voorkeur aan Nintendo ja, gewoon omdat ik m'n hele leven al Nintendo's heb gehad (jaja ik heb ook DreamCast, Sega MegaDrive en PS2 bespeeld hoor) en er bij blijf dat ze kwaliteit leveren (qua hardware en software).

Fanboyism is in mijn ogen meer beginnen te flamen omdat iemand toevallig een andere console leuker vindt. Mij kijken sommige mensen ook raar aan als ik zeg dat ik fan ben van Nintendo, maar iedereen vat het anders op. Bijvoorbeeld 2 klasgenoten van vorig jaar. Allebei Xbox fan. Dus ik ga ze een beetje stangen met sarcastische opmerkingen over Xbox, gelijk in de aanval. Uiteindelijk heb ik wel de discussie gewonnen en werden ze gek van het feit dat ik ze steeds onder de tafel lulde Eéntje heeft zelfs de realiteit onder ogen gezien; dat graphics het spel niet maken (god wat heb ik dat vaak moeten zeggen...) maar de gameplay juist de belangrijkste factor is. De ander daarentegen kan het geen reet schelen maar is ook zo'n standaard meeloper... Die vond Zelda dan ook kut terwijl hij het nooit gespeeld heeft. Argument was ook dat Link altijd in groene jurkjes loopt en maillots draagt.
  woensdag 8 februari 2006 @ 17:05:21 #50
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_34869761
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:03 schreef Chanty87 het volgende:
-dik verhaal-
Sorry hoor maar dit topic is voor fanboys en niet voor fangirls
Bernie en ik zijn tof.
pi_34869781
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:05 schreef mordradead het volgende:

[..]

Sorry hoor maar dit topic is voor fanboys en niet voor fangirls
Een topic vol bijdehandjes
  woensdag 8 februari 2006 @ 17:07:21 #52
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_34869826
Ik heb de reggie award niet voor niks gewonnen
Bernie en ik zijn tof.
pi_34869938
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:05 schreef mordradead het volgende:

[..]

Sorry hoor maar dit topic is voor fanboys en niet voor fangirls
Mordra je verneukt dit nuttige discussietopic
pi_34869976
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 16:48 schreef Morthill het volgende:

[..]

voetbal = spel = game
sparta = slecht voetbal = slecht spel = slechte game

Wat jij zegt gaat niet samen
4 wedstrijden ongeslagen, 4 keer de nul gehouden in de afgelopen 4 wedstrijden... dat is gewoon goed!
pi_34870000
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:10 schreef Chanty87 het volgende:

[..]

Mordra je verneukt dit nuttige discussietopic
En daar houdt hij nu mee op.
If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
http://www.myspace.com/trakston
  woensdag 8 februari 2006 @ 17:15:06 #56
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_34870072
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:10 schreef Chanty87 het volgende:

[..]

Mordra je verneukt dit nuttige discussietopic
nee ik geef dit topic een toffe twist
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:03 schreef Chanty87 het volgende:
Ach ja, ik begin alleen een discussie als een PS3/X360 fanboy begint te zeiken dat Nintendo zuigt.
nintendo zuigt
quote:
Dan ga ik niet zitten flamen, maar discussiëren waaróm Nintendo dan zuigt en en dan lachen om de zwakke argumenten die ze dan geven. En ik heb de voorkeur aan Nintendo ja, gewoon omdat ik m'n hele leven al Nintendo's heb gehad
heb je dan wel eens écht aan iets anders geproefd?
quote:
(jaja ik heb ook DreamCast, Sega MegaDrive en PS2 bespeeld hoor) en er bij blijf dat ze kwaliteit leveren (qua hardware en software).
wie, nintendo of sega en sony? heb je trouwens wel eens op de xbox gespeeld DIE PWNT ALLE ANDERE CONSOLES HARD H4H4H4H4H4H
quote:
Fanboyism is in mijn ogen meer beginnen te flamen omdat iemand toevallig een andere console leuker vindt.
alleen maar omdat die van mij beter is
quote:
Mij kijken sommige mensen ook raar aan als ik zeg dat ik fan ben van Nintendo,[/quote[
en terecht
[quote] maar iedereen vat het anders op. Bijvoorbeeld 2 klasgenoten van vorig jaar. Allebei Xbox fan. Dus ik ga ze een beetje stangen met sarcastische opmerkingen over Xbox, gelijk in de aanval.
foto's?
quote:
[Uiteindelijk heb ik wel de discussie gewonnen en werden ze gek van het feit dat ik ze steeds onder de tafel lulde Eéntje heeft zelfs de realiteit onder ogen gezien; dat graphics het spel niet maken (god wat heb ik dat vaak moeten zeggen...) maar de gameplay juist de belangrijkste factor is.
lul niet als je er niet naar kunt kijken dan kun je het ook niet spelen dunkt me
quote:
De ander daarentegen kan het geen reet schelen maar is ook zo'n standaard meeloper... Die vond Zelda dan ook kut terwijl hij het nooit gespeeld heeft. Argument was ook dat Link altijd in groene jurkjes loopt en maillots draagt.
iel
Bernie en ik zijn tof.
  woensdag 8 februari 2006 @ 17:16:09 #57
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_34870099
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:12 schreef peristilius het volgende:

[..]

En daar houdt hij nu mee op.
ik vond het zelf wel een leuk grapje maar oke als ik een bril heb mag ik hier natuurlijk niet komen

of: "Ja papa peristillus"
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:16 schreef Chanty87 het volgende:

[..]

MMarSu zei op msn dat ik het moest posten, "marrokaans accent inbrengt" ik zweer je
Bernie en ik zijn tof.
pi_34870107
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:12 schreef peristilius het volgende:

[..]

En daar houdt hij nu mee op.
pi_34870254
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:16 schreef mordradead het volgende:

[..]

ik vond het zelf wel een leuk grapje maar oke als ik een bril heb mag ik hier natuurlijk niet komen

of: "Ja papa peristillus"
[..]

MMarSu zei op msn dat ik het moest posten, "marrokaans accent inbrengt" ik zweer je
Het ging niet om die post, je andere posts zijn ook gewoon niet nuttig.
If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
http://www.myspace.com/trakston
  woensdag 8 februari 2006 @ 17:23:24 #60
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_34870302
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:21 schreef peristilius het volgende:

[..]

Het ging niet om die post, je andere posts zijn ook gewoon niet nuttig.
Ik vond mijn 2e post in dit topic (of was het de eerste) anders best nuttig maar oke hou nu maar op of je krijgt een note
Bernie en ik zijn tof.
pi_34870398
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:23 schreef mordradead het volgende:

[..]

Ik vond mijn 2e post in dit topic (of was het de eerste) anders best nuttig maar oke hou nu maar op of je krijgt een note
Dit soort posts dus.

on-topic
If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
http://www.myspace.com/trakston
  woensdag 8 februari 2006 @ 17:31:32 #62
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_34870566
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:26 schreef peristilius het volgende:

[..]

Dit soort posts dus.

on-topic
Jij wil ook altijd het laatste woord hebben he, ik trouwens ook en daarom post ik gewoon nog maar een keer. Toch ben ik beter want vanaf nu ga ik weer ontopic:
Want waarom zijn er fanboys? zijn die er omdat ze na een bepaalde tijd een merk/spellenreeks te hebben gespeeld blind zijn geworden voor anderen dingen? of zijn ze er om anderen te pesten of met een groep mee te gaan?
Iemand die niet goed kan onderbouwen waarom consoles A niet goed is en wel in het console A toipc een console A is kut post moet posten is dat een fanboy? Neen dat is geen fanboy, fanboys bestaan niet de mensen die fanboys zien dat zijn de fanboys zelf.
Bernie en ik zijn tof.
pi_34870897
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:31 schreef mordradead het volgende:

[..]

Jij wil ook altijd het laatste woord hebben he, ik trouwens ook en daarom post ik gewoon nog maar een keer. Toch ben ik beter want vanaf nu ga ik weer ontopic:
Want waarom zijn er fanboys? zijn die er omdat ze na een bepaalde tijd een merk/spellenreeks te hebben gespeeld blind zijn geworden voor anderen dingen? of zijn ze er om anderen te pesten of met een groep mee te gaan?
Iemand die niet goed kan onderbouwen waarom consoles A niet goed is en wel in het console A toipc een console A is kut post moet posten is dat een fanboy? Neen dat is geen fanboy, fanboys bestaan niet de mensen die fanboys zien dat zijn de fanboys zelf.
Je zegt eerst dat fanboys niet bestaan en daarna dat mensen die fanboys zien zelf fanboys zijn? Beetje tegenstrijdig niet?
If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
http://www.myspace.com/trakston
pi_34870908
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:31 schreef mordradead het volgende:

[..]

Jij wil ook altijd het laatste woord hebben he, ik trouwens ook en daarom post ik gewoon nog maar een keer. Toch ben ik beter want vanaf nu ga ik weer ontopic:
Want waarom zijn er fanboys? zijn die er omdat ze na een bepaalde tijd een merk/spellenreeks te hebben gespeeld blind zijn geworden voor anderen dingen? of zijn ze er om anderen te pesten of met een groep mee te gaan?
Iemand die niet goed kan onderbouwen waarom consoles A niet goed is en wel in het console A toipc een console A is kut post moet posten is dat een fanboy? Neen dat is geen fanboy, fanboys bestaan niet de mensen die fanboys zien dat zijn de fanboys zelf.
Wat een onzin. Ik ben een fanboy als ik vind dat iemand een fanboy is omdat hij zegt dat de PS2 een kutconsole is met al zijn klote hype games en neppe shit en Xbox tha shizzle is?

Ga ff nadenken voor je met dit soort onzin aan komt zetten aub.
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_34871505
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 17:31 schreef mordradead het volgende:

Want waarom zijn er fanboys? zijn die er omdat ze na een bepaalde tijd een merk/spellenreeks te hebben gespeeld blind zijn geworden voor anderen dingen? of zijn ze er om anderen te pesten of met een groep mee te gaan?
Of misschien, zoals in mijn geval, kies ik zelf voor wat ik het beste vindt en wil ik juist niet met de hype meegaan. Het kan mij geen reet schelen wat anderen vinden, ik lach erom als ik mensen hoor zeggen dat Nintendo kiddy is nu er 2 concurrenten zijn die zogenaamd 'volwassen' games uitbrengen. Vroeger hoorde je niemand klagen over 3 Super Mario Bros., 3 Zelda's, de pixelgraphics en kleurtjes. Nu zie ik bijna alleen maar gebash over Nintendo terwijl zij wel voor het grootste deel de gamesindustrie gemaakt hebben tot wat het nu is. Ik ben trots op mezelf dat ik Nintendofan ben, ookal zou het kiddy zijn.

Tegenwoordig valt het opzich nog wel mee nu de DS beter verkoopt dan de PSP en de Revolution is aangekondigd waar de meesten dolenthousiast over zijn... Maar ik kan me nog heel goed herinneren dat voordat de DS uit was, je al die Sony fanboys hoorde zeiken over dat het zou floppen, het kiddy zou worden en de PSP zou natúúrlijk ownen omdat die multimedia functies en sublieme graphics heeft tov de DS. Hoor ze nu maar huilen nu de DS razend populair is.
pi_34871568
Ik wil er geen DS vs PSP discussie van maken, maar het feit dat de DS zo populair is heeft natuurlijk ook te maken met de monopolie die Nintendo al had in de handheld-markt. Bovendien doet de PSP er alles aan om zo slecht mogelijk te presteren, er komen gewoon geen leuke games voor uit.
pi_34871815
De grootste fanboys zitten in plaats van op hun console te gamen het liefst op GAF rond te hangen en slechte hype photoshops te maken. Die mensen doen het ondertussen geeneens meer voor de games, maar gewoon omdat ze erbij horen.
[22:01] &lt;MrSubtle&gt; jij bent het slimste bijdehandte kutjoch dat ik ooit heb gesproken :|
http://files.fok.nl/games.fok/junk/hugedick.jpg
pi_34872260
Zelf heb ik een enorme hekel aan fanboys, maar nog meer aan nintendo fanboys die de realiteit niet willen zien.

Iedereen zeikt op EA, want EA melkt uit. Niemand zeikt op Nintendo, want die doen dat niet (/sarcasme). Daarbij erger ik mezelf ook nogal eens aan de pro-nintendo newsposts op gamessites. Dit terwijl ik zelf de meeste consoles van Nintendo hier heb staan.
......
  woensdag 8 februari 2006 @ 18:32:25 #69
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_34872288
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 18:14 schreef pkwarts het volgende:
De grootste fanboys zitten in plaats van op hun console te gamen het liefst op GAF rond te hangen en slechte hype photoshops te maken. Die mensen doen het ondertussen geeneens meer voor de games, maar gewoon omdat ze erbij horen.
Mag ik geen gokje wagen?
Bernie en ik zijn tof.
pi_34872843
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 18:31 schreef Slomy het volgende:
Zelf heb ik een enorme hekel aan fanboys, maar nog meer aan nintendo fanboys die de realiteit niet willen zien.

Iedereen zeikt op EA, want EA melkt uit. Niemand zeikt op Nintendo, want die doen dat niet (/sarcasme). Daarbij erger ik mezelf ook nogal eens aan de pro-nintendo newsposts op gamessites. Dit terwijl ik zelf de meeste consoles van Nintendo hier heb staan.
EA met Nintendo vergelijken Serieus, wat is het verschil tussen uitmelkerij van Nintendo en van EA? EA produceert 2376587 uitbreidingen op hun games, games gebaseerd op games, en games zoals FIFA '02, '03, '04, '05, '06, enz. Wat doet Nintendo? Die gebruikt dezelfde franchise, en maakt er een compleet nieuwe game van. Nieuw verhaal, nieuwe gameaspecten en soms nieuwe characters. Wat boeit het nou als Nintendo al 13 Zelda's heeft gemaakt? Elke Zelda is toch echt uniek in verhaal, characters, doel, look en originaliteit.
pi_34872940
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 18:48 schreef Chanty87 het volgende:

[..]

EA met Nintendo vergelijken Serieus, wat is het verschil tussen uitmelkerij van Nintendo en van EA? EA produceert 2376587 uitbreidingen op hun games, games gebaseerd op games, en games zoals FIFA '02, '03, '04, '05, '06, enz. Wat doet Nintendo? Die gebruikt dezelfde franchise, en maakt er een compleet nieuwe game van. Nieuw verhaal, nieuwe gameaspecten en soms nieuwe characters. Wat boeit het nou als Nintendo al 13 Zelda's heeft gemaakt? Elke Zelda is toch echt uniek in verhaal, characters, doel, look en originaliteit.
Zonder hier een Fanboy vs. Fanboy topic van te maken even de vraag, vind je Mario soccer, Mario baseball, Mario Party 1 t/m 7, NES classics voor een flink bedrag op de GBA enz. dan helemaal geen uitmelkerij?
If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now!
http://www.myspace.com/trakston
pi_34873057
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 18:51 schreef peristilius het volgende:

[..]

Zonder hier een Fanboy vs. Fanboy topic van te maken even de vraag, vind je Mario soccer, Mario baseball, Mario Party 1 t/m 7, NES classics voor een flink bedrag op de GBA enz. dan helemaal geen uitmelkerij?
Op die games doelde ik dan ook.

Kijk wanneer je bestaand concept gebruikt om er iets geheels nieuws van te maken, geen probleem mee. Maar heb jij Nintendo dit de afgelopen tijd zien doen?
Om nog maar te zwijgen over de talloze ports van nes/snes games naar de gba.
......
pi_34873529
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 18:51 schreef peristilius het volgende:

[..]

Zonder hier een Fanboy vs. Fanboy topic van te maken even de vraag, vind je Mario soccer, Mario baseball, Mario Party 1 t/m 7, NES classics voor een flink bedrag op de GBA enz. dan helemaal geen uitmelkerij?
Met die Classics heb ik geen problemen (de huidige generatie gamers zouden imo ook kennis moeten maken met het begin van gaming), maar Mario Party vind ik persoonlijk geen reet aan (ik heb MarioParty 3, concept is niet leuk - had beter Paper Mario moeten kiezen :x ) en die sportspellen met Mario is precies wat ik al beschreef: gewoon spellen met andere thema's/concepten maar dezelfde franchise. Voor de herkenbaarheid natuurlijk, want Mario is zowat een merk geworden die onderscheiding en herkenbaarheid moet toevoegen. Marketing heet dat

@ Slomy: Talloze ports? Ik weet er 6 ofzo.... Edit: in totaal zijn er 12 Classics uitgekomen. Noem ik nog steeds geen talloos hoor. En verder vind ik het best nuttig aangezien niet alle NES'en tegenwoordig nog werken en sommige mensen nog wel zulke classics zouden willen spelen.
pi_34874725
Maar al die classics konden natuurlijk makkelijk op 1 cartridge

Anyway, we zullen hier altijd last van houden, want dat is juist het irritante aan fanboys: je kan ze niet anders laten denken. En ach, ze zorgen soms voor aardig vermaak en zijn prima om op af te reageren.
[22:01] &lt;MrSubtle&gt; jij bent het slimste bijdehandte kutjoch dat ik ooit heb gesproken :|
http://files.fok.nl/games.fok/junk/hugedick.jpg
pi_34875035
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 19:05 schreef Chanty87 het volgende:

[..]

Met die Classics heb ik geen problemen (de huidige generatie gamers zouden imo ook kennis moeten maken met het begin van gaming), maar Mario Party vind ik persoonlijk geen reet aan (ik heb MarioParty 3, concept is niet leuk - had beter Paper Mario moeten kiezen :x ) en die sportspellen met Mario is precies wat ik al beschreef: gewoon spellen met andere thema's/concepten maar dezelfde franchise. Voor de herkenbaarheid natuurlijk, want Mario is zowat een merk geworden die onderscheiding en herkenbaarheid moet toevoegen. Marketing heet dat

@ Slomy: Talloze ports? Ik weet er 6 ofzo.... Edit: in totaal zijn er 12 Classics uitgekomen. Noem ik nog steeds geen talloos hoor. En verder vind ik het best nuttig aangezien niet alle NES'en tegenwoordig nog werken en sommige mensen nog wel zulke classics zouden willen spelen.
Ik ben Mario onderhand wel zat eigenlijk, ondanks dat er beste leuke spellen tussen zitten.

Je mening over de classics deel ik gedeeltelijk. Prima dat ze beschikbaar worden gemaakt voor de mensen die ze wel graag willen spelen maar geen NES willen kopen, maar eigenlijk niet voor die prijs. Al die spellen hebben hun geld dubbel en dwars terugverdiend in het NES tijdperk en om de spellen dan nu weer voor 23 euro per stuk te verkopen vind ik wel iets teveel van het goede.
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  woensdag 8 februari 2006 @ 23:47:54 #76
35662 Heintje
Gears of War.
pi_34886252
Ik denk dat het ook voor een deel met gewenning te maken heeft. Ik game heel veel op mijn Xbox en als ik dan bij iemand kom die een PS2 heeft dan is die controller onhandig. Hij is te klein. Je hebt geen triggers. Maar als je daar dagelijks mee speeld zal je juist de Xbox controller weer te groot gaan vinden. Dus door dat je het ene gewent bent zal het andere je sneller gaan irriteren. En als het er dan een keer over gaat zul je dat ook wel laten horen.
Op vrijdag 1 juni 2007 11:29 schreef Tain het volgende:
Deze uitspraak mag hier ook wel staan
Spel- en typefouten voorbehouden.
pi_34886880
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 23:47 schreef Heintje het volgende:
Ik denk dat het ook voor een deel met gewenning te maken heeft.
Dat weet ik wel zeker.
  donderdag 9 februari 2006 @ 00:11:24 #78
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_34887091
De grootste fanboys zitten op een forum te discussieren over fanboys en blijven volhouden dat ze er zelf geen zijn.
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
  donderdag 9 februari 2006 @ 00:13:55 #79
37895 Sharkdoggie
Made of chocolate
pi_34887175
Gewenning speelt zeker een belangrijke rol mee. Zelf heb ik zo beetje alle consoles van de grote drie, maar mijn voorkeur zal altijd uitgaan naar de console waarop ik het meest speel. Soms is het gewoon leuk om een fanboy te zijn om andere fanboys te irriteren. Geen fanboy die weet dat je ook dezelfde console in huis heb en diegen in de maling neem
Op zondag 29 augustus 2004 03:57 schreef nikky het volgende:
*drukt Sharkdoggie stevig tegen haar boezum aan en kroelt een beetje in zijn haren*
pi_34892292
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 00:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
De grootste fanboys zitten op een forum te discussieren over fanboys en blijven volhouden dat ze er zelf geen zijn.
je zit nog in de ontkenningsfase Roy, geeft niet, gooi het maar in de groep. We zijn hier tenslotte om over onze problemen te praten.
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  donderdag 9 februari 2006 @ 10:12:26 #81
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_34892454
Ik zit niet in de ontkenningsfase, ik ben een fanboy. Het gaat me juist om de mensen die zeggen:

Ik ben geen fanboy, maar Nintendo doet niets goed
Ik ben geen fanboy, maar de Xbox is echt lelijk
Ik ben geen fanboy, maar de PS2 is echt alleen voor de mainstream

Enzo
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_34892513
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 10:12 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik zit niet in de ontkenningsfase, ik ben een fanboy. Het gaat me juist om de mensen die zeggen:

Ik ben geen fanboy, maar Nintendo doet niets goed
Ik ben geen fanboy, maar de Xbox is echt lelijk
Ik ben geen fanboy, maar de PS2 is echt alleen voor de mainstream

Enzo
Alledrie hebben ze gelijk ook nog . De gamecube heeft te weinig toppers, de Xbox is lelijk en de PS2 is mainstream.
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_34892745
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 10:14 schreef Morthill het volgende:

[..]

Alledrie hebben ze gelijk ook nog . De gamecube heeft te weinig toppers, de Xbox is lelijk en de PS2 is mainstream.
Fanboy!
  donderdag 9 februari 2006 @ 10:26:53 #84
10785 Smots
The Angriest Dog In The World
pi_34892806
De fanboy uithangen. Ik blijf het een redelijk sneue bezigheid vinden:
"Mijn console is het beste!"
-"Nee, mijn console is beter, want [NAAM VAN BEDRIJF] is beter dan [NAAM VAN ANDER BEDRIJF]!"
-"Maar jongens toch, èchte mannen gamen op een PC!"
-"Nee baklap, je bent pas echt lauw als je old-skool retrogames speelt"

Ga toch gewoon buiten spelen.....
The dog who is so angry he cannot move. He cannot eat. He cannot sleep. He can just barely growl. ...Bound so tightly with tension and anger, he approaches the state of rigor mortis.
pi_34898313
CTRL + V , Gamedemon en nog niks vinden
RRoD : Het is niet de vraag OF het gebeurt, maar WANNEER het gebeurt!
pi_34898372
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 00:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
De grootste fanboys zitten op een forum te discussieren over fanboys en blijven volhouden dat ze er zelf geen zijn.
Wie ontkent dan dat ze fanboy zijn?
pi_34898978
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 18:03 schreef Chanty87 het volgende:
Ik ben trots op mezelf dat ik Nintendofan ben, ookal zou het kiddy zijn.
kijk dit vind ik dan weer jammer. hoezo ben jij trots op jezelf dat je nintendofan bent? dat slaat nergens op.
pi_34899100
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 10:26 schreef Smots het volgende:
Ga toch gewoon buiten spelen.....
Mijn hut is beter dan die van jou
  donderdag 9 februari 2006 @ 14:01:59 #89
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_34899210
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 13:40 schreef Chanty87 het volgende:

[..]

Wie ontkent dan dat ze fanboy zijn?
Op FOK! niet echt iemand, maar ik zie het vaak in reacties op andere gamesites
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_34899362
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 13:38 schreef Gamedemon het volgende:
CTRL + V , Gamedemon en nog niks vinden
Zoeken is ook CTRL + F
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  donderdag 9 februari 2006 @ 14:06:18 #91
34586 kepler
No bounce, no play
pi_34899363
fanboys zijn niks mis mee, maar mensen die daarom andere consoles gaan afkraken zonder redenen. Die zijn pas vervelend
The line is a dot to you!
pi_34899426
Tja, ik fanboy termen ben ik een overloper. Ik heb heel veel plezier beleefd aan mijn PS1 en 2. Ik heb geen Xbox. Kutgames. Sony heeft terecht 27356784² consoles verkocht.

Ik heb nu een 360 gekocht. Topgames. Ik hoop dat Sony wat marktaandeel verliest.

Waarom? Simpel, ik heb 400 Euro uitgegeven en vertrouwen geplaatst in een product dat dus niet mag falen. Tot het moment dat ik een PS3 heb bemachtigd is de 360 top-of-the-world voor mij. Als ik ook Sony's nieuwe console heb dan word ik weer neutraal, ik heb immers de systemen waar het om draait, dus als er 1 faalt...Ach, dan heb ik de ander nog.

Nintendo tel ik bewust niet mee, gewoon om de N-fanboys te zieken. En omdat dat ding toch zo goedkoop is dat ik hem bij 2 pakjes boter aanschaf.
pi_34899430
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 14:06 schreef kepler het volgende:
Fanboys zijn niks mis mee, maar mensen die daarom andere consoles gaan afkraken zonder redenen. Die zijn pas vervelend
Zo is het maar net!
pi_34899486
Het lijkt wel of je smiley gaat touwtjespringen met die controller joh P-Style
pi_34899518
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 14:10 schreef Retuobak het volgende:
Het lijkt wel of je smiley gaat touwtjespringen met die controller joh P-Style
Smilies zijn dan ook maar kleine beestjes!
  donderdag 9 februari 2006 @ 14:16:56 #96
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_34899681
Die smilie

PS3 FTW!
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_34900400
om een of andere reden zijn de nintendo fanboys het fanatiekst
pi_34900485
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 14:37 schreef jimjim1983 het volgende:
om een of andere reden zijn de nintendo fanboys het fanatiekst
Mee eens.
pi_34900546
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 14:37 schreef jimjim1983 het volgende:
om een of andere reden zijn de nintendo fanboys het fanatiekst
Apple fanboys zijn erger....
De combinatie echter
pi_34901180
Apple fanboys zijn idd ook erg, maar gelukkig zijn er daar niet zo veel van
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')