quote:Op dinsdag 7 februari 2006 12:21 schreef Garfunkel het volgende:
Je haalt een sneetje uit een heel brood. Dan is het namelijk geen heel brood meer!!
Binnen Nederland is er al regelgeving met betrekking tot de dikte van iedere individuele snee brood, het totaal aantal sneeen dat een brood moet bevatten is echter niet wettelijk vatsgesteld.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 12:30 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik voorzie europesche regelgeving op dit punt, een standaardbrood met 24 sneetjes als norm voor "brood"
*huiver*
En met uitzondering van de UK is nergens het brood zo slecht als in Nederland.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 12:36 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
Binnen Nederland is er al regelgeving met betrekking tot de dikte van iedere individuele snee brood, het totaal aantal sneeen dat een brood moet bevatten is echter niet wettelijk vatsgesteld.![]()
Vertel!quote:Op dinsdag 7 februari 2006 12:54 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En met uitzondering van de UK is nergens het brood zo slecht als in Nederland.
En hoe zit dat dan als je extra dik gesneden vraagt?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 13:25 schreef teh_m0nkey het volgende:
Moet ook een wettelijk aantal zijn(Serieus hoor
)
Je en met de afwijkende maten zoals oerbrood etc?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 17:59 schreef jna het volgende:
[..]
En hoe zit dat dan als je extra dik gesneden vraagt?
als ik aan een sneetje denk heb ik geen honger meer..quote:Op dinsdag 7 februari 2006 18:06 schreef Ou-Tannu het volgende:
tegen de tijd dat ik een sneetje wil is t halve brood al weg
Mwoch. Smaken verschillen. Ik hou zelf meer van 't wat stevigere brood (zoals ze dat in duitsland maken), en dat vind je vrijwel nergens hier in nederland, behalve dan bij dure esoterische bio-winkels met linksdraaiend personeel. Nederlands supermarktbrood bestaat vooral uit lucht. D'r zijn bij de AH wel wat stevigere broodsoorten te koop, die je godzijdank ook ongesneden kunt kopen (waarom nederlanders van die dunne boterhammetjes willen hebben kan ik totaal niet vatten), maar 't blijft IMO behelpen.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 13:06 schreef Liejannuh het volgende:
Vertel!![]()
Een van de voordelen van Nederland, vind ik, is dat je bijna overal lekker en betaalbaar brood kunt kopen. Als ik het vergelijk met landen waar ik een tijd heb rondgereisd, dan is het brood hier uiterst smaakvol en lekker! Geen bimbo brood meer voor mij!
Nee, hij had waarschijnlijk alleen een halfje met 12 sneetjes en een kapje. Geen heel brood.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 22:49 schreef ivosnivo het volgende:
hoe kun je je zoiets ooit afvragen. je hebt toch brood in huis liggen neem ik aan.
Grappig, dat vond ik vroeger ook altijd (heeft te maken met de gezinsgewoontes op het gebied van brood nuttigen...). Op een gegeven moment is de voorkeur omgeslagen in de "gewone" sneetjes, de kapjes blijven nu altijd liggen. Kennen jullie trouwens ook het broertje van het kapje?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |