Idd, Sneijder is alleen maar een teringleijer!quote:Op maandag 6 februari 2006 20:45 schreef Nashje het volgende:
Laatste nieuws:
- Sneijder: "ploeg mist leider."
En Feyenoord is een kutclub, lekker belangrijk dus wat wij van elkaars club en spelers vinden.quote:Op maandag 6 februari 2006 20:51 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Idd, Sneijder is alleen maar een teringleijer!
Vond je het zelf wel een geslaagde grap of niet?quote:Op maandag 6 februari 2006 20:51 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Idd, Sneijder is alleen maar een teringleijer!
Grappig, kneus.quote:Op maandag 6 februari 2006 20:51 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Idd, Sneijder is alleen maar een teringleijer!
Je onderschrift staat nog steeds in de verkeerde volgorde!quote:Op maandag 6 februari 2006 20:53 schreef Nashje het volgende:
Grappig, kneus.
Ik vind het grappigquote:Op maandag 6 februari 2006 20:51 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Idd, Sneijder is alleen maar een teringleijer!
Verliezen van WillemII?quote:Op maandag 6 februari 2006 20:56 schreef -Vaduz- het volgende:
He, beginnen we weer.![]()
Voorspellingen tegen Willem II dan maar. Ik denk 0-2.
Och, mogen we nu helemaal niks meer zeggen of wat?quote:
Als je nou gewoon even een week lang er knetterkort opzit en desnoods voor al het gekut gaat bannen, dan ben je van het hele gezeik afquote:Op maandag 6 februari 2006 20:56 schreef -Vaduz- het volgende:
He, beginnen we weer.![]()
Voorspellingen tegen Willem II dan maar. Ik denk 0-2.
Als je zegt dat je tegen feyenoord bent misschien nietquote:Op maandag 6 februari 2006 20:58 schreef H.Flick het volgende:
Als ik nou tijdens Ajax - Sparta in een ajaxvak zit en ga juichen voor Sparta... heb ik dan echt een probleem? Ik ben een beetje huiverig om te gaan.
Ligt er een beetje aan welk vakquote:Op maandag 6 februari 2006 20:58 schreef H.Flick het volgende:
Als ik nou tijdens Ajax - Sparta in een ajaxvak zit en ga juichen voor Sparta... heb ik dan echt een probleem? Ik ben een beetje huiverig om te gaan.
Die kan sowieso inderdaadquote:Op maandag 6 februari 2006 21:00 schreef jna het volgende:
Of begin te zingen: Sparta is de club van rotterdammm
quote:Jaap Stam boos op lakse Hiddink en PSV
6/2/2006 20:45
EXCLUSIEF - Jaap Stam en zijn zaakwaarnemer Henk van Ginkel zijn teleurgesteld in slechte verliezer PSV. De toekomstige Ajacied baalt ervan dat de Eindhovenaren hem afschilderen als geldwolf, terwijl dat aspect juist geen rol van betekenis speelde in zijn keuze voor Ajax.
Guus Hiddink was in eerste instantie de eerste die hem concreet polste voor een terugkeer komend seizoen. De coach van de Eindhovenaren wilde met Stam nog 'praten over de technische invulling van zijn rol', terwijl Stam wilde dat PSV eerst zaken deed met AC Milan.
Ajax meldde zich inmiddels eveneens en bewandelde wel vlot de juiste route, waarna Stam toehapte. Het verwijt vanuit Brabant dat de voormalige international voor de centen voor De Arena had gekozen, weerspreekt Stam. Hij verdient per jaar zelfs twee ton minder bij Ajax dan hij bij PSV aan salaris zou incasseren.
Ze zijn gewoon jaloers....quote:
quote:Jong Ajax bestolen in en tegen Utrecht
Maandag 6 februari, Verslaggever DVD, Utrecht, 20.56u GMT+01.00, Ajax Showtime
Jong Ajax heeft vanavond met 4-3 verloren van Jong Utrecht, met een hoofdrol voor de arbitrage. De doelpuntenmakers voor een veel beter Ajax waren twee maal Schilder en een maal Boukhari.
Met elf man had Ajax zeker weten de drie punten mee naar huis genomen, maar de leidsman was vandaag niet bepaald op de hand van de Amsterdammers, hij wist namelijk Tiberkanine en Yildirim beide een zeer onterecht rode kaart te geven en daarnaast deelde hij nog zeven gele kaarten uit aan andere Ajacieden. Van der Brom was na afloop witheet.
Moslimhatertje denk ikquote:
Tuurlijk wel, maar dit is niveauloos.quote:Op maandag 6 februari 2006 20:57 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Och, mogen we nu helemaal niks meer zeggen of wat?
Makkiequote:Op maandag 6 februari 2006 21:16 schreef BliksemSchigt het volgende:
22 Maart om 21.00 voor de beker tegen Roda JC.
Studio voetbalquote:Op maandag 6 februari 2006 21:17 schreef Roeni3 het volgende:
Wtf? Adriaanse? Waar staat dat gerucht?
http://www.ajaxonline.org/2315.htmquote:Op maandag 6 februari 2006 21:17 schreef Roeni3 het volgende:
Wtf? Adriaanse? Waar staat dat gerucht?
Gewoon proberen johquote:Op maandag 6 februari 2006 20:58 schreef H.Flick het volgende:
Als ik nou tijdens Ajax - Sparta in een ajaxvak zit en ga juichen voor Sparta... heb ik dan echt een probleem? Ik ben een beetje huiverig om te gaan.
Dat ga je niet halen van Duivendrecht terug naar Vlissingenquote:
huiver...quote:Jan Wouters aast op baan in Nederland
6/2/2006 21:03
EXCLUSIEF - Jan Wouters wil weer aan de slag in Nederland. De assistent-coach van Alex McLeish verlengt zijn contract bij Glasgow Rangers niet.
Na zijn actieve carrière in de zomer van 1996 bij PSV te hebben afgesloten, ging Wouters bij Ajax aan de slag als hoofd opleidingen. Toen de Amsterdammers tijdens 1998/99 braken met Morten Olsen werd de ex-international gepromoveerd tot hoofdtrainer.
Het werd geen succes. Wouters moest zelfs ruim een seizoen later opstappen vanwege het uitblijven van resultaten en het tornen aan de huisstijl. Bovendien verloor Ajax het competitieduel ter ere van het honderdjarige bestaan thuis van FC Twente, dat een helft lang met tien man speelde.
Dick Advocaat haalde hem vervolgens naar Rangers. Ook op het EK 2004 in Portugal hielp Wouters Advocaat bij het Nederlands elftal.
Moet je ook niet hopen op verlenging en pingelsquote:Op maandag 6 februari 2006 21:22 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Dat ga je niet halen van Duivendrecht terug naar Vlissingen
ik kan het weten ik heb dezelfde trein...
Net zoiets als Blind bedoel je...quote:[quote]Op maandag 6 februari 2006 20:28 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
niet? komt op mij altijd wel als een intelligent en rustig iemand over, zeker voor de jeugd lijkt het me wel een goeie.
hehequote:Op maandag 6 februari 2006 21:25 schreef Peter_Beense het volgende:
Haha, als Jan Wouters terugkomt heb je in ieder geval geen wachtrij meer voor seizoenskaarten meer.
Kunnen ze gelijk die 2e ring eraf slopen.
wat een drama seizoen was dat. Nu ook trouwensquote:Op maandag 6 februari 2006 21:33 schreef jna het volgende:
http://www.nl.bol.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/nl/-/EUR/BOL_DisplayProductInformation-Start;sid=R_Zm7O7MA9Bm960r9bpY2w4b3a2sRPHPXCg=?BOL_OWNER_ID=1002004000037102&Section=VIDEO&lgl=1&plid=e72R5Lc_%2eacAAAEJnNBJy0EQ&lgl_BOL_OWNER_ID=1&lgl_Section=1
Nu we het toch over Jan Wouters hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |