Dat we dit moeten zeggenquote:Op dinsdag 7 februari 2006 21:49 schreef Roeni3 het volgende:
FC Groningen laat punten liggen vanavond. Ajax kan er overheen morgen.
Seedorf aub niet zegquote:Ajax wil nog meer ervaring binnenhalen
Gepost op 07-02-2006 21:20 door Johan Voetberg - Bron: VoetbalZone
Image: uploads/ajaxlogohuidigVolgens de Nederlandse voetbalwebsite VoetbalZone is Ajax bezig om een zeer ervaren middenvelder uit een buitenlandse competitie te halen. Namen worden (nog) niet genoemd, maar het zou gaan om een gerenomeerd (oud-)international. Het zou gaan om Edgar Davids (Tottenham Hotspur) en/of Clarence Seedorf die dan Jaap Stam tegenkomt.
Met het aantrekken van Jaap Stam en Kenneth Perez heeft Ajax voor volgend seizoen de nodige ervaring toegevoegd aan het elftal. Dit jaar ontbreekt in de selectie een echte leider en als we trainer Danny Blind moeten geloven is er weinig tot geen sprake van een hierarchie in het team.
De Tsjechische middenvelder en tevens aanvoerder Tomas Galásek blijkt volgens Blind geen natuurlijke leider zijn en zal daarom komende zomer vertrekken.
Ach, Galasek mist ook penaltiesquote:
Nee, volkomen begrijpelijk natuurlijk.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 22:04 schreef Dylan Dog het volgende:
Seedorf komt echt nooit meer terug naar Nederland...
Godzijdankquote:Op dinsdag 7 februari 2006 22:08 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Nee, volkomen begrijpelijk natuurlijk.
Wat is dit voor onzin bericht? Dit is hetzelfde bericht dat voetbalzone online heeft gebracht maar in dit bericht zijn er namen bij genoemd.quote:
Van Gaal enzo, misschien dat er iets achter de schermen speelt. Louis terug, edje terug?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 22:26 schreef jorienvdherik het volgende:
Trouwens dat bericht dat Davids zou terug komen dat klopt niet hoor. Blijft zowiezo voetbalzone.
Hij heeft laatste tijd voor de spurs nooit gesproken met Ajax. Het bevalt hem nu in London erg goed. In nederland was hij wel bijna rond met AZ.
En davids heeft nooit een goede band gehad met blind na het Ek in Engeland
Complete dominantie terug?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 22:31 schreef SoA-Holic het volgende:
[..]
Van Gaal enzo, misschien dat er iets achter de schermen speelt. Louis terug, edje terug?![]()
quote:Op dinsdag 7 februari 2006 22:54 schreef Roeni3 het volgende:
Jongens, we laten ons wel erg meeslepen, geloof ik.
Van Gaal terug? Davids terug? Seedorf terug?
OMG.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 22:57 schreef Houniet het volgende:
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Heel herkenbaarquote:Op dinsdag 7 februari 2006 23:05 schreef jna het volgende:
Weet nog wel dat ik die wereldbeker finale op school heb zitten kijken, na de laatste penalty ben ik heel de school door gaan rennen met m'n Ajax sjaal
Bij ons op school waren de gangen zo vol dat iedereen elkaar omver liep. Geweldig momentquote:Op dinsdag 7 februari 2006 23:05 schreef jna het volgende:
Weet nog wel dat ik die wereldbeker finale op school heb zitten kijken, na de laatste penalty ben ik heel de school door gaan rennen met m'n Ajax sjaal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |